Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 35 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33909

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 14-12-2010, 11:58:55
nje pamje te qete nga bora e lehte qe po bie...

 • Postime: 1498

#851 ne: 16-12-2010, 13:07:58
Bore prape  :(
Siq duket vetem une sjam e gezuar qe ra bore prape......

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 16-12-2010, 13:11:14
Boren..dhe kalimtaret te skuqur nga te ftofti....!!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 16-12-2010, 13:12:40
komshiu qe po i hedh anti freeze makines :)

 • Postime: 103
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 20-12-2010, 12:23:00
Qytetin e zhurmshem

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 20-12-2010, 12:31:20
Dielli qe ndricon dhe cupka te bukura qe pijne kafe dhe gjuajne djem. :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 20-12-2010, 15:34:43
Tipin tu honger chicken wings :d

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 20-12-2010, 16:32:58
Shejtanen duke u lepire. :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 21-12-2010, 09:03:22
nje derr makine qe me rafte pika mua qe po rri vetem e shtire ne rruge ajo :D !

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 23-12-2010, 17:04:23
Dimrin e vrenjtur.

 • Postime: 1498

#860 ne: 27-12-2010, 14:12:32
Parkun.....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 27-12-2010, 14:19:03
As edhe nje gje, te gjithe jane neper shtepira duke fjetur pas dy mbremjeve te cmendura. :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 28-12-2010, 09:06:47
e kush ka dal qe te shofi cfare ka , ska kohe :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 28-12-2010, 09:45:41
 Natyre dimri

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 28-12-2010, 09:46:52
shof njerz duke kalu dhe makina

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 28-12-2010, 14:26:29
Nje i ftoht acar

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 28-12-2010, 14:28:58
Arjol-in me pizhame, duke blere nje take away. :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 28-12-2010, 14:32:06
bukurin e natyres

#868 ne: 03-01-2011, 13:22:19
shemtine e njerezve

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 03-01-2011, 13:46:15
Heshtje dhe dimer

 • Postime: 2173

#870 ne: 03-01-2011, 14:31:15
prapanicat e komshies :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 03-01-2011, 21:15:53
Asgje interesante, nje nate te qete e te ftohte janari.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 03-01-2011, 21:17:13
I kam blinduar te gjitha  :D asgje nuk shoh :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 04-01-2011, 09:33:22
ngricen qe paska mbuluar Tiranen sot :(   boooh cfare ftohti

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 04-01-2011, 09:38:32
DIELLIN QE NGROHE HAPESIREN TOKESORE
DHE ZHURMEN E MAKINAVE

Temat e fundit