Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1768 · 42182

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 14-12-2010, 11:58:55
nje pamje te qete nga bora e lehte qe po bie...

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#851 ne: 16-12-2010, 13:07:58
Bore prape  :(
Siq duket vetem une sjam e gezuar qe ra bore prape......

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 16-12-2010, 13:11:14
Boren..dhe kalimtaret te skuqur nga te ftofti....!!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 16-12-2010, 13:12:40
komshiu qe po i hedh anti freeze makines :)

 • Postime: 103
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 20-12-2010, 12:23:00
Qytetin e zhurmshem

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 20-12-2010, 12:31:20
Dielli qe ndricon dhe cupka te bukura qe pijne kafe dhe gjuajne djem. :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 20-12-2010, 15:34:43
Tipin tu honger chicken wings :d

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 20-12-2010, 16:32:58
Shejtanen duke u lepire. :P :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 21-12-2010, 09:03:22
nje derr makine qe me rafte pika mua qe po rri vetem e shtire ne rruge ajo :D !

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 23-12-2010, 17:04:23
Dimrin e vrenjtur.

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#860 ne: 27-12-2010, 14:12:32
Parkun.....

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 27-12-2010, 14:19:03
As edhe nje gje, te gjithe jane neper shtepira duke fjetur pas dy mbremjeve te cmendura. :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 28-12-2010, 09:06:47
e kush ka dal qe te shofi cfare ka , ska kohe :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 28-12-2010, 09:45:41
 Natyre dimri

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 28-12-2010, 09:46:52
shof njerz duke kalu dhe makina

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 28-12-2010, 14:26:29
Nje i ftoht acar

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 28-12-2010, 14:28:58
Arjol-in me pizhame, duke blere nje take away. :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 28-12-2010, 14:32:06
bukurin e natyres

#868 ne: 03-01-2011, 13:22:19
shemtine e njerezve

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 03-01-2011, 13:46:15
Heshtje dhe dimer

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#870 ne: 03-01-2011, 14:31:15
prapanicat e komshies :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 03-01-2011, 21:15:53
Asgje interesante, nje nate te qete e te ftohte janari.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 03-01-2011, 21:17:13
I kam blinduar te gjitha  :D asgje nuk shoh :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 04-01-2011, 09:33:22
ngricen qe paska mbuluar Tiranen sot :(   boooh cfare ftohti

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 04-01-2011, 09:38:32
DIELLIN QE NGROHE HAPESIREN TOKESORE
DHE ZHURMEN E MAKINAVE

Temat e fundit