Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 36 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33867

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 04-01-2011, 09:47:52
Qytetin e pergjumur akoma

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#876 ne: 04-01-2011, 10:05:23
nje kanarine qe kam ne ballkon dhe me zerin e saj me aspiron!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 04-01-2011, 10:06:08
po shof eklipsin e diellit

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 06-01-2011, 16:00:02
femijet duke lozur nga te reshat te bores....

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 09-01-2011, 19:46:26
kafet e bllokut plot, o ZOT sa e pelqej kete qytet gjithe jete... I LOVE YOU TIRANA

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#880 ne: 09-01-2011, 19:47:51
makina te parkuara  :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 15-01-2011, 12:28:31
Trafik trafik edhe nje gym femijesh :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 26-01-2011, 22:03:03
Naten....dhe neonet e pergjumur.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 26-01-2011, 22:05:32
Nate dhe disa drita veturash...

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 27-01-2011, 09:18:31
asgje interesante

 • Postime: 2173

#885 ne: 27-01-2011, 13:19:11
nje derr femre ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 02-02-2011, 20:57:44
Nje derr dyqani lulesh. :D qe po mbyllet momentalisht. :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 08-02-2011, 13:39:43
gjimnazista duke nxituar per te pire kafe, bllok muhabeti :)

 • Postime: 4261

#888 ne: 08-02-2011, 14:57:03
Kete siper :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 08-02-2011, 15:38:31
Nje mot absolutisht te mrekullueshem. :)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 09-02-2011, 13:11:33
Diell diell..kenaqi....po kot se ne mrena jemi ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 09-02-2011, 17:21:09
shoh njonen qe terheq burrin prej flokesh..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 11-02-2011, 22:06:57
Nje nate tejet te zymte.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 11-02-2011, 22:21:35
shi shi

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#894 ne: 12-02-2011, 00:00:57
delight tu kullot lopen :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 12-02-2011, 00:23:24
erresire

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 12-02-2011, 00:27:40
nje cic modhe.. :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 14-02-2011, 10:36:57
nje grua qe po shet trendafila :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 14-02-2011, 10:40:10
tutje moj te shoh dhe une.. :D :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 14-02-2011, 10:41:29
:D

Temat e fundit