Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1768 · 42480

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 04-01-2011, 09:47:52
Qytetin e pergjumur akoma

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#876 ne: 04-01-2011, 10:05:23
nje kanarine qe kam ne ballkon dhe me zerin e saj me aspiron!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 04-01-2011, 10:06:08
po shof eklipsin e diellit

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 06-01-2011, 16:00:02
femijet duke lozur nga te reshat te bores....

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 09-01-2011, 19:46:26
kafet e bllokut plot, o ZOT sa e pelqej kete qytet gjithe jete... I LOVE YOU TIRANA

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#880 ne: 09-01-2011, 19:47:51
makina te parkuara  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 15-01-2011, 12:28:31
Trafik trafik edhe nje gym femijesh :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 26-01-2011, 22:03:03
Naten....dhe neonet e pergjumur.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 26-01-2011, 22:05:32
Nate dhe disa drita veturash...

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 27-01-2011, 09:18:31
asgje interesante

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#885 ne: 27-01-2011, 13:19:11
nje derr femre ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 02-02-2011, 20:57:44
Nje derr dyqani lulesh. :D qe po mbyllet momentalisht. :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 08-02-2011, 13:39:43
gjimnazista duke nxituar per te pire kafe, bllok muhabeti :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#888 ne: 08-02-2011, 14:57:03
Kete siper :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 08-02-2011, 15:38:31
Nje mot absolutisht te mrekullueshem. :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 09-02-2011, 13:11:33
Diell diell..kenaqi....po kot se ne mrena jemi ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 09-02-2011, 17:21:09
shoh njonen qe terheq burrin prej flokesh..

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 11-02-2011, 22:06:57
Nje nate tejet te zymte.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 11-02-2011, 22:21:35
shi shi

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#894 ne: 12-02-2011, 00:00:57
delight tu kullot lopen :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 12-02-2011, 00:23:24
erresire

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 12-02-2011, 00:27:40
nje cic modhe.. :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 14-02-2011, 10:36:57
nje grua qe po shet trendafila :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 14-02-2011, 10:40:10
tutje moj te shoh dhe une.. :D :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 14-02-2011, 10:41:29
:D

Temat e fundit