Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1768 · 42184

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 07-03-2011, 15:55:35
Nje diell te pashoq!!!  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#926 ne: 07-03-2011, 15:57:35
Nje fryme dhe nje ftohte te pashoq..... :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#927 ne: 07-03-2011, 16:01:30
Nje fryme dhe nje ftohte te pashoq..... :P

Hajde nje xhiro ktej....lunch on me.  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#928 ne: 07-03-2011, 16:02:43
hahahahha.....Lunch lunch ate po e dua edhe une,ama Dielli me pengon vij kur te del Hena... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 07-03-2011, 16:04:04
haahha Hena te mashtron o majmun. :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#930 ne: 07-03-2011, 16:14:36
Po ate po e pres te mashtrohem nen driten e Henes.... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 07-03-2011, 16:43:48
spiro grekun tu na ca bythen me sirene!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#932 ne: 09-03-2011, 11:29:36
si te them :-[ :-[..me mire nuk po jua tregoj :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 09-03-2011, 14:02:31
Nje dite terheqese....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#934 ne: 09-03-2011, 15:29:39
dreamm duke pa me dylbi grens wiliams :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 17-03-2011, 11:51:32
Nje dite te zymte e te ftohte.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#936 ne: 17-03-2011, 15:02:10
sdu te shof njeri hic0 :P

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 17-03-2011, 19:07:19
asgje eshte be nate :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#938 ne: 18-03-2011, 16:50:05
Une po shoh gjithqka :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#939 ne: 22-03-2011, 18:06:27
charlie duke kashais gomaret :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#940 ne: 23-03-2011, 12:55:27
nje gomar siper Charlit :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 24-03-2011, 19:29:51
ore zbriti gomarit se e lodhe :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 25-03-2011, 08:45:03
nje diell yll bote shoh :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#943 ne: 28-03-2011, 10:59:25
mire nuk sheh po çfar ndjen? hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 28-03-2011, 18:20:43
po shoh zogjt qe po bojn glasa  lol

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 11-04-2011, 19:21:21
3 kamariere (shqiptare) :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 11-04-2011, 20:08:05
nje cift duke u puthur :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#947 ne: 12-04-2011, 20:28:25
nje dentiste qe esht shnosh shume  fundmi  :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#948 ne: 13-04-2011, 14:02:40
nje plake 108 vjeçe ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#949 ne: 13-04-2011, 14:15:24
kjo plaka esht dashnorja ime :D

Temat e fundit