Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 38 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33895

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 07-03-2011, 15:55:35
Nje diell te pashoq!!!  :)

 • Postime: 12234

#926 ne: 07-03-2011, 15:57:35
Nje fryme dhe nje ftohte te pashoq..... :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#927 ne: 07-03-2011, 16:01:30
Nje fryme dhe nje ftohte te pashoq..... :P

Hajde nje xhiro ktej....lunch on me.  :D

 • Postime: 12234

#928 ne: 07-03-2011, 16:02:43
hahahahha.....Lunch lunch ate po e dua edhe une,ama Dielli me pengon vij kur te del Hena... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 07-03-2011, 16:04:04
haahha Hena te mashtron o majmun. :D :P

 • Postime: 12234

#930 ne: 07-03-2011, 16:14:36
Po ate po e pres te mashtrohem nen driten e Henes.... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 07-03-2011, 16:43:48
spiro grekun tu na ca bythen me sirene!

 • Postime: 2173

#932 ne: 09-03-2011, 11:29:36
si te them :-[ :-[..me mire nuk po jua tregoj :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 09-03-2011, 14:02:31
Nje dite terheqese....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#934 ne: 09-03-2011, 15:29:39
dreamm duke pa me dylbi grens wiliams :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 17-03-2011, 11:51:32
Nje dite te zymte e te ftohte.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#936 ne: 17-03-2011, 15:02:10
sdu te shof njeri hic0 :P

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 17-03-2011, 19:07:19
asgje eshte be nate :(

 • Postime: 4261

#938 ne: 18-03-2011, 16:50:05
Une po shoh gjithqka :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#939 ne: 22-03-2011, 18:06:27
charlie duke kashais gomaret :P

 • Postime: 2173

#940 ne: 23-03-2011, 12:55:27
nje gomar siper Charlit :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 24-03-2011, 19:29:51
ore zbriti gomarit se e lodhe :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 25-03-2011, 08:45:03
nje diell yll bote shoh :D

 • Postime: 2173

#943 ne: 28-03-2011, 10:59:25
mire nuk sheh po çfar ndjen? hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 28-03-2011, 18:20:43
po shoh zogjt qe po bojn glasa  lol

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 11-04-2011, 19:21:21
3 kamariere (shqiptare) :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 11-04-2011, 20:08:05
nje cift duke u puthur :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#947 ne: 12-04-2011, 20:28:25
nje dentiste qe esht shnosh shume  fundmi  :)

 • Postime: 2173

#948 ne: 13-04-2011, 14:02:40
nje plake 108 vjeçe ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#949 ne: 13-04-2011, 14:15:24
kjo plaka esht dashnorja ime :D

Temat e fundit