Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1769 · 44510

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 13-04-2011, 14:17:48
gimin tu sqaruar dashnoren por mesa po shoh te shkreten, me duket se i ngeli ne dore Gimit LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 13-04-2011, 14:22:36
po ca dore mo dhe qefi me bo me plaken ajo ska gjoks fare :D                 po i ha leket :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 14-04-2011, 12:33:19
Tiranen duket bukur sot

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 14-04-2011, 14:37:19
dy zezake ne rruge tu ec e fol fort

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#954 ne: 15-04-2011, 10:24:52
Nje shtepi me 27 dritare :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 18-04-2011, 09:04:58
nje diell te bukur :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#956 ne: 21-04-2011, 12:12:04
shiko qiellin ti shiko... :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 22-04-2011, 09:29:50
shiko qiellin ti shiko... :P

cfare duhet te shikoj tjeter ???

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 22-04-2011, 14:54:05
....femijet duke lozur.!!!

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 22-04-2011, 20:26:16
eresiren

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#960 ne: 27-04-2011, 22:33:27
po shoh i dashnore e i dashnor tu bo ka i cope dashni....mu poshte avllis teme....uuu ju mshplafte shpanuklla per ketu e paski lone ju mer edepsiza.....me shkoi cigare dem me ne te rrufitur... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 28-04-2011, 16:10:30
kete siper tu shit ne pazar domate e kastraveca :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#962 ne: 28-04-2011, 20:33:21
ne siguri ato qe te keputa ty dje...2 damote ene i karstravec....lol
Kete  e imagjinoj tuj qajt fatin e tij te zi LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#963 ne: 29-04-2011, 22:02:47
njerez qe futen dhe dalin fshehurazi

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 01-05-2011, 20:34:17
Une I Shikoj talibanet duke bere nje dasem dhe duke qelluar ne Ajer nga gezimi. Mirepo kjo nusja eshte e mbuluar, dhe pyes veten se ku e din keta se kush fshihet nen vello, lol :-)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 13-05-2011, 17:39:59
Nje dite krejt te zakonshme.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 13-05-2011, 17:40:56
Tapetin duke u thare :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 13-05-2011, 21:33:42
kete siper duke honger akollore cokollate :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 30-05-2011, 08:52:24
asigjo jeshil jeshile

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#969 ne: 30-05-2011, 10:40:22
nje alamet seksi :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 30-05-2011, 10:41:23
nje lokal te bllokut

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#971 ne: 30-05-2011, 10:42:15
a mos je ti moj ajo qe po shoh une?.. hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 30-05-2011, 10:43:37
mbase...cfare po bej tani ?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#973 ne: 30-05-2011, 10:44:23
ke ngritur fustanin me duket :-[

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 30-05-2011, 14:36:27
grensin tu u mundu me ja hip gomarit :D

Temat e fundit