×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33805

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 13-04-2011, 14:17:48
gimin tu sqaruar dashnoren por mesa po shoh te shkreten, me duket se i ngeli ne dore Gimit LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 13-04-2011, 14:22:36
po ca dore mo dhe qefi me bo me plaken ajo ska gjoks fare :D                 po i ha leket :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 14-04-2011, 12:33:19
Tiranen duket bukur sot

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 14-04-2011, 14:37:19
dy zezake ne rruge tu ec e fol fort

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#954 ne: 15-04-2011, 10:24:52
Nje shtepi me 27 dritare :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 18-04-2011, 09:04:58
nje diell te bukur :)

 • Postime: 2173

#956 ne: 21-04-2011, 12:12:04
shiko qiellin ti shiko... :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 22-04-2011, 09:29:50
shiko qiellin ti shiko... :P

cfare duhet te shikoj tjeter ???

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 22-04-2011, 14:54:05
....femijet duke lozur.!!!

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 22-04-2011, 20:26:16
eresiren

 • Postime: 12743

#960 ne: 27-04-2011, 22:33:27
po shoh i dashnore e i dashnor tu bo ka i cope dashni....mu poshte avllis teme....uuu ju mshplafte shpanuklla per ketu e paski lone ju mer edepsiza.....me shkoi cigare dem me ne te rrufitur... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 28-04-2011, 16:10:30
kete siper tu shit ne pazar domate e kastraveca :D

 • Postime: 12743

#962 ne: 28-04-2011, 20:33:21
ne siguri ato qe te keputa ty dje...2 damote ene i karstravec....lol
Kete  e imagjinoj tuj qajt fatin e tij te zi LOL

 • Postime: 2568

#963 ne: 29-04-2011, 22:02:47
njerez qe futen dhe dalin fshehurazi

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 01-05-2011, 20:34:17
Une I Shikoj talibanet duke bere nje dasem dhe duke qelluar ne Ajer nga gezimi. Mirepo kjo nusja eshte e mbuluar, dhe pyes veten se ku e din keta se kush fshihet nen vello, lol :-)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 13-05-2011, 17:39:59
Nje dite krejt te zakonshme.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 13-05-2011, 17:40:56
Tapetin duke u thare :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 13-05-2011, 21:33:42
kete siper duke honger akollore cokollate :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 30-05-2011, 08:52:24
asigjo jeshil jeshile

 • Postime: 2173

#969 ne: 30-05-2011, 10:40:22
nje alamet seksi :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 30-05-2011, 10:41:23
nje lokal te bllokut

 • Postime: 2173

#971 ne: 30-05-2011, 10:42:15
a mos je ti moj ajo qe po shoh une?.. hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 30-05-2011, 10:43:37
mbase...cfare po bej tani ?

 • Postime: 2173

#973 ne: 30-05-2011, 10:44:23
ke ngritur fustanin me duket :-[

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 30-05-2011, 14:36:27
grensin tu u mundu me ja hip gomarit :D

Temat e fundit