Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1769 · 46268

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#975 ne: 30-05-2011, 15:27:09
Mishel-in duke tund kycin. :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#976 ne: 30-05-2011, 15:30:12
hahahahahahahah

e ke goditur hahahahaahhahah

une  shof tipin qe fshihet poshte parvazit.....po dil o trim dil se nuk te kafshoj hahahahahah

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#977 ne: 30-05-2011, 15:31:51
Mishelin qe me tregon dhembet... :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#978 ne: 30-05-2011, 15:37:41
hihiihihhihihih

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 30-05-2011, 23:43:02
kinezin  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#980 ne: 31-05-2011, 00:04:52
Erlehta ca shet ai kinezi? shiko mos ka noi ore se me esht prish.. :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 31-05-2011, 08:08:56
diell dhe njerez duke levizur ...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#982 ne: 31-05-2011, 10:05:26
asgje ..se jam ne gjume per momentin :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#983 ne: 16-06-2011, 09:39:17
po shikoj nje grua ne katin e peste duhet te jete e cila po ushqen femijet...apo s'paska edhe dy binjake...LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#984 ne: 16-06-2011, 12:45:52
levizje njerzish :P

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#985 ne: 16-06-2011, 12:55:13
Vajzen e axhos... :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#986 ne: 16-06-2011, 14:33:13
Shume goca :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#987 ne: 16-06-2011, 14:46:07
shume cuna misterioz :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#988 ne: 16-06-2011, 17:04:06
Puntoret qe nderojn nje shtepi te madhe :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#989 ne: 17-06-2011, 13:38:33
po shikoj nje grua ne katin e peste duhet te jete e cila po ushqen femijet...apo s'paska edhe dy binjake...LOL
..me duket se eshte komshia ime hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#990 ne: 17-06-2011, 15:07:11
s'hoqe dore nga keto gomarrlliqe mo aman....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#991 ne: 18-06-2011, 11:30:28
Qenet qe po rrahen  :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#992 ne: 18-06-2011, 11:56:20
po bie nje shi i dendur dhe po fryn ere

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 18-06-2011, 12:35:48
Autopusa..makina..p eme..rruge.. :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#994 ne: 17-07-2011, 17:24:25
DRITA NDEZUR DERI EN 2 TE NATES

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#995 ne: 20-07-2011, 11:30:18
DRITA NDEZUR DERI EN 2 TE NATES
.......aty poshte asaj drites shiko me vemendje.. hmmmmm:

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#996 ne: 22-07-2011, 01:13:42
nje traget qe po kalon

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#997 ne: 23-07-2011, 02:30:02
SEC PO SHIKOJ NJERIN QE PO ECEN FSHEHURAZI

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#998 ne: 25-07-2011, 09:48:47
asgje interesante

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#999 ne: 25-07-2011, 09:50:10
ngre grilen moj qorre :D

Temat e fundit