×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33792

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-07-2009, 20:39:47
Une kam kete liqenin....

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 14-07-2009, 20:44:18
Epo lum si ti..all right for some lol! ^o)

Une shikoj oborrin me trendafila qe kam...femijet e komshijes..dhe burrin e saj tek ju bertet si te ishte ne mal.. :D

Edhe po shikoj tv dhe pc dhe po degjoj cd...eeehh bela  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 14-07-2009, 23:45:44
Tamam perballe dritares jam tani e po shoh ca yje te vogla dhe yllin e madh te deshirave ;)
Edhe keto shpite perreth qe kane fikur dritat :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 14-07-2009, 23:53:57
une ket pamjen  :D

 • Postime: 12234

#4 ne: 15-07-2009, 00:30:02
Une  Chorrin.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 15-07-2009, 00:32:04
Une  Chorrin.... :D

du foto  :D LOL

 • Postime: 12234

#6 ne: 15-07-2009, 00:33:40
hahaha...Ncuk sjemi spijuna ne.... :D


Ku i dihet neser pasneser edhe ty te shof.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 15-07-2009, 00:35:11
hahaha...Ncuk sjemi spijuna ne.... :D


Ku i dihet neser pasneser edhe ty te shof.... :D

kam une 1 foto te tij  :D

 • Postime: 12234

#8 ne: 15-07-2009, 00:37:18
ahhaha...Joo moj duket i zi nga ketu...LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 15-07-2009, 00:43:40
ahhaha...Joo moj duket i zi nga ketu...LOL

i hodha zbardhues e vesha me te bardha sot  :P LOL LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 15-07-2009, 00:57:00
Une  Chorrin.... :D

kopuk mos shiqo   LOL ose shiqo se tani ja nisi une te bej avull dritaren LOL

 • Postime: 12234

#11 ne: 15-07-2009, 00:58:38
hahhahahha...Avulli n  e ben atje e jo ketu...LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 15-07-2009, 00:59:49
kush te tregoj mer kopuk :D

 • Postime: 12234

#13 ne: 15-07-2009, 01:00:55
E pashe vet.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 15-07-2009, 01:01:08
une shikoj Tipin po ben avull e ai te xhami... kurse nga ana tjeter shof Syrgjynin tu fjet gjume.... kurse nga ana tjeter Kalipsone tu henger darke  :D LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 15-07-2009, 01:03:32
nje komshi psikopat...P.I.P.H

 • Postime: 12234

#16 ne: 15-07-2009, 01:03:58
Une kijametin....LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 15-07-2009, 01:05:37
u shtuan komshinjte  :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 15-07-2009, 01:14:03
Tamam perballe dritares jam tani e po shoh ca yje te vogla dhe yllin e madh te deshirave ;)
Edhe keto shpite perreth qe kane fikur dritat :D

po mua a me shef dot atje me yjet ?  :P une shoh edhe henen por ajo sikur fshihet kur del ti.  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 15-07-2009, 01:16:31
P.I.P.H  :D ky personi i interesuar ne pune te huaja me duket se rrine gjate gjithe jetes se vet ne dritare ai e di edhe sa luge i kam ne shtepi...sa here qe dal ne dritare e shoh P.I.P.H duke shiquar...

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 15-07-2009, 08:56:59
rrugen...makinat qe kalojne varg njera pas tjetres..

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 15-07-2009, 09:39:04
e shikoj nje park me plot lulula

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 15-07-2009, 09:53:43
qiellin e kalter dhe diellin qe ngrohe ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 15-07-2009, 11:53:27
nje mac dhe nje maqok :) :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 15-07-2009, 11:56:49
perdet qe i leviz nje ere e lehte

Temat e fundit