Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1769 · 46056

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-07-2009, 20:39:47
Une kam kete liqenin....

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 14-07-2009, 20:44:18
Epo lum si ti..all right for some lol! ^o)

Une shikoj oborrin me trendafila qe kam...femijet e komshijes..dhe burrin e saj tek ju bertet si te ishte ne mal.. :D

Edhe po shikoj tv dhe pc dhe po degjoj cd...eeehh bela  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 14-07-2009, 23:45:44
Tamam perballe dritares jam tani e po shoh ca yje te vogla dhe yllin e madh te deshirave ;)
Edhe keto shpite perreth qe kane fikur dritat :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 14-07-2009, 23:53:57
une ket pamjen  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4 ne: 15-07-2009, 00:30:02
Une  Chorrin.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 15-07-2009, 00:32:04
Une  Chorrin.... :D

du foto  :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#6 ne: 15-07-2009, 00:33:40
hahaha...Ncuk sjemi spijuna ne.... :D


Ku i dihet neser pasneser edhe ty te shof.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 15-07-2009, 00:35:11
hahaha...Ncuk sjemi spijuna ne.... :D


Ku i dihet neser pasneser edhe ty te shof.... :D

kam une 1 foto te tij  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8 ne: 15-07-2009, 00:37:18
ahhaha...Joo moj duket i zi nga ketu...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 15-07-2009, 00:43:40
ahhaha...Joo moj duket i zi nga ketu...LOL

i hodha zbardhues e vesha me te bardha sot  :P LOL LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 15-07-2009, 00:57:00
Une  Chorrin.... :D

kopuk mos shiqo   LOL ose shiqo se tani ja nisi une te bej avull dritaren LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11 ne: 15-07-2009, 00:58:38
hahhahahha...Avulli n  e ben atje e jo ketu...LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 15-07-2009, 00:59:49
kush te tregoj mer kopuk :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#13 ne: 15-07-2009, 01:00:55
E pashe vet.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 15-07-2009, 01:01:08
une shikoj Tipin po ben avull e ai te xhami... kurse nga ana tjeter shof Syrgjynin tu fjet gjume.... kurse nga ana tjeter Kalipsone tu henger darke  :D LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 15-07-2009, 01:03:32
nje komshi psikopat...P.I.P.H

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#16 ne: 15-07-2009, 01:03:58
Une kijametin....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 15-07-2009, 01:05:37
u shtuan komshinjte  :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 15-07-2009, 01:14:03
Tamam perballe dritares jam tani e po shoh ca yje te vogla dhe yllin e madh te deshirave ;)
Edhe keto shpite perreth qe kane fikur dritat :D

po mua a me shef dot atje me yjet ?  :P une shoh edhe henen por ajo sikur fshihet kur del ti.  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 15-07-2009, 01:16:31
P.I.P.H  :D ky personi i interesuar ne pune te huaja me duket se rrine gjate gjithe jetes se vet ne dritare ai e di edhe sa luge i kam ne shtepi...sa here qe dal ne dritare e shoh P.I.P.H duke shiquar...

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 15-07-2009, 08:56:59
rrugen...makinat qe kalojne varg njera pas tjetres..

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 15-07-2009, 09:39:04
e shikoj nje park me plot lulula

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 15-07-2009, 09:53:43
qiellin e kalter dhe diellin qe ngrohe ;)

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 15-07-2009, 11:53:27
nje mac dhe nje maqok :) :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 15-07-2009, 11:56:49
perdet qe i leviz nje ere e lehte

Temat e fundit