Cila kenge te perfaqeson sot ? - 43 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cila kenge te perfaqeson sot ?

Cila kenge te perfaqeson sot ?

· 3361 · 70105

#1050 ne: 03-10-2010, 17:30:08
Ana Carolina - Quem de nós dois
"La mia storia tra le dita" version portugalisht. :X

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1051 ne: 03-10-2010, 18:57:05

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1052 ne: 04-10-2010, 22:28:48
Dream of a rainy night music by John Sokoloff "Valleys"

#1053 ne: 05-10-2010, 00:36:42

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1054 ne: 05-10-2010, 00:43:23

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1055 ne: 05-10-2010, 22:07:51

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1056 ne: 06-10-2010, 00:12:34

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1057 ne: 06-10-2010, 00:36:52

#1058 ne: 06-10-2010, 00:38:27

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1059 ne: 06-10-2010, 12:01:23

A ben te me perfaqesojne keta rreshtat sot? :-[ :)

Shtriji krahet
dhe perpara teje veshtro
dhe vetem perpara teje
Eshte nje vend, vendi yne
qe ngadale afrohet
Hapat tane, sekondat tona
ngadhenjyen kete truall e kete fat
Ne mund te kapim ajrin
si nje zog
ne mund te prekim ate lume
ate drite qe kendon
per ne,
mund te murmuritim
me kete turme e kete det, me keto shtepi,
te murmuritim gezimin tone,
gezimin e te gjitheve, gezimin tend dhe timin.
Therrasim, degjojme
kete kenge te madhe
nga agimi deri ne muzg
kah fytyra e yllit tone
ja atje para nesh
vendi yne dhe jeta jone.
Mos prit me
hiq dore nga keqardhjet!
Ne qofte se nje here, vetem nje here
do ta ktheje koken
duke hapur duart do ta humbje
kete thesar qe eshte nje çast
nje çast i vetem
i kesaj kohe, i kohes sone.

Philippe Soupault

#1060 ne: 06-10-2010, 12:52:44
:X

Michael Bublé - Daddy's Little Girl

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1061 ne: 07-10-2010, 16:22:05

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1062 ne: 07-10-2010, 16:37:45

#1063 ne: 07-10-2010, 17:18:07

 • Postime: 155

#1064 ne: 07-10-2010, 17:51:45

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1066 ne: 08-10-2010, 10:19:37

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1067 ne: 08-10-2010, 14:42:40

 • Postime: 155

#1068 ne: 08-10-2010, 21:35:52

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1069 ne: 08-10-2010, 22:22:35
Shivaree - "Goodnight Moon"

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1070 ne: 09-10-2010, 11:00:28

#1071 ne: 09-10-2010, 18:28:42
I Don't Love You (Official Music Video) - My Chemical Romance

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1072 ne: 10-10-2010, 00:41:50

 • Postime: 155

#1073 ne: 10-10-2010, 11:33:09
Argjentina Ramosaj - Shpirt I Mbytur - with Lyrics
Kjo me perfaqeson sot edhe qdo dite

#1074 ne: 10-10-2010, 14:32:40
U2-Walk On
Walk on, walk on... stay safe tonight! :engjell:

Temat e fundit