Cila kenge te perfaqeson sot ? - 95 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cila kenge te perfaqeson sot ?

Cila kenge te perfaqeson sot ?

· 3361 · 69615

 • Postime: 12234

#2350 ne: 18-04-2012, 23:27:42

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2351 ne: 19-04-2012, 13:04:19

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2352 ne: 19-04-2012, 13:30:27

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2353 ne: 19-04-2012, 14:16:38

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2354 ne: 19-04-2012, 21:33:15

 • Postime: 182

#2355 ne: 19-04-2012, 21:42:27

 • Postime: 182

#2356 ne: 19-04-2012, 21:46:00
Aerosmith- I Don't Wanna Miss A Thing + Lyrics

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2357 ne: 19-04-2012, 22:25:57
Dustin O'Halloran - Fragile N. 4- from Fatcat album " Lumiere"

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2358 ne: 19-04-2012, 22:27:40

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#2359 ne: 19-04-2012, 22:29:09

 • Postime: 12743

#2360 ne: 20-04-2012, 02:34:14

 • Postime: 12743

#2361 ne: 20-04-2012, 02:36:08
Anathema - One Last Goodbye

dedikuar asaj......Te kam jete!

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#2362 ne: 20-04-2012, 10:48:54

 • Postime: 1281

#2363 ne: 20-04-2012, 12:29:20
Nensy

Do me sjellesh pak Mercy?

Ku te gjej me te pershtatshme? :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2364 ne: 20-04-2012, 13:10:55

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2365 ne: 20-04-2012, 13:59:44
Dustin O'Halloran - Runner

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2366 ne: 20-04-2012, 14:39:53
Nensy

Do me sjellesh pak Mercy?

Ku te gjej me te pershtatshme? :)
ja tani, te pershendes..
Duffy - Mercy

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2367 ne: 20-04-2012, 14:42:41
nensy shpejt 1 gote uje

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2368 ne: 20-04-2012, 14:44:16
nensy shpejt 1 gote uje
pse mi ca jame une drejtoria e ujsjellesit, ska uje...
shko pije te burimi ..haaah :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2369 ne: 20-04-2012, 14:46:19
o nensy shpejt kafen

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2370 ne: 20-04-2012, 14:47:18
o nensy shpejt kafen
ej Shejtaneke, po kerkon si shume nga jeta,
pse me ca jame une sherbyesja jote personale...
hajde kesh ne dore... :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2371 ne: 20-04-2012, 14:48:04
100 euro apo do me shume

dhe ujin bashke me kafen shpejt

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#2372 ne: 20-04-2012, 16:32:42

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2373 ne: 21-04-2012, 13:15:14
Billie Myers - Kiss The Rain

Kiss the rain
Whenever you need me
Kiss the rain
Whenever I'm gone too long
If your lips feel lonely and thirsty
Kiss the rain
And wait for the dawn..

 • Postime: 182

#2374 ne: 21-04-2012, 13:42:29

Temat e fundit