Cila kenge te perfaqeson sot ? - 114 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cila kenge te perfaqeson sot ?

Cila kenge te perfaqeson sot ?

· 3362 · 80405

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2825 ne: 27-07-2012, 14:21:43
kjo mu ka fiksu keq gjith veres..
Imany - You Will Never Know (Best Seller Remix)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2826 ne: 27-07-2012, 16:21:52
Zig Zag Orchestra & Anjeza Shahini - Ti dhe Une

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2827 ne: 29-07-2012, 21:41:51

#2828 ne: 29-07-2012, 22:47:42
M83 - We own the sky. :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#2829 ne: 29-07-2012, 23:34:17 :) :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2830 ne: 30-07-2012, 08:21:13

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2831 ne: 30-07-2012, 14:20:17

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2832 ne: 30-07-2012, 16:50:27

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2833 ne: 30-07-2012, 17:34:12

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2834 ne: 30-07-2012, 21:37:30
Bryan Adams - Summer of 69

a great hit @ great times

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2835 ne: 02-08-2012, 10:47:36
DURAN DURAN - Come Undone (lyrics-High Definition) Lory's

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2836 ne: 02-08-2012, 10:51:46
DURAN DURAN - Come Undone (lyrics-High Definition) Lory's
dreq une vdes per kete kenge

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2837 ne: 02-08-2012, 10:52:41
dreq une vdes per kete kenge

sje i vetmi qe e pelqe...LOL...se me vdek jo i here

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2838 ne: 02-08-2012, 11:10:21
mos i thuj njeriu

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2839 ne: 02-08-2012, 11:14:47
e qepa.....mua kjo

Sting - Shape of my Heart

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2840 ne: 03-08-2012, 12:03:01

#2841 ne: 03-08-2012, 20:14:43
Freddie Mercury (Queen) - 'Living On My Own'

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2842 ne: 03-08-2012, 21:49:54

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#2843 ne: 05-08-2012, 22:13:53

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2844 ne: 05-08-2012, 23:40:05
The Pretenders - Brass In Pocket (From "Loose In L.A." DVD)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2845 ne: 06-08-2012, 12:21:27

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2846 ne: 06-08-2012, 12:26:09

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2847 ne: 06-08-2012, 13:39:21
You're My Number One - Enrique Iglesias

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2848 ne: 06-08-2012, 15:59:04
No Doubt - Don't Speak

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2849 ne: 07-08-2012, 12:29:38
Nothing's Real But Love - Rebecca Ferguson (Lyrics)

Temat e fundit