Cila kenge te perfaqeson sot ? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cila kenge te perfaqeson sot ?

Cila kenge te perfaqeson sot ?

· 3362 · 78097

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 18-02-2010, 09:29:19

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 18-02-2010, 12:47:27

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 18-02-2010, 15:10:58

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 18-02-2010, 15:15:02
TDS ft Skillz - Si Manekene

Kete kenge po degjoje tani ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 18-02-2010, 15:18:06
nice gjumashi  :P

mua me perfaqson kjo sot :)

scorpions always somewhere lyrics.wmv

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 18-02-2010, 15:24:52
Shejtania e UJKUT, kam degjuar mbrem dhe me kengen Send my a angel, me ka zen gjumi :P

I kam ne Ipod, dhe kur jam ne teren i degjoje, pasi me lodhin njerezit me pyetjet e shpeshta dhe qe skan pergjigje.

Ajde kercejm :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 18-02-2010, 15:27:54
hajd cohu te na dali gjumi  .... ose flejme duke kercyer  :P lool

Scorpions - Send me an angel (lyrics)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 18-02-2010, 15:34:46
shume e bukur kjo kenge ... si perkthehet ?


davatzis

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 18-02-2010, 15:41:52


davatzis

prap smunda ta gjej perkthimin e lyrics ne english te kesaj kenge

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 18-02-2010, 15:46:43
Tutori ose PIMP ME SAKTE 

" The PIMP"

And if you don't remember, it doesn't matter
we were once together
in a brothel in Benzgazi
when I saved you from the PIMP

And if it bothers you, than forget it
Im not asking for your generosity
but when the weather changes, it hurts me
your PIMP's, your PIMP's
your PIMP's stab

And if you don't remember, it doesn't matter
my blood ran hot
I saw death with me eyes
and it's a miracle I'm alive

And if it bothers you, than forget it
I'm not asking you for your generosity
but when the weather changes, it hurts me
your PIMP's, your PIMP's
your PIMP's stab

And if you don't remember, it doesn't matter
I'm not asking you for your generosity
but when the weather changes, it hurts me
your PIMP's, your PIMP's
your PIMP's stab

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 18-02-2010, 15:50:17
Tutori ose PIMP ME SAKTE 

" The PIMP"

And if you don't remember, it doesn't matter
we were once together
in a brothel in Benzgazi
when I saved you from the PIMP

And if it bothers you, than forget it
Im not asking for your generosity
but when the weather changes, it hurts me
your PIMP's, your PIMP's
your PIMP's stab

And if you don't remember, it doesn't matter
my blood ran hot
I saw death with me eyes
and it's a miracle I'm alive

And if it bothers you, than forget it
I'm not asking you for your generosity
but when the weather changes, it hurts me
your PIMP's, your PIMP's
your PIMP's stab

And if you don't remember, it doesn't matter
I'm not asking you for your generosity
but when the weather changes, it hurts me
your PIMP's, your PIMP's
your PIMP's stab

thnx ... tani kam 1 pyetje ....

cne kjo PIMP qe te perfaqson ty sot :P

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 18-02-2010, 15:52:42
Sme perfaqeson si tematike e kenges por melodia me pelqen shume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 18-02-2010, 15:53:41
Sme perfaqeson si tematike e kenges por melodia me pelqen shume

ok kapisha :)

melodia e bukur teksti me zhgenjeu vertet

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#538 ne: 18-02-2010, 21:40:07

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 19-02-2010, 09:53:39

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 19-02-2010, 17:02:09
Kjo kenge me kujton dicka.Kisha vite pa e deshuar.Pak a shume gjeje dhe veten aty ;).


Etno Engjujt ft Mad Lion & Lyrical Son - Jump Jump Everybody

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#541 ne: 19-02-2010, 22:15:21

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 19-02-2010, 22:17:09

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#543 ne: 19-02-2010, 22:18:52
funnily enough..kete po degjoja edhe une.
ne nje mendje jemi ne te dy

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 19-02-2010, 22:37:48
Al Bano & Romina Power-Libertà(1988)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#545 ne: 19-02-2010, 22:42:02

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 20-02-2010, 09:12:51
Me kete ne mendje jom zgjue..

How Do I Live - LeAnn Rimes

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 20-02-2010, 12:22:02
Epilog sentimental (Yanni - Almost A Whisper)

The sound of holding on - almost a whisper
The sigh of broken hearts - a quiet cry
The rain upon your face
Brings gravity and grace
And softly you begin to breath again

I don't have all the answers to your sad prayers
But if I could I'd give you angel's wings
To go where hope is found
With strength to reach beyond
And carries like a song upon the wind

Please don't give up
Please don't you give up
Cuz I believe
Yes, I believe
I still believe... in us

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 20-02-2010, 12:25:30
Shejtania e UJKUT, kjo kenge eshte per ty!

Reamon supergirl

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 20-02-2010, 12:26:39
Shejtania e UJKUT, kjo kenge eshte per ty!

Reamon supergirl

Shume faleminderit :)

Temat e fundit