Cilet antare te forumit njihni Live ! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cilet antare te forumit njihni Live !

Cilet antare te forumit njihni Live !

· 1046 · 27592

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-09-2007, 17:32:23
Hajde na tregoni ca gjera interesante,une vete njoh shume veta, po do i them neser se tani duhet te dal.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1 ne: 12-09-2007, 17:36:48
lum si ti Berni,une njoh..asnje nuk njoh pse te genjej?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 12-09-2007, 17:37:12
asnje.. :(

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-09-2007, 20:04:51
Sorelinen, Mishelin, Crystalin, A1, Bernin, Maxin, Raldushin,  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 12-09-2007, 23:21:02
Njoh njerin njehere qe mezi e kam dhe e njoh shume mire biles. :P S'kam nevoje ta permend me duket se ju e dini se kush eshte?! :D

Gjithashtu njoh Tribbianin. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5 ne: 12-09-2007, 23:41:11
Tribbianin.Mi ben te fala atij delenxhise. ;) :D(se kohe e gjate pa  bisedu me te u be)


Une jam takuar  me Capkenen(dhe edhe Live ishte si ne forum  :D).Dhe per nje qime sivjet me hiku Lisa nga dora. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 12-09-2007, 23:43:23
Te fala do t'i bej Tribbianit kur ta shof Lefter. Po vetem atij do qe t'i percjell te falat e tua?! :P :D

Iiii po Capkenen kur e takove ti?! Sa mire, edhe une dua ta takoj ate "koleren". Po Lisa si te iku nga dora, te rreshqiti?! E di e di, eshte shume e vajshme ajo, rreshqet kollaj. :D :D :D

#7 ne: 13-09-2007, 10:03:28
Une per veten time kam takuar Lefton( ate dite i kam fol fjale te mire Lises per ty ta dish :D ) edhe Untochable (dmth Admirimin )


Tashi radhen e ka Misheli dhe Ermira (kesaj te fundit do ti shkoj per fundjave ne shtepi kismet nga nentori :D


per nje qime me ka shpetuar nje dite Berni kur kam qene ne El :D :D :D :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 14-09-2007, 01:54:34
Une Crystal Tears njof vetem. :D
Ate e kam sa per 100 :P LOL

:-* :-*

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9 ne: 24-09-2007, 17:56:43
vetem njeren,por e kam taku naten dhe nuk e njoh nga fytyra mire se nuk kisha kohe ta fiksoja  ;)

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 24-09-2007, 18:38:41
erlehten, Maxin, Bernin, SwEeTNeSs dhe Buben... këto po me kujtohen për tani... u kam pare edhe Sorelinen  :)

Lisa deklaron qe me njeh... mirë e kan then, "Me shumë te njohin se sa njeh"

Unë Crystal Tears njof vetëm. :D
Atë e kam sa për 100 :P LOL

:-* :-*

luv u 2

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-09-2007, 15:27:03
vetem albnertilin, me keta te tjeret mundet pas ca kohesh, se me ftesa ne xhep jemi :D :D

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 25-09-2007, 15:47:50
Stalionin,Rebelen Mistrece,Sajmir Pashen,Erlehten,MAX,Sorelinen,CrYsTaL TeaRs,Raldushin,Endritin, dhe disa te tjer qe kane qene me pare po futen rralle ne forum si Blerina,Camarrokja,GertiEL dhe nora22 qe ishte prezantu para 1 muaji.Kur te shkoja ne shqiperi ma kishte qejfi te takoja Mishelin po eshte shume e heger kam frike se me rreh  :D Mishel po the Rrofte Sali Berisha Posht Komunizmi do te takoj LOL dhe Sirion me Sterion ndoshta do i takoj.

#13 ne: 26-09-2007, 07:29:45
Berno RROFSHA une pa sa per Sali Protopapen beji te fala kur ta shohesh.

Une njoh Erlehten, Emiren  hmmmmm: po do takoj edhe ca mendoj...psh Capin i here pa ja dhene i kafe te Hajvani s'kam me e lone mo...


Nga meshkujt e forumit nuk kam takuar asnjerin  :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 27-09-2007, 18:59:21
Berno RROFSHA unë pa sa për Sali Protopapen beji te fala kur ta shohësh.

Unë njoh Erlehten, Emiren  hmmmmm: po do takoj edhe ca mendoj...p.sh. Capin i here pa ja dhënë i kafe te Hajvani s'kam me e lone mo...


Nga meshkujt e forumit nuk kam takuar asnjerin  :P

Mundesine e ke ama, per te takuar edhe ndonje mashkull, po deshe. :P Per dy jave fiks si sot, Syrgjynin, ne Shqiperi e kini. ;) Po deshe e pi nje kafe ai, me ty. :)

#15 ne: 27-09-2007, 19:38:58
eleganca kaq besim ke tek mua? hahahaha. meshkujt ja kam lene capit se e ka lemin e saj! une takoj femrat. ja ty psh te kam fut ne liste!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 27-09-2007, 21:57:34
eleganca kaq besim ke tek mua? hahahaha. meshkujt ja kam lënë capit se e ka lemin e saj! unë takoj femrat. ja ty p.sh. te kam fut ne liste!

Po c'fare ceshtje besimi ama, sikur do ta hash ti moj cupe! LOL Pastaj pavaresisht c'besim mund te kem tek ti kam besim GJIGAND tek ai. ;) Kupton ti?! Pastaj Capi ne e takon, e ben per veten e saj. :)

Mua ne c'liste me ke futur njehere?!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17 ne: 27-09-2007, 23:18:32
aty rotull je me duket(prapa listes) hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 29-09-2007, 06:16:08
Vetem Ibraimin kam taku. :)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 29-09-2007, 20:59:47
asnjerin nuk e kam takuar ndonjeher

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 30-09-2007, 21:01:57

Lisa deklaron qe me njeh... mirë e kan then, "Me shumë te njohin se sa njeh"

luv u 2


Lisa do qe t'na njohi por per ta njohur ne ate s'do. :D

Nejse, baby I love you too.  :-[ :perqafim

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 30-09-2007, 21:11:08
Prej anetareve njoh vetem Englishbee d.m.th ajo eshte motra ime qe e kam xhan,do deshiroja ti takoja shume te tjere,por ja qe fati.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 01-10-2007, 01:51:39
Prej anëtarëve njoh vetëm Englishbee d.m.th ajo është motra ime qe e kam xhan,do deshiroja ti takoja shumë te tjerë,por ja qe fati.


Dhe une do doja njehere t'i takoja keto motrat e Gjilanit se jane shume te mire. Sidomos ajo e madhja qe e kam edhe moshatare e na hahet shume muhabeti.

Perqafime Bleta & Blerina.   :perqafim  :perqafim

#23 ne: 01-10-2007, 22:37:35
Po e shtoj listen e njohjeve me nje antare tjeter...e gjeni ke?????


CAPINNNNNN...hahaha, Capkenen e takova por nuk ja dhashe kafen te hajvani por diku tjeter...gjithsesi.

Capi kishte bo floket gersheta gersheta dhe ishte bo si zezake e vogel.... :D :D :D :D

 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 02-10-2007, 05:52:20
Po e shtoj listen e njohjeve me një antare tjetër...e gjeni ke?????


CAPINNNNNN...hahaha, Capkenen e takova por nuk ja dhashe kafen te hajvani por diku tjetër...gjithsesi.

Capi kishte bo floket gersheta gersheta dhe ishte bo si zezake e vogël.... :D :D :D :D

 :perqafim :perqafim :perqafim

Ca nga ca do te na behesh si gjendja civile ti Mishel, ose si ai libri i faqeve te verdha te Tiranes, qe ka informacione per cdo biznes e banese te Tiranes qe nga emer e mbiemer e deri tek numri i telefonit. :D

Nejse, sinqerisht me behet shume qejfi qe e takove Capkenen aq me shume qe kini kohe qe jeni shoqe dhe e kam vene re ate miqesine shume te bukur tuajen se shpaloset ketu ne forum perdite dhe e mbani e ruani kete miqesi plot me gallata dhe humor gjithashtu. Me behet qejfi per juve dhe ju perqafoj perq te dyjave perq.

Temat e fundit