Cilet antare te forumit njihni Live ! - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cilet antare te forumit njihni Live !

Cilet antare te forumit njihni Live !

· 1046 · 29614

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 30-05-2013, 20:21:12
  ;) ;) ske pse

Ku esht tushja mi :D

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 30-05-2013, 20:21:52
prit ta marr ne cel ta pyes LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1027 ne: 30-05-2013, 20:56:51
Pse s'po vjen :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1028 ne: 30-05-2013, 23:14:53
erdha si kofini pas te vjelash...tushja kishte trafik lol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1029 ne: 30-05-2013, 23:15:20
ktu mban era tradheti burra lol

mendon se....joooooo asihere

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1030 ne: 10-06-2013, 20:17:19

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1031 ne: 10-06-2013, 20:31:54
jam celozeee une :P

ja ket celozen

ty lali e di qe do te njoh e di lol

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1032 ne: 21-06-2013, 23:49:01
Misss :)

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1033 ne: 22-06-2013, 14:10:32

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1034 ne: 22-06-2013, 15:18:15
Miss

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1035 ne: 04-07-2013, 14:13:06
e cuditshme eshte por shume e vertete..qe nuk njoh asnje pervec 11 copeve ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1036 ne: 04-07-2013, 14:14:51
11??? ma paske kalu e mu LOL

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1037 ne: 04-07-2013, 14:56:02
shejtanen

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1038 ne: 29-01-2020, 09:55:32
Njoh dy
(ndoshta e me shume,por nga tjera mediume qe qarkullojne),por dy nga ketu qe kane qene nepermjet zerit.

Te dy Artiste!  :)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1039 ne: 29-01-2020, 12:56:16
As edhe nje kokerr..:) me mire kur si njef .:P

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1040 ne: 29-01-2020, 16:29:00
Mishelin, ate kecken 😂😂 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 29-01-2020, 18:01:02
Nga keto e kam takuar vetem Passion, kurse nga ato tjeret vetem JustA.

 • Postime: 1757
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#1042 ne: 29-01-2020, 20:59:04
Asnjë.

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1043 ne: 06-02-2020, 11:40:04
Nga keto e kam takuar vetem Passion, kurse nga ato tjeret vetem JustA.

I ndajme 50-50 kilometrat e leme takim buze Shkumbinit per nje dreke ?  :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1044 ne: 06-02-2020, 13:15:00
@Passion , nuk eshte problem.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1045 ne: 09-03-2020, 16:08:16
3 persona kam njohur, 2 jane meshkuj dhe 1 femer :D kaq me ka mjaftuar deri sot :P

Temat e fundit