Cili eshte çasti me i turpshem qe keni kaluar deri tani...:D - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili eshte çasti me i turpshem qe keni kaluar deri tani...:D

Cili eshte çasti me i turpshem qe keni kaluar deri tani...:D

· 4 · 927

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2010, 20:41:18
oooooopppppppaaaaaa a   te hidhemi pak ketu ne shesh...   tregimi me i mire fiton nje dreke nga xhepi juaj...

  • Postime: 1010
  • Karma: +24/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 03-03-2010, 20:46:43
oooooopppppppaaaaaaa   te hidhemi pak ketu ne shesh...   tregimi me i mire fiton nje dreke nga xhepi juaj...

Ja hidhu ti i pari njehere te shohim sa i turpshem ka qene akti LOL LOL

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 03-03-2010, 21:47:31
hahahhaah Enderrimtare...kete desha te shkruaja sa pashe temen..hajde Elis...ti i pari :P

  • Postime: 2187
  • Karma: +44/-30

#3 ne: 26-02-2020, 09:53:33
Nje rast kur dola nga shtepia nga nxitimi harrova . :-[.. kepucet brenda :P

Temat e fundit