Dergo nje mesazh anetarit siper... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dergo nje mesazh anetarit siper...

Dergo nje mesazh anetarit siper...

· 10 · 1068

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 03-08-2012, 19:29:15
Eshte nje loje e bukur nqs do ta kuptoni :-) qe e kam lexuar ne nje liber.
Kur ta kesh derguar, pergjigju qe ja dergove, dhe nqs ta kthej apo Jo mesazhin.
Se cfare keni derguar ne mesazh, eshte opsionale.
Eshte veshtire te genjesh, sepse marresi i mesazhit privat, mund ta konfirmoj. :D

Ka cfare mund te shkruani, dicka qe ju pelqen per ate person, ne vecanti, mbas pergjigjjes te bukur qe ka dhene, ne nje X teme. 3 Thenie pozitive qe mund te jene attribut i anetarit (qenke poet, zemer luan, ambicioz), ose 3 gjera qe ju mendoni se duhet te permirsohet. (Mendoj se eshte me mire per te gjithe ne sikur te ishe me aktiv ne forum, kujdes ne dashuri, Milani kampion, e Jo juve, Gezuar festen e Pavarsise, Bajramit, Krishtlidnjeve, etj, etj)
Nuk lejohen sharjet, ofendimet, ose fyrjet.

A ka ndonje pyetje ?

Ju uroj sukses.

#1 ne: 03-08-2012, 20:11:14
A mund ta shkrush ne Anglisht ket te lutem se nuk te kuptova.

Thnx.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 03-08-2012, 21:20:43
Kiss aman vetem Milani kampion nuk te uroj sepse do te ishte e tepert per ty :D :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-08-2012, 21:25:40
A mund ta shkrush ne Anglisht ket te lutem se nuk te kuptova.

Thnx.

Ti kur se kuptohet shqipen, si mund ta kutposh anglishten ? :d

Charlie, Milani do te behet kampion, se ska lezet. :-)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#4 ne: 03-08-2012, 21:34:44
Haha lezeti ne Milanin ka mbet :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5 ne: 04-08-2012, 11:55:44
une i shkrujta atij inteligjentit qe osht shume seksi,....
dhe jam to wait a prompt reply from him
Best Regards to all!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 04-08-2012, 11:56:51
Shejit

edhe 100 lepurushi , u rrit me shendet dhe paste aq te mira sa ti kompesoj te keqijat e kesaj bote


bofshi qejf rrusho :perqafim

mesazh urimi nga shoqja momes dhe babes thuj LOL

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 04-08-2012, 19:16:08
Ok, ja dergova.
Nuk duhet te jetojm me fantazira.... :-)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 04-08-2012, 21:00:30
Ok, ja dergova.
Nuk duhet te jetojm me fantazira.... :-)

mp kiss

jeta nuk duhet te jete kaq konservatike....fil llo dhe jeto

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9 ne: 13-05-2020, 22:53:14
Ne kete moment I jane fikur dritat mishelit :D

Temat e fundit