Deshira e momentit - 43 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152605

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152605

 • Postime: 46

#1050 ne: 27-11-2007, 22:29:18
hahahahah ej edhe pyet?

 • Postime: 1580

#1051 ne: 27-11-2007, 22:31:58
Jo ku di gje une :D :perqafim


Shoku do fle tani une naten  :puth

 • Postime: 4261

#1052 ne: 27-11-2007, 23:05:16
Te me doj kjo aq sa e dua edhe une :D :perqafim

#1053 ne: 28-11-2007, 16:21:17
te ishte dita e veres sot dhe te isha ne elbasan :(

oh zot sa me mungon Shqiperia....kush me beson sa me ka marr malli ne kete kohe kaq te shkurter :(

#1054 ne: 28-11-2007, 23:15:57
Te ishe prane meje dhe embel ashtu sic vetem ti di , te me thoje- te kam xhan!

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1055 ne: 29-11-2007, 00:31:52
Qe te gjithe antaret e ketij forumi (por te gjithe ama ) te jene ne linje njekohesisht vetem per 5 ore ....

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1056 ne: 29-11-2007, 04:00:28
S'mba forumi gjith at kallaballek. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1057 ne: 29-11-2007, 04:11:06
% ore do bej si do bej .....e imagjinon dot si do behet ...kalaballik dynjoja :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1058 ne: 29-11-2007, 04:16:00
E imagjinoj,, pas 5 oresh forumi do ngjante si ndonjë restorant apo oborr ku sapo ka perfundu dasma.....ose synetlliku. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1059 ne: 29-11-2007, 04:28:17
...Maxi me Erlehten do ishin nusja me dhendrrin i bie :D

Ku do ishin ata ....dhe kush do u merrte me pastrimin ...mbledhjen e berxollave te mbetura dhe shisheve te rakive pergjysem :D
Po nuk e patet bezdi ma leni mua kete pune :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1060 ne: 29-11-2007, 04:30:19
E ben dot vetem, apo ti thom Mishelit te te ndihmoje?! :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1061 ne: 29-11-2007, 04:31:35
Jo jo e bej ...ohh te keqen raki dhe mish per nje muaj :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1062 ne: 29-11-2007, 20:20:05
te jet koh e bukur jasht me diell :(

 • Postime: 2173

#1063 ne: 29-11-2007, 20:22:54
ta kem komshi kete siper? ;)(si fillim them..) :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1064 ne: 29-11-2007, 20:26:04
mos te me afrohet ky noiher

 • Postime: 2173

#1065 ne: 29-11-2007, 20:27:14
te jem afer teje gjith jeten :perqafim :engjell:

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1066 ne: 29-11-2007, 20:29:49
ouu avash mor cun sa shum qe kerkonte mbase dhe do jesh dmth mos del noiher kshu komshi ne tiron

 • Postime: 2173

#1067 ne: 29-11-2007, 20:32:10
deshira ime ne vesh te perendise(ne perputhje me ate qe the mesiper) :perqafim

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1068 ne: 29-11-2007, 20:32:39
ahahahhahahahhha po ku e ke shpin ne tiron ti

 • Postime: 155

#1069 ne: 29-11-2007, 21:40:22
Te bashkohen dy zemra

 • Postime: 1580

#1070 ne: 30-11-2007, 17:43:11
Te kisha nje cik kohe te lire :engjell:

 • Postime: 155

#1071 ne: 30-11-2007, 18:53:00
Te takoj dike

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1072 ne: 30-11-2007, 19:00:59
nje tekilla nje teke jo me shum

 • Postime: 129

#1073 ne: 30-11-2007, 19:06:23
DESHIRE IME E MOMENTIT ESHTE E MADHE: me pëlqen shumë te ktheja vetëm për pak momente (e bëjmë 1 ore??) te pasurit ne te varfer e te varferit ne te pasur për ti treguar te gjithëve se sa e pashpirt dhe e pa_ekuilibruar është bota ku ne jetojme... Të gjithë për vete e zoti për asnjë. BOB

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1074 ne: 30-11-2007, 19:10:04
Deshira ime e momentit eshte qe te kisha nje jave kohe te lire (s'po kerkoj shume, aq nje jave) dhe magjikisht te beja shume pune gjate asaj jave, t'i beja tere punet e shtepise, dekorimet per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri, shoppinget e pazaret, sikure te me dilte koha per plot qejf, ta kaloja shume kohe te lire me My Baby. Dhe te kisha kohe per tu shkruajtur kartolina, E-Maile dhe mesazhe gjithe shoqerise se larget. E di qe eshte goxha deshire, por kjo eshte deshira ime c'te bej une!

Perqafime :perqafim dhe Fillim te Mbare Festash te Gjitheve! Paci sa me Shume Kohe te Lire!!

Temat e fundit