Deshira e momentit - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154082

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154082

 • Postime: 129

#1075 ne: 30-11-2007, 19:15:43
Sa vjeç ke ti moj xhan (zonjushe ELEGANCA)? Ahh sa dëshirë e çuditshme.... eh zot na ruaj. Nejse, s'do me çuditje po të me thoje qe do doje te shuaje urine e te gjithë personave se botës se 3-te (varferi ekstreme). BOB

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1076 ne: 30-11-2007, 19:49:42
deshira momentit???? te dilja per kafe me ndonje...

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1077 ne: 30-11-2007, 19:52:52
dëshira momentit???? te dilja për kafe me ndonjë...

 te te ftoj apo do vish vet zgjidh si te kesh qejf

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 30-11-2007, 19:53:44
po vi meqë mka vajt menja me dal për kafe por ec me mer ti

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1079 ne: 30-11-2007, 19:57:29
me prit zemra se erdha

 • Postime: 46

#1080 ne: 30-11-2007, 19:59:45
te lutem a te vi edhe unë me juve :perqafim

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1081 ne: 30-11-2007, 20:00:51
me prit zemra se erdha


po pres un shpejto..se me hiken deshira masanej (per te dal me kafe) ehehe

 • Postime: 4261

#1082 ne: 01-12-2007, 00:18:56
te lutem a te vi edhe unë me juve :perqafim

Me merr edhe sorelinen me vete dhe hajdeni ke unë juu :D


p.S. eurugina ku do shkosh ti pa mua ee :D

#1083 ne: 01-12-2007, 08:12:01
po pres edhe ca o te me kapi deshira per gjume ose per te dale te pi nje kafe! po me sa shoh ka gjasa te ndodhi e para!

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 03-12-2007, 15:23:39
Nuk e them dot  :D  :P

 • Postime: 1460

#1085 ne: 03-12-2007, 15:35:04
Nuk e them dot  :D  :P


Rrijini larg kesaj se paska mendje te keqe LOL

#1086 ne: 03-12-2007, 15:39:49
tia hy nje robi ne dru po ku ti djeg e dhemb!

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1087 ne: 03-12-2007, 15:52:53
Po kush do te jet ai  fatkeq  mishel   :D

 Nje qaj te nxeht me avull mbi gote,,Apo   hmmmmm:      nje smirnof -ice,

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1088 ne: 03-12-2007, 22:11:24
..nje darke perjashta diku....sdo kish qene fare keq... :)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1089 ne: 03-12-2007, 22:13:21
Te bashkohem me Mishelin me rraf nanjonin (cilin ti teket asaj ..pak rendesi ka per mua :D)
Kam ca energji qe me duhet ti nxjerr .....hmmm tani qe e bendoj s'ka nevoj te shkoje puna deri ne sherr :D LOL

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1090 ne: 03-12-2007, 22:15:49
te jem ne krevat te shplodhem se po vdes ne kemb...jam shum e lodhur

 • Postime: 4261

#1091 ne: 04-12-2007, 00:05:04
Po ik mi ca pret :D


Une pervete njeher skam deshira te gjitha i kam per momentin :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1092 ne: 06-12-2007, 22:43:16
Te isha nje cik ne Shqiperi  :)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1093 ne: 06-12-2007, 22:44:50
te mos pertoja tani te dilja te pija nje kafe ...po eshte shume ftohte perjasht

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1094 ne: 06-12-2007, 22:47:00
të mos pertoja tani te dilja te pija një kafe ...po është shumë ftohte perjasht

Pije moj aty :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1095 ne: 06-12-2007, 22:49:42
Pihet kafja vetem :S

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1096 ne: 06-12-2007, 22:52:53
Po,ndonjehere dhe do e pish mo yllo :D

Nejse ti po nuk pertove eja se te bej une nje kafe geil fare  :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1097 ne: 06-12-2007, 22:57:16
Pihet kafja vetëm :S
Lisa: per kafe eshte pak vone ktej nga une, por po ta pati qejfi per ndonje cocktail "rigjenerues"...mi gjith qejf ta ofroj.... :-[

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1098 ne: 06-12-2007, 22:59:57
ku te vi mi ....ehhh sa gjera me krahe..

Cheke rrofsh po me thuaj mos je gje komshiu Erlehtes ti :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1099 ne: 06-12-2007, 23:03:20
LOL 

Shtetet i kemi te tille me duket  :D

Temat e fundit