Deshira e momentit - 50 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154358

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154358

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1225 ne: 29-01-2008, 20:26:37
ne nje pishine per nja 4 ore...

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1226 ne: 29-01-2008, 22:42:34
nje kreher :D :P

#1227 ne: 30-01-2008, 11:07:16
ahahha mu kujtua filmi me agim bajkonLOL

#1228 ne: 30-01-2008, 11:20:40
Ti ngaterron skecet me filmat te keqen

#1229 ne: 30-01-2008, 14:23:07
po ai tha moj me jepni nje kreher para se te vdes te krihem...LOL

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1230 ne: 30-01-2008, 15:00:11
te puth ate

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1231 ne: 07-02-2008, 19:56:36
Te kisha kunaten time ketu e te pija nje kafe me te,e te benim nje mal me llafe  :D

#1232 ne: 07-02-2008, 21:50:20
Te isha diku larg nga kjo dreq zyre.....ufffffff :S

 • Postime: 2173

#1233 ne: 08-02-2008, 19:00:29
mire e ke,ne honolulu do ishte fiks per ty hmmmmm:

 • Postime: 12234

#1234 ne: 08-02-2008, 20:08:47
Te jem ne Gjermani ne kete moment!

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1235 ne: 08-02-2008, 22:48:21
te isha ne shkoder... :( :S

#1236 ne: 08-02-2008, 23:00:02
Të jem ne Gjermani ne këtë moment!
hec ta jap unë vendim tim po deshe...te isha diku..s'ka rëndësi ku

 • Postime: 877

#1237 ne: 08-02-2008, 23:02:11

prit t'ngrohi koha... se tani ka gjol

sa koh ke që s'shkon në Shkodër...?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1238 ne: 08-02-2008, 23:32:08
.. nje gjume nja 5 dite.. ^o)

#1239 ne: 08-02-2008, 23:39:21
te lidhem ne tel me amoren

#1240 ne: 09-02-2008, 00:33:51
dikush qe te me shoqeronte ne pije! u cmenda vetem ,ku je o capi? o te gjeksha vorrin LOL LOL LOL

 • Postime: 2173

#1241 ne: 10-02-2008, 17:47:52
tja fusja njehere me gjithe fuqi kesaj siper. hmmmmm:...nje shpulle se desh harrova :P

#1242 ne: 11-02-2008, 12:50:34
grens endrra jote ne sirtar kjo? aty maje se ska shans te ndodhi. tani do doja te isha gjetiu dhe te isha larg punes

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1243 ne: 11-02-2008, 16:49:05
te jem ne krevat

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1244 ne: 11-02-2008, 17:53:55
me mua eee apo me ate :):) :D

 • Postime: 2173

#1245 ne: 11-02-2008, 19:27:15
me komshiun e ka fjalen me duket hmmmmm:

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#1246 ne: 12-02-2008, 06:05:48
me kucovarin e kisha fjalen

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1247 ne: 12-02-2008, 06:39:04
Paqe Boterore. World Peace.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1248 ne: 12-02-2008, 11:46:53
te isha me prindet..momentalis ht.. :)

#1249 ne: 12-02-2008, 13:33:41
Te kisha dike qe te me mbante me muhabet se po ndihem si vetem

Temat e fundit