Deshira e momentit - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168582

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168582

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 24-08-2007, 21:38:45
Të isha  ne  një party i rethuar vetëm me zocka. :D

Ti gjithmone te njejten deshire ke, mo i uruar. Asnjehere s'u ngope me cupa, te shkreten. :D LOL

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 24-08-2007, 22:40:18
Te me vij shpirti se me mori malli  :XX

#652 ne: 24-08-2007, 22:52:33
te isha ne Elbasan !

#653 ne: 24-08-2007, 22:53:38
ti plotesohej deshira kesaj siper  :D

#654 ne: 24-08-2007, 22:56:35
rrofsh .....per urimin :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#655 ne: 24-08-2007, 23:03:08
kush te rruaj moj,cfare thua,je ne metro ti? :S

#656 ne: 24-08-2007, 23:06:40
Gens lexoje pak me lart.e kisha me dëshirën e Mishelit :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#657 ne: 24-08-2007, 23:08:04
cfar te le moj,ku ta le dhe pse ta le? :S

#658 ne: 25-08-2007, 01:20:44
te kam njohur qe ne momentin e pare. hahaha i pandryshueshem je.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#659 ne: 25-08-2007, 13:09:20
fillove te ngatrrohesh edhe ti qe ne fillim si puna ime me ty,por do kaloje ky keqkuptim mes nesh,kjo me duket eshte nje terheqje mes nesh por arsyeja nuk dihet,eshte jashtokesore me duket,nuk varet nga ne hmmmmm:

#660 ne: 25-08-2007, 23:18:14
po willi po. ndrysho sa te duash po nje km larg te njoh ahahaha. dhe mundohu sa te duash ta mohosh kot e ke! por prape shok te kam se me ben te qesh gjithmone! pafshim

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 26-08-2007, 00:02:58
deshiroj te blej nje cel. te ri  :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#662 ne: 27-08-2007, 16:20:41
po willi po. ndrysho sa të duash po një km larg te njoh ahahaha. dhe mundohu sa të duash ta mohosh kot e ke! por prapë shok te kam se me bën te qesh gjithmonë! pafshim
une as nuk di as nuk njoh kush eshte as Wili e as Gili-Wili. :S.mishel po nejse ..ndoshta sqarohemi me vone me kalimin e kohes. hmmmmm:

#663 ne: 27-08-2007, 17:44:38
e mire mire.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#664 ne: 27-08-2007, 18:25:52
Te me zhduket kjo vape qe e kam,se e kalla malin per Zotin.

#665 ne: 27-08-2007, 22:19:07
te me vij motra se jam merzitur goxha vetem plus te me ndihmoj ne perpilimin e rezultateve se jane goxha faqe....

oh zot me dhembin syte nga tabelat e matlabit...gjithe diten e njejta pune :(

#666 ne: 27-08-2007, 22:27:46
te kam than un ty , qe shkola do te te beje budalla, po sbeson ti hahahaha

te dal mire ne operacion neser, se po vdes nga frika :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#667 ne: 28-08-2007, 23:38:15
e mirë mirë.
po te pres per nje kafe pas pune,me kete rast edhe heqim merakun per kete pune mishel,se me duket se na ka zene tani ne meraku hmmmmm:

#668 ne: 29-08-2007, 07:32:07
A more Wili....qe si ndryshove njehere menyrat e tua!!!
Hajde se folim po kafet shko pi gjekundi tjeter!!!!!Bye :D :D :D

#669 ne: 29-08-2007, 09:23:16
O Wili ci ke bere veten mos shoku...paske nderru indetitet...hajde me leng zogu qe je hajde LOL LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#670 ne: 29-08-2007, 20:06:59
o zot i madh,po kush eshte ky Wili moj femra te nderume e te respektume ne kulm ,se me cmendet hmmmmm:

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#671 ne: 29-08-2007, 20:28:05


Deshira ime..te isha me pushime akoma.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#672 ne: 29-08-2007, 20:34:34
Ahh edhe une ate deshire kam sorelina :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 30-08-2007, 04:19:14
Deshira ime eshte qe te shkoj ne Shqiperi se shpejti se me ka marre shume, shuuuuuuuuuume malli. :'(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#674 ne: 30-08-2007, 18:33:17
deshira ime eshte te rri ne shqiperi e te mos shkoj ne asnje vend te botes :D

Temat e fundit