Deshira e momentit - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 169274

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 169274

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 30-08-2007, 19:11:54
te kam than un ty , qe shkola do të te beje budalla, po sbeson ti hahahaha

te dal mirë ne operacion nesër, se po vdes nga frika :(
Te uroj sherim te shpejte dhe mos ki frike shume... sepse do te kaloje edhe kjo e nderuar! ;)
Deshira ime e momentit eshte te me ndaloje dhimbja e barkut, se me mbyti fare...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#676 ne: 30-08-2007, 22:25:07
Deshira ime e momentit qe te me ze vendi vend,dhe mos te me shkon mendja kaq shume te zockat. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 30-08-2007, 23:33:28
Deshira ime eshte "Te mos i plotesohet kurre deshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 30-08-2007, 23:35:23
Deshira ime është "Të mos i plotesohet kurrë dëshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :D

Hahahaha Lisa me te forta ti, si gjithnje.  :perqafim

Deshira ime e momentit eshte qe te bej sa me shume leke sot, ne pune. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 30-08-2007, 23:38:50
Aman kesaj siper ti plotesohet deshira se po pati kjo kushedi i le ne zemer na jep dhe ne :D

(P.S pse mi pune me bakshishe ke ti... nice nice :D )

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#680 ne: 31-08-2007, 00:01:26
Deshira ime është "Të mos i plotesohet kurrë dëshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :Dhahhahaha...Liske prej gojes tende ne vesh te Zotit.Ashtu ashtu aty jam une spo mundem te i lo.E dashuroj vet ekzistencen e tyre. ;)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 31-08-2007, 06:43:38
Aman kësaj sipër ti plotesohet dëshira se po pati kjo kushedi i le ne zemër na jep dhe ne :D

(P.S pse mi pune me bakshishe ke ti... nice nice :D )

(Kind of. I get paid salary and I work on commission too. I depend on business and customers a lot. ;))

Nejse, kaq pak pune kishim sonte saqe me derguan ne shtepi menjehere, keshtuqe s'kisha c'lek t'i sillja as vetes sime, as burrit ne shtepi :P, e le me juve. LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#682 ne: 01-09-2007, 21:56:23
te kem nje komshie si kjo siper, hmmmmm:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 01-09-2007, 22:51:32
Deshira ime ...mmmmmm ti shtohen klientet Elegances ....po ne na te hym ne pune mi ....se keshtu o bo puna tani po nuk na dhe na vil te pakten :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#684 ne: 02-09-2007, 02:01:27
Ta bej nje sy gjum rehat :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 02-09-2007, 02:53:55
bane kush po te ndale hej

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 02-09-2007, 06:14:16
Faleminderit Lisa. Ishalla mu shtofshin leket - llafi tend atje tek vendi (ne vesh te Perendise pra.)

Une tani dua te me kapi nje gjume i shkelqyer fare (kur te iki te flej) se vallaj me duhet se jam e keputur fare. :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#687 ne: 02-09-2007, 12:31:56
bane kush po të ndale hej

Ti ...:D ma ke mbush koken gjarperinje :d

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 02-09-2007, 14:33:08
T'me ndalet kolla se me mbyti  :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#689 ne: 02-09-2007, 15:09:24
Ti vras  nje komshi se me [prishi gjumin  me mengjes.

#690 ne: 02-09-2007, 18:27:11
te me pushojne dhimbjet qe me kane prekur..dhimbje nje here ne muaj keto LOL LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#691 ne: 02-09-2007, 22:10:33
e paske me probleme kete pune mesa shoh une,duhet te vish per ndonje vizite po te ra puna ketej nga klinika ime :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 03-09-2007, 06:25:44
.....Deshira ime, mundesisht te me zej shpejt kjo gota qe kam perpara se duhet me flejt icik ...

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#693 ne: 03-09-2007, 10:46:31
T'me ndalet kolla se me mbyti  :(


Pi uje me akull se te ndalet :DDeshira ime eshte qe te iki sa ma shpejt ne shpi se nuk me rrihet ketu ku jam :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 03-09-2007, 11:16:20
Deshira ime eshte qe Charli t'me jap ndonje ide tjeter, se kjo e meparshmja nuk funcionon  :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#695 ne: 03-09-2007, 13:24:35
Po po funksionon vetem beje me shum akull :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 03-09-2007, 17:14:27
Deshira ime eshte te dali shopping dhe te gjej ndonje gje interesante e te arsyeshme, dyqaneve. ;)

#697 ne: 03-09-2007, 17:17:04
te gjej letren qe kam humbur

jam shume harrakate e ka thene babi per mua LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 03-09-2007, 17:29:29
te gjej letren qe kam humbur

jam shumë harrakate e ka thënë babi për mua LOL LOL

Kush ta dergoi letren ty mi?! LOL

#699 ne: 03-09-2007, 17:30:12
jo mi jo e nisa une LOL LOL per ke Siemens po si duket sdo e kem shkruar adresen sakte..tani duhet te shkoj ne poste ta marr mbrapsh LOL LOL

Temat e fundit