×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152435

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152435

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 30-08-2007, 19:11:54
te kam than un ty , qe shkola do të te beje budalla, po sbeson ti hahahaha

te dal mirë ne operacion nesër, se po vdes nga frika :(
Te uroj sherim te shpejte dhe mos ki frike shume... sepse do te kaloje edhe kjo e nderuar! ;)
Deshira ime e momentit eshte te me ndaloje dhimbja e barkut, se me mbyti fare...

 • Postime: 12234

#676 ne: 30-08-2007, 22:25:07
Deshira ime e momentit qe te me ze vendi vend,dhe mos te me shkon mendja kaq shume te zockat. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 30-08-2007, 23:33:28
Deshira ime eshte "Te mos i plotesohet kurre deshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 30-08-2007, 23:35:23
Deshira ime është "Të mos i plotesohet kurrë dëshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :D

Hahahaha Lisa me te forta ti, si gjithnje.  :perqafim

Deshira ime e momentit eshte qe te bej sa me shume leke sot, ne pune. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 30-08-2007, 23:38:50
Aman kesaj siper ti plotesohet deshira se po pati kjo kushedi i le ne zemer na jep dhe ne :D

(P.S pse mi pune me bakshishe ke ti... nice nice :D )

 • Postime: 12234

#680 ne: 31-08-2007, 00:01:26
Deshira ime është "Të mos i plotesohet kurrë dëshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :Dhahhahaha...Liske prej gojes tende ne vesh te Zotit.Ashtu ashtu aty jam une spo mundem te i lo.E dashuroj vet ekzistencen e tyre. ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 31-08-2007, 06:43:38
Aman kësaj sipër ti plotesohet dëshira se po pati kjo kushedi i le ne zemër na jep dhe ne :D

(P.S pse mi pune me bakshishe ke ti... nice nice :D )

(Kind of. I get paid salary and I work on commission too. I depend on business and customers a lot. ;))

Nejse, kaq pak pune kishim sonte saqe me derguan ne shtepi menjehere, keshtuqe s'kisha c'lek t'i sillja as vetes sime, as burrit ne shtepi :P, e le me juve. LOL

 • Postime: 2173

#682 ne: 01-09-2007, 21:56:23
te kem nje komshie si kjo siper, hmmmmm:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 01-09-2007, 22:51:32
Deshira ime ...mmmmmm ti shtohen klientet Elegances ....po ne na te hym ne pune mi ....se keshtu o bo puna tani po nuk na dhe na vil te pakten :D

 • Postime: 4261

#684 ne: 02-09-2007, 02:01:27
Ta bej nje sy gjum rehat :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 02-09-2007, 02:53:55
bane kush po te ndale hej

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 02-09-2007, 06:14:16
Faleminderit Lisa. Ishalla mu shtofshin leket - llafi tend atje tek vendi (ne vesh te Perendise pra.)

Une tani dua te me kapi nje gjume i shkelqyer fare (kur te iki te flej) se vallaj me duhet se jam e keputur fare. :(

 • Postime: 4261

#687 ne: 02-09-2007, 12:31:56
bane kush po të ndale hej

Ti ...:D ma ke mbush koken gjarperinje :d

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 02-09-2007, 14:33:08
T'me ndalet kolla se me mbyti  :(

 • Postime: 12234

#689 ne: 02-09-2007, 15:09:24
Ti vras  nje komshi se me [prishi gjumin  me mengjes.

#690 ne: 02-09-2007, 18:27:11
te me pushojne dhimbjet qe me kane prekur..dhimbje nje here ne muaj keto LOL LOL

 • Postime: 2173

#691 ne: 02-09-2007, 22:10:33
e paske me probleme kete pune mesa shoh une,duhet te vish per ndonje vizite po te ra puna ketej nga klinika ime :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 03-09-2007, 06:25:44
.....Deshira ime, mundesisht te me zej shpejt kjo gota qe kam perpara se duhet me flejt icik ...

 • Postime: 4261

#693 ne: 03-09-2007, 10:46:31
T'me ndalet kolla se me mbyti  :(


Pi uje me akull se te ndalet :DDeshira ime eshte qe te iki sa ma shpejt ne shpi se nuk me rrihet ketu ku jam :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 03-09-2007, 11:16:20
Deshira ime eshte qe Charli t'me jap ndonje ide tjeter, se kjo e meparshmja nuk funcionon  :(

 • Postime: 4261

#695 ne: 03-09-2007, 13:24:35
Po po funksionon vetem beje me shum akull :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 03-09-2007, 17:14:27
Deshira ime eshte te dali shopping dhe te gjej ndonje gje interesante e te arsyeshme, dyqaneve. ;)

#697 ne: 03-09-2007, 17:17:04
te gjej letren qe kam humbur

jam shume harrakate e ka thene babi per mua LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 03-09-2007, 17:29:29
te gjej letren qe kam humbur

jam shumë harrakate e ka thënë babi për mua LOL LOL

Kush ta dergoi letren ty mi?! LOL

#699 ne: 03-09-2007, 17:30:12
jo mi jo e nisa une LOL LOL per ke Siemens po si duket sdo e kem shkruar adresen sakte..tani duhet te shkoj ne poste ta marr mbrapsh LOL LOL

Temat e fundit