Deshira e momentit - 29 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152518

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152518

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 03-09-2007, 17:31:34
jo mi jo e nisa unë LOL LOL për ke Siemens po si duket sdo e kem shkruar adresen saktë..tani duhet te shkoj ne poste ta marr mbrapsh LOL LOL

Tamam Harakate cupe. :P LOL

 • Postime: 12234

#701 ne: 03-09-2007, 18:48:49
Te  jem carcaf i njeres. :D

 • Postime: 2173

#702 ne: 03-09-2007, 23:59:53
te jem me njeren siper carcafit :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 04-09-2007, 01:23:12
Te jem me njerin nen carcaf :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 04-09-2007, 06:18:40
Të jem me njerin nën carcaf :D

Me ke moj zonjushe dhe nen cilin carcaf, tendin, apo te tijin?! :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 04-09-2007, 08:02:29
aman se dhe po te ta them une ty nuk ke per ta njohur ...hhmmm ndoshta e njeh :D Po nejse nuk ka rendesi rendesi ka qe une dua te rri me njerin nen nje carcaf (nuk ka rendesi ne eshte i imi apo i tiji vetem te mos jet i botes se i kam cik merak :D )
dhe puna eshte qe ora vajti 2:00 dhe mua nuk me eshte plotesuar akoma deshira .......
Nejse Eleganca po ta marr me hov te madh per 3 ore e bej te mundur ...po ta dua aq shume :D LOL

 • Postime: 2173

#706 ne: 04-09-2007, 18:01:07
te mbaje veten kjo siper se me duket se e ka marre me shume shpejtesi"kthesen" ;) :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 13-09-2007, 01:12:13
Deshira Ime e Momentit: Te binin leke nga qielli dhe t'i kapja te gjitha, te binin me shumice ama. Seriozisht jam shume mbrapa keto dite me pagimin e ca faturave dhe s'do te ishte keq te kisha ca leke ekstra se jam zene cik ngushte me thene te drejten. Ka erdhur koha te gjej nje pune tjeter me te mire, ehhhh.

#708 ne: 13-09-2007, 07:32:49
Deshira ime e momentit eshte qe keto dreq statistikash te beheshin vete....sikur te ekzistonte nej formule excel-i qe ta shtypja dhe hopaaa...te rrija rehat  :D :D :D

#709 ne: 13-09-2007, 10:47:52
Edhe behet moj Mishel nese i bejne formatim gjerave :)
dmth ta bejne me program automatik :)


Deshira ime eshte te kishte kaluar ky 17 shtatori dhe te isha pak me e qete..jam pak ne ankth sepse dua te dal mire me mbrotjen e diplomes.

tani jam duke e persituru neper zyre si papagall :)

#710 ne: 13-09-2007, 11:28:20
ja kjo gjoja zgjut! ti mendon se po te kishte nje tille do lodhja veten qe ne pike te mengjesit. nderkohe qe bej keto statistika i marr nga nje tjeter program te dhenat moj! leqe pse te sqaroj ty se di! hahahaha.  Deshira ime tani eshte tia fusja i dore gjume! vdiqa... :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 13-09-2007, 17:18:27
meqë po enderroj..po enderroj shumë.. hmmmmm:


dëshira ime??
te isha ne një gondola ne venice....ohh ca qefii.. :)

S'e paske aspak keq ti. Kur te shkosh tek ajo Gondola ne Venecje a s'me merr edhe mua me vete?! ;) Ashtu de. DESHIRE E KAM EDHE UNE. :)

 :perqafim

 • Postime: 2173

#712 ne: 13-09-2007, 18:14:40
ti binin me shumice leke kesaj siper se vdiq :D

 • Postime: 2173

#713 ne: 13-09-2007, 18:29:33
ahhh te kisha mundesi e te hanim bashke ate darken(se nuk e bej dot se nuk di te gatuaj) ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 13-09-2007, 18:59:21
meso o dreq...

kete moment?? 

te isha ne ndonje bregdet...

 • Postime: 12234

#715 ne: 13-09-2007, 19:38:05
Deshira ime  momentit eshte qe te isha ne ndonje bregdet ku eshte kjo siper.Dhe t'ia gatuaja farken. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 14-09-2007, 03:43:20
ti binin me shumicë Lekë kësaj sipër se vdiq :D

Ishalla ashtu qofte nje dite (se shpejti). Mos kini merak se edhe per ju do te mendohem se jam shume zemer-gjere per ashtu. Mjafton te kem leke une pa di se c'te bej me to. ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 14-09-2007, 11:45:39
deshira ime kete moment??

 oh... nje llotari ndoshta dhe mua...

 • Postime: 4261

#718 ne: 14-09-2007, 11:47:44
Ishalla te plotsohet kjo deshire ...sepse dhe une kam te njejten deshire ne keto momente :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 14-09-2007, 11:56:11
lutu  charlie....i ndajme pergjysme... ;)

 • Postime: 4261

#720 ne: 14-09-2007, 18:34:05
Po lutem po lutem ...po ndihmon edhe ti pak :D


Deshira e momentit eshte qe te behet ora 7 sa me shpejt :D

 • Postime: 2173

#721 ne: 14-09-2007, 19:26:17
ti heq pantallonat ketij siper dhe ti bej pak stevitje :D

 • Postime: 4261

#722 ne: 14-09-2007, 19:42:26
Aman more cfare thua keshtu tii...LOL duhet te paguash per te kete lloj stervitjee :D meqe ti paske deshire shum te madhee po ta jap gratis kete here :D LOL

 • Postime: 2173

#723 ne: 14-09-2007, 20:29:58
jo jo,po e lemë se me dhimbsesh :D

#724 ne: 14-09-2007, 20:34:34
te isha me te dashurin.....mezi e prisja takimin me te tani...por ja qe nuk u beka gje :(

Temat e fundit