Deshira e momentit - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154122

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154122

 • Postime: 4261

#725 ne: 14-09-2007, 20:39:13
jo jo,po e lemë se me dhimbsesh :D


Si te duash LOL

 • Postime: 2173

#726 ne: 14-09-2007, 20:42:49
te marr ne pike te qafes more djale :D

 • Postime: 4261

#727 ne: 14-09-2007, 21:00:57
Ska gje ty te jap me qejf sa te deshirosh ti :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 14-09-2007, 22:01:01
te isha duke fluturuar per ne shqiperi :(

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 14-09-2007, 22:01:33
Te bej sa me shume $$ sot ne pune dhe te me kaloja mbremja SHUME SHPEJT aty dhe pastaj te kthehem ne shtepi dhe te kem nerva te merrem me ate malin e rrobave ne dhomen time, t'i rregulloj e t'i ve neper vende! Ishalla!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 14-09-2007, 22:30:18
te ja fus nje gjumi per 7 pale qefe...

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 14-09-2007, 22:39:57
te ja fus një gjumi për 7 pale qefe...

Te Befte Mire! Gjume te Embel!

 • Postime: 2173

#732 ne: 14-09-2007, 23:21:10
i rente nje thes me euro,dollare dhe paund kesaj siper o ZOT(se per kembet qe ka i ka hak e shkuar hakut) :engjell:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 15-09-2007, 07:17:49
i rente një thes me euro,dollare dhe paund kësaj sipër o ZOT(se për kembet qe ka i ka hak e shkuar hakut) :engjell:

Hahahahaaa  :-[ shume Thanks. Po ku m'i pe kembet ti mo i uruar?! :d :P Ishalla me rente ai thesi qe the ti. ;)

 • Postime: 12234

#734 ne: 15-09-2007, 16:49:19
Te jem  mouse-i i njeres. :D(jo per gje por kam ndegjuar se  i ka duart e buta) :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 15-09-2007, 16:51:20
te ja fusja gjume per nja 5 dite.... :D

 • Postime: 2173

#736 ne: 15-09-2007, 19:40:57
mos.se te ben keq ne zemer gjumi i tepert(zbulim  shkencor i koheve te fundit) hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 15-09-2007, 20:53:52
ashtu ndihem per zotin..nje gjume i gjateeeeee

 • Postime: 4261

#738 ne: 15-09-2007, 20:59:38
Gjumi te rrit :D

 • Postime: 1580

#739 ne: 15-09-2007, 21:12:30
Te beja nje dore muhabet me charlien  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 15-09-2007, 21:14:13
duket nje mbremje e qete perjashta..
te ecja pa menduar per asgjeee...

 • Postime: 4261

#741 ne: 15-09-2007, 21:21:06
Të bëja një dorë muhabet me charlien  :D


Ehh te perqafoja njehere kete :D

 • Postime: 2173

#742 ne: 15-09-2007, 22:56:07
ti hipja njehere ketij e te ecja pak,se e kam kemben e semure.Me kane thene qe mban mire barren ne shpine :D

#743 ne: 15-09-2007, 23:51:26
te sherohet ky robi mo! se ngeli vetem tu u qa :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 16-09-2007, 08:18:16
ti kisha hedh cajit nje cike me sh sheqer... :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 17-09-2007, 06:24:20
Te me vije ne goja ndonje gje e mire keshtu, per ta ngrene e per ta pire. :P LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 17-09-2007, 10:56:38
martohet nje shoqja ime....do kisha dashur te isha aty... :( :(

#747 ne: 17-09-2007, 12:03:58
te me bjer nje murtaje :D

 • Postime: 1460

#748 ne: 17-09-2007, 17:00:20
Te shof nje engjell per se gjalli :D

 • Postime: 2173

#749 ne: 17-09-2007, 17:01:57
une tja shikoj. ;)..engjellit hmmmmm:

Temat e fundit