Deshira e momentit - 310 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154328

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154328

 • Postime: 12234

#7725 ne: 21-04-2012, 00:26:58
Edhe une ,se gjynah... :D

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#7726 ne: 21-04-2012, 01:51:29
Tju them mirmbrema  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7727 ne: 21-04-2012, 15:53:13
pak qetesi :D

 • Postime: 182

#7728 ne: 21-04-2012, 15:57:14
Të isha në Tiranë :)

 • Postime: 12743

#7729 ne: 21-04-2012, 17:43:10
te degjoja edhe 1 here te vetme zerin e saj tek me therriste......zot sa me mungon e sa do me mungoj.....

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7730 ne: 21-04-2012, 20:07:20
Mishel  perq perq

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7731 ne: 21-04-2012, 20:41:03
Te fitoj barca.

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7732 ne: 21-04-2012, 21:00:44
real ur the best. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7733 ne: 21-04-2012, 21:02:49
Prit edhe pjesen e dyte.  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7734 ne: 21-04-2012, 21:03:25
ate po pres. :P golin e dyte. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7735 ne: 21-04-2012, 21:07:29
Pregatitu shpirterisht dhe moralisht  per golin e barces.  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7736 ne: 21-04-2012, 21:32:16
Ja edhe goli i dyte. :D

 • Postime: 12743

#7737 ne: 23-04-2012, 13:39:30
Mishel  perq perq

flm per sms edhe pse s'kam kthyer pergjigje dijeni se ju kam patur prane ne cdo moment....jeni miqte me te mire!
Te kam shume xhan Tipi perq

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7738 ne: 23-04-2012, 13:48:42
celozeeeeeeeeeeeeee

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7739 ne: 23-04-2012, 13:59:54
rrii urte ti cupe blloku. :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7740 ne: 23-04-2012, 14:09:45
 :P

 • Postime: 12234

#7741 ne: 23-04-2012, 14:11:47
Endrren ne  krah  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7742 ne: 23-04-2012, 18:03:15
...ky shiu te zhdukej njehere e mire per ca muaj..

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7743 ne: 23-04-2012, 18:04:52
me kete dreamm te rri ne shi, por une ne cader dhe kjo te lagej meqe e ka fiksim. :P :P

 • Postime: 12234

#7744 ne: 24-04-2012, 10:38:09
hahahahha....Te martohesha sot se dicka nuk rrihet vetem... :D

 • Postime: 2173

#7745 ne: 24-04-2012, 12:13:35
po kush te merr ty more..hahahahahahaa a :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7746 ne: 24-04-2012, 14:02:18
Nje kafe.

 • Postime: 12234

#7747 ne: 24-04-2012, 16:00:25
Endrrimtaren ne krah bashke me kafen... :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7748 ne: 24-04-2012, 16:02:14
 :D pi njeher kafen ore se po e derdh te bluza ime ;)

 • Postime: 12234

#7749 ne: 24-04-2012, 16:03:30
Hajt mo se jam i kujdesshem e pij dale ngadale... :D

Temat e fundit