Deshira e momentit - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 161843

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 161843

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 21-09-2007, 20:32:24
Te mos i plotesohet deshira ketij poshte jo per gje por ne s'do te ngopemi dot kurre dhe atehere kur te ngopemi pak, do te dale dicka tjeter qe do e duam shume. Hahahahaaa Grens.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 21-09-2007, 22:39:19
Do deshiroja qe kjo goca SIPER te nderronte opcionin e renditjes se postimeve. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 22-09-2007, 19:00:33
Do deshiroja qe kjo goca SIPER te nderronte opcionin e renditjes se postimeve. :D

Pse ore te bezdis ty qe une i rendis qe postimet me te reja te me dalin siper sesa poshte?! LOL Epo kjo pike e zeze, mua keshtu me pelqen, AMSTEL!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 22-09-2007, 22:09:54
hahahahah elegance...  :)

te kisha nje kronenburg(kudo kryeson)..ketu afer.... :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#779 ne: 23-09-2007, 19:20:52
tu plotesofte deshira o ZOT :perqafim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 24-09-2007, 02:18:26
Te mos degjoj me lajme te hidhura e vdekje te rinjsh. :'(

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 24-09-2007, 04:22:05
te njejten deshire si Eleganca....


P.S. e lexova te tema tjeter per cfare po flet.... i'm so sorry  :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 12-10-2007, 15:15:23
..te ndihesha pakez me e qete...

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 12-10-2007, 15:17:20
...te perqafoj lalin  ;)

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 14-10-2007, 01:38:26
sa do doja nje ppppppppppppppppppp ica!

#785 ne: 14-10-2007, 01:40:40
Sa do doja mos kisha fjetur diten. jo per gje po skam gjume tani naten!

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 14-10-2007, 13:30:52
deshira e momentit asgje me shum pos nje kafe vetem kaq dua

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 14-10-2007, 13:35:56
Cami ja kafja per ty

Ndersa une deshiroj te zgjatet fundjava  :-[

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#788 ne: 14-10-2007, 19:37:57
Do deshiroja te jem i rethuar  vetem nga zockat. :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 15-10-2007, 14:48:47
...te isha me shoqerine e shkolles per pak....
me mungon ajo kohe... :(

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 15-10-2007, 15:01:14
te dija kapitalin minimal per hapjen e nje sh.a (shoqeri aksionere) ne shqiperi dhe avantazhet fiskale per investuesit e ri..?????

#791 ne: 15-10-2007, 22:45:48
Po per ciles shoqeri interesohesh more cheke..ose me sakte per c''lloj aktiviteti interesohesh...se te japim ndonje dore!!!

Deshira ime eshte...ehhh te kisha dike ketu afer fare....  :perqafim

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#792 ne: 15-10-2007, 23:03:36
buzët tuja jan ato mishel...?

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 16-10-2007, 00:14:00
Deshira e momentit eshte te puthja paaaaaak ato buzet e mishelit :D :D :D
Me thuaj se jane te tuat mishel :P

#794 ne: 16-10-2007, 03:10:23
jo jane te nje teveqeleje! LOL LOL. edhe avash i cike shoku

#795 ne: 16-10-2007, 14:26:41
si te tuat ngjajne me duket o misheli LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 16-10-2007, 14:29:25
Deshira im eshte ti fus nje shpulle kesaj mostres .LOL LOL LOL  :perqafim

#797 ne: 16-10-2007, 14:36:34
hec e provoje...po ta mbajtiLOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 16-10-2007, 14:39:40
Do te vij eeeee. :P  Nuk ma mban jo. :P :D

#799 ne: 16-10-2007, 14:52:47
i frikanaci ahahahahha LOL LOL

deshira ime te pija nje kafe me njeren tek AMC LOL

Temat e fundit