Deshira e momentit - 312 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154066

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154066

 • Postime: 12234

#7775 ne: 25-04-2012, 12:12:50
Kush bre te do ty kaq shume? :D

Deshira ime qe ta mbush partyn plot e perplot  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7776 ne: 25-04-2012, 12:13:57
E dime qe je altruist. :P
po kujt i thua Leftos. :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7777 ne: 25-04-2012, 12:15:27
Aty mund te jete e ftuar edhe e gjith Kosova por prape bosh mund te ndihem.. :D dhe mund te jete vetem nje njeri dhe tme duket si e gjithe Kosova e Shqiperia bashke LOL

 • Postime: 12234

#7778 ne: 25-04-2012, 12:16:38
Ta dija se kush eshte ai njeri e te rahatohemi e gjithe lagja...LOL

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#7779 ne: 25-04-2012, 12:16:57
Te  flas me njerin ketu  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7780 ne: 25-04-2012, 12:16:59
te largohem nga deshirat konfuze dhe te pamundura qe kane leftoja me endrren. :P LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7781 ne: 25-04-2012, 12:17:36
po kujt i thua Leftos. :P

E di qe s'merr shume vesh nga keto gjera ai. C'te bej!

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7782 ne: 25-04-2012, 12:18:00
E di qe s'merr shume vesh nga keto gjera ai. C'te bej!
lere kopukun e meru me mua. LOL

 • Postime: 12234

#7783 ne: 25-04-2012, 12:18:42

Merru me te merru me te...LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7784 ne: 25-04-2012, 12:19:13
lere kopukun e meru me mua. LOL

Po ty cte te bej. Apo paçe thuaj :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7785 ne: 25-04-2012, 12:20:01
mos u mundo se cdo besh me mua se ta zgjidh une ate siklet. LOL

 • Postime: 12234

#7786 ne: 25-04-2012, 12:20:04
Beje gullash  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7787 ne: 25-04-2012, 12:20:58
Beje gullash  :D
lefto larg duart nga afganistani. LOL

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#7788 ne: 25-04-2012, 12:21:39
Te hap librin e kamasutres mos  ka  ndonje gje te re qe  skam lexuar  LOL LOL LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7789 ne: 25-04-2012, 12:22:17
E mire s'thashe gje une e shkreta. S'jam as njeri i komplikuar jo. Hej pike e zeze!

 • Postime: 12234

#7790 ne: 25-04-2012, 12:22:22
Ahhh Enderr ahhhh........... :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7791 ne: 25-04-2012, 12:22:31
kjo goca mos i hyje shume librave por ti hyje fantazize se vet me mire qe ti zgjidhe hallet qe ka. LOL LOL

 • Postime: 12234

#7792 ne: 25-04-2012, 12:24:01
Ajo goca eshte e edukuar i do te gjitha me liber...LOL

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#7793 ne: 25-04-2012, 12:28:05
Hahaha perdor librin ne disa raste se eshte me mire Fantazi ka  mjaft sot  edhe  disa fantazin e  perdorin nepermjet  kameres edhe kompjuterit i futen me koke  zhyt  hahahahaha

Ah deshira e momentet te bej puci puci me njerin ketu . LOL LOL

 • Postime: 12234

#7794 ne: 25-04-2012, 12:28:36
Tipi merru me kete... :D

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#7795 ne: 25-04-2012, 12:31:18
Te  them fjalen te dua ati qe  me don  LOL LOL edhe ma thote pernote ne msn haha ska vend tjeter ne virtualitet  dashurohem 100 here te  dites  LOL

 • Postime: 12234

#7796 ne: 25-04-2012, 12:32:31
Te dashurohet te Tipi kjo siper,se te une skam  asnje vend boshe...LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#7797 ne: 25-04-2012, 12:32:41
Nje masazh shpines.

 • Postime: 12234

#7798 ne: 25-04-2012, 12:33:02
Moooooooooo  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7799 ne: 25-04-2012, 12:33:56
Lefto jam i zanun me ca zocka te tjera keshtu qe perpiqu ti dhe ja pafsh hajrin. :P LOL

Temat e fundit