Deshira e momentit - 313 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 153892

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 153892

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#7800 ne: 25-04-2012, 12:34:36
Hahaha te dashurohem me lefter  jo per gjo po dikur  ishim  LOL Te dashuruar  :S :S

 • Postime: 12234

#7801 ne: 25-04-2012, 12:35:17
Tipi beji i besede kesaj  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7802 ne: 25-04-2012, 12:35:38
leftua ka zemer te madhe dhe dashurohet me cdo zocke, bilemi edhe me nje kanarine ra ne dashuri njehere. LOL LOL

 • Postime: 12743

#7803 ne: 25-04-2012, 13:13:59
te degjoj edhe njehere ate ze....sikur te mundja

 • Postime: 2173

#7804 ne: 25-04-2012, 15:11:50
te kaloja nje nate vetem :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7805 ne: 25-04-2012, 15:22:10
te degjoj edhe njehere ate ze....sikur te mundja

Prane Mishel-it.

 • Postime: 12743

#7806 ne: 25-04-2012, 16:50:17
Prane Mishel-it.

rrofsh e dashur perq

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7807 ne: 25-04-2012, 16:51:24
mbi anash n'mes mishelit. :P

 • Postime: 12743

#7808 ne: 25-04-2012, 17:05:42
tipke do fillojme zborin???? LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7809 ne: 25-04-2012, 17:06:33
ncuk palestren. LOL

 • Postime: 12743

#7810 ne: 25-04-2012, 17:07:41
aha do maske forcen me mua .....

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7811 ne: 25-04-2012, 17:08:08
ncuk, do masja se sa shume do rezistoja. :D

 • Postime: 12743

#7812 ne: 25-04-2012, 17:09:33
them se pak...shume pak

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7813 ne: 25-04-2012, 17:10:12
eshte deshire apo opinion. :P

 • Postime: 12743

#7814 ne: 25-04-2012, 17:12:22
deshira ime.....te isha diku gjetke

 • Postime: 12743

#7815 ne: 25-04-2012, 17:12:57
eshte deshire apo opinion. :P

po he si mendon ti ...:P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7816 ne: 25-04-2012, 17:13:10
ketu ku jam por me nje zocke. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7817 ne: 25-04-2012, 18:28:36
Nje gjume te gjate embel e embel  :) :engjell:

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#7818 ne: 26-04-2012, 12:18:49
Te isha ne nje vend tropikal tani....ufffmo...

 • Postime: 12743

#7819 ne: 26-04-2012, 13:24:59
te degjoj edhe njehere ate ze....sikur te mundja

kete  :S

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7820 ne: 26-04-2012, 14:03:07
Dua dicka por as vete se di se cfare..

 • Postime: 2173

#7821 ne: 26-04-2012, 15:01:28
ke emocione? ;)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7822 ne: 26-04-2012, 15:19:23
Shume. Deri ne mbytje!

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7823 ne: 26-04-2012, 15:31:34
Ku? Mungojne te duhurit  :D
 :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7824 ne: 26-04-2012, 15:33:03
te puth njonin fort

Temat e fundit