Deshira e momentit - 314 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152537

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152537

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7825 ne: 26-04-2012, 15:44:31
apshiuuuuuuuuuuu

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7826 ne: 26-04-2012, 15:45:56
Ti qenke psh. :D :perqafim

Fjale e vertete LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7827 ne: 26-04-2012, 15:56:17
e pra se thashe se sme vute re :P

 :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7828 ne: 26-04-2012, 18:47:37
Nje gjume te gjate embel e embel  :) :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7829 ne: 03-05-2012, 11:49:44

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#7830 ne: 03-05-2012, 11:50:51
..stop shiut

 • Postime: 12743

#7831 ne: 03-05-2012, 13:30:36
te isha e njehere prane saj dhe pas pyetjes se saj "sa e do motren" ti thoja ato qe smunda tia thoja dot ........

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#7832 ne: 03-05-2012, 14:17:53
te isha ne plazh....

 • Postime: 2173

#7833 ne: 03-05-2012, 14:18:45
te jem apo mos jem hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7834 ne: 06-05-2012, 22:42:42
Nje gote vere me miqte e mi te ngushte!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7835 ne: 06-05-2012, 22:59:06

 • Postime: 12743

#7836 ne: 07-05-2012, 08:46:47
te isha edhe njehere e lumtur si dikur :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7837 ne: 08-05-2012, 23:42:23
Te shijoja qetesine e ndonje parajse!

 • Postime: 1283

#7838 ne: 08-05-2012, 23:45:59

 • Postime: 1283

#7839 ne: 09-05-2012, 01:28:27

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7840 ne: 09-05-2012, 01:30:25

 • Postime: 1283

#7841 ne: 09-05-2012, 01:36:04

Sa e rrezikshme...deshir a LOL

Ky qe poston s'eshte Pasion :D

I kane vjedh kodin :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7842 ne: 09-05-2012, 01:38:52
Ky qe poston s'eshte Pasion

I kane vjedh kodin :P
LOL

He mo se nuk eshte turp LOL

 • Postime: 1283

#7843 ne: 09-05-2012, 01:41:16
LOL

He mo se nuk eshte turp LOL
Turp TURP :P :D

 • Postime: 12743

#7844 ne: 09-05-2012, 07:37:08
deshira e vetme qe kam eshte zot me jep force dhe durim per cdo gje...

 • Postime: 1283

#7845 ne: 11-05-2012, 14:06:42
Ndoshta eshte te vizitoja te vetmen veper te njeriut qe duket nga Hena :)
edhe do ta quaja dite perfecte ^o)


A Perfect Day - Miriam Stockley

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#7846 ne: 11-05-2012, 14:12:26
te isha ne nje ishull ne ne karaibe... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7847 ne: 11-05-2012, 16:10:00
...te ja fusja per ne Shqiperi ca dite..

 • Postime: 12743

#7848 ne: 11-05-2012, 16:12:14
te shetitja edhe njehere rruget e Gjermanise si dikur.....duke ditur se ajo ishte aty duke me pritur

 • Postime: 12234

#7849 ne: 16-05-2012, 13:28:28
Te rrembeja njeren  :D

Temat e fundit