Deshira e momentit - 315 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154149

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154149

 • Postime: 12743

#7850 ne: 16-05-2012, 13:29:22
Ta takoja njehere kete tipin siper dhe ti tregoja....se nuk eshte aq don zhuan sa e ma veten LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7851 ne: 16-05-2012, 13:30:14
Te rrembeja njeren  :D

Endrrimtareeeeee... .kycin deres LOL  :D :D

 • Postime: 12234

#7852 ne: 16-05-2012, 13:30:43
Te njejten deshire e paskemi,ti  deshmoja se  ska asnje qe mund te me hiken...LOL

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#7853 ne: 16-05-2012, 19:19:37
tju them..

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#7854 ne: 21-05-2012, 00:25:14
Te me vjen gjumi.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7855 ne: 21-05-2012, 00:37:32
Te me vjen gjumi.


Edhe imja  ^o)

 • Postime: 12234

#7856 ne: 21-05-2012, 00:42:10
Qe per ate pune une te ve ne gjume...:D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7857 ne: 21-05-2012, 00:43:47
Qe per ate pune une te ve ne gjume...:DSi?  hmmmmm:

 • Postime: 12234

#7858 ne: 21-05-2012, 00:45:04
Eshte sekret nuk tregoj ne publik... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7859 ne: 21-05-2012, 00:48:08
Me trego se dua te fle  :D

 • Postime: 12234

#7860 ne: 21-05-2012, 00:49:08
Ncuk  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7861 ne: 21-05-2012, 10:04:58
..nje dite te qete

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7862 ne: 21-05-2012, 10:18:39
Te isha ne Tirane  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7863 ne: 21-05-2012, 13:34:56

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#7864 ne: 21-05-2012, 13:47:52
po hajdeni me cupka...une ne Tirane jam...ndaj se kam ket deshire..
do te doja te isha diku ne plazh...

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7865 ne: 21-05-2012, 22:29:27
Qetesi...

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7866 ne: 21-05-2012, 22:36:53
nje zhytje ne vaske dhe nje teke :P

 • Postime: 12743

#7867 ne: 21-05-2012, 22:43:02
ska shume qe e realizova nje deshire.....my tatu

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7868 ne: 21-05-2012, 22:44:05
ku e bere?

 • Postime: 12743

#7869 ne: 21-05-2012, 22:50:43
si ku e bera?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7870 ne: 22-05-2012, 09:47:07
ska shume qe e realizova nje deshire.....my tatu

Shuuume nice te paska dal....e gezofsh :engjell:  :engjell:

 • Postime: 12743

#7871 ne: 22-05-2012, 10:35:48
Shuuume nice te paska dal....e gezofsh :engjell:  :engjell:

Yeap.... :perqafim

 • Postime: 182

#7872 ne: 22-05-2012, 11:56:36
Që në Shqipëri mos të ndodhin tragjedi të tilla, të cilat jane bërë të shumta, si në asnjë vend tjetër.... Ka disa vite lexon dëgjon, vrau burri gruan, gruaja burrin, vellau vellaun, djali babain, aksidente automobilistike...
Këto janë ngarkesa të rënda emocionale psicike për një shoqëri të tërë, përvec ngarkesave dhe përgjegjësive tona që kemi në jetat e perditeshme familjare... :(((

Me shpresë se njerëzit do të ndërgjegjësohen dhe të kenë kujdes në komunikacion...

Duhet ta pranojme komunikacioni trafik në Shqipëri është më i keqi në botë :(

Kemi nevoje për një rimendim dhe të i largojme këto viruse sepse viruse, të tilla janë :(

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7873 ne: 22-05-2012, 14:04:23
Mire e ke moj xhuli por keto gjera duheshin pare ketu e 20 vjet me pare sepse edhe bufi e dinte qe Shqiperia i ka rruget nacionale per faqe te zeze. Jo vetem qe jane te keqija por jane edhe neper malore dhe kthesat sigurisht teper te rrezikshme. Me vjen vertete shume keq per ata te rinj qe e humben jeten kot. Ngushellime Shqiptarve dhe Shqiperise!

 • Postime: 1281

#7874 ne: 22-05-2012, 21:17:50
Pak respekt :(

Pak respekt per gjithe ate humbje .

Petkun e zi e ka mbuluar Shqiperine e Shqiptaret.

Dite zije :(

Shpresoj te has ne mirekuptim :)

Temat e fundit