Deshira e momentit - 317 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 161842

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 161842

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#7900 ne: 24-05-2012, 03:40:47
Ne kah tjeter ma ke hedhur postimin tim,edhe e ke shikuar ndryshe Xhuli,por asesi se do i jepja kohe te ja shpjegoja ty,apo secilit antar(dmth si justifikim i imi ,sepse nuk paragjykova ate popull,edhe as ka ndodhur deri tashme).

S'dijne te shajne?

Mos te lutem Xhuli,sepse nga Gjirokastra,edhe pershkruaje rrugen e kombit,edhe vend me vend te Kosoves s'ka njeri te mos shaje :)

Profesion e kane te gjithe,kush e kush shan me pis se tjetri.

Sikurse thash qe s'jam ekspert i asaj fushe,por ate c'me ka pare syri dal ne ate konkluzion,edhe pse stafeten e gezon Shqiperia.

Qafen thefshin qe te gjithe kush ka pergjegjesine e drejton automjet,por tjeret c'faj kane??? :( :(

Pasion edhe une ate po thoja, profesion e kane te gjithe, kush e kush shane me pis se tjetri, e rendesishme qe i paske kuptuar se shajne, u bera merak thashe mos po shanin ndryshe  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7901 ne: 24-05-2012, 08:39:21
Deshira ime....te isha ne krevat jo ne karrige :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7902 ne: 24-05-2012, 14:12:53
Te jem ne vendin e duhur... meqe koha eshte e tille!

I know that feeling ^o)
Njehere te vjen zogu ne dore. ^o) :D...thone :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7903 ne: 24-05-2012, 14:36:13
Ate ketu  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7904 ne: 24-05-2012, 15:10:52
kam shuem dhe nuk po di te te shpreh ketu. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7905 ne: 24-05-2012, 15:22:29
Thuaje thuaje clirohesh  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7906 ne: 24-05-2012, 15:28:55
nuk ta them ty more kopuk se ma vjedh. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7907 ne: 24-05-2012, 16:05:56
te mbaroj kjo mbledhje idiote nje ore e me pare

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7908 ne: 24-05-2012, 16:06:34
Te vije ora 4 me shpejt

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7909 ne: 24-05-2012, 16:09:02
Ketu tashme kaloi  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7910 ne: 24-05-2012, 16:11:05
te vij ora 5 me shpejt per mua

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7911 ne: 24-05-2012, 16:11:13
Ketu edhe 50 min vjen :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7912 ne: 24-05-2012, 16:13:42
Te ndalet ora se shume shpejt po kalon... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7913 ne: 24-05-2012, 16:21:10
une dhe baby dilkemi ne te njejten kohe LOL

deshira ime....te me pohohet vetem 1 here ajo qe eshte e vertete!!!  :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#7914 ne: 25-05-2012, 12:14:22
te rri nje nate me 2 mikeshat e mia qe i kam ketu ne forum :-[

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7915 ne: 25-05-2012, 13:11:10
He mo  Willo  thuaju emrat qe te dijne edhe ato edhe ne... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7916 ne: 25-05-2012, 14:06:12

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7917 ne: 25-05-2012, 14:06:36
He mo  Willo  thuaju emrat qe te dijne edhe ato edhe ne... :D

kete e di une se kush jane...sa leke do me japesh te ti them

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7918 ne: 25-05-2012, 14:15:16
Ihere mi thuaj e pastaj flasim per leket... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7919 ne: 25-05-2012, 15:28:25
ehe mos e ashtu fare LOL


luj paret

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#7920 ne: 26-05-2012, 23:22:54

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7921 ne: 27-05-2012, 02:00:20
Ehh  hmmmmm:

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7922 ne: 27-05-2012, 11:06:57
Ne nje varke ^o) me dike  ^o)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7923 ne: 28-05-2012, 00:20:09
...se pse mu kujtua kjo..

REM Everybody Hurts

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7924 ne: 28-05-2012, 00:31:13
Ne bregdet me shoqeri, duke kercyer, duke luajtur ne kitare dhe duke pire vere te kuqeeeeee :)

Temat e fundit