Deshira e momentit - 320 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168132

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168132

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7975 ne: 17-06-2012, 02:00:54

Vere !??  S'bon bre me e perzi :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7976 ne: 17-06-2012, 02:08:22
Ben ben :D

Mgjth ti edhe birren e le pergjysem se te erdhi gjumi :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7977 ne: 18-06-2012, 12:45:01
Une se le gjysme shkpoj dei ne fund  :D


Missin ne luge do deshiroja  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7978 ne: 18-06-2012, 14:36:27
po su cmena sot sdo cmendem kurre me!!!!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#7979 ne: 19-06-2012, 14:02:31
Te isha prane detit do kerceja not me rroba vesh..  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7980 ne: 19-06-2012, 14:07:22
po su cmena sot sdo cmendem kurre me!!!!

shpetova paq....LOL

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7981 ne: 19-06-2012, 17:31:53

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7982 ne: 19-06-2012, 19:15:15

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7983 ne: 20-06-2012, 12:15:28


Shume interesante, duket qetesi e kendeshme dhe shume freskuese :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7984 ne: 20-06-2012, 12:35:09

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#7985 ne: 20-06-2012, 12:43:23
tja perdredhja qafen njeres :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7986 ne: 20-06-2012, 13:34:37
wow.....sa bukur

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7987 ne: 20-06-2012, 14:15:51

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7988 ne: 20-06-2012, 22:17:21
:(

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7989 ne: 20-06-2012, 22:44:54
Nje hedhje nga trampolina ne det.....baammm :D

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7990 ne: 21-06-2012, 01:55:55

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7991 ne: 22-06-2012, 15:36:11
Clodhje......

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7992 ne: 22-06-2012, 16:02:39
Ndryshim ambienti ..

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#7993 ne: 22-06-2012, 20:39:59
Te fitojn gjermont se keto greket si shof dot me sy,dhe keto breshkaxhit jan me greket .
-Po fitoi gjermoni me duket sikur ja rras mej shpull edhe italionve.

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7994 ne: 22-06-2012, 22:51:06
Te fitojn gjermont se keto greket si shof dot me sy,dhe keto breshkaxhit jan me greket .
-Po fitoi gjermoni me duket sikur ja rras mej shpull edhe italionve.
:D :D :D

NDODHI O MBRET NDODHI :)

Ta dish ti sa kam bertit nga gezimi? :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7995 ne: 22-06-2012, 23:03:38
Edhe une bertita....qe nuk me ndodh shpesh eee! :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7996 ne: 22-06-2012, 23:10:13
Edhe une bertita....qe nuk me ndodh shpesh eee! :P
Bertas e therras per kombetaren shqiptare,por ja qe ndodh,,,,,,,,,,,,,,,,,, :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7997 ne: 22-06-2012, 23:12:56
Une hic per shqiptaren  :-[

Pasion  :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7998 ne: 22-06-2012, 23:14:12
Une hic per shqiptaren  :-[

Pasion  :perqafim

Pthe Miss?

T'kam inat :S


Deshira e momentit qofshi mire te gjithe,edhe gjume te qete :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#7999 ne: 22-06-2012, 23:27:32
Sepse nuk dine te luajne  :-[

Gjume te qete Pasion  :engjell:

Temat e fundit