Deshira e momentit - 320 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152481

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152481

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#7975 ne: 17-06-2012, 02:00:54

Vere !??  S'bon bre me e perzi :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7976 ne: 17-06-2012, 02:08:22
Ben ben :D

Mgjth ti edhe birren e le pergjysem se te erdhi gjumi :P

 • Postime: 12234

#7977 ne: 18-06-2012, 12:45:01
Une se le gjysme shkpoj dei ne fund  :D


Missin ne luge do deshiroja  :D

 • Postime: 12743

#7978 ne: 18-06-2012, 14:36:27
po su cmena sot sdo cmendem kurre me!!!!

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#7979 ne: 19-06-2012, 14:02:31
Te isha prane detit do kerceja not me rroba vesh..  :D

 • Postime: 12743

#7980 ne: 19-06-2012, 14:07:22
po su cmena sot sdo cmendem kurre me!!!!

shpetova paq....LOL

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#7981 ne: 19-06-2012, 17:31:53

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7982 ne: 19-06-2012, 19:15:15

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#7983 ne: 20-06-2012, 12:15:28


Shume interesante, duket qetesi e kendeshme dhe shume freskuese :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7984 ne: 20-06-2012, 12:35:09

 • Postime: 2173

#7985 ne: 20-06-2012, 12:43:23
tja perdredhja qafen njeres :S

 • Postime: 12743

#7986 ne: 20-06-2012, 13:34:37
wow.....sa bukur

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#7987 ne: 20-06-2012, 14:15:51

 • Postime: 1283

#7988 ne: 20-06-2012, 22:17:21
:(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7989 ne: 20-06-2012, 22:44:54
Nje hedhje nga trampolina ne det.....baammm :D

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#7990 ne: 21-06-2012, 01:55:55

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7991 ne: 22-06-2012, 15:36:11
Clodhje......

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#7992 ne: 22-06-2012, 16:02:39
Ndryshim ambienti ..

 • Postime: 266

#7993 ne: 22-06-2012, 20:39:59
Te fitojn gjermont se keto greket si shof dot me sy,dhe keto breshkaxhit jan me greket .
-Po fitoi gjermoni me duket sikur ja rras mej shpull edhe italionve.

 • Postime: 1283

#7994 ne: 22-06-2012, 22:51:06
Te fitojn gjermont se keto greket si shof dot me sy,dhe keto breshkaxhit jan me greket .
-Po fitoi gjermoni me duket sikur ja rras mej shpull edhe italionve.
:D :D :D

NDODHI O MBRET NDODHI :)

Ta dish ti sa kam bertit nga gezimi? :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7995 ne: 22-06-2012, 23:03:38
Edhe une bertita....qe nuk me ndodh shpesh eee! :P

 • Postime: 1283

#7996 ne: 22-06-2012, 23:10:13
Edhe une bertita....qe nuk me ndodh shpesh eee! :P
Bertas e therras per kombetaren shqiptare,por ja qe ndodh,,,,,,,,,,,,,,,,,, :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7997 ne: 22-06-2012, 23:12:56
Une hic per shqiptaren  :-[

Pasion  :perqafim

 • Postime: 1283

#7998 ne: 22-06-2012, 23:14:12
Une hic per shqiptaren  :-[

Pasion  :perqafim

Pthe Miss?

T'kam inat :S


Deshira e momentit qofshi mire te gjithe,edhe gjume te qete :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#7999 ne: 22-06-2012, 23:27:32
Sepse nuk dine te luajne  :-[

Gjume te qete Pasion  :engjell:


Temat e fundit