Deshira e momentit - 321 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 183188

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 183188

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8000 ne: 25-06-2012, 08:53:16
nje shetitje neper breg te Jonit....per qejf te xhanit

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8001 ne: 25-06-2012, 21:15:46
 :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8002 ne: 25-06-2012, 21:24:21
Hiqi duart nga pjata ime moj, se e kam bezdi  :P :Pperq

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8003 ne: 25-06-2012, 21:28:38
deshira kam nje dhe vetem nje po e kam sekret

#8004 ne: 25-06-2012, 21:29:55
deshira kam nje dhe vetem nje po e kam sekret

Me duket se e gjeta. Te duhen nji pale sytjena pa llastik.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8005 ne: 25-06-2012, 21:31:31
qe do mi blesh ti dhurate per shen pogoll...

#8006 ne: 25-06-2012, 21:33:19
do ti blej kshu lekure.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8007 ne: 25-06-2012, 21:35:08
ok vetem provoji ti shof si te rrine ty..po me pelqyn do i pranoj

#8008 ne: 25-06-2012, 21:36:15
Ti kujton se un nuk i vesh?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8009 ne: 25-06-2012, 22:39:46
nje pale kepuce me taka te larta te rehatshme

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8010 ne: 26-06-2012, 14:29:10
pastaj..? ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#8011 ne: 27-06-2012, 00:04:29
Qe ky siper te piqet nje dite :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8012 ne: 27-06-2012, 14:35:20
qe ky siper te gjeje nje burre te hajrit :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8013 ne: 27-06-2012, 14:36:48
te nme kaloj gjendje leshi qe jam tani

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8014 ne: 27-06-2012, 14:38:04
te fluturoj ky charli me presh mbrapa :P

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8015 ne: 27-06-2012, 14:51:28
Te me vijen dreka...tani!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8016 ne: 27-06-2012, 14:52:17
italisht nuk kuptoj :S

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#8017 ne: 27-06-2012, 14:52:27
Te me vjen kjo ne vend te drekes :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8018 ne: 27-06-2012, 15:13:41

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8019 ne: 28-06-2012, 12:24:59

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#8020 ne: 28-06-2012, 12:28:14
Louis Armstrong - When You're Smiling

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8021 ne: 28-06-2012, 12:46:25
Te pershendes Adele shume shume,por pa nota pentagrami :)

 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8022 ne: 28-06-2012, 12:47:32
te pija 1 kafe me xhulin

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8023 ne: 28-06-2012, 14:16:46
...me vajzat e forumit...ketu... :D :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8024 ne: 29-06-2012, 16:09:26
Ate ketu  :D

Temat e fundit