Deshira e momentit - 322 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152511

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152511

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8025 ne: 29-06-2012, 16:10:24
 hmmmmm:

 • Postime: 12234

#8026 ne: 29-06-2012, 16:10:53
He de he... :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8027 ne: 29-06-2012, 16:11:55
Nuk vjen jo. Hap syte per tjeter. LOL

 • Postime: 12234

#8028 ne: 29-06-2012, 16:14:19
Ncuk nje deshire e kam dhe pike. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8029 ne: 29-06-2012, 16:16:10
Asnjehere nuk plotesohen deshirat lefto.  :D harroje ate pune,kullot syte me ate qe ke ne shpi LOL

 • Postime: 12234

#8030 ne: 29-06-2012, 16:17:02
hahahha...Pule e kojshise me e majme... :D :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8031 ne: 29-06-2012, 16:18:25
Ah, sa mekate paske me la ti mer bythzi dreqi. Ska ferr qe do t'pranoj. LOL

 • Postime: 12234

#8032 ne: 29-06-2012, 16:18:57
Une ferrin e dua  vet,aty behet ca behet...LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8033 ne: 30-06-2012, 15:19:20
Det, muzike, rere, diell.......

 • Postime: 12743

#8034 ne: 02-07-2012, 15:07:50
te ndihem e shplodhur

 • Postime: 182

#8035 ne: 02-07-2012, 15:30:06
Det, muzike, rere, diell.......
Edhe une Dreamm  :perqafim

 • Postime: 2173

#8036 ne: 02-07-2012, 15:51:45
te kaleroj njeren dhe njerin :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8037 ne: 03-07-2012, 00:59:28
...me vajzat e forumit...ketu... :D :)Qejf o qejf  :D

 • Postime: 12743

#8038 ne: 03-07-2012, 13:44:32

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#8039 ne: 03-07-2012, 14:21:09
urdhero nga kjo dere :D

 • Postime: 12743

#8040 ne: 03-07-2012, 14:56:53
te isha diku ne krahe te dikujt dhe ti fishkelleja ne vesh melodine e shtate te bethovenit

 • Postime: 12743

#8041 ne: 03-07-2012, 16:11:48
te ikja i vrap pele deri ne durres ,te lagia kembet e te vija prape po me vrap pele

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8042 ne: 03-07-2012, 16:12:33
Te me shihte dikush filxhanin! :D

Ta shof une mi.....jam njesh  :D vetem ti mos humb me  :D  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8043 ne: 10-07-2012, 10:32:16
 :D :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8044 ne: 10-07-2012, 16:33:57
Ja e dija une si e ka kalu mbasditen kjo. LOL

 • Postime: 12743

#8045 ne: 11-07-2012, 06:48:04
te na eci rruga vaj....do nigjohena

 • Postime: 2173

#8046 ne: 11-07-2012, 14:15:51
te na eci rruga vaj....do nigjohena
..cileso llojin e vajit(ulliri,peshku apo etj....) hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8047 ne: 11-07-2012, 16:06:43
Mos shifsha kaq shume foto ne forum per faktin qe me harxhojne pare me i download

#8048 ne: 11-07-2012, 16:07:50
Pse nuk i keni celularet ne grup ju e? :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8049 ne: 11-07-2012, 16:10:34
ne grup i kena po keto MB e internetit na i zhysin ke payroll-i charge me vete

deshira e momentit ishte te isha ne ndonji shpi buze detit mundesisht plazh privat ku mos shkelte kembe robi ne rrezen 1 km larg meje

Temat e fundit