Deshira e momentit - 322 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168136

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168136

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8025 ne: 29-06-2012, 16:10:24
 hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8026 ne: 29-06-2012, 16:10:53
He de he... :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8027 ne: 29-06-2012, 16:11:55
Nuk vjen jo. Hap syte per tjeter. LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8028 ne: 29-06-2012, 16:14:19
Ncuk nje deshire e kam dhe pike. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8029 ne: 29-06-2012, 16:16:10
Asnjehere nuk plotesohen deshirat lefto.  :D harroje ate pune,kullot syte me ate qe ke ne shpi LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8030 ne: 29-06-2012, 16:17:02
hahahha...Pule e kojshise me e majme... :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8031 ne: 29-06-2012, 16:18:25
Ah, sa mekate paske me la ti mer bythzi dreqi. Ska ferr qe do t'pranoj. LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8032 ne: 29-06-2012, 16:18:57
Une ferrin e dua  vet,aty behet ca behet...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8033 ne: 30-06-2012, 15:19:20
Det, muzike, rere, diell.......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8034 ne: 02-07-2012, 15:07:50
te ndihem e shplodhur

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#8035 ne: 02-07-2012, 15:30:06
Det, muzike, rere, diell.......
Edhe une Dreamm  :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8036 ne: 02-07-2012, 15:51:45
te kaleroj njeren dhe njerin :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8037 ne: 03-07-2012, 00:59:28
...me vajzat e forumit...ketu... :D :)Qejf o qejf  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8038 ne: 03-07-2012, 13:44:32

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#8039 ne: 03-07-2012, 14:21:09
urdhero nga kjo dere :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8040 ne: 03-07-2012, 14:56:53
te isha diku ne krahe te dikujt dhe ti fishkelleja ne vesh melodine e shtate te bethovenit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8041 ne: 03-07-2012, 16:11:48
te ikja i vrap pele deri ne durres ,te lagia kembet e te vija prape po me vrap pele

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8042 ne: 03-07-2012, 16:12:33
Te me shihte dikush filxhanin! :D

Ta shof une mi.....jam njesh  :D vetem ti mos humb me  :D  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8043 ne: 10-07-2012, 10:32:16
 :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#8044 ne: 10-07-2012, 16:33:57
Ja e dija une si e ka kalu mbasditen kjo. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8045 ne: 11-07-2012, 06:48:04
te na eci rruga vaj....do nigjohena

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8046 ne: 11-07-2012, 14:15:51
te na eci rruga vaj....do nigjohena
..cileso llojin e vajit(ulliri,peshku apo etj....) hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8047 ne: 11-07-2012, 16:06:43
Mos shifsha kaq shume foto ne forum per faktin qe me harxhojne pare me i download

#8048 ne: 11-07-2012, 16:07:50
Pse nuk i keni celularet ne grup ju e? :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8049 ne: 11-07-2012, 16:10:34
ne grup i kena po keto MB e internetit na i zhysin ke payroll-i charge me vete

deshira e momentit ishte te isha ne ndonji shpi buze detit mundesisht plazh privat ku mos shkelte kembe robi ne rrezen 1 km larg meje

Temat e fundit