Deshira e momentit - 323 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152652

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152652

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8050 ne: 11-07-2012, 16:28:22
Pushime malore, fresk, ajer te paster....natyre e gjelber me uje te ftohte!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8051 ne: 11-07-2012, 16:30:08
Pushime malore, fresk, ajer te paster....natyre e gjelber me uje te ftohte!

valbone theth  ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8052 ne: 11-07-2012, 16:31:31
valbone theth  ;)

Vdiqa per te ik nje cike ne Valbone, skam qene asnjehere dhe jam fiksuar keq! Besoj do iki seshpejti...se jam e lire  :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8053 ne: 11-07-2012, 16:32:32
eshte bukur shko shife

hera fundit qe isha ka qene para 2 vjetesh

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8054 ne: 13-07-2012, 00:54:19
Nje dush me uje te ftohte

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8055 ne: 13-07-2012, 15:39:57

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8056 ne: 13-07-2012, 22:34:03
Upsi dupsi...birra, shoqeri, ndonje vend te mire  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8057 ne: 13-07-2012, 23:51:19
Sikur te kisha nje copez jete..

 • Postime: 12743

#8058 ne: 13-07-2012, 23:55:50
sikur te isha diku larg

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8059 ne: 19-07-2012, 16:37:47
sa do doja te isha ne shqiperi tani per nje kafe dhe nje gode raki skrapari

 • Postime: 1283

#8060 ne: 19-07-2012, 19:36:54
sa do doja te isha ne shqiperi tani per nje kafe dhe nje gode raki skrapari
Nqs deshiron kenge nga Demir Zyka cd e tija thuame??

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8061 ne: 19-07-2012, 21:12:28
Nqs deshiron kenge nga Demir Zyka cd e tija thuame??
po nese i ke le ti degjojme njeher

 • Postime: 12743

#8062 ne: 19-07-2012, 21:30:14
te isha ne breg te detit po vetem pa kalauqerit

 • Postime: 12743

#8063 ne: 20-07-2012, 10:17:53

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8064 ne: 20-07-2012, 12:40:24

 • Postime: 12234

#8065 ne: 21-07-2012, 10:42:36
Si mi di kjo deshirat keshtu, me plazh e me upsi dupsi..... :D :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#8066 ne: 27-07-2012, 14:42:10
te isha edhe njehere atje ku isha para nje jave.... :)

 • Postime: 12743

#8067 ne: 27-07-2012, 16:23:12
TI DHE UNE

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#8068 ne: 27-07-2012, 18:27:39

 • Postime: 12234

#8069 ne: 28-07-2012, 11:42:21
Nje dore xhingli mingli  :D

 • Postime: 12743

#8070 ne: 28-07-2012, 14:01:00
 ^o)

cuditerisht nje puthje ne erresire

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8071 ne: 29-07-2012, 01:24:47
:X

Cuditerisht me shkoi mendja per petullat qe kishte permend Dreamm :S

 • Postime: 1283

#8072 ne: 29-07-2012, 23:39:06 :( :( ^o)

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8073 ne: 30-07-2012, 08:55:36
tani per kafe do doja shoqerine e mishelit :perqafim

 • Postime: 12743

#8074 ne: 30-07-2012, 11:14:52
tani per kafe do doja shoqerine e mishelit :perqafim

hajde i vrap pele e pijme i kafe ,pastaj dy e me rradhe   :perqafim

Temat e fundit