Deshira e momentit - 323 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168799

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 168799

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8050 ne: 11-07-2012, 16:28:22
Pushime malore, fresk, ajer te paster....natyre e gjelber me uje te ftohte!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8051 ne: 11-07-2012, 16:30:08
Pushime malore, fresk, ajer te paster....natyre e gjelber me uje te ftohte!

valbone theth  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8052 ne: 11-07-2012, 16:31:31
valbone theth  ;)

Vdiqa per te ik nje cike ne Valbone, skam qene asnjehere dhe jam fiksuar keq! Besoj do iki seshpejti...se jam e lire  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8053 ne: 11-07-2012, 16:32:32
eshte bukur shko shife

hera fundit qe isha ka qene para 2 vjetesh

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8054 ne: 13-07-2012, 00:54:19
Nje dush me uje te ftohte

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8055 ne: 13-07-2012, 15:39:57

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8056 ne: 13-07-2012, 22:34:03
Upsi dupsi...birra, shoqeri, ndonje vend te mire  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8057 ne: 13-07-2012, 23:51:19
Sikur te kisha nje copez jete..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8058 ne: 13-07-2012, 23:55:50
sikur te isha diku larg

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8059 ne: 19-07-2012, 16:37:47
sa do doja te isha ne shqiperi tani per nje kafe dhe nje gode raki skrapari

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8060 ne: 19-07-2012, 19:36:54
sa do doja te isha ne shqiperi tani per nje kafe dhe nje gode raki skrapari
Nqs deshiron kenge nga Demir Zyka cd e tija thuame??

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8061 ne: 19-07-2012, 21:12:28
Nqs deshiron kenge nga Demir Zyka cd e tija thuame??
po nese i ke le ti degjojme njeher

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8062 ne: 19-07-2012, 21:30:14
te isha ne breg te detit po vetem pa kalauqerit

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8063 ne: 20-07-2012, 10:17:53

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8064 ne: 20-07-2012, 12:40:24

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8065 ne: 21-07-2012, 10:42:36
Si mi di kjo deshirat keshtu, me plazh e me upsi dupsi..... :D :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8066 ne: 27-07-2012, 14:42:10
te isha edhe njehere atje ku isha para nje jave.... :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8067 ne: 27-07-2012, 16:23:12
TI DHE UNE

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8068 ne: 27-07-2012, 18:27:39

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8069 ne: 28-07-2012, 11:42:21
Nje dore xhingli mingli  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8070 ne: 28-07-2012, 14:01:00
 ^o)

cuditerisht nje puthje ne erresire

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8071 ne: 29-07-2012, 01:24:47
:X

Cuditerisht me shkoi mendja per petullat qe kishte permend Dreamm :S

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8072 ne: 29-07-2012, 23:39:06 :( :( ^o)

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8073 ne: 30-07-2012, 08:55:36
tani per kafe do doja shoqerine e mishelit :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8074 ne: 30-07-2012, 11:14:52
tani per kafe do doja shoqerine e mishelit :perqafim

hajde i vrap pele e pijme i kafe ,pastaj dy e me rradhe   :perqafim

Temat e fundit