Deshira e momentit - 324 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152508

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152508

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8075 ne: 01-08-2012, 17:19:09
Te hidhem me parashute :D

#8076 ne: 01-08-2012, 17:23:16
Te hidhem me parashute :D

Mos e bej se nuk te mban me shoqe Obi pastaj.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8077 ne: 01-08-2012, 17:27:32
Mos e bej se nuk te mban me shoqe Obi pastaj.

Po ja, do te te kem ty shok ;)

#8078 ne: 01-08-2012, 17:27:54
Mos u nxef kaq shume o shoqe.

#8079 ne: 01-08-2012, 17:28:25
Po ja, do te te kem ty shok ;)

Vertet ?  :X :-*

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8080 ne: 01-08-2012, 17:30:13
Vertet ?  :X :-*

Po u hodhe me parashute po  :P

#8081 ne: 01-08-2012, 17:31:59
 :love:

 • Postime: 12743

#8082 ne: 01-08-2012, 22:45:56
deshira ime ....te beja nje udhetim te larget vetem dhe te harroja cfare kisha lene pas....jashte cdo realiteti

 • Postime: 2173

#8083 ne: 02-08-2012, 11:00:09
pse vetem moj?..jane mbaruar njerezia? :P

 • Postime: 12743

#8084 ne: 02-08-2012, 11:18:38
e dua vetem me veten....mbase gjate rruges ku i dihet ... :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8085 ne: 02-08-2012, 15:16:24
1 shofer personal

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8086 ne: 02-08-2012, 15:17:33
te te coj une ne shtepi? apo dalim nje xhiro nga haga? takojm dhe ambasadorin shqiptar

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8087 ne: 02-08-2012, 15:19:15
po ti bish nga brukseli me kap jet air per TR une dakort

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8088 ne: 02-08-2012, 15:20:03
po ti bish nga brukseli me kap jet air per TR une dakort
hahahahahhahahahahahaah ne zavanten eshte i shtrenjt parkingu

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8089 ne: 02-08-2012, 23:08:46
Te isha ne nje vend tjeter

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8090 ne: 02-08-2012, 23:09:50
Te isha ne 2 vende njekohesisht...

 • Postime: 12743

#8091 ne: 03-08-2012, 00:46:49
te mos isha ketu ku jam

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#8092 ne: 03-08-2012, 09:16:18
do doja te isha ne lokalin perballe qe sapo u ulen dy femra

 • Postime: 12743

#8093 ne: 03-08-2012, 09:16:58

#8094 ne: 03-08-2012, 16:29:29
do doja te isha ne lokalin perballe qe sapo u ulen dy femra

E ca do beje? Do i blije ndonje gje me pi?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8095 ne: 07-08-2012, 23:58:30
Te mbyllja syte nga ky moment e te zgjohesha pas disa kohesh...

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8096 ne: 07-08-2012, 23:59:44
Te mbyllja syte nga ky moment e te zgjohesha pas disa kohesh...

Heuu,, Pse kjo deshire keshtu ne lule t'rinise !?   :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8097 ne: 08-08-2012, 00:02:44
Qe lulja te rritet shendetshem  :P

perq

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#8098 ne: 08-08-2012, 00:03:42
qe kjo siper ta nderroj foton....wtf lol :d

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8099 ne: 08-08-2012, 00:08:24
qe kjo siper ta nderroj foton....wtf lol :d

Pse (?)

Temat e fundit