Deshira e momentit - 325 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 183198

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 183198

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#8100 ne: 08-08-2012, 00:09:43
Qe lulja te rritet shendetshem  :P

perq

ahaahha,, ehh, e thelle je ti  ;)

 :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8101 ne: 08-08-2012, 00:14:45
ahaahha,, ehh, e thelle je ti  ;)

 :perqafim:P

:puth

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8102 ne: 08-08-2012, 14:02:45
 hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8103 ne: 08-08-2012, 14:12:02
kam vetem nje deshire...vetem nje te vetme qe do mbetet e vetme deri ne fund te jetes

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8104 ne: 08-08-2012, 14:13:09
thuaje se na plaseeee..se ndoshta te realizohet :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8105 ne: 08-08-2012, 14:14:43
Po ta thoja nuk do ishte e imja.....eshte pjesa me e erret dhe sekrete

shtttt mbylle

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8106 ne: 08-08-2012, 14:15:58
habitem me ty..gjithe kane qef ti plotesohet deshirat..ti ke te kunderten :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8107 ne: 08-08-2012, 14:16:41
Tashi e more vesh se ju te tjeret jeni Dita e une jam NATA????

hajt se akoma sme ke njoft

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8108 ne: 08-08-2012, 14:18:30
kam vetem nje deshire...vetem nje te vetme qe do mbetet e vetme deri ne fund te jetes

FLORI - ME SY MBYLLUR

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8109 ne: 26-09-2012, 12:11:07
Shqiperia ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8110 ne: 26-09-2012, 22:02:31
mos me merzisin

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8111 ne: 27-09-2012, 00:41:08
Te di dicka qe me ben kurioze gjdo dite e me sh.

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#8112 ne: 27-09-2012, 08:27:38
T´ju pershendes me MIRMËNGJES  :perqafim të gjithve të gjithve  :) :) :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#8113 ne: 27-09-2012, 16:56:09
Te di dicka qe me ben kurioze gjdo dite e me sh.

Cka eshte ajo gje a mundemi me dite edhe ne :D

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8114 ne: 27-09-2012, 18:09:55
Te mos perzihen mileti ne punet tona :D

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8115 ne: 27-09-2012, 19:07:02
Cka eshte ajo gje a mundemi me dite edhe ne :D

Nuk bon,nuk eshte pune per me dite te gjith mileti :P...

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#8116 ne: 27-09-2012, 19:30:34
Ma thuaj ne vesh atehere :D :PDeshirat e momentit te perzihem ne punet e miletit :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8117 ne: 28-09-2012, 07:56:48
te isha diku vetem per pak sek

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8118 ne: 28-09-2012, 09:15:13
gjume

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8119 ne: 28-09-2012, 09:17:29
Plazh  :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8120 ne: 28-09-2012, 13:57:10
Ma thuaj ne vesh atehere :D :PDeshirat e momentit te perzihem ne punet e miletit :D :D
ti cuno mos u perzi me kto te dyja, se i kam shume xhan une..??
mos u mer me thashetheme grashe... :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8121 ne: 28-09-2012, 13:57:37
Plazh  :P
te vi dhe une me ty mo Niku..?? :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#8122 ne: 28-09-2012, 15:20:09
ti cuno mos u perzi me kto te dyja, se i kam shume xhan une..??
mos u mer me thashetheme grashe... :P

Cke ti ? :D edhe une i kam xhan mi ashtu edhe ty :D dhe nuk merrem me thashetheme thjesht isha kurioz :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8123 ne: 28-09-2012, 15:54:45
Cke ti ? :D edhe une i kam xhan mi ashtu edhe ty :D dhe nuk merrem me thashetheme thjesht isha kurioz :D
po pra hahha edi ate shprehjen '' kureshtja vrau macen''
mos u bej shume kureshtare djalke... :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#8124 ne: 28-09-2012, 19:32:58
Ca te bej mi , nganjeher jam ashtu me vjen te behem kurreshtar :D

Temat e fundit