Deshira e momentit - 326 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 175464

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 175464

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8125 ne: 05-10-2012, 15:44:18
te me bie lloto...mundesisht dhe JackPot-i  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8126 ne: 08-10-2012, 00:07:57
tju them naten

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8127 ne: 08-10-2012, 19:39:17
Gjume  hmmmmm:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8128 ne: 08-10-2012, 23:26:58
Gjume  hmmmmm:
Mos :)

Udhetimin e larget me muziken time qe e zgjedh si preferenca :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8129 ne: 08-10-2012, 23:29:03
Mos :)

Udhetimin e larget me muziken time qe e zgjedh si preferenca :)

E anullova sapo e thashe :D
 :perqafim

Deshira ime gjithashtu udhetim i larget dhe me muziken time :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8130 ne: 08-10-2012, 23:33:44
E anullova sapo e thashe :D
 :perqafim

Deshira ime gjithashtu udhetim i larget dhe me muziken time :P
Urdheroni

Ta eliminojme muziken me nje bisede keshtu per krizen globale,sepse flet me statistika ti :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8131 ne: 08-10-2012, 23:41:46
Ku do ikim? Te dij cfare statistikash te marr me vete  :D  :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8132 ne: 08-10-2012, 23:47:03
Ato ne lidhje me ecurine ne fushen e ekonomise te vendeve skandinave ta krahasoj me ecurine e prinjesit Sali :P :D

Ikim nje turne Maqedoni-Kosove-Mal te Zi,Kroaci,Slloveni andeja nga zona e Friulit ne Itali,bejma pak rreshkitje me ski,sepse eshte e Xhoi me Nanon te qeshe edhe ai me ecurine e prinjesit Sali,sepse do i kujtohen batutat e tij :D,edhe kthehemi :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8133 ne: 08-10-2012, 23:51:28
Hahaha, kam hall mos na vihet mbrapa Nano kur te shohe lulezimin e statistikave, e do te doje te kthehet te shqiperia e xhaxhit Sali  :D
Kush e duron rruges aman  :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8134 ne: 09-10-2012, 00:05:21
Ai nuk u cmend te na prishe atmosferen :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8135 ne: 09-10-2012, 07:55:38
te mbaroj e kjo dite...e pastaj e ajo e nesermja....e kshu me rradhe

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8136 ne: 09-10-2012, 11:08:10
Ai nuk u cmend te na prishe atmosferen :D

Hahaha, ku i merret vesh atij  ;)  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8137 ne: 09-10-2012, 14:19:06
Te kisha nje jade need dore

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8138 ne: 09-10-2012, 15:22:40
gjume :(

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8139 ne: 09-10-2012, 18:13:40
Te ike te pushoji...x sme len punet  :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8140 ne: 09-10-2012, 20:25:45
maldive

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8141 ne: 09-10-2012, 20:34:17
Edhe une :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8142 ne: 09-10-2012, 20:37:08
Edhe  ti c'fare..... do te vish me pushime me mua? 

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8143 ne: 09-10-2012, 20:39:12
Me ty edhe ne ferr vij... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8144 ne: 09-10-2012, 20:41:33
Mos e thuaj dy here se une nje karrige ma kane rezervuar atje ka kohe... te terheq dhe ty dhe e ndajme ate byt* carrigie bashk e me bej shoqeri  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8145 ne: 09-10-2012, 20:42:56
Per vend moe e ke merak se palohemi ne dyi si te jemi nje... :D...Me trego vendin e kohen... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8146 ne: 09-10-2012, 20:45:12
Po kur te jem gati tu hik po te thirr  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8147 ne: 09-10-2012, 20:46:31
Lisen ne pjate e dua,ate e dua.... :D

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#8148 ne: 11-10-2012, 13:55:55
Te vdes tani e te ngjallem neser  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8149 ne: 11-10-2012, 15:52:44
me merr e mua

Temat e fundit