×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152400

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152400

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#8125 ne: 05-10-2012, 15:44:18
te me bie lloto...mundesisht dhe JackPot-i  hmmmmm:

 • Postime: 12743

#8126 ne: 08-10-2012, 00:07:57
tju them naten

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8127 ne: 08-10-2012, 19:39:17
Gjume  hmmmmm:

 • Postime: 1283

#8128 ne: 08-10-2012, 23:26:58
Gjume  hmmmmm:
Mos :)

Udhetimin e larget me muziken time qe e zgjedh si preferenca :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8129 ne: 08-10-2012, 23:29:03
Mos :)

Udhetimin e larget me muziken time qe e zgjedh si preferenca :)

E anullova sapo e thashe :D
 :perqafim

Deshira ime gjithashtu udhetim i larget dhe me muziken time :P

 • Postime: 1283

#8130 ne: 08-10-2012, 23:33:44
E anullova sapo e thashe :D
 :perqafim

Deshira ime gjithashtu udhetim i larget dhe me muziken time :P
Urdheroni

Ta eliminojme muziken me nje bisede keshtu per krizen globale,sepse flet me statistika ti :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8131 ne: 08-10-2012, 23:41:46
Ku do ikim? Te dij cfare statistikash te marr me vete  :D  :P

 • Postime: 1283

#8132 ne: 08-10-2012, 23:47:03
Ato ne lidhje me ecurine ne fushen e ekonomise te vendeve skandinave ta krahasoj me ecurine e prinjesit Sali :P :D

Ikim nje turne Maqedoni-Kosove-Mal te Zi,Kroaci,Slloveni andeja nga zona e Friulit ne Itali,bejma pak rreshkitje me ski,sepse eshte e Xhoi me Nanon te qeshe edhe ai me ecurine e prinjesit Sali,sepse do i kujtohen batutat e tij :D,edhe kthehemi :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8133 ne: 08-10-2012, 23:51:28
Hahaha, kam hall mos na vihet mbrapa Nano kur te shohe lulezimin e statistikave, e do te doje te kthehet te shqiperia e xhaxhit Sali  :D
Kush e duron rruges aman  :P

 • Postime: 1283

#8134 ne: 09-10-2012, 00:05:21
Ai nuk u cmend te na prishe atmosferen :D

 • Postime: 12743

#8135 ne: 09-10-2012, 07:55:38
te mbaroj e kjo dite...e pastaj e ajo e nesermja....e kshu me rradhe

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8136 ne: 09-10-2012, 11:08:10
Ai nuk u cmend te na prishe atmosferen :D

Hahaha, ku i merret vesh atij  ;)  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#8137 ne: 09-10-2012, 14:19:06
Te kisha nje jade need dore

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#8138 ne: 09-10-2012, 15:22:40
gjume :(

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#8139 ne: 09-10-2012, 18:13:40
Te ike te pushoji...x sme len punet  :(

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8140 ne: 09-10-2012, 20:25:45
maldive

 • Postime: 12234

#8141 ne: 09-10-2012, 20:34:17
Edhe une :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#8142 ne: 09-10-2012, 20:37:08
Edhe  ti c'fare..... do te vish me pushime me mua? 

 • Postime: 12234

#8143 ne: 09-10-2012, 20:39:12
Me ty edhe ne ferr vij... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#8144 ne: 09-10-2012, 20:41:33
Mos e thuaj dy here se une nje karrige ma kane rezervuar atje ka kohe... te terheq dhe ty dhe e ndajme ate byt* carrigie bashk e me bej shoqeri  :D

 • Postime: 12234

#8145 ne: 09-10-2012, 20:42:56
Per vend moe e ke merak se palohemi ne dyi si te jemi nje... :D...Me trego vendin e kohen... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#8146 ne: 09-10-2012, 20:45:12
Po kur te jem gati tu hik po te thirr  :D

 • Postime: 12234

#8147 ne: 09-10-2012, 20:46:31
Lisen ne pjate e dua,ate e dua.... :D

 • Postime: 5

#8148 ne: 11-10-2012, 13:55:55
Te vdes tani e te ngjallem neser  :D

 • Postime: 12743

#8149 ne: 11-10-2012, 15:52:44
me merr e mua

Temat e fundit