Deshira e momentit - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 161840

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 161840

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#825 ne: 22-10-2007, 22:19:13
Njeri nuk vdes po une vdes. :D

Deshira ime qe te jem diku larg larg larg.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#826 ne: 22-10-2007, 22:19:31
jo jo,per se gjalli desha me ta kendue kengen ;)(dmth me ta kendue dikush qe do ti) :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 22-10-2007, 22:20:45
E te lumte goja ty, e tu plotesofte deshira  ;)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#828 ne: 22-10-2007, 22:23:53
besa ti e ke ne dore kete pune ;)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 22-10-2007, 22:28:04
i deshirova vetes de  ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#830 ne: 22-10-2007, 22:30:27
Iu plotesoft deshira ketij Grens. :P..Qe  40 vjet mace qe eshte ta ze nje mi njehere. :D :D  LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#831 ne: 22-10-2007, 22:36:36
i deshirova vetes de  ;)
kendo o kenga sa te doje zemra :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 22-10-2007, 22:40:36
dhe vjen nje dite.........ku do te kendoj   :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#833 ne: 22-10-2007, 22:42:05
..po nuk do jete ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#834 ne: 22-10-2007, 22:42:11
Kendo sa eshte koha,se te shteret zeri mandej. :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 22-10-2007, 22:48:30
Une kam nje hall tjeter.........desh iroj nje kore buke, kam uri e s'kam asnje cope buke ne shpi

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 23-10-2007, 15:27:54
...te ishte e enjte..sot....

#837 ne: 23-10-2007, 15:49:39
te shkoja pak ne banje

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#838 ne: 23-10-2007, 16:02:20
..e kush ta ndalon apo mos gje e ke te zene  :D :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#839 ne: 23-10-2007, 16:05:19
:D


LOL LOL LOL
 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#840 ne: 23-10-2007, 17:02:15
ehhhh, ;)nuk po e them :-[

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 24-10-2007, 07:38:53
Deshira ime e momentit fare fare e momentit eshte qe te ik te flej sa me pare (c'fare bej akoma ketu?! LOL) Pastaj deshiroj qe neser ne mengjes (dmth sot) te cohem heret por te jeme  clodhur gjithsesi, te bej shpejt e shpejt nje dush, te mbledh rrobat e te iki per ne Toronto dhe deshiroj sidomos qe KREJT RRUGA TE ME ECE MBARE E PA NJE PROBLEM!! ;) ISHALLA ME ECTE MIRE! ZOTI ME NDIHMOFTE!  :engjell:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#842 ne: 24-10-2007, 16:56:55
si te eci Eleganca? hmmmmm:

#843 ne: 26-10-2007, 13:54:03
Deshira ime eshte. te isha diku, ne nje ambient te mbyllur, gjysem te erret, te ngrohte, me nje muzike shume soft ne sfond...dhe dy trupa qe bashkohen per tu bere 1.ehhh sa do me pelqente!

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#844 ne: 26-10-2007, 14:02:38
edeh uen si mishel-i deshiroj. :P

#845 ne: 26-10-2007, 14:05:13
ky tipi lart nga nxitimi se ka shkruar fjalen mire edhe une .....gjynah sa ka nxituar

une do doja te isha ne shtrat...e te beja dashuri...ama ta tundja...tere diten :D LOL

#846 ne: 26-10-2007, 15:15:30
qekeni nez paq te dy mo! LOL LOL LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#847 ne: 26-10-2007, 15:16:14
te me mbaroje orari i punes sa me pare qe te mund te dal te kryej nje pune shume me rendesi ..

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#848 ne: 27-10-2007, 13:32:31
nga te lindi kjo dëshirë more grens? pak djelmosha ka këtu qe me gjete xha milon? LOL LOL LOL. Deshira ime ne këto momente është te meputhte dashuria ime!

Moj kukumjaçke, Xha Milo ka qenë djelmosh, dhe e ndjej veten akoma djelmosh, ço qjo kshu e aman, te te takoj njeher xhaxhai ty pa ta tregon se sa djal jam, vetëm ne me ardhç ne fshatim tim.

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0

#849 ne: 27-10-2007, 16:30:59
do kisha deshire te jam ne kete moment me ate qe e lexon kete postim puc

Temat e fundit