Deshira e momentit - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 183184

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 183184

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 04-11-2007, 07:24:08
Te bej nje gjume te shkelqyeshem se me duhet te dal neser qe heret dhe t'ja fus ca vizitave qe kam per te bere. ;)

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 04-11-2007, 16:16:39
Të bëj një gjume te shkelqyeshem se më duhet te dal nesër qe herët dhe t'ja fus ca vizitave qe kam për te bërë. ;)

te dija me shum per te. Esht nje konkurrente e imja ketu, kercenuese e imja.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 04-11-2007, 17:31:26
te dija me shum për te. Esht një konkurrente e imja këtu, kercenuese e imja.

Qenkam konkurrente e jotja?! Nuk e shikoj veten te tille me askend ketu, megjithate Faleminderit po e marr si kompliment. Une kam nje teme qe kam hapur titulluar "Ne Kolltukun e Elegances". Po deshe flasim dhe hapemi aty, te gjithe i ftoj ne kolltukun tim une, apo s'e kam te madh e te rehatshem. MIRESE TE VISH!! ;)

 :perqafim

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#878 ne: 04-11-2007, 17:33:27
me e pas ni coca cola me pi se jam shum i etur

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 05-11-2007, 04:27:27
me e pas ni coca cola me pi se jam shum i etur

Na ore cun se te ofroj une jo nje po 5 Coca-Cola. S'me gjendet ndonje ne shtepi, por enkas per ty po dal e po ble nje pako me 12 kanace. Ne s'i pijme Coca-Colat, por po i marr per miqte. ;)

 :perqafim

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 05-11-2007, 10:17:40
Na ore çun se te ofroj unë jo një po 5 Coca-Cola. S'më gjendet ndonjë ne shtepi, por enkas për ty po dal e po ble një pako me 12 kanace. Ne s'i pijme Coca-Colat, por po i marr për miqte. ;)

 :perqafim

kjo qe po lexon tani esht kompliment i sinqert!!
ti je e shkathet aq sa s'do mundje kush ta perceptoje!! do arrish shum ti, njoh tipin tënd!! vetëm të kesh me shum besin ne vetveten mi, se s'ke fare, ndaj ne realittet ti me tepër hesht sesa flet. Ndërsa, ne botën virtuale ti je vetvetja!! Ateher, pse te të mos jesh kështu si je edhe ne realitet??

...kjo, një kritik e ashper ndaj teje nga un!!
PS. mos më nencmo kurr, të thash njeher!! Pse flas për seks s'do të thot se jam injorante!! E pelqej sexin sidomos kur i shfrytezoj per nje qellim.

#881 ne: 05-11-2007, 10:43:06
Te beja seks :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 05-11-2007, 10:44:07
Të bëja seks :D

that's right!! go girl!! me too.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#883 ne: 05-11-2007, 10:48:39
Mi tu mi tu :D

#884 ne: 05-11-2007, 12:43:18
ngavash ju siper se u dogjet LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 05-11-2007, 12:51:39
t'u plotesohen deshirat ketyre dyjave lart perveq atij me barre mbi shpine se eshte e pamundur :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 05-11-2007, 15:24:00
kjo qe po lexon tani esht kompliment i sinqert!!
ti je e shkathet aq sa s'do mundje kush ta perceptoje!! do arrish shum ti, njoh tipin tënd!! vetëm të kesh me shum besin ne vetveten mi, se s'ke fare, ndaj ne realittet ti me tepër hesht sesa flet. Ndërsa, ne botën virtuale ti je vetvetja!! Ateher, pse te të mos jesh kështu si je edhe ne realitet??

...kjo, një kritik e ashper ndaj teje nga un!!
PS. mos më nencmo kurr, të thash njeher!! Pse flas për seks s'do të thot se jam injorante!! E pëlqej sexin sidomos kur i shfrytëzoj për një qëllim.


E Para faleminderit per komplimentin. Por ti e dashur s'me njeh hic mire akoma. Une kam SHUME BESIM tek vetja dhe jam kjo qe sheh si ne realitetn si ne virtualitet. Nejse ti s'me njeh pothuajse akoma fare per te bere pergjithesime, megjithate faleminderit per observimin. Dhe sa per ate kritiken: une s'kam asgje me faktin qe ty te pelqen seksi. S'e kupton humorin tim ti jo, akoma jo. Ama bota nuk vertitet rreth seksit dhe nese mund te te jap une nje kritike te vogel: mos e lidh gjithcka me seksin, jo per gje por je edhe goce e diplomuar e di ta besh hesapin mire. Une nuk te kam nencmuar. Si duket ty te pelqejne nencmimet vetem nga cunat, s'i dashke nga gocat e zgjuta. LOL

Ja Kalofsh Mire dhe u Mire-Kuptofshim! :)

#887 ne: 05-11-2007, 16:41:16
te pres bileten per ne Shqiperi

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#888 ne: 05-11-2007, 16:43:09
Te pres Capkenen ne Rinas.lool :D

#889 ne: 05-11-2007, 16:44:53
flm Stalon... :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 05-11-2007, 16:46:20
T'i shkoje mbare shume udhetimi per ne Atdhe, Capkenes:perqafim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 05-11-2007, 16:48:17
No prob Cape... mbar do i shkoj Elegneee..Me makin dipllomatike do e pres dhe me eskort te posaqme. ;)

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 05-11-2007, 19:29:07
Ta kthej kohen prapa...lol...

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 05-11-2007, 23:00:17
te me zhvesh rrobat ndonjeri

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#894 ne: 06-11-2007, 00:21:34
Qe ti plotsohet deshira kesaj siper :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 06-11-2007, 07:30:00
Te me zere nje gjume i rehatshem fare. ;)

#896 ne: 06-11-2007, 09:50:54
zemra ime te me thote qe me do shume! kam shume nevoje ti degjoj keto fjale sot me shume se kurre! :(

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 06-11-2007, 12:35:52
zemra ime te me thotë qe me do shumë! kam shumë nevojë ti dëgjoj këto fjale sot me shumë se kurrë! :(

booooooh sa e te ndjeshem qe jan ketu ee!!  :P

si zakonisht, deshira ime dihet LOL

#898 ne: 06-11-2007, 13:17:14
Ndjeshmeria  eshte pjese e shpirtit. vetem nese ske nje te tille nuk njeh as ndjeshmerine. nuk besoj se edhe ti je pa gje thjesht duhet te dish te nxjerresh jashte ate cka fsheh brenda! dhe boll me e uruar i hoqe rrobat se po na behesh si maniake seksuale, te del lezeti jo per gje. squhet joshje kjo e jotja por vulgaritet. deshira ime qe kjo femer te ndergjegjesohet!

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#899 ne: 06-11-2007, 13:44:09
Hahahha...mishel :D


Deshira ime eshte qe tu plotsohen te gjitha deshirat ketyre :D

Temat e fundit