×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152426

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152426

 • Postime: 12234

#900 ne: 06-11-2007, 17:08:04
te me zhvesh rrobat ndonjëri

Qe t'ja plotesoj deshiren kesaj. :D :D

 • Postime: 2173

#901 ne: 06-11-2007, 17:37:16
tja fusja njeres me sa fuqi te kisha(shpull e kam fjalen) :P

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#902 ne: 06-11-2007, 18:12:09
Ndjeshmeria  është pjesë e shpirtit. vetëm nëse s'ke një te tillë nuk njeh as ndjeshmerine. nuk besoj se edhe ti je pa gjë thjesht duhet të dish te nxjerresh jashtë atë çka fsheh brenda! dhe boll me e uruar i hoqe rrobat se po na behesh si maniake seksuale, te del lezeti jo për gjë. squhet joshje kjo e jotja por vulgaritet. dëshira ime qe kjo femër te ndergjegjesohet!

te integrohet, mbase primitive

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 06-11-2007, 18:19:18
..nje vaske me uje te ngrohte...muzika ime e preferuar...dhe qetesiiiiiii...

 • Postime: 61
 • Gjinia: Femer

#904 ne: 06-11-2007, 19:51:19
..një vaske me ujë te ngrohte...muzika ime e preferuar...dhe qetesiiiiiii...

 Motra,kjo deshire te plotesohet easy... :)

 • Postime: 4261

#905 ne: 06-11-2007, 23:37:13
Qe t'ja plotesoj dëshirën kësaj. :D :D


Hahaha...fare nuk po te shkon LOL


Deshira ime eshte qe te mbytet ky dikuu :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 06-11-2007, 23:46:15
te mos kem gripin

 • Postime: 4261

#907 ne: 06-11-2007, 23:54:11
Ti kalok gripi sa me shpejt kesaj siper se mos me kap edhe mua pastaj :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#908 ne: 07-11-2007, 01:44:30
¡Qué importa uno más o menos! LOL Romeo & Juliet, te dy se bashku de vdesim ke shtrati :P

 • Postime: 4261

#909 ne: 07-11-2007, 01:45:59
Qe ti plotsohet deshira kesaj dhe mua gjithashtu :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#910 ne: 07-11-2007, 01:48:47
ndersa po benim sex LOL

 • Postime: 4261

#911 ne: 07-11-2007, 01:52:26
Deshira ime tani është qe ti plotesohet ajo dëshira qe ka ke firma kesaj siper :D

#912 ne: 07-11-2007, 15:27:50
Aman ti plotesohet deshira ketyre 2 depravados se na e kthyn forumin ne seksi forum! LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 07-11-2007, 16:05:30
AMIN
dhe une them aman tju plotesohet deshira ketyre dyve me siper...

#914 ne: 07-11-2007, 16:28:32
Charlie ke ik prej dursh ......grumbullohu shoku grumbullohu...se mos te del buzeqeshja ndonje mashkull ate bej ahaahhaha

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#915 ne: 07-11-2007, 16:33:36
Lerini lerini rehat njehere, ata vetem po zbaviten, se asgje te keqe nuk do bejne ata .. e dini ate thenien: kush flet shume ... LoL

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#916 ne: 07-11-2007, 16:51:59
Nje kafe.. :)

#917 ne: 07-11-2007, 17:27:13
me pi hashash :D

 • Postime: 2173

#918 ne: 07-11-2007, 19:15:21
me qene afer kesaj, kur te pije hashashin :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 07-11-2007, 20:09:51
deshira e momentit???

te isha ADMIN vec nja 5 min....

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#920 ne: 07-11-2007, 23:23:42
Aman ti plotesohet dëshira këtyre 2 depravados se na e kthyn forumin ne seksi forum! LOL LOL LOL LOL

celoso, niña pequeña?? Ne fakt, ti je ajo e paedukuara!!

 • Postime: 12234

#921 ne: 07-11-2007, 23:26:07
Haloooooooooooooooo ...Pini icik uje te ftohet. :D

Deshira ime e momentiti:Ti behem kurban kesaj siper. :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 07-11-2007, 23:30:22
oohh, lefter, sikur sikur. Por, Charlie esht ai qe me ben te ndizem porsi zjarr!! Edhe ti, por ai disi i cik ma shum :P

 • Postime: 12234

#923 ne: 07-11-2007, 23:31:40
hahahhaha...ska lidhje ai te ben te ndizesh,une te bej shkrum. :D

 • Postime: 4261

#924 ne: 07-11-2007, 23:34:51
Deshira ime eshte qe ky te mos enderroj me sy hapur se mbaroj i gjori :D

Temat e fundit