Deshira e momentit - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154147

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 154147

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 07-11-2007, 23:36:28
ndersa e imja, qe gocat ketu te mos xhelozojn në neve

 • Postime: 4261

#926 ne: 07-11-2007, 23:37:27
Hahaha edhe cuna njeashtu :D

 • Postime: 12234

#927 ne: 07-11-2007, 23:48:29
Une nuk te xhelozoj,thejsht te lo pa ,,buzeqeshje,,. :D :D

 • Postime: 4261

#928 ne: 07-11-2007, 23:49:44
Deshira ime eshte qe ky tipi qe mos xhelozoj se e mbyti fare :D LOL

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 07-11-2007, 23:50:59
e imja tani, qe keta te dyt te lidhin paqe :(

 • Postime: 4261

#930 ne: 07-11-2007, 23:51:52
Ska paqe me hajduta ..ata duhet te eleminuar nga faqja e dheut :D

 • Postime: 12234

#931 ne: 07-11-2007, 23:52:13
Nuk ka paqe pa te marr une ty. :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 07-11-2007, 23:53:31
deshira ime, qe njeher te jem e charlit, pastaj s'e dij :P Lefter, ty te kam ven ke lista si te dytin LOL LOL

 • Postime: 4261

#933 ne: 07-11-2007, 23:54:09
E imja do te jesh gjithmone :D

 • Postime: 12234

#934 ne: 07-11-2007, 23:54:36
hahahahha...Po une kurr nuk kam qene i dyti mojjj..... :D..Edhe liste nuk pranoj te dua komplet. :D

 • Postime: 4261

#935 ne: 07-11-2007, 23:56:36
Deshira e ketij eshte qe te jet i pari po sa te jem gjall une joo :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 08-11-2007, 00:39:47
charlin tim te kisha pran meje tani

 • Postime: 4261

#937 ne: 08-11-2007, 00:42:17
Te me kishte afer kjo ke shtrati :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#938 ne: 08-11-2007, 01:06:13
t'i puthja nje her buzet e ktij

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 08-11-2007, 16:09:23
Te isha ne krevat :P duke fjetur pra :P

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#940 ne: 08-11-2007, 17:37:07
Të isha ne krevat :P duke fjetur pra :P

Edhe une te vija e te te tundja krevatin moj cupke, pastaj to see to do, hihihihi ma ka mesuar ai Leftoja kete "to see to do" se cdo me thene, une se di per ideal te partise.

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 08-11-2007, 17:42:57
ti fusja një shpull Mishelit. :) se me merret me adoloshente. :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#942 ne: 08-11-2007, 17:47:12
ti fusja një shpull Mishelit. :) se me merret me adoloshente. :D

Tamam te keqen, edhe une nje shpulle prapanicave te saj. Gjithe keta burra me namuze ketej, ajo me meret me adoleshente, pthuuu fare e keqe.
:)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#943 ne: 08-11-2007, 17:50:46
E ashtu te lumte Milo,idealet e partiseee nuk duhen harruar. Cfar do populli ben partijaa dhe cfar don partijaaa ben Populli.

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 08-11-2007, 17:57:41
E ashtu te lumte Milo,idealet e partiseee nuk duhen harruar. Cfar do populli bën partijaa dhe cfar don partijaaa bën Populli.

Te lumte Mandolina or djale. Mire e the,
Cfare do Partia ben populli, dhe cfare do populli naaaaa, opingat ben partia.

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 08-11-2007, 18:06:28
Partijaaa jone miloo nuk do rrije te na bej opingaa neve se ka shume pune per te bere me armiqteee e huaj dhe te vendit..opingat ti bejme vete ashtu si ne kohen e turkut apo do me tradhetuar vijn e partise ti milooo?. :)

#946 ne: 08-11-2007, 18:21:10
EEE Me paska dale emri per ushtar? stalono e si po e lejon ti milon me me gjujt prapanicave aaa? deshira ime ju befte gjuha opinga ketyre!

 • Postime: 2173

#947 ne: 08-11-2007, 19:07:23
t'i puthja një her buzët e ktij
te ishte kjo buzeqeshja me holle ne foto,per pak gje e paska lene. :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#948 ne: 08-11-2007, 21:59:35
Edhe unë te vija e te te tundja krevatin moj cupke, pastaj to see to do, hihihihi ma ka mësuar ai Leftoja këtë "to see to do" se çdo me thënë, unë se di për ideal te partise.
hahahah leftoja mos te ka mesuar to do to see :P

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#949 ne: 09-11-2007, 14:25:18
hahahah leftoja mos te ka mësuar to do to see :P

E c'llafos moj korbe, di te flaseç shqip. Do pies njeher plaken te me thote cdo te thote to do to see

Temat e fundit