×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152349

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152349

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#975 ne: 17-11-2007, 11:46:26
Te me sillnin nje kafe sepse po pertoj te ngrihem nga krevati.

#976 ne: 18-11-2007, 17:53:43
ja prit ta sjell me vinc LOL LOL

 • Postime: 1580

#977 ne: 18-11-2007, 18:53:34
te me pushonte dhimbja e kokes :( :D

 • Postime: 4261

#978 ne: 18-11-2007, 18:57:39
Pse re nga se te dhem ty koka :D

 • Postime: 2173

#979 ne: 19-11-2007, 21:59:32
tja perdredh koken ketij siper(po vetem njehere dhe mjafton) :D

#980 ne: 20-11-2007, 14:48:14
Te isha fizikisht  prane dikujt, sepse shpirterisht  jam edhe shume! :)

#981 ne: 20-11-2007, 14:50:03
te beja nje dore ..... muhabet LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#982 ne: 20-11-2007, 15:43:40
ti fus kesaj nje shpulle
 LOL

#983 ne: 20-11-2007, 15:46:16
jo se pastaj vijne acidet dhe nuk kam ku ti laj dhembet ketu LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#984 ne: 20-11-2007, 15:57:48
atyre s'kemi cu bejme ne. :P 

Ti ike dhembja e kokes kesaj. :P

 • Postime: 12234

#985 ne: 20-11-2007, 21:20:38
Deshira ime eshte qe neser mengjes   te zgjohem  dhe ta kem koken ne te njejten jastek me Angelinen. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 20-11-2007, 21:28:19
...nje  udhetim ne hene sdo kish qene keq... LOL

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 21-11-2007, 13:51:53
te shkoja me dreams ne hene. :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 21-11-2007, 14:00:01
te shkoja me dreams ne hënë. :)


..po forumin ku do e leme?? :D :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#989 ne: 21-11-2007, 14:05:32
ja lejm Grus(Mishelit)pa merak e lem ne duar te sigurta. :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 21-11-2007, 14:10:22
ja lejm Grus(Mishelit)pa merak e lem ne duar te sigurta. :)


..ku te le ajo te ikesh ne hene ty ore.. :P

merre me shkrim... :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#991 ne: 21-11-2007, 14:13:19
loool me le me le,se i them do iki me sherbim jasht shtetit. me shkrim dhe me vulen e buzve ja marr.loooool

kur do nisemi per ne hene?

#992 ne: 21-11-2007, 14:14:16
ta ndreq misheli ty....ke per ta pare LOL LOL

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#993 ne: 21-11-2007, 14:17:49
shesh shesh ti,ne vend qe te me mbrosh mua fillon dhe te me ngaterrosh.loooool

#994 ne: 21-11-2007, 14:19:39
po ate e dua me shume se ty une ore ahaahaha LOL

ate e kam shpirt te vogel:)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#995 ne: 21-11-2007, 14:20:56
po ku ka shpirt ajo..akoma se din ti qe ja kam marr une..loooooool

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 21-11-2007, 14:21:24
loool me le me le,se i them do iki me sherbim jasht shtetit. me shkrim dhe me vulen e buzve ja marr.loooool

kur do nisemi për ne hënë?

 hmmmmm: hmmmmm:

u cheater... :P

#997 ne: 21-11-2007, 14:21:58
ka re ka....e ka heq menjane vetem per mua LOL

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#998 ne: 21-11-2007, 14:24:35
sametimes. :PCapkene ku e ka len menjeane se nuk lash zyrtar kordorope pa kontrolluar.looool
#999 ne: 21-11-2007, 14:33:51
femra eshte e fshehte stalon..gjoja ju merrni vesh shume po ne jemi pus....ehehhehehe sa gjera ka lene ajo menjane per mua LOL

Temat e fundit