Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: guest8255 ne 09-06-2006, 08:28:48

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 09-06-2006, 08:28:48
tani do doja te isha me personin qe kaq shume e dua.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 09-06-2006, 09:42:44
ohu ti capkene sqenke mire... :D
Un do te doja te kisha i pishin ktu para ene te bij gelldum  mrena :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: PrincesFiona ne 09-06-2006, 09:46:20
tani do doja te isha me personin qe kaq shumë e dua.

Edhe une si ju kam deshiren e njejte  :X :X
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 09-06-2006, 17:00:32
Edhe une  :) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Prishtinasja ne 10-06-2006, 06:30:07
Do doja ti mbyllja syte tani dhe te ikja diku large ne nje ishull te panjohur ku dielli do te me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 10-06-2006, 06:54:10
Te isha ne plazh  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 10-06-2006, 08:43:10
per momentin skam asnje deshire.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2006, 09:47:39
Do doja ti mbyllja sytë tani dhe te ikja diku largë ne një ishull te panjohur ku dielli do të me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)

Edhe une.... :D..
Do te deshiroja te jem diell.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Berni ne 10-06-2006, 10:08:09
Te bej Karate  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 10-06-2006, 10:13:53
kush do dali vullnetar/e te beje karate me Bernin?  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-06-2006, 10:59:03
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D


......... apo s'e bej edhe peshk......  :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 10-06-2006, 13:08:27
... te isha ne Viene :-[ :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: goonxhe ne 10-06-2006, 16:07:49
Te isha ne Parma...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kid ne 10-06-2006, 16:17:03
te kisha krahe dhe te fluturoja, si ai karakteri i filmit X-Men: The Last Stand, qe pashe mbreme ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: PrincesFiona ne 10-06-2006, 16:20:37
Te isha ne Gjeneve  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 10-06-2006, 21:48:11
Te isha ne disko  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Syrgjyn ne 11-06-2006, 03:12:12
Te isha nga Vila 1 (Charl's Bistro) te Blloku me nje shokun tim te ngushte...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 11-06-2006, 06:45:55
ti telefonoj dikujt.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2006, 15:23:58
te isha me ate qe e dua me se shumtiiiiiiiiiiiiii ii
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Berni ne 11-06-2006, 15:51:47
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D

......... apo s'e bëj edhe peshk......  :D :D

Ti mua tme besh Peshk :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Gjeniu I Vogel <3 ne 11-06-2006, 22:27:41
Te ha akullore !!!  :D :D
Eshte shum vape  :-)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 11-06-2006, 23:29:53
Te kisha dike ne kete linje te beja dy pare muhabet (?)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 12-06-2006, 07:42:00
edhe une kete deshire kam se mbeta vete. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 12-06-2006, 18:09:08
te kisha nji pistolete se vallaj kisha shku ne një zyre nesër qe ne pikë te mengjesit e ia kisha numeruar ne lule te ballit disave :@

yes, i sound like a terrorist :d (but only when ppl disappoint me badly :S)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 13-06-2006, 08:04:34
 te iki ne Torino, ah sa shume do doja te isha atje tani...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2006, 11:16:29
te kisha nji pistolete se vallaj kisha shku ne një zyre nesër qe ne pikë te mengjesit e ia kisha numeruar ne lule te ballit disave :@

yes, i sound like a terrorist :d (but only when ppl disappoint me badly :S)


Deshira ime e momentit eshte  qe ti tregoj kesaj siper  se gjethmon me ke lene prshtypjen sikur te jesh terroriste.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kid ne 13-06-2006, 13:58:29
:D

dëshira ime e momentit është qe ndeshja e sotme Brazil - Kroaci te perfundoje 3-0 për Brazilin  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 13-06-2006, 14:13:00
te isha atje ku jane ca dhe te isha me ate qe do te ishte atje!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 13-06-2006, 14:52:25

Deshira ime e momentit është  qe ti tregoj kësaj sipër  se gjethmon me ke lënë prshtypjen sikur të jesh terroriste.... :D


nice niiiiiiice :P
me pëlqen kur mendojne disa kshu :d

ika se filloi ndeshja :O

dëshira e momentit, te fitoj Brazili :-*... ec atyyyy  :urra: :urra:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kathy ne 13-06-2006, 16:23:31
Deshira e momentit, te shihja nje shokun tim te vogel qe tani eshte rritur.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 13-06-2006, 17:14:37
do doja te ish  ne krevat duke enderruar..po he te lini ju e? :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 21-06-2006, 22:23:50
Te kisha mundesi te shkoja ne nje qytet tjeter nja 4 ore larg (?)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 22-06-2006, 05:55:54
deshira ime eshte te isha tani tek nje shoqe ne kete moment dhe deshira qe do kem ca ore me vone eshte te fitoje ITALIA.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Belinaa ne 22-06-2006, 06:31:06
deshira ime eshte tani qe te mos kishin ndodhur ato gjera qe kane ndodhur dje
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Belinaa ne 22-06-2006, 06:40:11
ej cfar ka nbothuer dje se sdikam gjë me tregoni pak hmmmmm:
hahaha eshte gje personale
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 22-06-2006, 06:41:12
une do te doja qe oret te ktheheshin mbrapa dhe te jetoja dhe njehere ato kohe qe kam pas kaluar me te dashuren time por,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 22-06-2006, 08:39:05
te mos isha kaq e merzitur dhe te me rregullohej ky problemi qe me doli :( :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 22-06-2006, 08:46:38
nuk mund te ta them por eshte nje gje  shume e keqe :( :( ah sa do doja qe cdo gje te rregullohej.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 09:02:37
se ti nuk din me i ndihmue goces, capkenes i ndihmoj kur nuk ndihet mire vetem une  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 22-06-2006, 09:08:56
flm dragon :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 09:09:33
sps capkene per ty gjithqka bej :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: valdoente ne 30-06-2006, 11:06:03
Te jem ne Prizren  
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 30-06-2006, 11:08:06
e mi valdoente...shume e mallengjyer sot ti e?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: valdoente ne 30-06-2006, 11:10:50
e mi valdoente...shumë e mallengjyer sot ti e?

Qfare te bej moj Ana nganjehere njeriu mallengjehet si shume  :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 30-06-2006, 11:17:32
ke te drejte,,,,,po sot me ca rasti ishte.
uroj te kete qene i mire :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: valdoente ne 30-06-2006, 11:20:57
ke te drejtë,,,,,po sot me ca rasti ishte.
uroj te këtë qenë i mirë :)

Nuk eshte as rast i mire e as i keq.Por shpresoj te behet me mire ne te ardhmen
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 01-07-2006, 02:28:13
te beja nje udhetim neper Europe.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-07-2006, 08:33:44
Te ndiqja capkenen nga pas  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 04-07-2006, 13:48:13
me gjithe qejf lepurushe, shoqeri dua :D :D

tani per momentin dua vetem te me fitoje Italia
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 05-07-2006, 03:58:25
Te isha ne El dhe te jepja nje puthje te shpejte atyre dy syve qe me mungojme kaq shume

Dreqi e mori sa me ka marr malli per te !
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 04:11:25
Të ndiqja capkenen nga pas  :D

te vij dhe una me ju ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 04:14:48
sigurisht moj, pse pyet kot. Hajde nisemi neser? LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 04:19:41
epo mire,po mbush trasten sot una....un do marr litar qe te bajme ngjitje ne shkemb edhe ca carcafe qe ti perdorim per parashuta kur te hidhemi nga shkembi qe kemi ngjitur LOL LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 04:26:20
LOL LOL shume mire, une do marr ca veshje polumbaresh qe te bejme ndonje xhiro ne ndonje det, kurse lepurushja le te marre ate gomarin se na duhet per transport LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-07-2006, 04:32:14
Te kisha krahe e te flututuroja
Te gjithe nga lart ti shikoja

Te luaja me rete e pergjumura
Aty ku rrezet e diellit ndjehen te humbura

Detet dhe oqeanet ti trazoja
Me dallget e tyre realitetin ta ndryshoja.......... ....

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 04:43:41
wow wo wow ow o wowow wow
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 05:29:25
te kisha nje tjeter te me perdorte pc'ne se me dolet syte.

a dhe shefin mos ta kisha ne zyre :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 05:52:48
LOL LOL LOL LOL
goxha deshire paske ti :P :P :P
ore po nuk pate pc-n ti me ca do na nderoje neve e?
do na vije neper shpija? :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 06:24:47
pse jo?

dhe ajo nje deshire e madhe eshte per mua.(per mos me thene enderr :D )
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 05-07-2006, 06:37:25
Ehhh ...sikur te ...lere se nuk po e them fare.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 06:15:05
Te kaloja nje dite ne ishujt e Karaibeve sepse qe heren e fundit me lane shume pershtypje......... ...... :-)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 06:27:24
shume paske bredhur ti sterio b. ;)

un dua vetem te me kaloje gripi se nuk durohet :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 06:31:55
ME VJEN KEQ QE GRIPI TE KA PRIVUAR NGA SHUME GJERA ANA
MGJTH KA DICKA PER TA LARGUAR SHPEJT DHE PA PASOJA ;)thith pak bar miu nga hundet dhe per 5 minuta nuk do ndiesh me asgje.
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOLLOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Prishtinasja ne 07-07-2006, 06:37:44
te flija tash  pagjume: pagjume:  :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 07-07-2006, 07:47:26
Te behem zog e te fluturoj....... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Belinaa ne 07-07-2006, 07:55:07
te mos nisem neser per ne Durres
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 07-07-2006, 07:57:04
të mos nisem nesër për ne Durrës

Te mos nisesh....

ah te isha une ne vendin tend  
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 07:59:19
O Erlehta e di cke ti rri mos u lodh fare,se shkoj un ne vendin Belinees
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 08-07-2006, 12:32:10
Te dale e para anna..ne garen e veshtire dhe te lodhshme..te llafazanes me te madhe te forumit.. :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 08-07-2006, 12:36:13
te rregullohet koha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 13:10:51
Të dalë e para anna..ne garen e vështirë dhe te lodhshme..te llafazanes me te madhe te forumit.. :perqafim
goxha deshire paske...
un dua te plotesohet deshira e wiliamsit LOL LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 08-07-2006, 13:13:19
te iku ne han ...... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 13:15:01
të vijë Kingia ne vete :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 08-07-2006, 13:30:44
ta push pak annen .... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2006, 13:37:18
te  jem  pran xhanit tim  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 13:54:38
Deshira e momentit ..... sdu ma asigjo ma shum..... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 08-07-2006, 13:57:51
:P :P :P :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 13:58:49
Po ti re lefto ca pate
upupupu  cme ka gjet mua sot,asnje sqenka ne terezi :S :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 08-07-2006, 14:01:01
anna mos u merzit se ka dhe me keq :D

se me Lefton merrem une, dmth une ja di diagnozen :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 14:02:52
po he kinge ku ishe me pare :P :P :P
po ti erdhe ne vete i her te te pys ty un i her?  :D  :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 14:10:39
Po ca muj me pas me shum nga deshirat te gjitha i kam para syve,,,,Dmth plus Kinge  ketu sdu ma shum una joooo... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 14:23:46
epo kte deshire rregulloje me kingen vete ti :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 14:25:42
Jo du me rregullu para popullit... :P..Se  po me la Kinge  du me gjet njo tjeter ne vend.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 14:28:00
epo he de se po ju shikojme :P :P :P :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 14:34:36
Po he de afrohu me afer se larg je mbet.... :D...Se mduket kjo na iiku.... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 14:43:01
ashtu me duket edhe mua :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 14:48:22
Epooo hajde ti hapim letrat.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 14:50:21
po he re se na vdiqe,hapi i here e mire edhe rrim rehat ti edhe ne :P :P :P :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 14:52:57
Uhaaaaaaaaa po i hapa une letrat jam i keq ne loje nuk kam meshire... :P..Te gjithve qe ju kam hapur  kan humb  lojen.... :D..a je e gatshme  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 09-07-2006, 03:43:11
po....ne....da..... oui.....si.....si.. ....ja......yeah,do ma gjuhe te tjera????
pooooooooo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 10:20:10
po ti e dashke te humbesh me zor mi goc.:(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 09-07-2006, 10:46:57
EJ E LASHE ATE LOJEN TANI,SE E PRANOJ HUMBJEN :)
TO
TANI DO KISHA VETEM NJE DESHIRE TA KTHEJA CA KOHEN MBRAPA,OSE MOS TE KISHIN EKZISTUAR FARE KETO 7-8 MUAJT E FUNDIT....KJO ESHTE AJO QE DO TE DESHIROJA TANI
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 10:51:47
paske kaluar nje periudhe te keqe kto 7-8 muaj me duket.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 10-07-2006, 03:42:13
une vetem 1 muaj dua te kthehesh mbrapa, ah sa mire do ishte.

nejse, per momentin kam deshire te iki ne drejtim te paditur :D :d
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-07-2006, 04:46:13
Mos kjo cupa do kete bere ndonje krim ketu brenda forumit: hmmmmm:.
Po e ndjek policia kriminale e forumit ndaj kerkon qe te ike ne drejtim te paditur.

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 10-07-2006, 05:00:23
jo jo,mund te jete dhe hera e fundit qe kane shfryre instiktet e turpshme,qe i denon zoti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Perla ne 10-07-2006, 07:11:08
Te ndaloj shiu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 10-07-2006, 08:01:36
EJ E LASHE ATE LOJEN TANI,SE E PRANOJ HUMBJEN :)
TO
TANI DO KISHA VETEM NJE DESHIRE TA KTHEJA CA KOHEN MBRAPA,OSE MOS TE KISHIN EKZISTUAR FARE KETO 7-8 MUAJT E FUNDIT....KJO ESHTE AJO QE DO TE DESHIROJA TANI

...ore mos ka pesuar ndonje gje anna..dhe nuk dime gje..se keto fjale qe ka thene duken si fjalet e fundit te saj..perpara se te pije helmin..?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 10:04:44
nuk pi helm ore jo ti ca thua. Une kam deshire te bej nje xhiro deri sa te me lodhen kembet.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-07-2006, 10:40:19
ne keto momente qe eshte ora 17.00 " Te fle pak gjume"  gjum:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 11-07-2006, 14:16:48
Te dal te bej nje xhiro tani se u freskua pak koha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 11-07-2006, 16:45:45
te shkoj tani per nje buble bath :P perpara se te shkoj te fle gjum: :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 11-07-2006, 16:48:43
Km nje deshire po smuj me tregu.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 11-07-2006, 20:31:42
Doctor Adhamudhi ka keshilluar: krrejeee... qe te shpetosh! LOL :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 12-07-2006, 01:46:40
te mos kete ndodhur nje keqkuptim me dike.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 05:41:08
te iki ne shpi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-07-2006, 06:00:43
te isha ne nje vend me te mire se ketu ku jam  ;)   :D(dmth) jashte zyres
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 07:39:06
tani te isha pran shpirtit tim.ta perkedhelja ta perqafoja ta................. ..........(te tjerat i dini vet ju)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 12-07-2006, 09:07:52
ehhhhh edhe une doja te isha prane shpirtit tim, ose te pakten sa ta shihja se me ka marre malli  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 02:33:32
te isha ne gjume :(...se vdiqa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 13-07-2006, 03:17:36
e kam njecik te komplikuar une deshiren sot
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 03:54:14
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:  cfare mund te deshiroje nje capkene sot,kur dita eshte me diell,e  bukur....?
un mendoj se si fillim nje leng portokalli te shtrydhur,pastaj pak masazh,pastaj te shkoje nga pishinat,te baje pak banjo dielli ;)
pastaj nga dreka te shohim,nor,ale qe dreka duhet te jete e shishme e servirur ne tabaka ne nje dyshek ne pishine  

he capkene ti lexova mendimet :) ;)  hmmmmm: hmmmmm:  :perqafim :perqafim :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 13-07-2006, 05:36:46
hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:  çfarë mund te deshiroje një capkene sot,kur dita është me diell,e  bukur....?
un mendoj se si fillim një leng portokalli te shtrydhur,pastaj pak masazh,pastaj te shkoje nga pishinat,te baje pak banjo dielli ;)
pastaj nga dreka te shohim,nor,ale qe dreka duhet te jetë e shishme e servirur ne tabaka ne një dyshek ne pishine  

he capkene ti lexova mendimet :) ;)  hmmmmm: hmmmmm:  :perqafim :perqafim :D :P
...ke harruar darken..pas darken..eh moj anna..vazhdo e plotesoj mendimet..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 13-07-2006, 06:28:35
Te nis te bej nje byrek  :D ( me vajti mendja de)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-07-2006, 06:30:54
Deshira e momentit


tju perqafoj te gjitheve  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 09:45:51
o anna ta bej une masazhatorin?! LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 16-07-2006, 11:56:15
Te jem afer dikujt..dhe ti "thosha" vetem nje gjysem fjale.. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 19-07-2006, 13:21:40
Te kisha sorelinen time te vogel ketu  :(  
Shpirti i motres  :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2006, 10:44:32
Ti bie me nje grusht atij plere polic qe me vuri sot gjobe.   :@ :@ :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Syrgjyn ne 20-07-2006, 11:00:45
Të kisha një ekspres këtu përpara... ehhh.

U pa puna, po bëj një kafe filter!  :-)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 21-07-2006, 17:18:10
Të me iki dhimbja e fytit :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 21-07-2006, 19:09:41
leng qepe rrusho.......ne shqiperi e kan pas lene qepen tere naten ne uje dhe e pinin esell ne mengjes (nje te ben shume mire per shendetin dy te besh gargara te sheron dhimbjet e fytit) po eshte shume e shpifur ne shije
Ha nje kavanoz me mjalt dhe po i pate te qelbezuara hajde se ta fut Lisa jote gishtin me sode buke deri ne rryl te fytit e te ti plasi mire e mire...ne mengjes behesh qiqerr ;)  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 06:05:36
Te jem pak me e qete  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 22-07-2006, 06:12:28
pse ca ka lali vockel
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 22-07-2006, 08:17:21
leng qepe rrusho.......ne Shqipëri e kan pas lënë qepen tërë naten ne ujë dhe e pinin esell ne mëngjes (një te bën shumë mirë për shendetin dy te besh gargara te sheron dhimbjet e fytit) po është shumë e shpifur ne shije
Ha një kavanoz me mjalt dhe po i pate te qelbezuara hajde se ta fut Lisa jote gishtin me sode buke deri ne rryl te fytit e te ti plasi mirë e mirë...ne mëngjes behesh qiqerr ;)  :D


oi  moj xhane  e piva   ...po si e piva thuaj..... :( :(
 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 08:30:15
ska problem po he se çudia me e madhe tre dit zgjat maximumi fundja fundit.kshu qe edhe kjo do kaloje
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 22-07-2006, 08:32:05
une kam nje jave   ky thote tre dite :P

 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 08:36:09
po pri dhe tre dit e pra se do te kaloje.
e lexova ne lajme:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 09:04:34
Tani u bera shume mer nerva,po sdi kujt tja nxjerr inatin,deshira e momentit eshte qe te vije ndonje ketu ne bar kafe dhe te zihem,qe te shfryj inatin une.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 09:15:59
e si thua ia nisim bashk? hmmmmm:
apo me mir jo se jemi patriote dhe sia vlen te zihemi bashk. :) :)
me mir e zgjidhim problemin qe ke sesa te zihemi. ;)
he si thu? :lule
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 09:17:41
Mos me thuaj patriote ti mua  :@ ti flet si nga veriu.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 09:24:25
jo me çar veriu.
ndoshta te foluren e kam prishur po jam puro KORçAR.
te pakten keshtu e ndjej veten
skam pse te genjej asnje
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 09:28:13
e mire fol si korcar se ta cava ballin  :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 09:32:38
mire si te duash tine.
e si do e leme ate punen e inatit tend?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 22-07-2006, 09:47:43
te kem nja 3 milion €ne konton time
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 09:53:53
ouuuuuuu sa pak kerkon ti more te keqen.
po sgjete ndonje deshire tjeter ti more?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 09:55:52
mirë si të duash tine.
e si do e lemë atë punën e inatit tënd?

ja tja fus njehere murit me koke  >< ><
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 10:07:07
e po tani u qetesove?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 22-07-2006, 10:07:44
Sikur te me bente dikush nje masazh tajlandez tani se ndihem si i plakur. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 10:08:16
e po tani u qetesove?
jo  :( :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 10:08:48
Sikur te me bënte dikush një masazh tajlandez tani se ndihem si i plakur. :D
leri masazhet ti po lexo mesazhet private.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 10:16:29
ouuuuuuu plasen mesazhet ketejaaaaaaaa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 22-07-2006, 10:21:09
leri masazhet ti po lexo mesazhet private.

lale, masazhi nga mesazhi dallojn vetem me nje shkronje. :D


ouuuuuuu plasen mesazhet ketejaaaaaaaa

Epo c'te te bejm ty qe nuk mund te dergosh mesazhe. :D LOL  Sidoqoft, e rregullove lale apo jo?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 23-07-2006, 17:03:31
te me zgjohet ky gjumashi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vështrusja ne 23-07-2006, 21:14:37
Te isha ne Vlore.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Belinaa ne 24-07-2006, 03:15:05
te isha me dike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 25-07-2006, 17:19:47
Te perqafoja mamin  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-07-2006, 13:53:11
Kam nje deshire,por se tregoj se ka shum minorene verdall... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 27-07-2006, 06:04:38
eh sa i ruhesh ketyre gjerave ti   :D

Te isha ne plazh tani une  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2006, 16:15:13
Smund tju tregoj deshiren qe e kam se ka shum minorene verdall... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:07:34
ky nje afaz ka...

Te me vij ajo sorelinka ime sa me shpejt
muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 20:12:39
Edhe une te njejten deshire e kam..Edhe Ujku qimen e ndron avazin se ndron.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:14:30
ore është motra ime ajo

leri ujqet dhe qumet ti  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 20:21:39
Po mire deeee,,s'thash gje vetem edhe une te njejten deshire  e pata... :D...Se dija qe kenai ardh familijarisht kendej... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:25:45
LOL  ne forum rrall bashkona.por se shpejti do e kem ketu :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-09-2006, 20:26:23
Aha ketu nuk kam c'te them. Ngushte me keni zene se ate avaz se harroj dot dhe per me teper kam binden se do marr me vete ne varr :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 20:28:11
Erlehta puthe ihere kur te vjen se e mbauj une mend mire ate(edhe sja ndava asaj nji puthje  prej asaj qe ju shperndava gocave dje :D)..Ujku le pak avaz kendej mos mer  krejt me vete... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:28:34
larg qofte ujko LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 05-09-2006, 20:32:04
deshira ime e momentit e parealizushme
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2006, 03:37:47
Po me hane muret sonte......do doja te mos isha vetem........leqe ca them dhe une , kap o Lise telefonin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-09-2006, 09:13:12
"Ngandonjehere muret jane miku me i mire i njeriut"

U flet me nerva ose me dashuri
Ato serisht te pergjigjen me qetesi

Dhe po ta dha truri ti godasesh
Shume shume grushtat e tua do vrasesh

E serisht do mbetesh i zhgenjyer
Do s'do me to do rrish duke u rrefyer............ .......

 :(          :(           :(              :(            :(              :(

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 06-09-2006, 09:16:20
te kisha dike prane.............. .ndihem keq pa te :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 09:33:48
Po me hane muret sonte......do doja të mos isha vetëm........leqe ca them dhe unë , kap o Lise telefonin :D
..ta jap nr.tim te cel..dhe me dergo zile,se ne keto raste se eshte e tmerrshme te hane muret... Lisa :S :engjell: hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-09-2006, 19:36:43
............ te kem një konviktor/e këtu afër dhe te me bëj pak masazh  :D :-[ pagjume: pagjume:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 13-09-2006, 19:40:35
............ te kem një konviktor/e këtu afër dhe te me bëj pak masazh  :D :-[ pagjume: pagjume:
Patjeter duhet konviktor apo...??? :S hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 13-09-2006, 19:46:07
te puthja nipcen tim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 14-09-2006, 10:05:48
Te puthja kete siper megjith nipcen e saj.. :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 14-09-2006, 14:31:39
Te bej nje sy gjume gjum:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 14-09-2006, 16:03:58
tja kisha fut  nje dore peshk sot :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 14-09-2006, 16:28:32
Te isha ne Tirane (asgje tjeter)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 14-09-2006, 17:16:32
Te merrja guximin te bej dicka qe me mundon qe disa vite. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-10-2006, 10:16:25
Te kisha pak kohe te lire e te takoja te ato qe me kane munguar :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 02-10-2006, 10:49:55
Per momentin do te deshiroja te i beja edhe nja gjysme ore gjum, aq po me flihet sa kam frike po hudhem mbi  tastature ,por ec e guxo e fli tash  se  :( :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 02-10-2006, 16:55:19
Te jam larg, larg nga ketu ku jam ..... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2006, 17:22:03
Cohu dhe nise rrugetimin kengaime.  :D

Te jem per nje jave ne egjipt. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-10-2006, 19:36:08
Deshira ime ne kete moment eshte ....te isha bregut te detit me dike qe me do shpirti dhe te ecnim prane e prane dhe dallget embelsisht kembet te na lagnin....por ja qe eshte dhe mbetet vetem nje deshire :( sa keq
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 02-10-2006, 21:44:47
Ehhh..sikur te kisha me shume kohe..se tani jam shume i zene..dhe ti lagia kembet edhe une me mishelin.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 04-10-2006, 19:26:07
Deshira ime e momentit..Se gjethmon te kem nje cuce ktu pran dhe te luaj xhixhi-mixhi.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 04-10-2006, 21:32:18
deshira jeme tashi eshte te jem larg nga milano...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 04-10-2006, 22:20:07
Te kisha i sufllaqe ........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Syrgjyn ne 04-10-2006, 23:45:51
Të kisha i sufllaqe ........

Ahhhhh! Si ma ke gjet...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 05-10-2006, 01:39:36
Deshira ime  eshte te behem flutur e te shof si po shkruan shkenctari me gjysme shpirti mbi tastature  :D dhe te shof  Kenga ime-n  si po i gezohet fitores se  merituar  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 05-10-2006, 01:42:16
deshira ime eshte qe eshte e zgjuar ladyx-i  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 05-10-2006, 11:03:09
Deshirat po tu plotesojkan shkenctari,por me 10 ore vonese LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-10-2006, 12:28:40
me mire vone se kurre.  :D

Deshira ime eshte te me sillnin nje kafe ne kete moment. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 05-10-2006, 19:25:15
iiiii deshira ime...me ra pertoke dhe mu thye si tia bej????????????? :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Syrgjyn ne 05-10-2006, 22:27:16
Deshira ime e momentit eshte qe mishel t'i permbushet deshira, fiks sic e kishte me perpara, madje akoma me e mire :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 06-10-2006, 02:42:17
deshira ime eshte qe ladyx kur te vie ketu ne mengjes te ma sjell nje kafe me llokum me arra ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 06-10-2006, 16:14:15
Ja kafja  (_)< dhe nje cigare (____)_______________()****   se llokumin e ndala per vete  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 06-10-2006, 22:59:01
Te gjej celesat se nuk e di ku i kam humbur sot.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 06-10-2006, 23:15:12
dëshira ime është të vijë ajo adhuruesja ime   :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 07-10-2006, 20:49:51
Deshira ime e momentit është qe mishel t'i permbushet dëshira, fiks siç e kishte me përpara, madje akoma me e mirë :perqafim


Ehhh more syrgjyn ti rrofsh e qofsh po kur te thyhet deshira nuk ka gje qe e ngjit,,,,se edhe ne e ngjite shenja do i duket. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 07-10-2006, 23:27:08
te ti thej brit ne njerit..... ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2006, 23:31:31
 :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 07-10-2006, 23:37:55
LOL ............... LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2006, 23:53:07
Deshira e momentit...

ta  puth  ihere  kete  siper   :-*
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-10-2006, 13:34:07
Deshira e momentit,kjo siper tja then brit ktij kopukit,e mandej tma jep  mu ate puthje... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 08-10-2006, 14:02:16
deshira jeme tashi eshte te ti jap nje te rrahun kti ktu siper e nje te puthur ati me siper :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-10-2006, 14:07:56
Qenka ba 1 Prilli sot apo ca..... :D...Deshira jeme e momentit eshet qe kjo goca mnos te mashtroj ate siper meje kaq shum.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 08-10-2006, 15:01:18
Te kaloj koha pak me shpejte e te vie koha e iftarit , se kam uri  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 15-10-2006, 13:58:06
 te bej sex...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 15-10-2006, 19:59:07
te bëj seks...
:-[ :-[sa larg e larg e paska thene ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2006, 05:39:29
e tha si e tha ...te pakten e di se c'kerkon :D


Ne keto momente do te doja te vija duart mbi veshe e te mbyllja syte dhe te humbisja ne erresire dhe qetesi.........per disa caste e vdekur persegjalli........ Nuk e di nese e keni perjetuar ndonjehere ate ndjenje kur gjithshka humbet dhe mbetesh vetem ti dhe ajri..........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 16-10-2006, 15:47:56
ne keto momente dua te shfreh diku energjine qe me eshte mbledhur ne trup,cfaredolloj menyre ....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Pussy Lover ne 16-10-2006, 17:02:23
ne nje shtrat te bute me bleona qerretin ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 00:22:07
shum intelegjent tipi..... :D


 Deshire se deshire do doja me Angjellinen  ne toke jo ne shtrat.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 17-10-2006, 12:49:50
Te arratisesha larg ...............
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 14:09:26
Të arratisesha larg ...............
Ku do thyesh qafen moj Capkene..mire per mua ska gje qe smendon po ku do i lesh nje tuf kalamaj..qe mezi presin te shohin e te perqafojne.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 17-10-2006, 17:17:29
Deshira ime e momentit eshte, qe te kete me shume gjalleri ne forum  hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 19:08:44
ehhhh..deshira e momentit...ja te krihem para se te vdes..kaq :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:13:18
Te kem nja 2 milion ne xhep.... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 19:15:06
Të kem nja 2 milion ne xhep.... :D
Euro apo lek... hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:17:05
Euro...mundesisht dhe dollar pranoj.,... :D...Se leket as qeni sti han.... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 19:19:02
Qeni jo..po njeriu i perlan..o Lefter djali hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:19:56
Pak jan pak sma mbushin synin dot te me behet deshire..... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 20-10-2006, 16:07:59
te perqafoj fort dike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 20-10-2006, 18:56:01
Ta shqelmoj dikend fort.... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:42:55
Te martohem me nje goce te mire.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:44:10
Të martohem me një goce te mirë.. hmmmmm:

Hajt per hajer ateher :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:47:10
Po kaq shpejt sorelina...te martohemi thua...? hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:50:49
jo mo po se kisha per vete une ore   :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 20:54:46
jo mo po se kisha për vete unë ore   :D
Ehhhheee..e kishe per popullin..e kuptova..me vonese hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 20:59:00
epo për një nga populli  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 20-10-2006, 21:02:26
Po mire Sorelina..nuk martohemi tani..e shtyjme per me vone..se jemi te papergaditur mire.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2006, 21:05:46
po ashtu pra ka lezet se robi sdo mari derr ne thes :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 23-10-2006, 21:56:10
Te isha me prinderit :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: futjakot ne 23-10-2006, 21:57:51
TE IKI NGA KOMPJUTERI :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-10-2006, 04:38:34
Te isha zog  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: futjakot ne 24-10-2006, 09:08:14
lepurushja korcare PI NJE REDBULL TE BEN ME KRAH.......E LERE BABI LERE :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 26-10-2006, 04:14:02
sapo u ngrita dhe mora biskota po harrova qumeshtin.....do te deshiroja te me vinte vet ketu nje gote me qumesht .....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: futjakot ne 26-10-2006, 10:15:48
haji biskotat pa qumesht sot................ ...se shendoshesh........ ...... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 26-10-2006, 14:26:40
Te kam pak me shume kohe te lire  lodhje:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-10-2006, 15:00:53
i bashkangjitem deshires te  kësaj  sipër meje   :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 26-10-2006, 15:00:59
te fitoj ndonje lek ne bastet sportive
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2006, 16:07:38
Të fluturoj ( me avion ) për Kosovë, se paku për një kafe dhe një fli  :D :D :-[
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-12-2006, 16:22:39
Te pushonte ky dreq shiu (se na kalbi fare) :S
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2006, 20:11:23
sapo u ngrita dhe mora biskota po harrova qumeshtin.....do të deshiroja te më vinte vet këtu një gote me qumësht .....

Po deshe  ti sill une.... :D...Paguma bileten te kqyri si pllumat... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 19-12-2006, 21:11:58
Te kisha nipcen ketu :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 19-12-2006, 21:30:45
asnje lloj deshire nuk kam per momentin..vetem te bjere shi shume ..te mbushet liqeni.. hmmmmm:....uuuuuuuuuuu harrova edhe te takoj ate qe . ;).nejse me duket se. :S.e lashe fare hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-12-2006, 00:51:26
Kete moment do te deshiroja te bej YOGA me Halle Berry........ :D(me prishi mendjen e pash ne nje film sonte :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 21-12-2006, 00:57:17
Te isha ne ndonje plazh andej nga Australia,ku djeg dielli ne keto momente  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-12-2006, 00:58:54
Edhe une.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 21-12-2006, 02:42:53
Ta shikoja Lefterin neper plazhet e Australise :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 21-12-2006, 19:23:52
te isha ne Tirane .........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 21-12-2006, 19:50:53
njejte me parafolesen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 21-12-2006, 23:19:35
Dalbero ta kisha dhone i kafe po te isha ne tirane vallaj (kafe bi fjala se te jepsha i derk po deshe :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-12-2006, 23:58:11
deshira e momentit eshte te flas me ..... :-[ :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 22-12-2006, 09:51:50
te isha mire me oreks ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2006, 18:19:15
Lisa ruaji paret mire qe ki me me pas mysafire te ,,rende,, kur te vje ne Tirane ti...Pa ti bo leket rush e kumlla  se lo.... :D


Deshira e momentit, te isha ne Hollywood(ama jo veq ashtu),po  te isha duke aktru ne ndonje film... :D(thjeshte deshire heeeeejj) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 22-12-2006, 19:14:45
Dalbero ta kisha dhone i kafe po të isha ne Tiranë vallaj (kafe bi fjala se te jepsha i derk po deshe :D)


do e mbaj mend ket llaf :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 22-12-2006, 19:18:26


Deshira e momentit, te isha ne Hollywood(ama jo veç ashtu),po  te isha duke aktru ne ndonjë film... :D(thjeshtë dëshirë heeeeejj) :D


Me Caknorrsin do luaje ore :D :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2006, 19:22:36
Jo me Sharon Stonin,do perserisja skenat qe i ka me Michael Douglasin... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 22-12-2006, 19:25:53
Po ti mos kopjo ore :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2006, 19:27:04
Jo moj jo,un do beja pjesen e 3-te me siguri del dicka orgjinale.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 22-12-2006, 22:29:57
Deshira ime e momentit eshte te shkoj ne shpi se s'po shtyhet me ne pune.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 23-12-2006, 04:46:28

do e mbaj mend ket llaf :D :D :Da me trembe :D ate qe them e mbaj une....jo nje darke po dy te jap....megjithese te jap nje darke njehere te shikoj si me shkon muhabeti ...po me shkoje te jap dy darka :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 23-12-2006, 10:53:06
te jem me i qete dhe me i kthjellet ne mendime e veprime..se jam pak si lemsh me duket.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 23-12-2006, 14:12:01
Pse cte ka ndodhur ty ore macok :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 23-12-2006, 16:43:57
kam perdredhur kemben Capkene. :S.asgje me rendesi. :S.momentale e kam.. :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 24-12-2006, 15:49:36
Te bie bore   :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-12-2006, 17:00:45
Te shkrij boren... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 24-12-2006, 17:11:50
Te mos duket ky lart kah bora ime  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-12-2006, 17:14:52
Sme dihet mu hiq kah ja mesyj  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 24-12-2006, 17:16:17
Ti ia mesyn, por deri ku arrin se  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-12-2006, 17:18:04
Deri ku du une.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 24-12-2006, 17:19:56
 LOL LOL

Tu plotesofshin deshirat  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-12-2006, 17:21:07
Amin amin... :D (deri sot skam pas asnje te  pa plotesume :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 25-12-2006, 02:37:05
Te bie bore, se me kete kohe sme ngjan natyra ne dimer aspak  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2006, 13:29:27
hajt ishalla iu plotsohen deshirat te gjithve ...:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 25-12-2006, 13:41:54
Ishalla edhe tuajat Charlie  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 25-12-2006, 18:55:11
Keto njerzit qe do me vijne tani per vizite , te nderronin mendje mos te vinin dhe une t'ja fusja nje sy gjume
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2006, 19:43:05
ishalla tu plotsohet edhe ty kjo deshire :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 25-12-2006, 21:32:20
Te isha une ne vend te mysafirve te Lises,se paku e kisha vu ne gjume.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 26-12-2006, 14:29:19
Te jem ne Kosove  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2006, 14:34:25
ishalla sa  me shpejt :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 26-12-2006, 15:00:28
Po ty Charlia c'fare te kemi ???  Na bekon deshirat para se te nisen per tek Zoti :D


Lefto kam bere nje gjume per shtate pale qejfe se kisha ca dit e ca net pa gjume ......edhe gjylet te kishin rene vallaj nuk kisha per ti ndjere.......ja tani po merrem cik me forum pastaj filloj seancen e dyte te gjumit .....edhe sonte jam per partyyyyyyyy
Po do me ardhe do ket cika te bukura per ty :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2006, 15:02:58
Po ty Charlia ç'farë të kemi ???  Na bekon dëshirat para se te nisen për tek Zoti :Dhahah...jo  oree vetem po ju japi perkrahje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 26-12-2006, 15:07:45
rrofsh rrofsh....te mire te kemi , nuk kemi c'themi me i mire nuk behesh .....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 26-12-2006, 15:08:04
Charlie  eshte xhentili i forumit  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 26-12-2006, 15:12:00
fjale me vend e ka fituar titullin.....nuk kam degjuar te prish qejf me asnje Charlie :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2006, 15:16:47
mjaft tani mjaft ...se me bët te qaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Ladyx ne 26-12-2006, 15:18:16
Qohu mbaj fjalim ti per titullin e fituar.Fillo me falenderime  per perendi e familje e shoqeri etj etj qe te mundesuan te arrish deriketu ku ke arritur ... Duam fjalim ne  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 26-12-2006, 15:20:55
Gezuar Charlie, ngre goten per ty  ;)

Une dua te jam ne Kosove, tani ....... menjehere  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2006, 15:20:59
hahah....kaq shpejt fjalimi ee...prisni ore prisni ...se duhet kohe ta pregadis fjalimin ...:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-12-2006, 17:28:54Lefto kam bërë një gjume për shtatë pale qejfe se kisha ca dit e ca net pa gjume ......edhe gjylet të kishin rënë vallaj nuk kisha për ti ndjere.......ja tani po merrem çik me forum pastaj filloj seancen e dytë te gjumit .....edhe sonte jam për partyyyyyyyy
Po do me ardhë do ket cika te bukura për ty :D


Ueeeeeeee mi yll te kam ty... ;)...Kue eshte fjala per cuperina(sidomos te bukura) nuk huq Leftoja asnji rast... ;) :D..Moe me  thir me punu se sa per muhabet delesh vij bej deri ne mjes... :D


mjaft tani mjaft ...se me bët te qaj :D


More kopuk merre mendilin e qaj se qe sa vjet njeri sun te bona.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2006, 14:10:13


More kopuk merre mendilin e qaj se qe sa vjet njeri sun te bëra.... :Dhahah....kopuk shtype zeron se nuk po degjohesh :D


edhe une kam nje deshira ....qe Lefto ta shtyp zeron sa me shpejt :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 27-12-2006, 17:52:10
te isha ne honolulu  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Berni ne 28-12-2006, 13:50:45
Te bjeri Bore  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 28-12-2006, 15:31:11
Te isha prane nje oxhaku te ngrohte me ate qe kam fiksim une ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 28-12-2006, 17:30:39
Ehh c'na shtiu nepsin ky ujku.... :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 28-12-2006, 18:11:12
Sa qef e ke nxehtesine mishel. ;).me duket se ke te ftohte .. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 28-12-2006, 19:59:24
Te isha tepih i Angelina Jolies,te me shkel sa ti doje shpirti... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2007, 18:05:49
Tash do e deshiroja.......... ..............kete. ... :D


(http://www.repubblica.it/2003/e/gallerie/spettacoliecultura/blierbellucci/spettacoli70022542610121901_big.jpg)

Jo per gje, po pse te rri vetem?.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 16-01-2007, 22:35:15
lefteri ta heqe ate avatar se na e shpifi  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-01-2007, 22:40:53
Erlehte,avatarin e kam unik,plus  s'eshte pune dore eshte gje shum natyrale... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 16-01-2007, 22:53:56
me ate avatar me kujton filmin Bad Boys  2  :D

Nqs e ke pare nje pjese me minjte  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-01-2007, 23:01:38
Jo jo se pasna pa po pa e shiku se lo,jo per gje po duhet me dite  se ne kend po te perkujtoj... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 17-01-2007, 07:26:28
lefteri ta heqe atë avatar se na e shpifi  :D


Hahahahahaaa, hajde deshire hajde. Te pakten eshte deshire mese e realizueshme. :) LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 17-01-2007, 07:27:46
Të bjeri Bore  :D

Ndersa une per momentin uroj te pushoje bora dhe te na dale prape dielli dhe te jete prape si Pranvere perjashta, jo per gje por u thame. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 17-01-2007, 07:42:23
Sa mire do ishte qe ojo molla te frigoriferi te kishte kembe e te vinte vetu....ta haja une :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 17-01-2007, 18:09:06
Sa mirë do ishte qe ojo molla te frigoriferi të kishte këmbë e të vinte vetu....ta haja unë :D

Hej ta nise une nje molle moj ty. Po kam frike se molla jote tek frigoriferi do te te arrije me pare se kjo qe do te te nis une. C'fare molle eshte? Jeshile? Se po te jete jeshile, te shoqeroj edhe une ta hash pa jo per gje. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 17-01-2007, 20:44:09
te hanin ato 2 mollet keto te dyja.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 18-01-2007, 00:57:53
E dini ju qe une se kam ngrene akoma ate mollen jeshile (eleganca nga e dije qe une vdes per ato jeshilet :D) ......
Mbreme pertova ta marr po edhe sonte sikur po pertoj...ja keshtu me kalben frutat mua.....ehhh duhet me morr u burr ne shtepi se nuk eshte gje puna :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 18-01-2007, 03:07:10
te hanin ato 2 mollet këto te dyja.. :D

Une e hengra timen pervete. Po Lisa me duket se s'e ka ngrene te sajen akoma. Ka pertuar. A vjen i'a sjell ti mollen jeshile, asaj, ore? LOL Ndihmoje ta haje. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 18-01-2007, 03:17:41
E dini ju qe unë se kam ngrënë akoma atë mollen jeshile (eleganca nga e dije qe unë vdes për ato jeshilet :D) ......
Mbreme pertova ta marr po edhe sonte sikur po përtoj...ja kështu me kalben frutat mua.....ehhh duhet me morr u burr ne shtepi se nuk është gjë puna :D LOL

Keshtu me tha mendja. Ma morri mendja qe i ha Mollkat jeshilka. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 18-01-2007, 13:43:31
do deshiroja te kisha dike ketu prane
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-01-2007, 14:35:49
Ja ku jam  :perqafim :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 18-01-2007, 14:39:25
po jo aty re jo  ^o)

oj ky.......he do vish ketu te mu :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-01-2007, 16:18:09
Erdha dil e me prit tek monumenti i Aqif Pashes. :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 20-01-2007, 03:13:32
Sikur te kisha ca si keto tani........me ka shkuar ne mendje keq per fiq ....i ha shume dreqkat ...uuuuu po liko si jane .....ehhhh mama ku te kam kur me duhesh :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 20-01-2007, 07:36:12
Sikur te kisha ca si këto tani........më ka shkuar ne mendje keq për fiq ....i ha shumë dreqkat ...uuuuu po liko si janë .....ehhhh mama ku te kam kur me duhesh :D

Ketu ku jam une Lisa ka fiq sa te duash. Fiku eshte frut Dimri, motra, cudi qe s'ka fik andej nga ti. Me jep me PM adresen tende te shtepise se te dergoj une fiq, pa merak. Dhe ke te drejte, likoja e fikut sidomos eshte per te lepire gjuhen, buzet dhe gishtat bashke. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 20-01-2007, 12:14:07
te dija se ciles se vertete i perkasim neve. hmmmmm:.Eleganca hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 22-01-2007, 17:04:50
te dija se cilës se vërtetë i perkasim neve. hmmmmm:.Eleganca hmmmmm:

Ti i perket se vertetes tende. Une i perkas se vertetes sime. Me pak fjale ky eshte kuptimi i citimit apo kuotes sime. ;) Ke pyetje tjeter ne lidhje me kete, ylli? Bujrum! Gati jam te te pergjigjem. :) :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 22-01-2007, 17:13:41
Unë e hengra timen pervete. Po Lisa me duket se s'e ka ngrënë te sajen akoma. Ka pertuar. A vjen i'a sjell ti mollen jeshile, asaj, ore? LOL Ndihmoje ta haje. ;)
une nuk e ndihmoj ta haje jo. :D.une ja jap ta haje. :D.. kaq mund te bej.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 22-01-2007, 17:15:48
Ti i përket se vërtetës tënde. Unë i perkas se vërtetës sime. Me pak fjale ky është kuptimi i citimit apo kuotes sime. ;) Ke pyetje tjetër në lidhje me këtë, ylli? Bujrum! Gati jam te te përgjigjem. :) :P
...ehhhheee..atehere mos thuaj qe i perkasim nje te vertete..por thuaj qe i perkasim disa te vertetave atehere.. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 22-01-2007, 20:52:25
te iki sa me pare ne shtepi tek puci im....te biri dmth :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2007, 21:01:08
Ti plotesohet kesaj lart sa me pare deshira..se po thashe te miat sdo dal faqa e zeri yt.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 23-01-2007, 07:05:00
unë nuk e ndihmoj ta haje jo. :D.unë ja jap ta haje. :D.. kaq mund te bëj.. :D

Pikerisht ate kam thene. Lexoje mire edhe njehere edhe do e kuptosh me mire. Nejse, une jam Psikologe, mos harro. LOL


Me behet qejfi qe te pelqeu firma ime, meqe ra fjala. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 23-01-2007, 07:05:50
Ti plotesohet kësaj lart sa me pare dëshira..se po thashë te miat sdo dal faqa e zëri yt.

Keshtu edhe une! LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-01-2007, 18:11:41
Sikur te me ishte bere klasa cancel sot se po pertoj te cohem...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 23-01-2007, 18:23:55
hahahah beje vete ti  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 29-01-2007, 20:13:59
te vrisja njeren nga anetaret e forumit  :Ddhe pastaj te plagosja veten :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 20:17:48
te mos isha e semure ....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 20:24:48
Deshirat e momentit ...qe ti kaloj xhanit sa me shpejt gripi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2007, 00:25:33
Te jem ne jakuzzi me zocka. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-01-2007, 01:16:44
Qe Lefteri ti harron njehere e pergjithmone keto "Zockat" se na lodhi me to  :-[ :P :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2007, 01:18:59
Ndro deshiren se nuk te plotesohet... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 30-01-2007, 15:27:46
Deshira ime e momentit......hmmmm per pak kohe te mos mendoja......
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ibraim ne 30-01-2007, 20:03:22
te dal nga puna per nja 1 ore.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: OXSA ne 31-01-2007, 02:30:54
ti plotesohen deshirat gjith forumisteve..... ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-01-2007, 22:08:08
Ah te kisha para qe mos te shkoja ne shkolle. Te isha me mire goca e Donald Trump ose Bill Gates. :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 01-02-2007, 22:28:52
Ah te kisha para qe mos te shkoja në shkollë. Të isha me mirë goca e Donald Trump ose Bill Gates. :D :D :D
e paske temperaturen mbi 40 grade me duket hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 09-02-2007, 08:33:40
T'ja fus gjumit
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 09-02-2007, 09:01:07
edhe une tja fusjaaaaaaaa..por jo gjumit hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 09-02-2007, 09:02:55
Po vazhdo mo........... futja  ca pret  :D  trenin e tallashit?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 09-02-2007, 15:33:16
prit mi se nuk e ka fry akoma....( ke do thuash ti ) kukullen pra mo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 09-02-2007, 15:35:42
Paska plas kej :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 09-02-2007, 15:46:04
Ah te kisha para qe mos te shkoja në shkollë.  :D :D :D

C'te duhet parat kur je budalla dhe nuk ke  shkoll :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-02-2007, 18:13:21
Te marre nje note te mire ne provimin qe kam sot...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 12-02-2007, 18:36:44
te vrisja njërën nga anetaret e forumit  :Ddhe pastaj te plagosja veten :D

ti plotesohet deshira ketij mikut tim :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 13-02-2007, 01:57:33
Te kem nje dite sa me te suksesshme dhe me te pasur neser ne pune qe te jem ne FULL MOOD per Shen Valentinin, pasneser, pastaj. ;) E pra kjo eshte deshira ime me e fundit. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 13-02-2007, 22:33:03
deshira ime eshte ti plotesohet deshira Elegances :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2007, 00:17:58
Te jem ne krahet e Angelines. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-02-2007, 20:26:48
Te isha ne krevat  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2007, 23:27:07
Te vjerr nje deshire ne lisin e Lises. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 23-02-2007, 22:45:52
Lefto larg te keqen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 23-02-2007, 22:47:11
Kam 2 deshira ne keto momente:

1. Te mos punoja sonte.

2. Te merrja Erlehten ne Interviste.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 23-02-2007, 22:49:47
 :D

Vetem shkurt te keqen... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 23-02-2007, 22:52:44
:D

Vetëm shkurt te keqen... :D

Jo tani, e dashur se do iki ne pune pra. Ne darke, mbas pune. Sa per shkurt, s'ta jap dot fjalen. Hajt se ty po te bej 20 pyetje, jo 25 (me hater pra mo, meqe mu lute.) Flmd yll. Ika ne pune tani. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 23-02-2007, 22:54:57
Te deshiroj nje pune te mbare , pa lodhje, pa stres :D

Puc una ty : muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 23-02-2007, 22:57:16
aman erlehta mos prano se ka me te fillu me te pyt ca viti ka lind Sali Protopapa :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 23-02-2007, 23:02:45
Moj eleganca...po nga sa here do i merrni njerezit neper intervista? ka shume te tjere verdalle neper forum..behuni ndonje interviste edhe atyre

Me duket sikur po ben sfide me Lisen ti....me duket eee ;) ;) ;)

 :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-02-2007, 05:03:39
Moj eleganca...po nga sa herë do i merrni njerëzitë nëpër intervista? ka shumë te tjerë verdalle nëpër forum..behuni ndonjë intervistë edhe atyre

Me duket sikur po bën sfide me Lisen ti....me duket eee ;) ;) ;)

 :D :D :D

Mishel:

Nuk e dija qe ishte tema per sfide. Si duket, sa te rrosh, do mesosh. Ajo eshte teme e lire tek kategoria e Bar Kafese pra kategoria e llogjeve, dhe mesa kuptova une kushdo mund te pyese kedo, sa here qe te doje. Une keshtu i kuptova intervistat. E di qe e hapi Lisa temen, por s'do te thote qe vetem ajo te beje intervistat, madje une e pyeta, por ndoshta jam keqkuptuar.  Me fal nese kam bezdisur ndonje. Po ata qe bezdisen le te mos lexojne. Me vjen keq.

Gjume te Embel. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-02-2007, 05:05:23
aman erlehta mos prano se ka me te fillu me te pyt ca viti ka lind Sali Protopapa :D

Ti Lisa, me te qeshur, me te ngjeshur. Kaq shume inat i ke pyetjet e mia?!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-02-2007, 05:07:44
Të dëshiroj një pune te mbarë , pa lodhje, pa stres :D

Puc una ty : muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhh

Faleminderit, para nja 1 ore sa erdha nga puna por ama ishte nje mbremje stresuese. Shyqyr qe morra dicka per dhimbjet e kokes se do me vazhdonin deri tani. Ehhhhh.

O Erlehta, te gjithe kondra qenkan qe une te te bej interviste keshtu, pse valle?! :( Ehhhh ne Shqiptaret jemi shume te opinionuar (po te mos ishim as qe do te hynim ne forume si keto dhe te pyesnim njeri-tjetrin), por disa opinione me mire te mos thuhen.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-02-2007, 05:08:34
Ahhh se harrova te thosha deshiren e momentit: Mos U Kapni te Gjithe me Mua, sot. Epo kjo pike e zeze! :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 24-02-2007, 13:04:31
qe kjo e shtunë te me zinte ne një qytet tjetër tani, te nxirrja mallin qe kam me ata njerëz qe me duan dhe i dua me shumë se askush ne botë :engjell: :perqafim


PS: moj ndrikulla, lejeni mi gocen rehat mos i shtini friken kot në forum :P.. e paskeni prit qe me kembet e para me duket LOL
hey, po s'ma merrte mendja qe do ta merrnit aq seriozisht atë teme, unë mendoj se është thjesht një mënyrë argetuese për te mësuar diçka me tepër rreth njeri-tjetrit, qofshin ato përgjigje apo pyetje dhe jo shumë te drejta e tunduese :) Pastaj s'ua ka vënë njeri lakun ne fyt për asnjë gjë aty, ndac merrni pjesë, ndac mos merrni :P
Çdo teme është e hapur për kedo te shkruaj çfarë t'i doj kokrra e qejfit te tij/saj :D nuk thoni shyqyr qe keni se me çfarë te englediseni për ato pak minuta te lira qe keni gjatë ditës, juve bëni judo këtu kot LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 24-02-2007, 14:55:13
Eleganca....na moj se shaka po bejme ......nejse sic e tha dhe Smiley (qe e ka thene gjithmon sakte) temen e hapa per tu argetuar per asgje me shume ....
Nuk mendoj se kam nevoje te shpjegohem pasi ajo eshte e dukshme nga pyetjet qe kam bere .....nejse

Eleganca po beja shaka .....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 24-02-2007, 15:37:26
Doja te dija une Lisa o ajo macja te ajo pema :d
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 24-02-2007, 15:39:00
Faleminderit, para nja 1 ore sa erdha nga puna por ama ishte një mbrëmje stresuese. Shyqyr qe morra diçka për dhimbjet e kokës se do me vazhdonin deri tani. Ehhhhh.

O Erlehta, te gjithë kondra qenkan qe unë te te bëj intervistë kështu, pse valle?! :( Ehhhh ne Shqiptarët jemi shumë te opinionuar (po të mos ishim as qe do të hynim ne forume si këto dhe te pyesnim njëri-tjetrin), por disa opinione me mirë të mos thuhen.


O ylli mos e takofsh kurre me stresin.....:D

Po pres intervisten una :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2007, 18:05:37
Te ket paqe ne Bote. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 24-02-2007, 19:55:42
Deshiroj ti plotesohet deshira Lefterit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 24-02-2007, 23:26:15
Te isha ne shqiperi ^o) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-02-2007, 00:03:24
ti plotsohen deshirat kesaj  siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: inushe ne 25-02-2007, 01:06:32
...te flija ne krahet e yllit tim... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 25-02-2007, 18:36:25
ti plotsohen dëshirat kësaj  sipër :D

Danke :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2007, 00:03:08
Danke :D


Ska gje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2007, 01:14:04
...te flija ne krahet e yllit tim... :(

Te isha ylli ksaj,se paska goxha avatar. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 27-02-2007, 01:16:02
Te me ndihmonte dikush me punet e shtepise, se kam PLOOOOOOOOT, mirepo s'me behet asgje, me rrihet ketu me forumistat :d! Ka ndonje voluntjer?! LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 27-02-2007, 01:17:34
Po moj ne vend .........po me thuaj qe do me besh ndonje gje per te ngrene pasi te mbarojme punet :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2007, 01:18:20
Po te vje Lisa me ke edhe mua ne vend.Jo per gje po ne shkojme garniture. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 27-02-2007, 01:25:18
Me je bo si rrodhe Leftero ...rri mer cun se po shkoj me ndihmu  gocen e huj .....:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2007, 01:27:14
Nashta ka edhe i ,,b y th,, vend edhe per mua aty. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 27-02-2007, 01:29:25
Po moj në vend .........po më thuaj qe do me besh ndonjë gjë për te ngrënë pasi te mbarojme punët :D


Po, do te te bej te hash moj cupke se vallaj po me hahet edhe shume per vete. Te me besosh ora 7 e darkes dhe une kam qe dje pa ngrene. Gjeja e pare qe do bej eshte t'i gatuaj vetes ndonje gje. Si thua do ndonje berxolle derri te pjekur ti, bashke me perime te zjera dhe nje supe minestrone?! Bohhhhhhhh me leshoi goja leng mua per vete. Ika njehere te haj, s'durohn dot me barku, po vdes te me besosh, sikur jam tuj be greve urie me duket. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 27-02-2007, 01:30:20
Nashta ka edhe i ,,b y th,, vend edhe për mua aty. :D

Bujrum, une banoj vetem me Arushin. Ai s'eshte ketu tani. Ka vend per te gjithe, ka. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 27-02-2007, 01:32:23
berxollen mbaje se me rendon ...zupen ma kalo mua po deshe .......
Edhe he shpejt se kemi pune per te bere :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2007, 01:43:25
Deshira e momentit:T'ju hap pune ketyre lart. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 27-02-2007, 01:45:12
Te dal ne dritare, ta ndez nje cigare dhe t'ja shoh lezetin shiut qe nuk ka te ndalur.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: inushe ne 01-03-2007, 20:41:33
Të isha ylli ksaj,se paska goxha avatar. :D

duhej te ishe Bred Pit ti, per te qene ylli asaj LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 02-03-2007, 00:51:44
Te me ike kjo dhimbja e lehte e kokes, qe kam tani. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 02-03-2007, 01:07:27
te iki dhimbja e kokes Elegancen edhe te isha ne krevat me te dashurin tim tani(Sapo me coi sms dhe tha jam marrosur kur do vish se me mungon..une gati fluturoj pa u mbushur muaji :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 02-03-2007, 04:26:59
te iki dhimbja e kokës Elegancen edhe te isha ne krevat me te dashurin tim tani(Sapo me çoi sms dhe tha jam marrosur kur do vish se me mungon..unë gati fluturoj pa u mbushur muaji :)

Ehhh mire e ke ti. Une morra ca pushim nga kompjuteri moj motra dhe pashe ca TV por vallaj tani e kisha me te madhe dhimbjen dhe mu desh te pija Advil. Vetem ato me sherojne dhimbjet e kokes mua. Flmd per merakun. O Zemer, po ty te ka marre malli per zemren tende mi. Pse kaq pak e shikon, nga nje here ne muaj?!

Deshira ime e momentit eshte qe te me ike dhimbja e kokes shpejt se me cmendin keto Migrenat dhe qe ta takoje te dashurin Capkenja, sa me pare. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2007, 17:50:51
duhej te ishe Bred Pit ti, për te qenë ylli asaj LOL LOL

Un jam edhe me yll se Bredi. :D


Deshira ime e momentit,ti jap shpulle dikuj. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 05-03-2007, 08:39:47

Deshira ime e momentit,ti jap shpulle dikuj. :D

Hajde se po behem une voluntjere, Lefto. Vetem jo shume fort aman. :P jo per gje por jam elegante. ;) LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2007, 14:13:10
Elegance.. tash edhe po edhe jo shum nuk ka :DDeshirat e momentit eshte qe ti plotsohet Elegances deshira :D

 
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 05-03-2007, 16:09:07
te ha karona :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 06-03-2007, 18:27:07
Nje treshe me Lisen dhe Mishelin :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 06-03-2007, 20:05:39
saktesoje cfare do beni treshe mi Erlehta :P se ua vuri nofken dynjoja kot masanej :D

deshira ime e momentit eshte te kisha pak buke misri, me ka marr malli :-[ :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 07-03-2007, 00:24:03
te ha karona :)
o hengsh veten o Capkene..bobobooo.. hahahahahaaaaaa.. :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-03-2007, 00:32:47
hahhahaha LOL Maxi e le Erlehten ti te bej nje treshe me mua dhe mishelin LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 07-03-2007, 01:28:20
Te pi nje cigare me lezet.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-03-2007, 01:37:45
te mos kisha detyra  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-03-2007, 02:51:27
Te filloja Spring Break qe neser.......
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 07-03-2007, 05:25:36
Deshira e Momentit... Te pushonte debora sot dhe te mos ja shifja me kurre surratin deri me 24 Dhjetor (te ketij viti). Me ndihmon ndokush me kete deshire?! :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 07-03-2007, 15:52:34
Po si jo. Te ndihmoj une. Preje bileten dhe hajde kendej nga ana ime, se kemi fillu me marr boje nga i nxehti. :D :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-03-2007, 16:02:01
Deshira e Momentit... Të pushonte debora sot dhe të mos ja shifja me kurrë surratin deri me 24 Dhjetor (te këtij viti). Me ndihmon ndokush me këtë dëshirë?! :P

Epo flutur elegante qe te jetoje ne Siberi ketu te ky forum po shikoj una. Meqe ra fjala a pushoi bora andej nga ty apo jo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 07-03-2007, 18:43:03
te isha e padukshme :D me duket se kerkoj shume :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 07-03-2007, 19:44:16
saktesoje çfarë do bëni treshe mi Erlehta :P se ua vuri nofken dynjoja kot masandej :D

dëshira ime e momentit është te kisha pak buke misri, më ka marr malli :-[ :(

Me letra bizxhazi moj...500 :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 07-03-2007, 19:51:33
hahhahaha LOL Maxi e le Erlehten ti te bëj një treshe me mua dhe mishelin LOL

LOL    Nuk paska dhene akoma pergjigje ai LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 07-03-2007, 20:54:05
Me letra bizxhazi moj...500 :D

500 te rreh Lisa :P po luni lojen e rrenave me mirë :D

edhe une...vazhdoj te deshiroj te jem e padukshme LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 07-03-2007, 22:01:53
500 te rreh Lisa :P po luni lojen e rrenave me mirë :D

edhe unë...vazhdoj te dëshiroj te jem e padukshme LOL
Vallaj vetem ate loje se du une..:D

Te puthja nipcen  muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 11-03-2007, 02:14:10
te me plotesohej nje deshire e brendshme qe kam per tim vella dhe mamin :X
pls God, help me in granting me this wish! :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 11-03-2007, 02:17:13
Ti plotesohej dëshira Smileyt .............. jo per gje po behet fjale per ate yllin me theks anglez ..o nene o nene vetem atij ti behet mire  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 11-03-2007, 06:18:56
Epo flutur elegante qe te jetoje ne Siberi këtu te ky forum po shikoj una. Meqë ra fjala a pushoi bora andej nga ty apo jo :D

Hej lala, nuk jam ne Siberi une, ndoshta je ti, por une s'jam. Jam ne Ameriqi. :) Dhe sa per boren, pushoi qe i pushofte zemra. Dje edhe sot eshte ndjere si Pranvere, rrofsh qe pyete.

Bekim, me gjithe qejf vij une ne Shqiperi, por ti meqe po ma ben ftesen, duhet te ma presh edhe bileten apo jo?!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 11-03-2007, 06:20:04
Deshira ime e momentit eshte qe te fitoj e te kursej sa me shumedollare gjithe kete Pranvere dhe Vere qe te shkoj sa me pare ne Shqiperi. Gjithashtu kam deshire t'i plotesohet deshira SmiLey-t (:perqafim) per te vellain dhe mamin. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 11-03-2007, 13:55:07
te vdes me floke te krehur :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2007, 01:13:32
Te bej YOGA me Halle Berry. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 17-03-2007, 20:24:08
Te isha prane mamit :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 17-03-2007, 23:47:02
Te shkoja njehere te kjo lart ne Austri  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 18-03-2007, 07:13:38
Te kete te me zinte gjumi meqen mire do ishte :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 08:28:38
Edhe mua te me zinte gjumi mire do ishte. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 18-03-2007, 14:44:04
te beja nje vizite tek seksologu hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 18-03-2007, 22:46:34
te jem ne Bologna..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 19-03-2007, 19:01:47
Te Pushoje Debora edhe te behet perseri Mot i Mire, te Vije PRANVERAAAA pra. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2007, 19:09:15
te bëja një vizite tek seksologu hmmmmm:


He beje me ate vizite,se na u semure rende ti mduket. :D


Deshira e momentit:Te me bjer Lotaria(miljonshe  :D).
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kisss ne 19-03-2007, 19:28:30
te jem ne shqiperi.  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-03-2007, 09:52:43
te bëja një vizite tek seksologu hmmmmm:
Te me thoshte seksiologu ke nevoje per seks :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 22-03-2007, 09:56:29
Të më thoshte seksiologu ke nevojë për seks :D
Mua te me jepte ilace per te me shtuar oreksin :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-03-2007, 10:05:46
Te mos beja seks per 6 muaj..kjo eshte deshira ime e fundit :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 22-03-2007, 10:08:03
Edhe une e kam ne plan ta rralloj shume,te pakten te zbres deri ne 3 dite si fillim.... :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-03-2007, 10:16:51
Lum ti se une po heq dore deri tani :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 22-03-2007, 10:27:30
Lum ti se unë po heq dorë deri tani :D
nga cigarje e ke fjalen? :P :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-03-2007, 10:31:42
po nga cigarja qe te trullos ene te le pa fryme :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2007, 17:05:55
Te jem ,,qilim,, i Angelines.(te me shkel sa t'i doje shpirti  :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 23-03-2007, 18:53:51
Ti plotesohet ketij siper meje deshira aman ....Le te behet qilimi Anxhelines qe ti hypi edhe Bredi ndonjehere siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kisss ne 23-03-2007, 19:52:08
te kem nje enderr  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-03-2007, 07:17:42
Te kaloj nje paradite te kendshme me ate shokun e vecante dhe te shkojme te shikojme ndonje film te lezetshem. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 24-03-2007, 11:20:39
Une te kaloj nje nate te vecante :engjell:(se paraditja kalohet lehte Eleganca) :engjell: :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 11:28:19
nje pshesh me kos allashqiptarce se me hapi barkun korneto kapucino
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 22:33:08
uhhh sa do deshiroja te isha ne shtepi, dhe pikerisht ne dhomen e gjumit, dhe tamam tamam mbi krevatin dopio...dhe tja kercisja i dore gjume se po me del fruthi ne pune....ahhhhh moj pune kush te shpiku.... ^o) ^o)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 22:35:55
Na ti moj....une lexo tere qejf cdo kjo...

deshira ime e momentin eshte te isha ne Spille :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-06-2007, 22:51:14
o capkene meqe jemi tek spidheja....vjet vajta nej fundjave me familjen, dhe aty ishte nje pyll i madhhhhh shume hahah
ata qe ishin ata nja dy miq tanet , po tregonin se c'benin...dmth rruget e tyre ishin, plazh , dhome dhe anasjelltas (se ne fakt nuk kishte shanse me bo gjo tjeter aty)...dhe ky imi qe me thoshte vime edhe ne te pushojme ketej!!!!  :O :O degjo i thashe , nese deshiron naten neper pylle te me shohesh me kemishe duke ulerire...vime i thashe
Nuk jam depresive une...kur te kem nevoje per relaks nervash andej nga mosha 89-92, vime zogu.... :D :D

Goce une po s'pati i cike I like to move move...ahahaa...rri aty ke furiku im, du gjullurdi, rremuje, mudnesisht mos merret vesh i pari te dytin ja keshtu...
gjithsesi une e di pse e the..rri e qete se nuk ka shume mundesira ai kodoshi jote anej...vetem po kapi nai katnare qumshti mo...(pranej ta tregova gjithe kete histori se u lodhaaaaa)....ufffff  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 23:09:35
E pra..ai eshte merzitur shume mendoi se me rastin qe ka pyllin afer do kapte ndonje gje....une nje dite doja me te rrija ne Spille pastaj te kthehesha prape ne Gjermani :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:02:15
deshira ime e momentit eshte te terheq mishel per flokesh  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 10:10:58
pseeee!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:13:28
kot per qef,po jo fort aq,sa te levizesh koken ne drejtimin qe dua une   :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 10:14:38
ashtu eee.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:16:18
eheee jo per gje po ne keshtu ne profil sec me vijne ca flutuacione qe si marr vesh   :D :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 10:20:04
deshira ime me ja fut i derro shpulle prijsit. qe per nje jave ti duket vetja nen efektin e narkozes. hahaha. do thush ti pse. kot ceshtje qejfi
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:23:00
deshira ime te arkivoj shpullen qe sapo hengra ne pritje te nje kontakti tjeter flakesjelles me mishel  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 10:25:12
hahaha. mos ja bej vetes deshira te tilla. se kontakti tjeter eshte me furren e sobes. me flaknxehte...si te duket ideja lol
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:27:12
hahahaha po qe se do me besh sapun per veten tende sjam kunder  :D :D
pse ke ndermend te gatuajme bashke  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 10:31:32
jo thashe te beja nje lloj eksperimenti. deri ne c 'nxehtesi  reziton njeriu. dhe thashe ta provoja ne kurrizin tend. nuk thu gjo ti besoj! thuj ishalla nuk bi tilifoni se ke me dal prijes hanuba! haha.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:37:05
obobo sa agresive goca,edhe shakate i paska me zjarr ,imagjinoj sa zjarr represso ce  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 10:40:15
sa shume imagjinare ti mer cun. hahaha. deshira ime me perqafu tashi prijsi dhe ti the ciao anej nga talia. hahaha
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:48:12
kam ca imagjinate,kur jam ne qef...deshira ime ne keto momente te di nga e mori vesh mishel qe jam ne itali
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-06-2007, 20:04:03
Deshira ime e momentit eshte qe sot te kaloj nje dite te lehte e te shpejte ne pune, normale edhe me shume fitime. :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2007, 20:12:08
Te jem me krah. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-06-2007, 20:15:48
Te fluturoj ne Tiranen time te shtrenjte e te jem atje tere Veres. Ehhh jeta sa kopile dhe katrane eshte e shkreta qe s'na i ben te tilla deshira realitet. :'(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2007, 20:17:54
Hajt se mua me ke te Marten andej,i bej te fala  nga ty. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-06-2007, 20:20:10
Hajt se mua me ke te Marten andej,i bëj te fala  nga ty. :D

RROFSH SHUME CUNO. Pije nje kafe bashke me nje konjak tek "Tajvani" per mua, te lutem pije dhe me kujto. Se kur te jesh atje te Marten do te te kujtoj e do te te pyes nese e pive apo jo e c'fare pive?! Sa dite do te rrish ne Tirane ti?!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2007, 20:22:17
Besoj se nja 2-3 dite(nuk e di sakte).Po pa e pire kafen nuk do e  lo,biles po e gjeta ate Lisken atje do te pij edhe me me lezet dhe te te permendi. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 30-06-2007, 21:36:06
Hajt se mua me ke te Marten andej,i bëj te fala  nga ty. :D

O Lefto po pse nuk prite dhe nja dy jave ti ore  :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 01-07-2007, 12:23:00
te isha prane dikujt e t'i peshperisja ne vesh sesa e dua :love: :X
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 15:27:14
kurse une te kunderten Smyle..vdes te me pesherisin ne vesh "Te dua "...fiksimi im :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:29:05
Hmmmm, kam deshire qe magjikisht te me behen te gjitha punet e shtepise e te me vije shtepia ne rregull.  :-[ LOL Sinqerisht kjo eshte deshira e momentit dhe deshira me e madhe e kesaj jave, per mua.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 15:29:52
me jep 20 dollar mua per 3 ore i ke gati se me duhen ca lek sot per shoping :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 03-07-2007, 15:29:55
Deshira ime me dite ku humbi deri tani kjo burbuqja siper! Hmmmm
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:31:01
me jep 20 dollar mua për 3 ore i ke gati se me duhen ca lek sot për shoping :D

OK SHUME DAKORT JAM. $25 Biles te jap, vetem se jemi shume larg moj. Do vish te m'i besh pak punet meqe vdeske te besh pune shtepie kur je e merzitur?!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 15:34:19
Burbuqa..ka bere muhabet te  embel sot me nje sportist...cme cau koken aman :D ahahahhaa


Erdha Elegance ...une e kam fiksim shtepine e rregull dhe te paster..dihet kur paguhem e marr me qejf punen :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 15:37:11


Erdha Elegance ...unë e kam fiksim shtepine e rregull dhe te pastër..dihet kur paguhem e marr me qejf punën :D

OK po te pres dhe nese m'i ben te tera punet shume mire, 30 dollare plus nje qerasje me akullore nga "Cold Stone" (akulloret me te mira ne bote, te me besosh) ke nga une. :)

 :X  :-*
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 03-07-2007, 15:57:31
mezi po pres te premten! do rrini dhe ju rehat nga mua nja 15 dite :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 16:01:15
ti tani po na paralajmeron..qe do iki 15 dite dhe sdo me keni verdalle

po do na marr malli mi shoqe Misheli :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 03-07-2007, 16:02:23
ke te drejte....


un do doja te isha ne pishina, se u myta me klte vapen  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2007, 16:03:47
lum ju..ketej e tundi me shi ngrime se ftohti 12 grade..


une do doja te isha ne Spille....ti thoja njerit shife cik po me bie lekura e trupit nga plazhi qe  bera ne Selanik :D LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 03-07-2007, 16:08:00
weeeeeeeeeeeeee po ti po na ban inat qe e je me lekure te re nime LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 03-07-2007, 16:20:19
pse capkene kur e do ta kisha thene mi? para 1 muji. edhe atehere ta kam thene. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: prijsi ne 06-07-2007, 12:08:33
te ze dike me te bertitura....
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: LOLa!! ne 06-07-2007, 12:17:02
kam shum dëshira!¨veç për momentin!! me pas oxsen ngat meje e me shkoq te puth hehehehhe!!! :-* :-* :-* perq
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 17:58:04
kam shum dëshira!¨veç për momentin!! me pas oxsen ngat meje e me shkoq te puth hehehehhe!!! :-* :-* :-* perq

Sa shume duheni ti me Oxsen moj Lola. Amin! I am Happy for you.  :perqafim

Deshira ime e momentit eshte qe te kaloj nje dite te kendshme, krahe-lehte dhe sa me shume fitim-prurese, sot, ne pune. :) Ishalla.

Ju :-* te gjitheve.  :-*
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 06-07-2007, 19:04:41
Te me plotesohet deshira.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 19:14:35
Të me plotesohet dëshira.

Deshira ime e momentit eshte qe si Erlehtes edhe mua te na plotesohen deshirat. :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-07-2007, 13:34:19
Marrim pocen(e aladinit)e ferkojme
E kapim për bishti e shtrengojme

Kur del xhindi e ledhatojme
Mbyllim sytë nuk ja shikojme...

Ehhhhhhh kjo është dëshira e femrave te sotme
Syte u bejne xixa për atë shishen e poshtme

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 13:55:49
Marrin veze i grijme

marrin buke i grije
marrim mish i grijme ahahahahahhahah


marrim mamin edhe shkojme tek dyqanet e EHW  dhe blejme sallam :D LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-07-2007, 15:56:23
Mos ha shume sallam se te ben dem per shendetin.

Te pakten ferkoje ashtu fergoje mire para se ta hash. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 20-07-2007, 15:54:26
Deshiroj qe dita e sotme te kaloje sa me shpejt e te jete sa me shume fitim-prurese. :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 20-07-2007, 15:59:08
Deshiroj qe ti plotsohet deshira kesaj siper :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 20-07-2007, 16:01:36
Deshiroj t'i plotesohet deshira Charlit dhe mua bashke.  :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-07-2007, 12:53:01
Te isha ne nje plazh te virgjer me dike.............. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 25-07-2007, 12:55:22
po ate " dike" te virgjer e do si plazhi.  LOL LOL LOL LOL .    Deshira ime te bej edhe ca pushime se su ngopa.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-07-2007, 13:01:58
Ca i mbaruan e ca mezi presin ti fillojne.....

Ehhhhhhhhhhhhh sa mezi po i pres :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 25-07-2007, 13:32:17
ke vere synim ndonje pre perpara se t'ia fillosh ujku

une ende ne pushime kesaj vere siq duket do i zgjas nje cike me shume se zakonisht  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-07-2007, 13:45:05
Qe te shkoj sa me shpejt ne Turqi sot :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 25-07-2007, 15:00:03
Te kisha kapur ndonje zocke per Charlien LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-07-2007, 15:58:42
Tu befshin dëshirat drite ty :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 14:09:11
sa do doja tja fusja nje dore gjume te mire po te mire fare. ndihem e telekosur fare ehhh helbete!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2007, 14:12:00
Kjo sikur mi lexon mendimet mua. :D

Po para gjumit do kisha qejf te shkarkoja pak stres. :P :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 14:21:26
pikerisht ai shkarkimi me ka bere kaq telef. uf bre jo tui dek. hahahahaha
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 28-07-2007, 00:20:44
Te ngarkohesha me Stres LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 28-07-2007, 16:44:45
Tja hedh stresin Capkenjes n'qafe :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 28-07-2007, 21:02:04
Te isha normal,si para 1 muaji(me shendet them)dhe nga trute :D hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 29-07-2007, 22:46:01
Të isha normal,si para 1 muaji(me shëndet them)dhe nga trute :D hmmmmm:

Po hajde te shkuara Willie, u sherofsh sa me pare! :)  :perqafim Dhe persa i perket te qenit normal nga trute, ehhhh....  hmmmmm: e kur ke qene ndonjehere normal nga trute ti, ore?! :D LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2007, 09:14:52
Te isha zane :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 18:06:11
Të isha zane :)

WOW Deshire e cuditshme dhe interesante. Pse kjo lloj deshire moj Zane Capkene?!

:-* per kete Zanen shume Bukuroshe. :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-07-2007, 18:08:56
Të isha zane :)

Te ishe shtatZANE doje te thoje LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 19:33:22
Do bte deshiroja qe ti shtyp ca me traktor. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 19:40:37
Do bte deshiroja qe ti shtyp ca me traktor. :D

Ke do te shtypesh ti more?! LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 19:44:24
Ate anonimen te paren. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 19:56:06
me mua s'shtyhesh dot po ha spinaç :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:05:24
hahahha..Une jam i forte edhe pa te. :D..
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:10:15
po shihet  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:15:22
Deshiroj qe njehere e  pergjithmone kjo te pranoje ate qe duhej shum shume perpara t'a pranoj. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:17:15
çfare? hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:18:14
Qe une jam ai i forti. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:18:45
kurren e kurres !
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:20:37
Deshiroj qe nje dite kjo siper te mbushet mend. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:24:05
mos po te dukem e mete une? hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:25:39
Pak. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:34:00
epo gabim je se jam shume hihihihihih
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:38:20
Desha te them pak si shum. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:40:35
s'ka gje e kuptova qe e kishe kuptuar  :S
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:42:46
Deshiroj  ti tregoj se e kam kuptuar qe motiiiiiiiiii. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:50:29
hesht te lutem hesht  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 20:53:21
Kjo deshire nuk te plotesohet... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 20:59:37
e dija qe do ta thoje te kunderten andaj ta kerkova  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 21:13:18
Deshiroj qe te bej pak plazh sot se vallaj eshte moti perkryer sot, se kur isha une me pushime motit i ra ne koke te prishej, te binte shi e te ishte ftohte. LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 31-07-2007, 14:27:49
Pergjigje per Ukun se se kisha pare postimin


Zane UKU Zane nga ato qe fluturojne naten ,si neper legjenda ..te shkoja prane dikujt naten vone ne gjume :( kjo eshte deshira ime....


NUk eshte i dashuri jo....do doja prane mamit !
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 17:50:31
Përgjigje për Ukun se se kisha pare postimin


Zane UKU Zane nga ato qe fluturojne naten ,si nëpër legjenda ..te shkoja pranë dikujt naten vonë ne gjume :( kjo është dëshira ime....


NUk është i dashuri jo....do doja pranë mamit !

WOW sa e embel kjo zana. Te ka marre malli per mamin moj?! :)

:puth  :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-08-2007, 17:36:28
Sot do te deshiroja te jem akullore.Kam pare nje zocka aq e bukur ka qene dhe me akullore ne dore,sa qe kisha dhene Boten te jem ajo akullorja qe ajo e mbante ne dore. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 10:58:25
Te lepifte gomari ta Lefto me gjithe deshira LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 03-08-2007, 22:03:30
Ta takoj kete siper sa me shpejt diku ne  Tirane :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2007, 15:20:52
Nuk kam asnje...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-08-2007, 19:50:14
Te jem biciklete. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 06-08-2007, 19:58:11
Te ikja ne shtepi tek lepurushi ime... :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 06-08-2007, 20:01:07
te me vinin trute ne vend :D,dhe te vija me ne forme nga mesi e poshte :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-08-2007, 20:03:09
Edhe une e ndaj te njejten deshire me ty  Willi.Te te  vinin trute ne vend. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 06-08-2007, 20:05:47
skam pune me te fortet e lagjes o Lefter :D :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-08-2007, 20:08:30
Shif sa  bukur edhe i forti e ndan te njejten deshire me ty. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 06-08-2007, 20:11:27
edhe unë kam qenë i fortë para ca kohësh por ehhe.. u mora shume me femrat ,jam bërë telef :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-08-2007, 20:20:12
Te kan gjete te bute,prandaj. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2007, 22:59:02
Të jem edhe një nate te vetmen ne Tirane :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 08-08-2007, 09:35:52
Te isha mire :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 08-08-2007, 10:44:38
Mi thur mua..se ska gje LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 08-08-2007, 11:03:44
Ah mor djalë sa shumë e dashke
Locken tënde për qamet
T[/font]urp nuk kam te te ta them
Rrotull teje po të vij
Une Capkenja te lodroj
[font=Verdana]I[/b]nteresante te te jem
Se shumë me pëlqen
Te te xheloz LOL


Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 08-08-2007, 11:20:27
ika dhe une se do ha buke..aahaah
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-08-2007, 11:26:53
ti bej mire dreka kesaj dhe te shirohet sa me shpejt:D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 08-08-2007, 22:06:07
te kisha prane keto te dyja(siper) :perqafim,dhe te benim nje dore gallate si fillim,pastaj shohim e bejme ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 08-08-2007, 22:13:01
po po nga larg,e ke mire ti Capkene,vetem tjua shoh pak majen e flokeve se pastaj me keni kembkryq aty :perqafim,megjithese edhe ca dite nuk jam ne terezi hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 08-08-2007, 22:20:47
shume dashke ahaaaa
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Kisss ne 09-08-2007, 02:17:03
te jem ne australi...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 09-08-2007, 23:16:36
te kisha prane njeren dhe te me bente pak hyzmet ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 09-08-2007, 23:18:58
pse je ftof gje kohet e fundit LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 09-08-2007, 23:20:29
pse je ftof gjë kohët e fundit LOL
vetem ne qafe e siper kam pak probleme se ne qafe e poshte jam shume ne forme :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 09-08-2007, 23:21:41
epo duhet komplet trupi te jete ne forme sepse nuk ka levizje harmonike pastaj..dmth nuk ndihesh rehat mire
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 09-08-2007, 23:29:14
epo duhet komplet trupi te jetë ne formë sepse nuk ka levizje harmonike pastaj..d.m.th. nuk ndihesh rehat mirë
po po ke shume te drejte Capkene,por nje pjese te mire te puneve i kryej mire(edhe pa levizjen e qafes them) :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 09-08-2007, 23:36:15
lum ti...deshira ime eshte shume e madhe dhe e parealizueshme sot per sot...


te me perqafonte fort shpirti im dhe te me thoshte "Sa me ka marr malli per ty mendje kacavide :)

se keshtu thote ai per mua LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: notorious ne 09-08-2007, 23:58:46
i raftë pika amores tat për ty...

si e kishte emrin ai ilaci që ti përdor për jo shtatzaninë se spo m'kujtohet...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: M A X ne 10-08-2007, 00:09:59
T'baj ban kte masiper :D  :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: notorious ne 10-08-2007, 00:21:20
n'fakt... me avatarë që perdorni ju adm. ktu per tju mor seriozisht esht.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 10-08-2007, 00:26:07
Deshira ime eshte mos te behet ban dikush qe nuk ngacmon apo ofendon kend por e kunderta. Pra jo parafolsin :D. Se e kemi alamet cuni. I thote gjerat shqeto!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: notorious ne 10-08-2007, 00:33:11
e vertet... jam shum realist

e forta në një forum... më bon ban motivi PERCARJE KOMBTARE

thjesht sqarova ne tre shkrime... pse jo bashkimi me Kosoven

e t'imagjinosh t'maresh ban per 5 shkrime... esht per t'qesh

p.s thash t'komentoja avatarin qe ke, po m'hoqe frymzimin... m'bone me turp mishel
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: M A X ne 10-08-2007, 00:34:03
Ti goce e ke provu naiher? Është ndjenjë seksi te siguroj LOL

Për bannet bëhet fjale :P

Deshira ime e vërtetë është te iki ti fus i gjum se po me mbyllen sytë. Hajt naten.

PS: Avatari im ka tre imazhe e një nga ato është figura e Anakin Skywalker, i cili qe gati te shiste shpirtin tek e keqja vetëm për hirë te dashurisë. http://zeriyt.com/extra/avatar/index.php
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 10-08-2007, 00:40:15
MAX a ka gjo qe se kam provu une! haha. harrove qe ti ma ke heq banin per punen e buzve. hemmmm.   ti cuni realist kishe gjo me avatarin. jo se dhe po te kesh thuje po ta majti! :D  .  Do doja te ishte njona online se ka kohe qe po del. Andej ka dt 20 ka me fillu me dal ajo e maxo
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: M A X ne 10-08-2007, 00:49:49
Eh data 20 eshte larg  :-x :'(

Ja e shef ti as nuk me iket e te fle vetem. Ik se me erdhi deshire tani  jarge:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: M A X ne 10-08-2007, 00:51:19
PS: Kush ka qef avatar me disa imazhe qe ndryshohen sa here ngarkohet faqja le te me thoje. Ika vertete.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 10-08-2007, 00:55:15
deshira ime : i ardhte dt 20 Max-It i ore e me pare. Se edhe kjo knej me gishta osht tui numru. Late nom ere bo robi kshu si femi 50 vjec! Haha naten maxo!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 10-08-2007, 07:30:00
Deshira ime e momentit eshte qe te mos mbyllen me tema te larmishme e shume te diskutueshme ne forum, ashtu sic ndodhi sot. ;)


:perqafim dhe Naten e Mire te Gjithe.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 10-08-2007, 15:17:00
Te degjoj njeri tek Radio Plus 2 tani nje pershendetje te vogel prej meje!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-08-2007, 15:21:30
Qe ti plotsohen te gjitha deshirat kesaj siper :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 10-08-2007, 15:23:24
oh sa i mire je ti :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 10-08-2007, 20:51:56
keshtu ju thua gjithe çunave ti,per tjua bere qefin :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 14-08-2007, 07:13:42
Te me zere gjumi per shtate pale qejfe e pastaj te vije ai trimi im ne krevat e ta zere gjumi ngjitur me mua! :) Ohhhh sa mire. Me ka marre malli per te. Keto fundjavat e mallkuara sa shume na ndajne! :(


P.S. Shpresoj ta shikoje kete deshire se vallaj frymen tek PC-ja dhe forumi do e mbaje, sa te dale nga puna. :D (Thuaj jo po deshe!! LOL)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2007, 09:54:27
Te isha me nje goce e cila tani eshte ne tirane :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-08-2007, 10:00:16
kush re  eshte
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 14-08-2007, 10:02:28
me lisen e forumit
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-08-2007, 10:03:47
lisen e ka leftoja moj..ca ngatarroheni ju kot LOL

Oh ca deshire kam une...te me bente nje njeri emertimin e barazimeve per punen e diplomes jane 72 faqe LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2007, 10:03:59
Haha..jo re jo me Lisen skam pune une :D eshte nje tjeter :D i kame te shperndara ne te gjithe shqiptarine  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 14-08-2007, 12:37:34
Don zhuan ky  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 14-08-2007, 13:18:13
deshira ime e momentit:te me vinte pak frymezim per te lexuar/mesuar ca nga ato tekstet e thata te politikes
:-(((
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-08-2007, 15:05:19
skam deshire me ka hipur inati me nje....se me genjeu qe ne mengjes...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 14-08-2007, 16:14:57
skam dëshirë më ka hipur inati me një....se me genjeu qe ne mëngjes...

Kush keshtu moj?! Po genjehesh ti?! Ti i ben te pijne uje nga bishti i luges.
Xhan Xhan Capkenen, jo per gje por mezi te kemi dhe neser do na ikesh, do te filloje BAN-i mesa morra vesh, apo jo?!

:puth  :perqafim :puth  :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-08-2007, 16:17:15
ahaha mu hap nami mua..akoma se kam kerkuar akoma :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 14-08-2007, 16:19:39
me shku ne pune, se me erdhi ora.....
ju perqafoj te gjithave :engjell: :engjell: :engjell: :engjell:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 15:18:14
me pat nje arme te vrija mizat LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 15:29:41
Shko ke dyqani bleje :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 15:32:21
te vrisja inatin...i sa e keqje jam..merzitem per budallalliqe te kota :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 15:35:16
Ruaje inatin ..se mos me patur icik inat nuk ben :D


Deshira ime  eshte qe mos me bezdis njeri ne celular sot :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 15:36:45
fike tel do rrish rehat..une kam rene 2 dite rehat..ahaha as te cingeron njeri as te pengon :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 16-08-2007, 15:37:53
une kam punsuar nje sekretare per punen e celularit.....
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 15:38:53
deshira ime eshte te gjej te brendshmet qe i humba dje ne lavanteri :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 16-08-2007, 15:40:24
hm mos i humbe diku tjeter ti... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 16-08-2007, 15:42:34
i kam gjet une......dhe ja kam shtuar koleksionit... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 15:42:52
Ku the se i ke humb :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 15:43:50
dje kur shkova per te lare rroba ne lavanteri..kisha futur pa dashje me to dhe te brendshmet(une kurre si laj atje gjerat e vogla) kur shkova per ti marr pas larjes si gjeta :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 16-08-2007, 15:48:57
Deshira ime eshte te dale ky diell vetem pak se mbeta pa u rrezite dite te mire nuk pat kete vere :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 15:52:02
Kendej kah jam une me dogji dielli :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 15:52:48
dje kur shkova për te lare rroba ne lavanteri..kisha futur pa dashje me to dhe te brendshmet(unë kurrë si laj atje gjërat e vogla) kur shkova për ti marr pas larjes si gjeta :(


A thua ku mund te jen  hmmmmm: :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 15:55:03
sa e vret mendjen o burr..po mi kane vjedhur LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 15:58:01
Sa e parehatshem je edhe aman :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 15:59:34
jo re se kam te tjera kam rene rehat fare :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 16:13:32
Deshira ime eshte qe mos i humb gje me kesaj :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 16:22:49
deshira ime eshte......lere spo e them se nuk do me realizohet :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 16-08-2007, 16:24:16
thuje thuje..... :engjell: :engjell: :engjell:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2007, 16:25:09
Eh ajo deshire nuk te realizohet :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 16:26:27
ehehee te hiqja dhemballen se me theri ne mes e shkreta :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 16-08-2007, 16:29:54
ke nevoj per qetsues...ose lahu me uje te ftohre.. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: wiliams ne 16-08-2007, 18:16:40
dëshira ime është te gjej te brendshmet qe i humba dje ne lavanteri :D
cfare tersi o zot,edhe njehere qe i vajti mendja e veshi mbathje(per here te pare me duket)i humben Capkenes(ec o Capkene rri pa to se me mire eshte ,degjome mua ti) :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 10:57:30
Deshira ime e momentin eshte ti eci mbare asaj teveqeles se forumit sot ne intervisten qe ka. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-08-2007, 12:40:51
Ti plotesohet deshira e kesaj teveqeles poshte. :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 13:21:21
Deshira ime e momentit. I rafte per pjese nai teveqele si ketij. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 20-08-2007, 13:58:43
deshira ime e momentit eshte ta gllaberoje momenti i deshires te dashurin sot ne darke, mmhhhhhhhhhhhhh!!! ;) :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-08-2007, 15:51:10
te paska ra huj per maternitet :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 20-08-2007, 18:41:30
me qetsu pak nervat...... :engjell:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-08-2007, 19:45:17
dëshira ime eshte ti plotesohet deshira mishelit :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-08-2007, 19:47:21
hajde se do i plotesohet Mishelit po futu anej matane...  :D :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-08-2007, 19:49:37
sme punon msn..prandaj te kam cuar 3 emaile lexoji pak te lutem se do e kuptosh
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 20-08-2007, 19:52:09
VAJZA, oferta vullnetare eshte gjithmone e vlefshme per ju... :D :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-08-2007, 20:05:05
ahahaha ti na shkrive re ahahahaha
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 21-08-2007, 12:17:54
deshiroj t`ju pershendes te gjithe o miq e mikesha  :perqafim :perqafim

Me falni qe per efekt kohe nuk po ju permend emrat.

muahhhhhhhhhh
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 14:29:55
Tani ne keto momente nuk do doja te isha duke ikur ne pune. Ah do doja te isha diku gjekte! Diku me dike duke bere dicka dhe duke harruar gjithkend. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2007, 14:36:52
Mjaft i re larg e larg po me thuaj ku. :P :P :P :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 14:37:32
jam i sigurt, qe se ke me mua....po therras statujen :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 14:38:10
paska ardhur...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2007, 14:39:01
po qe se t eshket kemba dhe je afer statujes besoj se e di ku te kapesh. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 14:49:48
pike e zeze mos te thote njeriu nje deshire se e marrin e sterhollojne. do kisha deshire te isha me dike pa nje vend te percaktuar. larg statujave dhe syve kureshtar. nje vend ku te isha une dhe ai.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 14:50:58
ishalla spo me shket na i gjo tjeter,...se vaj medet per ty pastaj.... LOL LOL LOL LOL LOL  nuk do te ndodhe mos ki merak..
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2007, 14:54:46
E paske kaluar gardhin ti me duket ke kaluar ne anen tjeter. LOL LOL LOL LOL

P.S kete statujen e ke ne vatikan, dhe deri tek mezi i saj arrin koka tende.  :P :P :P :P Mgjth shko e hiq fiksimin. LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 14:59:36
e paske prevuar????? :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2007, 15:03:38
Rastin ne fjale po ta servir. :P :P :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 21-08-2007, 15:05:34
e lejm kete muhabet....
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-08-2007, 18:25:47
Te isha me pushime ne Greece :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 19:00:49
pse mi s'u kenaqe ketej nga Shqiperia....

Si ja kalove ate dite andej nga Tiranaja moj  :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-08-2007, 19:24:23
U shkelqyshem hata fare ishte, por ce do ty sta shtrengova dot doren :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 19:27:49
Jo per fajin tim sigurisht....ishe pakkkk e zonshme hahaha  :D :D

Deshira ime eshte  a do zgjohet ajo erlehta apo ti vi ti hedh nje kove me uje????  :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-08-2007, 19:30:18
Mishel lere se po ja hedh une hahaha :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-08-2007, 19:31:59
Deshira ime e momentit...Shum deshira kam shume sdi nga tja filloje. :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 19:35:19
Thuj te paren se te tjerat reshtohen vete!!!


He pra sorelina meshtillja ca.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-08-2007, 19:36:17
Si e para si e fundit ngjasojne shume. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 21-08-2007, 19:41:45
O Lefto te shtrengofshin e kurre te te mos leshofshin  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-08-2007, 19:45:16
Amin amin,prej gojes tende ne vesh te Zotit. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-08-2007, 22:35:07
te fus sa me thelle nje pyke te gjate e te mprehte ne maje diku ,kudo ne toke :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-08-2007, 22:58:49
qenke kopshtar ti?????  :P

Ti plotesohet deshira ketij lart  :D :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-08-2007, 23:02:32
detyre paralele kam por jam shprehur ne menyre figurative  ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 01:24:53
jo mo jo. haha shume e qarte.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 22-08-2007, 08:02:01
Deshira ime e momentit eshte t'ja fus gjumit, te me zere per shtate pale qejfe e te bej nje gjume te mire e te rehatshem se neser jam tere diten ne pune.

Naten e Mire/Miremengjes Kalamoja.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-08-2007, 14:10:50
asgje kam...mire jam si top.-..
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 14:28:51
Te me dal me sukses vizita MISHKOS neser. jam shume ne tension uff
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-08-2007, 14:29:11
pse cka djali moj ?
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 14:31:10
dicka.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-08-2007, 14:33:28
he se do ti kaloj se femijet e vegjel gjithmone keshtu kane probleme.Mos u shqeteso zemer !
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 22-08-2007, 14:35:04
neser do e marr vesh nese duhet te shqetesohem ose jo. rrofsh gjithsesi. mbarove me intervistat
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-08-2007, 14:37:12
po po jam ne shtepi sot..ose me sakte ne pune..uffaaa ne dt 12 shtator kam mbrojten e masterit..oburra ti jap fuqi vetes
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 22-08-2007, 14:56:52
Te mos me merzitet dikush . . . .
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-08-2007, 21:09:47
te kem nje pyke me te mire,e me te gjate e me te mprehte qe te hyj me lehte ne toke hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 23-08-2007, 22:37:21
Te behem sa me e durueshme sot qe te shkruaj nga e para nje resume te persosur, dhe t'ja coj me E-Mail (po sot) nje kompanie per nje une shume te mire dhe cool!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2007, 11:18:45
Te kem sa me shum lek :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 24-08-2007, 12:10:32
Te vije sa ma pare uikendi e te shkoj diku ne ndonje pishine te freskohem se plasa nga nxehtesia!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 24-08-2007, 15:28:37
Te isha diku...me dike :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-08-2007, 19:37:40
paske menje te keqe mesa duket ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2007, 19:44:43
Te isha  ne  nje party i rethuar vetem me zocka. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-08-2007, 21:38:45
Të isha  ne  një party i rethuar vetëm me zocka. :D

Ti gjithmone te njejten deshire ke, mo i uruar. Asnjehere s'u ngope me cupa, te shkreten. :D LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 24-08-2007, 22:40:18
Te me vij shpirti se me mori malli  :XX
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 24-08-2007, 22:52:33
te isha ne Elbasan !
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 24-08-2007, 22:53:38
ti plotesohej deshira kesaj siper  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 24-08-2007, 22:56:35
rrofsh .....per urimin :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-08-2007, 23:03:08
kush te rruaj moj,cfare thua,je ne metro ti? :S
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 24-08-2007, 23:06:40
Gens lexoje pak me lart.e kisha me dëshirën e Mishelit :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-08-2007, 23:08:04
cfar te le moj,ku ta le dhe pse ta le? :S
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 25-08-2007, 01:20:44
te kam njohur qe ne momentin e pare. hahaha i pandryshueshem je.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2007, 13:09:20
fillove te ngatrrohesh edhe ti qe ne fillim si puna ime me ty,por do kaloje ky keqkuptim mes nesh,kjo me duket eshte nje terheqje mes nesh por arsyeja nuk dihet,eshte jashtokesore me duket,nuk varet nga ne hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 25-08-2007, 23:18:14
po willi po. ndrysho sa te duash po nje km larg te njoh ahahaha. dhe mundohu sa te duash ta mohosh kot e ke! por prape shok te kam se me ben te qesh gjithmone! pafshim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-08-2007, 00:02:58
deshiroj te blej nje cel. te ri  :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-08-2007, 16:20:41
po willi po. ndrysho sa të duash po një km larg te njoh ahahaha. dhe mundohu sa të duash ta mohosh kot e ke! por prapë shok te kam se me bën te qesh gjithmonë! pafshim
une as nuk di as nuk njoh kush eshte as Wili e as Gili-Wili. :S.mishel po nejse ..ndoshta sqarohemi me vone me kalimin e kohes. hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 17:44:38
e mire mire.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-08-2007, 18:25:52
Te me zhduket kjo vape qe e kam,se e kalla malin per Zotin.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-08-2007, 22:19:07
te me vij motra se jam merzitur goxha vetem plus te me ndihmoj ne perpilimin e rezultateve se jane goxha faqe....

oh zot me dhembin syte nga tabelat e matlabit...gjithe diten e njejta pune :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 27-08-2007, 22:27:46
te kam than un ty , qe shkola do te te beje budalla, po sbeson ti hahahaha

te dal mire ne operacion neser, se po vdes nga frika :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2007, 23:38:15
e mirë mirë.
po te pres per nje kafe pas pune,me kete rast edhe heqim merakun per kete pune mishel,se me duket se na ka zene tani ne meraku hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-08-2007, 07:32:07
A more Wili....qe si ndryshove njehere menyrat e tua!!!
Hajde se folim po kafet shko pi gjekundi tjeter!!!!!Bye :D :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 29-08-2007, 09:23:16
O Wili ci ke bere veten mos shoku...paske nderru indetitet...hajde me leng zogu qe je hajde LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-08-2007, 20:06:59
o zot i madh,po kush eshte ky Wili moj femra te nderume e te respektume ne kulm ,se me cmendet hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 29-08-2007, 20:28:05


Deshira ime..te isha me pushime akoma.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2007, 20:34:34
Ahh edhe une ate deshire kam sorelina :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-08-2007, 04:19:14
Deshira ime eshte qe te shkoj ne Shqiperi se shpejti se me ka marre shume, shuuuuuuuuuume malli. :'(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2007, 18:33:17
deshira ime eshte te rri ne shqiperi e te mos shkoj ne asnje vend te botes :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Englishbee ne 30-08-2007, 19:11:54
te kam than un ty , qe shkola do të te beje budalla, po sbeson ti hahahaha

te dal mirë ne operacion nesër, se po vdes nga frika :(
Te uroj sherim te shpejte dhe mos ki frike shume... sepse do te kaloje edhe kjo e nderuar! ;)
Deshira ime e momentit eshte te me ndaloje dhimbja e barkut, se me mbyti fare...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-08-2007, 22:25:07
Deshira ime e momentit qe te me ze vendi vend,dhe mos te me shkon mendja kaq shume te zockat. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 30-08-2007, 23:33:28
Deshira ime eshte "Te mos i plotesohet kurre deshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-08-2007, 23:35:23
Deshira ime është "Të mos i plotesohet kurrë dëshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :D

Hahahaha Lisa me te forta ti, si gjithnje.  :perqafim

Deshira ime e momentit eshte qe te bej sa me shume leke sot, ne pune. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 30-08-2007, 23:38:50
Aman kesaj siper ti plotesohet deshira se po pati kjo kushedi i le ne zemer na jep dhe ne :D

(P.S pse mi pune me bakshishe ke ti... nice nice :D )
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2007, 00:01:26
Deshira ime është "Të mos i plotesohet kurrë dëshira Lefterit se kur te lej ai femnat ka me vdek " :Dhahhahaha...Liske prej gojes tende ne vesh te Zotit.Ashtu ashtu aty jam une spo mundem te i lo.E dashuroj vet ekzistencen e tyre. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 06:43:38
Aman kësaj sipër ti plotesohet dëshira se po pati kjo kushedi i le ne zemër na jep dhe ne :D

(P.S pse mi pune me bakshishe ke ti... nice nice :D )

(Kind of. I get paid salary and I work on commission too. I depend on business and customers a lot. ;))

Nejse, kaq pak pune kishim sonte saqe me derguan ne shtepi menjehere, keshtuqe s'kisha c'lek t'i sillja as vetes sime, as burrit ne shtepi :P, e le me juve. LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-09-2007, 21:56:23
te kem nje komshie si kjo siper, hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 22:51:32
Deshira ime ...mmmmmm ti shtohen klientet Elegances ....po ne na te hym ne pune mi ....se keshtu o bo puna tani po nuk na dhe na vil te pakten :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 02-09-2007, 02:01:27
Ta bej nje sy gjum rehat :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: anonimus ne 02-09-2007, 02:53:55
bane kush po te ndale hej
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 02-09-2007, 06:14:16
Faleminderit Lisa. Ishalla mu shtofshin leket - llafi tend atje tek vendi (ne vesh te Perendise pra.)

Une tani dua te me kapi nje gjume i shkelqyer fare (kur te iki te flej) se vallaj me duhet se jam e keputur fare. :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 02-09-2007, 12:31:56
bane kush po të ndale hej

Ti ...:D ma ke mbush koken gjarperinje :d
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 02-09-2007, 14:33:08
T'me ndalet kolla se me mbyti  :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-09-2007, 15:09:24
Ti vras  nje komshi se me [prishi gjumin  me mengjes.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 02-09-2007, 18:27:11
te me pushojne dhimbjet qe me kane prekur..dhimbje nje here ne muaj keto LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-09-2007, 22:10:33
e paske me probleme kete pune mesa shoh une,duhet te vish per ndonje vizite po te ra puna ketej nga klinika ime :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2007, 06:25:44
.....Deshira ime, mundesisht te me zej shpejt kjo gota qe kam perpara se duhet me flejt icik ...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 03-09-2007, 10:46:31
T'me ndalet kolla se me mbyti  :(


Pi uje me akull se te ndalet :DDeshira ime eshte qe te iki sa ma shpejt ne shpi se nuk me rrihet ketu ku jam :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 03-09-2007, 11:16:20
Deshira ime eshte qe Charli t'me jap ndonje ide tjeter, se kjo e meparshmja nuk funcionon  :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 03-09-2007, 13:24:35
Po po funksionon vetem beje me shum akull :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:14:27
Deshira ime eshte te dali shopping dhe te gjej ndonje gje interesante e te arsyeshme, dyqaneve. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-09-2007, 17:17:04
te gjej letren qe kam humbur

jam shume harrakate e ka thene babi per mua LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:29:29
te gjej letren qe kam humbur

jam shumë harrakate e ka thënë babi për mua LOL LOL

Kush ta dergoi letren ty mi?! LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-09-2007, 17:30:12
jo mi jo e nisa une LOL LOL per ke Siemens po si duket sdo e kem shkruar adresen sakte..tani duhet te shkoj ne poste ta marr mbrapsh LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:31:34
jo mi jo e nisa unë LOL LOL për ke Siemens po si duket sdo e kem shkruar adresen saktë..tani duhet te shkoj ne poste ta marr mbrapsh LOL LOL

Tamam Harakate cupe. :P LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 18:48:49
Te  jem carcaf i njeres. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-09-2007, 23:59:53
te jem me njeren siper carcafit :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2007, 01:23:12
Te jem me njerin nen carcaf :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 04-09-2007, 06:18:40
Të jem me njerin nën carcaf :D

Me ke moj zonjushe dhe nen cilin carcaf, tendin, apo te tijin?! :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2007, 08:02:29
aman se dhe po te ta them une ty nuk ke per ta njohur ...hhmmm ndoshta e njeh :D Po nejse nuk ka rendesi rendesi ka qe une dua te rri me njerin nen nje carcaf (nuk ka rendesi ne eshte i imi apo i tiji vetem te mos jet i botes se i kam cik merak :D )
dhe puna eshte qe ora vajti 2:00 dhe mua nuk me eshte plotesuar akoma deshira .......
Nejse Eleganca po ta marr me hov te madh per 3 ore e bej te mundur ...po ta dua aq shume :D LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-09-2007, 18:01:07
te mbaje veten kjo siper se me duket se e ka marre me shume shpejtesi"kthesen" ;) :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 13-09-2007, 01:12:13
Deshira Ime e Momentit: Te binin leke nga qielli dhe t'i kapja te gjitha, te binin me shumice ama. Seriozisht jam shume mbrapa keto dite me pagimin e ca faturave dhe s'do te ishte keq te kisha ca leke ekstra se jam zene cik ngushte me thene te drejten. Ka erdhur koha te gjej nje pune tjeter me te mire, ehhhh.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 13-09-2007, 07:32:49
Deshira ime e momentit eshte qe keto dreq statistikash te beheshin vete....sikur te ekzistonte nej formule excel-i qe ta shtypja dhe hopaaa...te rrija rehat  :D :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 13-09-2007, 10:47:52
Edhe behet moj Mishel nese i bejne formatim gjerave :)
dmth ta bejne me program automatik :)


Deshira ime eshte te kishte kaluar ky 17 shtatori dhe te isha pak me e qete..jam pak ne ankth sepse dua te dal mire me mbrotjen e diplomes.

tani jam duke e persituru neper zyre si papagall :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 13-09-2007, 11:28:20
ja kjo gjoja zgjut! ti mendon se po te kishte nje tille do lodhja veten qe ne pike te mengjesit. nderkohe qe bej keto statistika i marr nga nje tjeter program te dhenat moj! leqe pse te sqaroj ty se di! hahahaha.  Deshira ime tani eshte tia fusja i dore gjume! vdiqa... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 13-09-2007, 17:18:27
meqë po enderroj..po enderroj shumë.. hmmmmm:


dëshira ime??
te isha ne një gondola ne venice....ohh ca qefii.. :)

S'e paske aspak keq ti. Kur te shkosh tek ajo Gondola ne Venecje a s'me merr edhe mua me vete?! ;) Ashtu de. DESHIRE E KAM EDHE UNE. :)

 :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2007, 18:14:40
ti binin me shumice leke kesaj siper se vdiq :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2007, 18:29:33
ahhh te kisha mundesi e te hanim bashke ate darken(se nuk e bej dot se nuk di te gatuaj) ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2007, 18:59:21
meso o dreq...

kete moment?? 

te isha ne ndonje bregdet...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2007, 19:38:05
Deshira ime  momentit eshte qe te isha ne ndonje bregdet ku eshte kjo siper.Dhe t'ia gatuaja farken. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 03:43:20
ti binin me shumicë Lekë kësaj sipër se vdiq :D

Ishalla ashtu qofte nje dite (se shpejti). Mos kini merak se edhe per ju do te mendohem se jam shume zemer-gjere per ashtu. Mjafton te kem leke une pa di se c'te bej me to. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 11:45:39
deshira ime kete moment??

 oh... nje llotari ndoshta dhe mua...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 11:47:44
Ishalla te plotsohet kjo deshire ...sepse dhe une kam te njejten deshire ne keto momente :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 11:56:11
lutu  charlie....i ndajme pergjysme... ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 18:34:05
Po lutem po lutem ...po ndihmon edhe ti pak :D


Deshira e momentit eshte qe te behet ora 7 sa me shpejt :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2007, 19:26:17
ti heq pantallonat ketij siper dhe ti bej pak stevitje :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 19:42:26
Aman more cfare thua keshtu tii...LOL duhet te paguash per te kete lloj stervitjee :D meqe ti paske deshire shum te madhee po ta jap gratis kete here :D LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2007, 20:29:58
jo jo,po e lemë se me dhimbsesh :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-09-2007, 20:34:34
te isha me te dashurin.....mezi e prisja takimin me te tani...por ja qe nuk u beka gje :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 20:39:13
jo jo,po e lemë se me dhimbsesh :D


Si te duash LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2007, 20:42:49
te marr ne pike te qafes more djale :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 21:00:57
Ska gje ty te jap me qejf sa te deshirosh ti :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 22:01:01
te isha duke fluturuar per ne shqiperi :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 22:01:33
Te bej sa me shume $$ sot ne pune dhe te me kaloja mbremja SHUME SHPEJT aty dhe pastaj te kthehem ne shtepi dhe te kem nerva te merrem me ate malin e rrobave ne dhomen time, t'i rregulloj e t'i ve neper vende! Ishalla!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 22:30:18
te ja fus nje gjumi per 7 pale qefe...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 22:39:57
te ja fus një gjumi për 7 pale qefe...

Te Befte Mire! Gjume te Embel!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2007, 23:21:10
i rente nje thes me euro,dollare dhe paund kesaj siper o ZOT(se per kembet qe ka i ka hak e shkuar hakut) :engjell:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 15-09-2007, 07:17:49
i rente një thes me euro,dollare dhe paund kësaj sipër o ZOT(se për kembet qe ka i ka hak e shkuar hakut) :engjell:

Hahahahaaa  :-[ shume Thanks. Po ku m'i pe kembet ti mo i uruar?! :d :P Ishalla me rente ai thesi qe the ti. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:49:19
Te jem  mouse-i i njeres. :D(jo per gje por kam ndegjuar se  i ka duart e buta) :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 16:51:20
te ja fusja gjume per nja 5 dite.... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-09-2007, 19:40:57
mos.se te ben keq ne zemer gjumi i tepert(zbulim  shkencor i koheve te fundit) hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 20:53:52
ashtu ndihem per zotin..nje gjume i gjateeeeee
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 20:59:38
Gjumi te rrit :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 15-09-2007, 21:12:30
Te beja nje dore muhabet me charlien  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:14:13
duket nje mbremje e qete perjashta..
te ecja pa menduar per asgjeee...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:21:06
Të bëja një dorë muhabet me charlien  :D


Ehh te perqafoja njehere kete :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-09-2007, 22:56:07
ti hipja njehere ketij e te ecja pak,se e kam kemben e semure.Me kane thene qe mban mire barren ne shpine :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 23:51:26
te sherohet ky robi mo! se ngeli vetem tu u qa :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 08:18:16
ti kisha hedh cajit nje cike me sh sheqer... :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 17-09-2007, 06:24:20
Te me vije ne goja ndonje gje e mire keshtu, per ta ngrene e per ta pire. :P LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-09-2007, 10:56:38
martohet nje shoqja ime....do kisha dashur te isha aty... :( :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 17-09-2007, 12:03:58
te me bjer nje murtaje :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-09-2007, 17:00:20
Te shof nje engjell per se gjalli :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-09-2007, 17:01:57
une tja shikoj. ;)..engjellit hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-09-2007, 18:03:34
..te dija cdo beja per darke sonte.... hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 17-09-2007, 18:24:01
Te martohet dikush qe njohim se shpejti se vallaj me ka marre malli me shkuar ne nje dasem.. Ehhhhh  :P.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2007, 00:02:13
te ja fusja nje gjumi per 8 pale qefe..
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 19-09-2007, 20:12:22
. te isha nje engjell... :engjell:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-09-2007, 21:12:25
shpreh deshire tjeter se kjo tu ka plotesuar komplet :engjell:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 19-09-2007, 21:44:02
te flija ne krahet e tu :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2007, 21:49:15
Te kujt moj???  Te Grensit  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 13:32:49
,,te kisha nje caj..se ohh sa po pertoj ta bej vete,,,
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 20-09-2007, 13:49:14
t´ja fusja nje gjumi se jam semure, kam temperature, me dhembin gryket e po mberdhij:-(((((
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 20-09-2007, 15:40:46
te shkuara. ;)

nje kafe. :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 15:42:43
te isha diku ne nje plazh te ngrohteee...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2007, 15:45:55
I bashkangjitem deshires se kesaj siper :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 20-09-2007, 17:52:46
Te isha diku ne plazh edhe une se eshte nje vape e madhe qe te bie te fiket, ketu, keto dite.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 17:58:17
ahh nje deshire qe  kam tashi...te haja nje cike buke..po me bejne zorret revolucion...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 20-09-2007, 17:59:43
ahh një dëshirë qe  kam tashi...te haja një cike buke..po me bëjnë zorret revolucion...

Edhe zorret e mia keshtu. Por une kam per te dale me motren me duke, te hame dreken jashte te dyja. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-09-2007, 22:34:33
Deshira ime ne keto momente eshte qe pikerisht sonte te sheshoj do situata!!!!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 20-09-2007, 23:02:12
Qe te dal shume mire shopping dhe te dal nga shoppingu e kenaqur, pa shpenzuar shume, si edhe me ndonje gje per vetenh time, kuptohet. :P

PACIM KALAMOJA. :pafshim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: notorious ne 20-09-2007, 23:23:22
paska menie t'keqe kjo...

për mendimin tim do ket par noi perizoma në vetrin... e me vrap se mos mbarohen

dësshira ime...?

pse ta shpreh, po e mbaj për vete... baJ baJ
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 21-09-2007, 02:48:49
tja kpus gjumit  pagjume:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 21-09-2007, 03:14:26
Te bej nje gjume te mire naten, pa shume vape.

P.S. Me shoppingun dolem mire, i kemi blere plot gjera kunates sime, per veten time s'bleva ndonje gje ama, not really.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2007, 04:57:17
Te pakten te kisha pi edhe ca uje, se e kam nji parandjenje se neser do me thahet goja.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-09-2007, 12:04:03
gamilje tjetri!   deshira ime ehh te puth fort fare po fort si di une. dike qe e kam pak larg ehhh.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-09-2007, 13:21:44
sec me ka hipur nje oreks per fjale..fatkeqesisht jam vetem...do doja te kisha nje shoqe afer ti nxirnim ujet e zi ca thashethemeve... LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: charm ne 21-09-2007, 13:43:47
sec më ka hipur një oreks për fjale..fatkeqësisht jam vetëm...do doja te kisha një shoqe afër ti nxirnim ujet e zi ca thashethemeve... LOL LOL LOL

nuk je vetem
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-09-2007, 19:11:19
te ngopen njehere e mire keto te uriturat e forumit :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 21-09-2007, 20:32:24
Te mos i plotesohet deshira ketij poshte jo per gje por ne s'do te ngopemi dot kurre dhe atehere kur te ngopemi pak, do te dale dicka tjeter qe do e duam shume. Hahahahaaa Grens.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2007, 22:39:19
Do deshiroja qe kjo goca SIPER te nderronte opcionin e renditjes se postimeve. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 22-09-2007, 19:00:33
Do deshiroja qe kjo goca SIPER te nderronte opcionin e renditjes se postimeve. :D

Pse ore te bezdis ty qe une i rendis qe postimet me te reja te me dalin siper sesa poshte?! LOL Epo kjo pike e zeze, mua keshtu me pelqen, AMSTEL!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2007, 22:09:54
hahahahah elegance...  :)

te kisha nje kronenburg(kudo kryeson)..ketu afer.... :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-09-2007, 19:20:52
tu plotesofte deshira o ZOT :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-09-2007, 02:18:26
Te mos degjoj me lajme te hidhura e vdekje te rinjsh. :'(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-09-2007, 04:22:05
te njejten deshire si Eleganca....


P.S. e lexova te tema tjeter per cfare po flet.... i'm so sorry  :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-10-2007, 15:15:23
..te ndihesha pakez me e qete...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sugarja8 ne 12-10-2007, 15:17:20
...te perqafoj lalin  ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dimitris ne 14-10-2007, 01:38:26
sa do doja nje ppppppppppppppppppp ica!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 14-10-2007, 01:40:40
Sa do doja mos kisha fjetur diten. jo per gje po skam gjume tani naten!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 14-10-2007, 13:30:52
deshira e momentit asgje me shum pos nje kafe vetem kaq dua
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 14-10-2007, 13:35:56
Cami ja kafja per ty

Ndersa une deshiroj te zgjatet fundjava  :-[
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2007, 19:37:57
Do deshiroja te jem i rethuar  vetem nga zockat. :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2007, 14:48:47
...te isha me shoqerine e shkolles per pak....
me mungon ajo kohe... :(
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 15-10-2007, 15:01:14
te dija kapitalin minimal per hapjen e nje sh.a (shoqeri aksionere) ne shqiperi dhe avantazhet fiskale per investuesit e ri..?????
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 15-10-2007, 22:45:48
Po per ciles shoqeri interesohesh more cheke..ose me sakte per c''lloj aktiviteti interesohesh...se te japim ndonje dore!!!

Deshira ime eshte...ehhh te kisha dike ketu afer fare....  :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: notorious ne 15-10-2007, 23:03:36
buzët tuja jan ato mishel...?
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dimitris ne 16-10-2007, 00:14:00
Deshira e momentit eshte te puthja paaaaaak ato buzet e mishelit :D :D :D
Me thuaj se jane te tuat mishel :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 16-10-2007, 03:10:23
jo jane te nje teveqeleje! LOL LOL. edhe avash i cike shoku
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-10-2007, 14:26:41
si te tuat ngjajne me duket o misheli LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-10-2007, 14:29:25
Deshira im eshte ti fus nje shpulle kesaj mostres .LOL LOL LOL  :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-10-2007, 14:36:34
hec e provoje...po ta mbajtiLOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-10-2007, 14:39:40
Do te vij eeeee. :P  Nuk ma mban jo. :P :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-10-2007, 14:52:47
i frikanaci ahahahahha LOL LOL

deshira ime te pija nje kafe me njeren tek AMC LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-10-2007, 20:19:42
hajt e pije ,po ta mbajti :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-10-2007, 22:25:05
.... te me mbyllej pc vete...se ngela para tij .. LOL LOL

sp me bejne duart ta mbyll.. :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dimitris ne 17-10-2007, 03:40:06
te isha ne hapsire. :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 17-10-2007, 04:40:10
te isha afër njerit....
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 17-10-2007, 20:02:54
Qe per nder ku me ke Crysto.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-10-2007, 14:13:18
..te  haja dicka te ngrohte....po merdhij... :S
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 18-10-2007, 14:45:08
te isha ne Shqiperi
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-10-2007, 19:04:54
..te degjoja kengen time te preferuar..qe spo e gjej dot...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 18-10-2007, 23:51:48
Të jetë plaku mes këtyre cupkave, e pastaj le të vdes ne krahet e ketyre. (Gjithmone po me la mbeska)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 19-10-2007, 16:50:15
UUUUUUUUUUUUUUUUaaa aaaaaaaaaaaaaaa  pse ore kur te paska penguar mbeska ty  :P :P


Bah cfare plaku keq  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 19-10-2007, 17:23:07
UUUUUUUUUUUUUUUUaaaaaaaaaaaaaaaaaa  pse ore kur te paska penguar mbeska ty  :P :P


Bah çfarë plaku keq  :D


Po se me spiunon  ti te plaka, po ta di qe sme spiunon, do ri mes fshatarkave.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-10-2007, 17:58:46
te puthej mishel me kete Milon :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-10-2007, 15:39:55
nga te lindi kjo deshire more grens? pak djelmosha ka ketu qe me gjete xha milon? LOL LOL LOL. Deshira ime ne keto momente eshte te meputhte dashuria ime!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-10-2007, 14:04:28
...te isha e ftuar diku ne nje barbeque....( pa shaka)  :D

saaaa me dilet sot..... :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-10-2007, 19:45:03
Eeeeeee..po te kisha ditur une te te kisha ftuar.Tere diten kam bereb barbeque  ne vreshtat e rrushit qe i kam.


Deshira ime e momentit qe t'a shoh ate zocken  mbreme qe me cmendi fare.Kesaj radhe nuk do te me hik  nga dora aq kollaj. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 16:58:50
me duket se vetem puplat e zoçkave te kane ngele se ato kane fluturu o Lefter :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sugarja8 ne 22-10-2007, 18:56:09
te isha ne tirane dhe te isha ne tv Klan...ti beja shoqeri Koha SS se po me merzitet...te kam xhan :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-10-2007, 21:23:10
..te isha duke bere nani -nani momentalisht... :P :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 22:05:47
ti plotesohen gjitha deshirat patriotes time :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:08:10
T'i plotesohet deshira edhe e Grens  :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 22:10:15
ti kendohet kenga kesaj siper :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:12:41
More, kenga me shume iu kendohet te vdekurve  ^o)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 22:14:44
jo moj,po ku degjon i vdekuri kengen,kendoja sa je gjalle ;) se kur tre vdesin kot lodhesh :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:15:04
Ani pra vdes une  per nje kenge. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:17:11
Ishalla s'te plotesohet ty deshira.......po e vdes njeri bre per nje kenge aman  ;)

Grens, mua m'u duk se deshe t'me kendohet kenga pas vdekjes. Po ti sqarohu mire aman  :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:19:13
Njeri nuk vdes po une vdes. :D

Deshira ime qe te jem diku larg larg larg.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 22:19:31
jo jo,per se gjalli desha me ta kendue kengen ;)(dmth me ta kendue dikush qe do ti) :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:20:45
E te lumte goja ty, e tu plotesofte deshira  ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 22:23:53
besa ti e ke ne dore kete pune ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:28:04
i deshirova vetes de  ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:30:27
Iu plotesoft deshira ketij Grens. :P..Qe  40 vjet mace qe eshte ta ze nje mi njehere. :D :D  LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 22:36:36
i deshirova vetes de  ;)
kendo o kenga sa te doje zemra :perqafim
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:40:36
dhe vjen nje dite.........ku do te kendoj   :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 22:42:05
..po nuk do jete ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:42:11
Kendo sa eshte koha,se te shteret zeri mandej. :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:48:30
Une kam nje hall tjeter.........desh iroj nje kore buke, kam uri e s'kam asnje cope buke ne shpi
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 23-10-2007, 15:27:54
...te ishte e enjte..sot....
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 15:49:39
te shkoja pak ne banje
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 16:02:20
..e kush ta ndalon apo mos gje e ke te zene  :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 16:05:19
:D


LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-10-2007, 17:02:15
ehhhh, ;)nuk po e them :-[
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 24-10-2007, 07:38:53
Deshira ime e momentit fare fare e momentit eshte qe te ik te flej sa me pare (c'fare bej akoma ketu?! LOL) Pastaj deshiroj qe neser ne mengjes (dmth sot) te cohem heret por te jeme  clodhur gjithsesi, te bej shpejt e shpejt nje dush, te mbledh rrobat e te iki per ne Toronto dhe deshiroj sidomos qe KREJT RRUGA TE ME ECE MBARE E PA NJE PROBLEM!! ;) ISHALLA ME ECTE MIRE! ZOTI ME NDIHMOFTE!  :engjell:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-10-2007, 16:56:55
si te eci Eleganca? hmmmmm:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-10-2007, 13:54:03
Deshira ime eshte. te isha diku, ne nje ambient te mbyllur, gjysem te erret, te ngrohte, me nje muzike shume soft ne sfond...dhe dy trupa qe bashkohen per tu bere 1.ehhh sa do me pelqente!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-10-2007, 14:02:38
edeh uen si mishel-i deshiroj. :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 26-10-2007, 14:05:13
ky tipi lart nga nxitimi se ka shkruar fjalen mire edhe une .....gjynah sa ka nxituar

une do doja te isha ne shtrat...e te beja dashuri...ama ta tundja...tere diten :D LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-10-2007, 15:15:30
qekeni nez paq te dy mo! LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 26-10-2007, 15:16:14
te me mbaroje orari i punes sa me pare qe te mund te dal te kryej nje pune shume me rendesi ..
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-10-2007, 13:32:31
nga te lindi kjo dëshirë more grens? pak djelmosha ka këtu qe me gjete xha milon? LOL LOL LOL. Deshira ime ne këto momente është te meputhte dashuria ime!

Moj kukumjaçke, Xha Milo ka qenë djelmosh, dhe e ndjej veten akoma djelmosh, ço qjo kshu e aman, te te takoj njeher xhaxhai ty pa ta tregon se sa djal jam, vetëm ne me ardhç ne fshatim tim.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: biligoa ne 27-10-2007, 16:30:59
do kisha deshire te jam ne kete moment me ate qe e lexon kete postim puc
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-10-2007, 16:33:03
Ku je o biligoa se nuk po te shof. :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-10-2007, 16:44:46
dua gjumeee dhe ashtu do bej!
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-10-2007, 18:53:36
ehhh te kisha prane kete siper ne njeren ane dhe ate Capkenen ne anen tjeter. ;).dhe pastaj le te vdes :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-10-2007, 17:42:20
Deshira ime e momentit eshte qe t'i mbaroj gjithe keto punet qe kam deri neser (ne kohe). I kam dhene afat vetes e di. Dhe deshira e dyte: eshte qe te kem nje mbremje te shpejte e fitim-prurese ne pune. ;)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 31-10-2007, 12:34:04
 pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: pagjume:
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 31-10-2007, 15:29:11
pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: pagjume:

KAq shuuuume te flihet ore cun?! Kush te paska lene pa gjume, ty?! LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 31-10-2007, 16:45:18
nuk dashke shume o Wili :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2007, 17:19:09
Te jap neser nje provim :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-10-2007, 18:33:17
po ku ke TRU ti me dhene e me marre provime o i mjere :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: sugarja8 ne 31-10-2007, 19:44:56
deshira e momentit qe grens te lexoje mesazhet...
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 01-11-2007, 11:24:58
Deshira e momentit eshte tja fus nje sy gjume.
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 01-11-2007, 11:30:54
Deshira ime qe ky robi lart te liroj thesin e pm se nuk i shkojne mesazhet. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2007, 14:23:10
deshira e ime ti shpohet ai thesi kesaj ;),ose ti shqyhet komplet ;) :P
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 01-11-2007, 14:46:47
te bej dashuri...ama lakuriq me duar ne xhep :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2007, 23:21:05
te beja dashuri me triko dhe mbathje leshi,me nje lakuriqe,por pa duar ne xhepa :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: endritii ne 02-11-2007, 00:20:15
do deshiroja qe te kisha pran meje te gjithe miqte e mi me te ngushte dhe te pija me ta aq shume sa te beheshim SSSSSSPAAAAAT.
hhahahaha
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 02-11-2007, 09:40:38
te te kisha ty prane :)
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: M A X ne 02-11-2007, 09:44:54
Ke moj Endritin? :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 02-11-2007, 09:50:19
jo re jo nje tjeter :D

njerin se njef ti :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-11-2007, 10:34:42
Ta di ai njeri sa e kerkon aeroplan ishte bo e kishte ardh! deshira ime eshte ti plotesohet kesaj deshira se e kam xhan! 
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 02-11-2007, 12:13:34
o shoqe...se le policia te fluturoj avjonin se do kishte ardhe djali :)

me ka marr malli per majmunin  keq fare....jo per gje po u bene 3 jave pak a shume...nuk mban me kupa u derdh e shkreta :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2007, 14:02:24
mbaje veten Capkenke moj,perdor atë . ;)..me dridhje derisa ta takosh(ehhh ta di hallin mirë ;),po s'ke çbën nganjëherë) :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 02-11-2007, 17:08:36
e kam me bateri...keshtu me punon tilifoni mua o shoku:D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 18:10:51
deshira e momentit
"me gjet nja dy mij lek me blejt nje paket cigare se ene nji me ka ngel "  :D :D :D :D
Titulli: Re: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 03-11-2007, 15:33:33
te dal per shoping po s'kam vullnet, jam e lodhur
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 04-11-2007, 07:24:08
Te bej nje gjume te shkelqyeshem se me duhet te dal neser qe heret dhe t'ja fus ca vizitave qe kam per te bere. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 16:16:39
Të bëj një gjume te shkelqyeshem se më duhet te dal nesër qe herët dhe t'ja fus ca vizitave qe kam për te bërë. ;)

te dija me shum per te. Esht nje konkurrente e imja ketu, kercenuese e imja.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 04-11-2007, 17:31:26
te dija me shum për te. Esht një konkurrente e imja këtu, kercenuese e imja.

Qenkam konkurrente e jotja?! Nuk e shikoj veten te tille me askend ketu, megjithate Faleminderit po e marr si kompliment. Une kam nje teme qe kam hapur titulluar "Ne Kolltukun e Elegances". Po deshe flasim dhe hapemi aty, te gjithe i ftoj ne kolltukun tim une, apo s'e kam te madh e te rehatshem. MIRESE TE VISH!! ;)

 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 17:33:27
me e pas ni coca cola me pi se jam shum i etur
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 04:27:27
me e pas ni coca cola me pi se jam shum i etur

Na ore cun se te ofroj une jo nje po 5 Coca-Cola. S'me gjendet ndonje ne shtepi, por enkas per ty po dal e po ble nje pako me 12 kanace. Ne s'i pijme Coca-Colat, por po i marr per miqte. ;)

 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 10:17:40
Na ore çun se te ofroj unë jo një po 5 Coca-Cola. S'më gjendet ndonjë ne shtepi, por enkas për ty po dal e po ble një pako me 12 kanace. Ne s'i pijme Coca-Colat, por po i marr për miqte. ;)

 :perqafim

kjo qe po lexon tani esht kompliment i sinqert!!
ti je e shkathet aq sa s'do mundje kush ta perceptoje!! do arrish shum ti, njoh tipin tënd!! vetëm të kesh me shum besin ne vetveten mi, se s'ke fare, ndaj ne realittet ti me tepër hesht sesa flet. Ndërsa, ne botën virtuale ti je vetvetja!! Ateher, pse te të mos jesh kështu si je edhe ne realitet??

...kjo, një kritik e ashper ndaj teje nga un!!
PS. mos më nencmo kurr, të thash njeher!! Pse flas për seks s'do të thot se jam injorante!! E pelqej sexin sidomos kur i shfrytezoj per nje qellim.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 05-11-2007, 10:43:06
Te beja seks :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 10:44:07
Të bëja seks :D

that's right!! go girl!! me too.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 10:48:39
Mi tu mi tu :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 05-11-2007, 12:43:18
ngavash ju siper se u dogjet LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 05-11-2007, 12:51:39
t'u plotesohen deshirat ketyre dyjave lart perveq atij me barre mbi shpine se eshte e pamundur :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 15:24:00
kjo qe po lexon tani esht kompliment i sinqert!!
ti je e shkathet aq sa s'do mundje kush ta perceptoje!! do arrish shum ti, njoh tipin tënd!! vetëm të kesh me shum besin ne vetveten mi, se s'ke fare, ndaj ne realittet ti me tepër hesht sesa flet. Ndërsa, ne botën virtuale ti je vetvetja!! Ateher, pse te të mos jesh kështu si je edhe ne realitet??

...kjo, një kritik e ashper ndaj teje nga un!!
PS. mos më nencmo kurr, të thash njeher!! Pse flas për seks s'do të thot se jam injorante!! E pëlqej sexin sidomos kur i shfrytëzoj për një qëllim.


E Para faleminderit per komplimentin. Por ti e dashur s'me njeh hic mire akoma. Une kam SHUME BESIM tek vetja dhe jam kjo qe sheh si ne realitetn si ne virtualitet. Nejse ti s'me njeh pothuajse akoma fare per te bere pergjithesime, megjithate faleminderit per observimin. Dhe sa per ate kritiken: une s'kam asgje me faktin qe ty te pelqen seksi. S'e kupton humorin tim ti jo, akoma jo. Ama bota nuk vertitet rreth seksit dhe nese mund te te jap une nje kritike te vogel: mos e lidh gjithcka me seksin, jo per gje por je edhe goce e diplomuar e di ta besh hesapin mire. Une nuk te kam nencmuar. Si duket ty te pelqejne nencmimet vetem nga cunat, s'i dashke nga gocat e zgjuta. LOL

Ja Kalofsh Mire dhe u Mire-Kuptofshim! :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 05-11-2007, 16:41:16
te pres bileten per ne Shqiperi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 05-11-2007, 16:43:09
Te pres Capkenen ne Rinas.lool :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 05-11-2007, 16:44:53
flm Stalon... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 16:46:20
T'i shkoje mbare shume udhetimi per ne Atdhe, Capkenes.  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 05-11-2007, 16:48:17
No prob Cape... mbar do i shkoj Elegneee..Me makin dipllomatike do e pres dhe me eskort te posaqme. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sugarja8 ne 05-11-2007, 19:29:07
Ta kthej kohen prapa...lol...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 23:00:17
te me zhvesh rrobat ndonjeri
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:21:34
Qe ti plotsohet deshira kesaj siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 06-11-2007, 07:30:00
Te me zere nje gjume i rehatshem fare. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 06-11-2007, 09:50:54
zemra ime te me thote qe me do shume! kam shume nevoje ti degjoj keto fjale sot me shume se kurre! :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 12:35:52
zemra ime te me thotë qe me do shumë! kam shumë nevojë ti dëgjoj këto fjale sot me shumë se kurrë! :(

booooooh sa e te ndjeshem qe jan ketu ee!!  :P

si zakonisht, deshira ime dihet LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 06-11-2007, 13:17:14
Ndjeshmeria  eshte pjese e shpirtit. vetem nese ske nje te tille nuk njeh as ndjeshmerine. nuk besoj se edhe ti je pa gje thjesht duhet te dish te nxjerresh jashte ate cka fsheh brenda! dhe boll me e uruar i hoqe rrobat se po na behesh si maniake seksuale, te del lezeti jo per gje. squhet joshje kjo e jotja por vulgaritet. deshira ime qe kjo femer te ndergjegjesohet!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 13:44:09
Hahahha...mishel :D


Deshira ime eshte qe tu plotsohen te gjitha deshirat ketyre :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2007, 17:08:04
te me zhvesh rrobat ndonjëri

Qe t'ja plotesoj deshiren kesaj. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-11-2007, 17:37:16
tja fusja njeres me sa fuqi te kisha(shpull e kam fjalen) :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 18:12:09
Ndjeshmeria  është pjesë e shpirtit. vetëm nëse s'ke një te tillë nuk njeh as ndjeshmerine. nuk besoj se edhe ti je pa gjë thjesht duhet të dish te nxjerresh jashtë atë çka fsheh brenda! dhe boll me e uruar i hoqe rrobat se po na behesh si maniake seksuale, te del lezeti jo për gjë. squhet joshje kjo e jotja por vulgaritet. dëshira ime qe kjo femër te ndergjegjesohet!

te integrohet, mbase primitive
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2007, 18:19:18
..nje vaske me uje te ngrohte...muzika ime e preferuar...dhe qetesiiiiiii...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sugarja8 ne 06-11-2007, 19:51:19
..një vaske me ujë te ngrohte...muzika ime e preferuar...dhe qetesiiiiiii...

 Motra,kjo deshire te plotesohet easy... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 23:37:13
Qe t'ja plotesoj dëshirën kësaj. :D :D


Hahaha...fare nuk po te shkon LOL


Deshira ime eshte qe te mbytet ky dikuu :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 23:46:15
te mos kem gripin
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 23:54:11
Ti kalok gripi sa me shpejt kesaj siper se mos me kap edhe mua pastaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 01:44:30
¡Qué importa uno más o menos! LOL Romeo & Juliet, te dy se bashku de vdesim ke shtrati :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 01:45:59
Qe ti plotsohet deshira kesaj dhe mua gjithashtu :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 01:48:47
ndersa po benim sex LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 01:52:26
Deshira ime tani është qe ti plotesohet ajo dëshira qe ka ke firma kesaj siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 07-11-2007, 15:27:50
Aman ti plotesohet deshira ketyre 2 depravados se na e kthyn forumin ne seksi forum! LOL LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2007, 16:05:30
AMIN
dhe une them aman tju plotesohet deshira ketyre dyve me siper...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 16:28:32
Charlie ke ik prej dursh ......grumbullohu shoku grumbullohu...se mos te del buzeqeshja ndonje mashkull ate bej ahaahhaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 07-11-2007, 16:33:36
Lerini lerini rehat njehere, ata vetem po zbaviten, se asgje te keqe nuk do bejne ata .. e dini ate thenien: kush flet shume ... LoL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 07-11-2007, 16:51:59
Nje kafe.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 17:27:13
me pi hashash :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-11-2007, 19:15:21
me qene afer kesaj, kur te pije hashashin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 20:09:51
deshira e momentit???

te isha ADMIN vec nja 5 min....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:23:42
Aman ti plotesohet dëshira këtyre 2 depravados se na e kthyn forumin ne seksi forum! LOL LOL LOL LOL

celoso, niña pequeña?? Ne fakt, ti je ajo e paedukuara!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:26:07
Haloooooooooooooooo ...Pini icik uje te ftohet. :D

Deshira ime e momentiti:Ti behem kurban kesaj siper. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:30:22
oohh, lefter, sikur sikur. Por, Charlie esht ai qe me ben te ndizem porsi zjarr!! Edhe ti, por ai disi i cik ma shum :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:31:40
hahahhaha...ska lidhje ai te ben te ndizesh,une te bej shkrum. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:34:51
Deshira ime eshte qe ky te mos enderroj me sy hapur se mbaroj i gjori :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:36:28
ndersa e imja, qe gocat ketu te mos xhelozojn në neve
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:37:27
Hahaha edhe cuna njeashtu :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:48:29
Une nuk te xhelozoj,thejsht te lo pa ,,buzeqeshje,,. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:49:44
Deshira ime eshte qe ky tipi qe mos xhelozoj se e mbyti fare :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:50:59
e imja tani, qe keta te dyt te lidhin paqe :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:51:52
Ska paqe me hajduta ..ata duhet te eleminuar nga faqja e dheut :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:52:13
Nuk ka paqe pa te marr une ty. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:53:31
deshira ime, qe njeher te jem e charlit, pastaj s'e dij :P Lefter, ty te kam ven ke lista si te dytin LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:54:09
E imja do te jesh gjithmone :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:54:36
hahahahha...Po une kurr nuk kam qene i dyti mojjj..... :D..Edhe liste nuk pranoj te dua komplet. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:56:36
Deshira e ketij eshte qe te jet i pari po sa te jem gjall une joo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 00:39:47
charlin tim te kisha pran meje tani
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 00:42:17
Te me kishte afer kjo ke shtrati :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 01:06:13
t'i puthja nje her buzet e ktij
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-11-2007, 16:09:23
Te isha ne krevat :P duke fjetur pra :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 08-11-2007, 17:37:07
Të isha ne krevat :P duke fjetur pra :P

Edhe une te vija e te te tundja krevatin moj cupke, pastaj to see to do, hihihihi ma ka mesuar ai Leftoja kete "to see to do" se cdo me thene, une se di per ideal te partise.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 17:42:57
ti fusja një shpull Mishelit. :) se me merret me adoloshente. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 08-11-2007, 17:47:12
ti fusja një shpull Mishelit. :) se me merret me adoloshente. :D

Tamam te keqen, edhe une nje shpulle prapanicave te saj. Gjithe keta burra me namuze ketej, ajo me meret me adoleshente, pthuuu fare e keqe.
:)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 17:50:46
E ashtu te lumte Milo,idealet e partiseee nuk duhen harruar. Cfar do populli ben partijaa dhe cfar don partijaaa ben Populli.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 08-11-2007, 17:57:41
E ashtu te lumte Milo,idealet e partiseee nuk duhen harruar. Cfar do populli bën partijaa dhe cfar don partijaaa bën Populli.

Te lumte Mandolina or djale. Mire e the,
Cfare do Partia ben populli, dhe cfare do populli naaaaa, opingat ben partia.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 18:06:28
Partijaaa jone miloo nuk do rrije te na bej opingaa neve se ka shume pune per te bere me armiqteee e huaj dhe te vendit..opingat ti bejme vete ashtu si ne kohen e turkut apo do me tradhetuar vijn e partise ti milooo?. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-11-2007, 18:21:10
EEE Me paska dale emri per ushtar? stalono e si po e lejon ti milon me me gjujt prapanicave aaa? deshira ime ju befte gjuha opinga ketyre!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-11-2007, 19:07:23
t'i puthja një her buzët e ktij
te ishte kjo buzeqeshja me holle ne foto,per pak gje e paska lene. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-11-2007, 21:59:35
Edhe unë te vija e te te tundja krevatin moj cupke, pastaj to see to do, hihihihi ma ka mësuar ai Leftoja këtë "to see to do" se çdo me thënë, unë se di për ideal te partise.
hahahah leftoja mos te ka mesuar to do to see :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 09-11-2007, 14:25:18
hahahah leftoja mos te ka mësuar to do to see :P

E c'llafos moj korbe, di te flaseç shqip. Do pies njeher plaken te me thote cdo te thote to do to see
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-11-2007, 20:36:16
te puth ky Milo te gjitha gocat e forumit(me perjashtim te 2 gocave) hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 09-11-2007, 21:29:13
Pa thuaj ato 2 gocat, se mo plaku ato te dyja do te puth vetem, pa he
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 09-11-2007, 21:29:30
..ahhhh nje caj...saaaaaa po pertoj ta bej...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2007, 15:56:41
Te kisha nje femer ne kete moment qe te me bente nje masazh. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 10-11-2007, 16:06:32
Te njejten gje si parafolsi por me role te ndryshuara. hahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-11-2007, 16:21:51
Të njëjtën gjë si parafolsi por me role te ndryshuara. hahaha
:love: :love: :love: :love:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-11-2007, 20:26:26
Ti jepja ketij  nj kinez per ti bere masazh. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2007, 20:29:24
Deshira e momentit te ika sa me shpejt per gjah dhe ti hargjoj keto lek qe morra sot nga bastoret :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-11-2007, 20:33:20
Nuk  shpenzon ti,ski zemer. :D


P.S.Po deshe ta bej nji telefon ma vone se jam me ca zocka neper Prishtine. :D(e ti hargjoj une paret  :D e tua)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2007, 21:06:16
Hahah..kam kam me shum se ti biles :Dp.S. Nuk e di si di me vejn punet ...po nese shkojn mire te therras une mos ta nin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 10-11-2007, 21:14:04
te mos ndalet rryma vetem kaq dua per sonte
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 16:50:50
Te eci :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-11-2007, 16:55:03
T'ia hyja njones me shpulla hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 16:57:32
te shtrihesha mbi toke.....te ulerija te dehesha te behesha tap tap tap....te grisja rrobat....:)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 17:00:17
nje holiday 3- mujor..diku  larg..sdo ishte sh keq...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2007, 20:21:26
Te jem jastuk i Naomi Campbell. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 21:20:59
Të jem jastuk i Naomi Campbell. :D :D
..ke ndonje kerkese tjeter?? :P :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2007, 23:12:14
Po kam. :D

Te jem carcaf i Giseles... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 23:42:15
Po kam. :D

Të jem carcaf i Giseles... :D

meqe po kerko..kerko shume... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mbret.... ne 16-11-2007, 23:59:35
Te jem afer Dreamm.!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2007, 00:03:11
Të jem afër Dreamm.!!

..te paska marre malli per ndonje grip ?? :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mbret.... ne 17-11-2007, 00:23:27
..te paska marrë malli për ndonjë grip ?? :(
qa ka lidhje mer  e ndajm pergjysme ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2007, 00:28:55
qa ka lidhje mer  e ndajm pergjysme ;)


..do mbytesh..lol..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 17-11-2007, 01:04:54
meqë po kërko..kërko shumë... :D

Patjeter qe kerkoj shume une,qe psh ne kete moment jam  i disponuar per nje grip. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2007, 09:31:04
Patjetër qe kerkoj shumë unë,qe p.sh. ne këtë moment jam  i disponuar për një grip. :D

... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2007, 11:46:26
Te me sillnin nje kafe sepse po pertoj te ngrihem nga krevati.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 18-11-2007, 17:53:43
ja prit ta sjell me vinc LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 18-11-2007, 18:53:34
te me pushonte dhimbja e kokes :( :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2007, 18:57:39
Pse re nga se te dhem ty koka :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2007, 21:59:32
tja perdredh koken ketij siper(po vetem njehere dhe mjafton) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-11-2007, 14:48:14
Te isha fizikisht  prane dikujt, sepse shpirterisht  jam edhe shume! :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-11-2007, 14:50:03
te beja nje dore ..... muhabet LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 15:43:40
ti fus kesaj nje shpulle
 LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-11-2007, 15:46:16
jo se pastaj vijne acidet dhe nuk kam ku ti laj dhembet ketu LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 15:57:48
atyre s'kemi cu bejme ne. :P 

Ti ike dhembja e kokes kesaj. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2007, 21:20:38
Deshira ime eshte qe neser mengjes   te zgjohem  dhe ta kem koken ne te njejten jastek me Angelinen. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2007, 21:28:19
...nje  udhetim ne hene sdo kish qene keq... LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 13:51:53
te shkoja me dreams ne hene. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 14:00:01
te shkoja me dreams ne hënë. :)


..po forumin ku do e leme?? :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:05:32
ja lejm Grus(Mishelit)pa merak e lem ne duar te sigurta. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 14:10:22
ja lejm Grus(Mishelit)pa merak e lem ne duar te sigurta. :)


..ku te le ajo te ikesh ne hene ty ore.. :P

merre me shkrim... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:13:19
loool me le me le,se i them do iki me sherbim jasht shtetit. me shkrim dhe me vulen e buzve ja marr.loooool

kur do nisemi per ne hene?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 14:14:16
ta ndreq misheli ty....ke per ta pare LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:17:49
shesh shesh ti,ne vend qe te me mbrosh mua fillon dhe te me ngaterrosh.loooool
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 14:19:39
po ate e dua me shume se ty une ore ahaahaha LOL

ate e kam shpirt te vogel:)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:20:56
po ku ka shpirt ajo..akoma se din ti qe ja kam marr une..loooooool
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 14:21:24
loool me le me le,se i them do iki me sherbim jasht shtetit. me shkrim dhe me vulen e buzve ja marr.loooool

kur do nisemi për ne hënë?

 hmmmmm: hmmmmm:

u cheater... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 14:21:58
ka re ka....e ka heq menjane vetem per mua LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:24:35
sametimes. :PCapkene ku e ka len menjeane se nuk lash zyrtar kordorope pa kontrolluar.loooolTitulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 14:33:51
femra eshte e fshehte stalon..gjoja ju merrni vesh shume po ne jemi pus....ehehhehehe sa gjera ka lene ajo menjane per mua LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:36:07
hahahahahah Cfar jeni juve se nuk e mora vesh..e perkthej une ti vetem thuaje ate druq bakllavaje.looooooo ool
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 14:37:20
jemi pus ore.....nuk na njihni kurre j cfare jemi :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2007, 16:48:40
Pus pa uje jeni.  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 17:04:50
Pus me uje te ndotur :D


Deshira ime e momentit eshte qe te jem diku ne det :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 17:24:59
prandaj vini e zgjasni koken ju ke pusi ahahhaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 17:43:22
Pika pika mbushet pusi themi neve :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 17:43:53
e mbush shiu mos ki hall :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 17:45:11
Po kur ska shi ca ben ? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-11-2007, 18:37:36
mbushet me kos(po ku di ti se cfar dua them.te duhet 1 muaj ta marresh vesh) hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 19:15:05
Deshira im e momentit eshte....Qe ky Grens te jete ajo ,,pula,, ne avatarin e Charlies e Charlie te jete ai lepuri. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 19:21:06
Mendoj qe nuk mund ta perballoj ky shpejtesin e lepurit o Leftu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 19:48:04
Deshiroj qe ketyre dy siper ti qartesohen mendimet LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 19:51:28
Deshira ime e momentit eshte qe ta kisha afer kete siper vetem per nje minut :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 19:55:09
Deshiroj qe ketij siper ti bëhet dëshira realitet :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 19:57:50
Fjala jote ne vesh te zotit
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:01:18
Uuuu jo ore jo ishte dëshirë fallco :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:03:47
Une e thash nga shpirti ti nuk e di :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:06:26
Jo ore se kisha fjalen per deshiren tende por per timen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:08:35
Sidoqoft ishalla me behet ajo deshire qe pata realitet mua ty nuk e di :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:28:07
Epo mire si tduash ti :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:30:33
Une ashtu dua ..po ti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:37:52
Macen e komshijes ta bej une cke ti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:43:14
Nuk me duhet maca e komshijes mua ...ti me duhesh :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 20:44:32
hahahh..O Charlie sa here te kam then  mos me shkel neper arrat e mia. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 21-11-2007, 20:44:32
Qenke ftohur me duket :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 20:48:04
Une shum mire jam :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 20:48:46
Deshira ime e momentit eshte qe ky siper te vret veten. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 21:14:00
Hahah...kjo deshire eshte e parealizuar :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2007, 22:05:21
...te kisha ca kredit ne tel..per momentin... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2007, 15:57:06
Dil jashte e bli nje karte se le nam. :P :P :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-11-2007, 16:11:16
te me perkedhelte dikush :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2007, 16:15:21
Jepio atij kolegut qe ke perbri 10 Euro dhe te perkedhel per ca momente ai. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-11-2007, 16:39:59
shefit re....qyqa une pas ca ditesh kam provim ke ai :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2007, 16:41:33
Epo po e bere kete sot e more provimin neser CApi. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-11-2007, 17:01:14
si marr provimet me korruptin una :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2007, 17:02:56
Ne kete rast me pak Lodhje dhe Pak mund. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Oqeani ne 22-11-2007, 17:30:53
Me ia zmadhu RAM-memorien kompjuterit se plasa  >< kur po i hapi shum faqe,, :@ 
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2007, 19:19:14
Ta kem kete Korcarken ne krah se kam ca fjale per ti thene ne vesh. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 22-11-2007, 19:40:05
te kisha ty afer :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-11-2007, 20:54:36
ehhh u dogj kjo,ishalla i realizohet deshira sa me shpejt(por jo me ate siper) :perqafim :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 22-11-2007, 21:13:47
Qe ti humbet i tere gjaku qe ka ne trup :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-11-2007, 21:16:38
ne vend te lepurit te kete nje derr te eger,aty ne kurriz(megjithese me vjen pak gjynah se ka rrezik ja merr shpirtin fare) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 26-11-2007, 11:12:04
te kisha mbaruar kete projektin qe kam ne dore :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-11-2007, 22:00:05
mbaroje mbaroje,dhe fillo tjetrin ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-11-2007, 22:56:58
Qe te merr ky siper nje litar dhe te varet :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-11-2007, 17:22:24
Qe mos t'a tradhetoj zocka e vet kete lart edhe njihere. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2007, 17:30:20
Hahah..hec mytu ti o kopuk :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-11-2007, 18:32:12
te kam kete dreq linje se kam 2 ore...ngela pa fol me nipin e mbesen


mishel..do lahem cik une lali tashi..flasim pak me vone :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 27-11-2007, 22:18:56
per momendtin do doja qe te isha ne gjume ,e te mos dija qfar ka ndodhure  sote :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 27-11-2007, 22:20:40
për momendtin do doja qe te isha ne gjume ,e të mos dija qfar ka ndodhure  sote :(

Pse mi goc ca tka ndodh :D

 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 27-11-2007, 22:29:18
hahahahah ej edhe pyet?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 27-11-2007, 22:31:58
Jo ku di gje une :D :perqafim


Shoku do fle tani une naten  :puth
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2007, 23:05:16
Te me doj kjo aq sa e dua edhe une :D :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 28-11-2007, 16:21:17
te ishte dita e veres sot dhe te isha ne elbasan :(

oh zot sa me mungon Shqiperia....kush me beson sa me ka marr malli ne kete kohe kaq te shkurter :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 23:15:57
Te ishe prane meje dhe embel ashtu sic vetem ti di , te me thoje- te kam xhan!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 00:31:52
Qe te gjithe antaret e ketij forumi (por te gjithe ama ) te jene ne linje njekohesisht vetem per 5 ore ....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 04:00:28
S'mba forumi gjith at kallaballek. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:11:06
% ore do bej si do bej .....e imagjinon dot si do behet ...kalaballik dynjoja :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 04:16:00
E imagjinoj,, pas 5 oresh forumi do ngjante si ndonjë restorant apo oborr ku sapo ka perfundu dasma.....ose synetlliku. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:28:17
...Maxi me Erlehten do ishin nusja me dhendrrin i bie :D

Ku do ishin ata ....dhe kush do u merrte me pastrimin ...mbledhjen e berxollave te mbetura dhe shisheve te rakive pergjysem :D
Po nuk e patet bezdi ma leni mua kete pune :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2007, 04:30:19
E ben dot vetem, apo ti thom Mishelit te te ndihmoje?! :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2007, 04:31:35
Jo jo e bej ...ohh te keqen raki dhe mish per nje muaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 20:20:05
te jet koh e bukur jasht me diell :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-11-2007, 20:22:54
ta kem komshi kete siper? ;)(si fillim them..) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 20:26:04
mos te me afrohet ky noiher
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-11-2007, 20:27:14
te jem afer teje gjith jeten :perqafim :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 20:29:49
ouu avash mor cun sa shum qe kerkonte mbase dhe do jesh dmth mos del noiher kshu komshi ne tiron
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-11-2007, 20:32:10
deshira ime ne vesh te perendise(ne perputhje me ate qe the mesiper) :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 29-11-2007, 20:32:39
ahahahhahahahhha po ku e ke shpin ne tiron ti
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Blue sky ne 29-11-2007, 21:40:22
Te bashkohen dy zemra
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 30-11-2007, 17:43:11
Te kisha nje cik kohe te lire :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Blue sky ne 30-11-2007, 18:53:00
Te takoj dike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 30-11-2007, 19:00:59
nje tekilla nje teke jo me shum
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: bobonline ne 30-11-2007, 19:06:23
DESHIRE IME E MOMENTIT ESHTE E MADHE: me pëlqen shumë te ktheja vetëm për pak momente (e bëjmë 1 ore??) te pasurit ne te varfer e te varferit ne te pasur për ti treguar te gjithëve se sa e pashpirt dhe e pa_ekuilibruar është bota ku ne jetojme... Të gjithë për vete e zoti për asnjë. BOB
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 30-11-2007, 19:10:04
Deshira ime e momentit eshte qe te kisha nje jave kohe te lire (s'po kerkoj shume, aq nje jave) dhe magjikisht te beja shume pune gjate asaj jave, t'i beja tere punet e shtepise, dekorimet per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri, shoppinget e pazaret, sikure te me dilte koha per plot qejf, ta kaloja shume kohe te lire me My Baby. Dhe te kisha kohe per tu shkruajtur kartolina, E-Maile dhe mesazhe gjithe shoqerise se larget. E di qe eshte goxha deshire, por kjo eshte deshira ime c'te bej une!

Perqafime :perqafim dhe Fillim te Mbare Festash te Gjitheve! Paci sa me Shume Kohe te Lire!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: bobonline ne 30-11-2007, 19:15:43
Sa vjeç ke ti moj xhan (zonjushe ELEGANCA)? Ahh sa dëshirë e çuditshme.... eh zot na ruaj. Nejse, s'do me çuditje po të me thoje qe do doje te shuaje urine e te gjithë personave se botës se 3-te (varferi ekstreme). BOB
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 30-11-2007, 19:49:42
deshira momentit???? te dilja per kafe me ndonje...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 30-11-2007, 19:52:52
dëshira momentit???? te dilja për kafe me ndonjë...

 te te ftoj apo do vish vet zgjidh si te kesh qejf
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 30-11-2007, 19:53:44
po vi meqë mka vajt menja me dal për kafe por ec me mer ti
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 30-11-2007, 19:57:29
me prit zemra se erdha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 30-11-2007, 19:59:45
te lutem a te vi edhe unë me juve :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 30-11-2007, 20:00:51
me prit zemra se erdha


po pres un shpejto..se me hiken deshira masanej (per te dal me kafe) ehehe
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 01-12-2007, 00:18:56
te lutem a te vi edhe unë me juve :perqafim

Me merr edhe sorelinen me vete dhe hajdeni ke unë juu :D


p.S. eurugina ku do shkosh ti pa mua ee :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 01-12-2007, 08:12:01
po pres edhe ca o te me kapi deshira per gjume ose per te dale te pi nje kafe! po me sa shoh ka gjasa te ndodhi e para!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 03-12-2007, 15:23:39
Nuk e them dot  :D  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-12-2007, 15:35:04
Nuk e them dot  :D  :P


Rrijini larg kesaj se paska mendje te keqe LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 03-12-2007, 15:39:49
tia hy nje robi ne dru po ku ti djeg e dhemb!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Oqeani ne 03-12-2007, 15:52:53
Po kush do te jet ai  fatkeq  mishel   :D

 Nje qaj te nxeht me avull mbi gote,,Apo   hmmmmm:      nje smirnof -ice,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2007, 22:11:24
..nje darke perjashta diku....sdo kish qene fare keq... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 03-12-2007, 22:13:21
Te bashkohem me Mishelin me rraf nanjonin (cilin ti teket asaj ..pak rendesi ka per mua :D)
Kam ca energji qe me duhet ti nxjerr .....hmmm tani qe e bendoj s'ka nevoj te shkoje puna deri ne sherr :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 03-12-2007, 22:15:49
te jem ne krevat te shplodhem se po vdes ne kemb...jam shum e lodhur
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2007, 00:05:04
Po ik mi ca pret :D


Une pervete njeher skam deshira te gjitha i kam per momentin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 06-12-2007, 22:43:16
Te isha nje cik ne Shqiperi  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 22:44:50
te mos pertoja tani te dilja te pija nje kafe ...po eshte shume ftohte perjasht
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 06-12-2007, 22:47:00
të mos pertoja tani te dilja te pija një kafe ...po është shumë ftohte perjasht

Pije moj aty :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 22:49:42
Pihet kafja vetem :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 06-12-2007, 22:52:53
Po,ndonjehere dhe do e pish mo yllo :D

Nejse ti po nuk pertove eja se te bej une nje kafe geil fare  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 22:57:16
Pihet kafja vetëm :S
Lisa: per kafe eshte pak vone ktej nga une, por po ta pati qejfi per ndonje cocktail "rigjenerues"...mi gjith qejf ta ofroj.... :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 22:59:57
ku te vi mi ....ehhh sa gjera me krahe..

Cheke rrofsh po me thuaj mos je gje komshiu Erlehtes ti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 06-12-2007, 23:03:20
LOL 

Shtetet i kemi te tille me duket  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 23:05:23
komshijet i kam si shpirta(jo te gjitha, po ca)..vetem se jan te gjitha taljone...... :D

po per nje gote shampanje me za luleshtrydhe dhe krem me shije vanilje..ta ka qejfi??? :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 23:08:56
po pate ndonje dopjo raki mareje ose ndonje xhin shqeto mire do jete ...
shampanje me luleshtrydhe ...le te themi qe nuk jam tip shampanja :D Eshte rast i vecante nje gllenke per vitin e Ri :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: informacione ne 06-12-2007, 23:09:39
te me sjellin nje shkrepese
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 23:10:17
Te keqen lali ty...frigo barin e kam gati per çdo lloj pijanecje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 23:11:27
tani ma ke bo qefin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 23:17:08
mundohemi...gjithmo ne per te mire te popullit... :D

e mban, e mban pijet ti, he!!!! :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 23:18:34
Jam goce Tironsi ...si mendon ti e mbaj une apo jo  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 23:21:40
teorikisht...e mban....e mban, e mban :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2007, 23:22:40
hahahaha LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 06-12-2007, 23:28:47
qesh ti qesh... :D po kur te pyesin...a u lodhe: si do pergjigjesh...u kenaqa????? :D :D :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 00:43:56
nuk do ti le arsye askujt te ma bej ate pyetje :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 00:47:39
heeee..e dashke pa te pytme ti!!!??? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 00:55:23
jo nuk do me pyesi njeri a u lodhe ....pasi do e kene te qarte dhe do ta shikojne qe une nuk ndjehem asapk e lodhur :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:00:04
Dmth, nuk te paska ndodh me u lodh nai her....
po tashti o Lisa edhe ti duhet ta pranosh se çdo gje ka nje here te pare... :D....sidoqofte me vjen pak keq, qe qenke nje femer e pa lodhur, se ne fakt puntoren e mire e shperblen vetem lodhja, apo jo? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:09:49
puntoren e mire e sherben ceku i majme :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:11:25
Ta mbeshtes plotesisht...mendim in :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:46:14
Pse je vete puntore i mire :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:51:25
Ta mbeshtes perseri...mendimin. .. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:53:52
e merrke cekun e majme dmth :D

mos ma mbeshtet me se nuk jam shtyll qe te mbaj une :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:00:22
me pi pak uje...... :D LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:01:53
ti thuje troc me falni dy minuta sa te shkoj ne banjo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:07:27
marova pune..... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:08:37
i lave duret...:D deshira ime eshte te ket la ky me nolt duret se ku nuk te con imagjinata ...po na fut ndonje virus ne PC :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:11:46
Mos ki merak, se perdor gjithmon doreza... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:14:58
me doreza ne hale me ??..me fal ne tualet banjo doja te thoja ...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:27:51
Kush ka shku nhale moj.... :D me doreza perdor pc-n...m'duket si me qene femer.... :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:45:47
hahaha si e ka emrin ...apo e ke lone anonim :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-12-2007, 03:00:19
tja kpus gjumit  pagjume:


Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2007, 03:43:14
Te me vinte gjumi se jam bere si lakuriq nate.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 00:58:55
Deshira e momentit  është  qe te kem ja 5 zocka verdall. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 00:59:29
Pse ca do me besh???? :D  :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 01:05:41
Te  te bej Tsunami. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 01:07:10
tsunami?  ^o) hajde mendje hajde....  hmmmmm:  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 01:13:48
hahahhha..Eshte nje stil i ri  i te kercyerit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 01:14:50
po pse s'thua ti??? une s'e kam degjuar ndonjehere... po goce shpije re goce shpije :P LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 10-12-2007, 01:54:50
te mar pushime
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2007, 11:38:31
te marre kjo pushimet :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 18:56:10
po pse s'thua ti??? unë s'e kam dëgjuar ndonjëherë... po goce shpije re goce shpije :P LOL

Ta them ne ndonje vend tjeter,se po me pa Lisa mi keput telat e te kercyerit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-12-2007, 11:56:29
..te ishte nje cike me ngrohte.. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Blue sky ne 17-12-2007, 12:27:25
UUUaaa si eshte kjo bote, te tjeret kane ftohte une kam shume nxehte, une besoj se duhet ndare temperatura, ftohte + nxehte = 21 grade qe duhet te jete temperatura normale hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 17-12-2007, 14:09:31
te mos binte kaq shum bor
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 17-12-2007, 14:36:13
Te isha ne ndonje hotel me pishine ...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2007, 14:38:39
te ishte me e plote kjo foto. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 17-12-2007, 14:41:05
Te njejten deshire e kam edhe une si ky Tipi siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2007, 14:41:48
Te realizohet deshira ime dhe e Charliet. :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 17-12-2007, 14:42:39
keta te dy me siper te shkonin te hanin petlla me sheqer sebashku :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 17-12-2007, 14:45:12
Hahah..deshira ime eshte qe ti shof iher edhe buzet kesaj siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-12-2007, 17:40:34
te ishte njeri ky siper, se me vjen gjynah per te hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 21-12-2007, 14:56:29
ehhhhhhhhh kam shum
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: LIPJANALI ne 21-12-2007, 14:59:32
deshira e momentit eshte ???????????
me ardh ......
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 18:38:50
te jem me te
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2007, 21:37:14
te mos me merzitet njera per ate qe i bera. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2007, 12:33:01
..te isha diku...holiday..por ngrohte..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2007, 12:34:46
Kjo diku ka te beje ketu ne planetin toke apo ne pergjithesi :P?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-12-2007, 12:37:28
Te vinte elektrifikimi se i mprefa gozhdat
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2007, 12:37:56
Kjo diku ka te beje këtu ne planetin toke apo ne përgjithësi :P?
..

pse ti..shkon ne holiday ne ndonje vend tjeter pervec TOKE?? :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2007, 12:38:26
Po ne det. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: biligoa ne 12-01-2008, 02:56:57
te iki
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2008, 12:41:49
te iki

nice thought my friend.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-01-2008, 13:37:16
te bjere shi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2008, 13:53:55
nje caj ne tavoline...  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-01-2008, 13:57:31
nje vodka and lemon
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2008, 14:01:23
një vodka and lemon
..
pranon shoqeri? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-01-2008, 14:33:40
po ec po varet se sa mban. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-01-2008, 23:12:43
te rijetoja per ca caste pjese nga e kaluara! vetem pak caste, me ata qe si kam me prane vetes e qe me mungojne sa shpirti e di! valle kerkoj shume???? e di kerkoj pamundesi.....sa keq
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: goonxhe ne 12-01-2008, 23:20:33
mos te ndihesha kaq vetem...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 13-01-2008, 00:09:32
te mos ik neser ne oren 7 te mjesit ne pune...... :( dhe ky dreq inventarit ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 13-01-2008, 01:37:22
te isha ne vendlindje :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 13-01-2008, 01:45:25
Me paska ardhe motra madhe ....nje deshire e para ta puthja njehere fort ne te dyja faqet se na ka munguar ...Kinge nga je ti xhan....


Deshira tjeter qe aty ku do te shkoja tani te kisha dike prane qe te mund te bisedoja tere naten (kur them bisedoja nenkuptoj te haja nje darke me shumepjata :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 13-01-2008, 01:52:53
Te isha ai "dikushi".....me i fut i t'hogrme t'mire me Lisen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 13-01-2008, 01:55:51
Se shef ti sa dikusha jane bo te shkallet e mia jam tu i kapercu ka tre e ka kater ...prit rradhen ti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 13-01-2008, 02:02:14
deshira ime eshte me qon n'fun t'shkallve edhe Lisa ashtu tu kapercy..ti ngatrrohen komt.....pastaj  fet te krahet e mi... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 13-01-2008, 06:25:08
Ju plotesofshin te gjitheve deshirat :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 13-01-2008, 17:15:55
je tete ndonje i njohur ktu :D :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 13-01-2008, 17:56:59
te kisha nje sherbetor tani ta nisja tmerte nje paket duhan :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 13-01-2008, 18:35:44
..te mos ekzistonte cigare  ne rruzullin tokesor.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dalber ne 13-01-2008, 18:37:48
Tu thafte goja :D :D

tash po dal se me ka rene shume niveli i nikotines :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 14-01-2008, 17:33:37
te mos vete sonte ne pun
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-01-2008, 18:16:35
je e shajtme po ike ne pune LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2008, 18:31:08
Kjo eshte deshire apo sygjerim ujko.  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-01-2008, 19:37:58
te kisha njeren ketu afer :-[(ti tregoja nje barsalete ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 14-01-2008, 20:34:48
qe te ishte data 26 janar :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 14-01-2008, 22:52:41
Me paska ardhë motra madhe ....një dëshirë e para ta puthja njëherë fort ne te dyja faqet se na ka munguar ...Kinge nga je ti xhan....


Ciao sis :perqafim Ja kshu me pune :S vajz puntore une pranej :D

Ty mire te kam ?? :perqafim


Deshira ime tani eshte te jem ne Shkoder.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2008, 00:11:42
Deshira ime eshte te jem ne Milano :D ku je xhani qe ke humb fare  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 15-01-2008, 10:16:33
te mos isha ne pune tani, por diku tjeter me dike qe te me shtrengonte fort fare! :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 15-01-2008, 10:33:36
qe te ishte 1 prill LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-01-2008, 22:57:34
qe te ishte 1 prill LOL
qe te ishte kjo diku aty rrotull. hmmmmm:.duke u rrotulluar ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-01-2008, 11:49:14
..nje udhetim "diku"..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 16-01-2008, 11:56:08
t´ja kepusja gjumit ne vend, vdiqa, jam cuar qe ne pese e nje cerek  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-01-2008, 19:43:23
keshtu eshte kur nuk fle naten :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2008, 00:05:58
te isha "Invisible"..per  pak minuta.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Oqeani ne 23-01-2008, 00:12:42
te  mund  ta  shoh  dreamm  kur  te jet  Invisible :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 23-01-2008, 00:12:56
dhe cdo beje?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2008, 13:29:46
te  mund  ta  shoh  dreamm  kur  te jet  Invisible :D

 :P

nje cokollate .. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2008, 18:44:51
Te bej nje KVIK. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2008, 18:49:24
Të bëj një KVIK. :D
..out of my curiosity..whats that..


..nje minishetitje do kisha deshire momentalisht.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2008, 18:52:49
hahhah....Its QUICK(like  one night stand something  ;))...Cfare te bej ishte vetem nje deshire. :D

Tashi e nderrova deshiren,do deshiroja ti bej shoqeri kesaj siper ne minishetitje.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2008, 18:56:13
hahhah....Its QUICK(like  one night stand something  ;))...Çfarë te bëj ishte vetëm një dëshirë. :Dhahahhaha..ehh  rini rini...( sinqerisht se  kuptova ca ishte..)
thnx per shoqerine though..

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-01-2008, 20:20:56
ti plotesohej çdo deshire dreamm :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 24-01-2008, 21:37:09
te hidhem nga kati i dyt
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-01-2008, 21:56:48
yyyy sa lartTitulli: Deshira e momentit
Postuar nga: AngelDeviled ne 24-01-2008, 22:01:40
te mos shkoj ne klase ne oren 6... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 24-01-2008, 22:14:32
Te kisha hequr qafe provimet  :D

P.s  AD hic mos shko  :D 

 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-01-2008, 22:19:57
uu mos ma kujtoni shkollen... 2 dite ka qe ka fillu dhe me eshte merzit..  ><
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 24-01-2008, 22:21:22
uu mos ma kujtoni shkollën... 2 ditë ka qe ka fillu dhe me është mërzit..  ><

Mos u merzit tezzoro se keshtu e ka jeta :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-01-2008, 22:22:41
Mos u mërzit tezzoro se kështu e ka jeta :D

ashtu thu ti po ce do qe me kan ren gjith profesoret Indiane e su merret vesh një llaf...  :@


erlehta  :puth
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 24-01-2008, 22:26:35
ashtu thu ti po ce do qe me kan ren gjith profesoret Indiane e su merret vesh një llaf...

LOL LOL   


Te marshin te ligat indianet ty
 :puth perq :puth

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2008, 22:57:59
ti plotesohej çdo dëshirë dreamm :perqafim

 :perqafim :perqafim

mirmbrema..vellacko ..mire je?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2008, 23:35:58
pak me mire se mire,prsh motra :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2008, 17:37:07
Te  jem i rethuar me  ja 5-6 zocka. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 27-01-2008, 05:50:31
Tu realizofte deshira Lefero:d Behesh keq perndryshe ti,qe te marte e mira jarebi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 00:23:37
njera nga ato je edhe ti me duket erlehta,se e degjova kur te permendi emrin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 12:30:30
Te ecja...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 12:47:55
te hidhem na ballkoni dhe e vdessss
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 12:55:47
ik vdis..kush po te lutet LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 13:08:07
ashtu shpresoj dhe un rrofsh ee
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 13:11:27
Na re na rri me qafsh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 13:17:27
jo  kam nda menjen : )
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 16:47:00
edhe une kam deshire te hidhem nga kati i 2,por m kusht qe te bie siper Capkenes(mire do ishte ta ndihmonte eedhe mishel) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 16:58:01
Me u hudh ti siper meje...gje qe nuk ben vaki..te thyen brinjte dikush tjeter LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 17:00:09
kujdes brinjet e tuaa,se te thyhen lehte ;)(leri brinjet e mia se nuk thyhen lehte) hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2008, 17:39:14
Tu realizofte dëshira Lefero:d Behesh keq përndryshe ti,qe te martë e mira jarebi :D

hahhaha...Me i keq nuk kam se ku te shkoj. :D

Deshira e momentit te me pushoj pak ky telefon se ma lodhen shpirtin.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2008, 19:19:39
Hahah kshtu e ke kur je ne borgj deri ne fyt :DTitulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 28-01-2008, 22:10:28
qe te isha e diplomuar bre :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2008, 23:58:06
Deshira ime eshte qe kjo qika siper te diplomoj sa me shpejt :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 29-01-2008, 20:26:37
ne nje pishine per nja 4 ore...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-01-2008, 22:42:34
nje kreher :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 30-01-2008, 11:07:16
ahahha mu kujtua filmi me agim bajkonLOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-01-2008, 11:20:40
Ti ngaterron skecet me filmat te keqen
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 30-01-2008, 14:23:07
po ai tha moj me jepni nje kreher para se te vdes te krihem...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 30-01-2008, 15:00:11
te puth ate
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 07-02-2008, 19:56:36
Te kisha kunaten time ketu e te pija nje kafe me te,e te benim nje mal me llafe  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 07-02-2008, 21:50:20
Te isha diku larg nga kjo dreq zyre.....ufffffff :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-02-2008, 19:00:29
mire e ke,ne honolulu do ishte fiks per ty hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2008, 20:08:47
Te jem ne Gjermani ne kete moment!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 08-02-2008, 22:48:21
te isha ne shkoder... :( :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 08-02-2008, 23:00:02
Të jem ne Gjermani ne këtë moment!
hec ta jap unë vendim tim po deshe...te isha diku..s'ka rëndësi ku
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: notorious ne 08-02-2008, 23:02:11

prit t'ngrohi koha... se tani ka gjol

sa koh ke që s'shkon në Shkodër...?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2008, 23:32:08
.. nje gjume nja 5 dite.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 08-02-2008, 23:39:21
te lidhem ne tel me amoren
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 09-02-2008, 00:33:51
dikush qe te me shoqeronte ne pije! u cmenda vetem ,ku je o capi? o te gjeksha vorrin LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2008, 17:47:52
tja fusja njehere me gjithe fuqi kesaj siper. hmmmmm:...nje shpulle se desh harrova :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 11-02-2008, 12:50:34
grens endrra jote ne sirtar kjo? aty maje se ska shans te ndodhi. tani do doja te isha gjetiu dhe te isha larg punes
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 11-02-2008, 16:49:05
te jem ne krevat
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 11-02-2008, 17:53:55
me mua eee apo me ate :):) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-02-2008, 19:27:15
me komshiun e ka fjalen me duket hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 12-02-2008, 06:05:48
me kucovarin e kisha fjalen
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kisss ne 12-02-2008, 06:39:04
Paqe Boterore. World Peace.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-02-2008, 11:46:53
te isha me prindet..momentalis ht.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-02-2008, 13:33:41
Te kisha dike qe te me mbante me muhabet se po ndihem si vetem
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2008, 15:38:26
te iki ne nje vend dhe mos shoh kembe njeriu per nja 2 ore te mira. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-02-2008, 16:16:26
Ta shof kete te fundit te tregu i katunareve duke bo pazar :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2008, 16:22:36
ta shof tek dengu i rrobave tek gabi duke rremuar per placka. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-02-2008, 16:34:56
te pija nje kafe tamam se 2 qe kam pire ishin njera me sorrogate se tjetra
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2008, 16:37:25
Tek Grandi afer Ministrise se Mjedisit behet e mire. Mbush xhepin e futja nje vrap pele per atje. :D :P


te notoj ne nje pishine per nja 1 ore.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-02-2008, 17:13:44
rrofsh zotrote! do vete po jo atje nga ana tjetër, skam nerva te takoj ca tipa qe jane te ngujuar aty! ufff ika se nuk po mu shtyka vërtetë
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 12-02-2008, 19:02:30
te shkoj nga liqeni per nje vrap te lehte
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 12-02-2008, 21:47:28
deshira e femres deshira ime
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest21156 ne 12-02-2008, 21:54:15

  I dua loqkat
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: klea19krs ne 12-02-2008, 22:01:28
te isha me kristin te dashurin tim,dhe capkenja korcare e di per ke flas
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest21156 ne 12-02-2008, 22:10:33
Ndjenjat ,, kush mi ka mar ndjenjat mi ktheni ju lutem nuk kam me deshir
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 13-02-2008, 20:43:41
nje kenge e Elvis do me qetesonte..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-02-2008, 20:53:51
Si psh Kiss me qiuck? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 13-02-2008, 21:34:55
te kisha bere detyrat e spanjishtes dhe te flija...se ngordha per gjume
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 13-02-2008, 21:50:53
te kisha bërë detyrat e spanjishtes dhe te flija...se ngordha për gjume

Akoma me detyra ti moj :D

Shko fli gjume e shiko endrro me elbasanlli, se jane te shijshme LOL

 :perqafim :perqafim

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 14-02-2008, 17:35:31
te me kalonte kjo gjendje mizerje qe ndihem. uhhh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 14-02-2008, 17:51:17
te festoj me njeren kete dit te shenuar :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-02-2008, 22:29:44
te kisha blere bileten ndac per shqiperi a per milano
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2008, 23:05:43
diku...jashte.. mire do kish qene...( edhe pse eshte ftohteee)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 14-02-2008, 23:11:03
Te iki ora sa me shpejt  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 15-02-2008, 17:31:32
qe gjithcka te shkonte mire...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 17-02-2008, 16:40:34
to kill myself :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 17-02-2008, 16:46:44
te kisha me shume kohe
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 17-02-2008, 16:48:42
te kaloja nje nat te nxhet me ket korcaren :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 17-02-2008, 16:58:51
ta godisja njehere kete mistrecin :p
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 17-02-2008, 17:00:49
te ikja ne fshat me kete korcaren dhe te punonim token :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 17-02-2008, 17:04:53
te realizohej deshira e ketij siper LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 17-02-2008, 17:07:34
te kisha si sekrtetare kete kotelen siper po me nje kusht qe diten e par te punes te hanim nje dark :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 17-02-2008, 17:14:13
ok shef s'po ta prish,po vetem darke eeee mos e dridh pastaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 17-02-2008, 17:16:51
qe mas darkes te benim chupa chupa :):)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 17-02-2008, 17:20:28
e ti ti, ik gjej nje sekratare tjeter se s'eshte pune kjo LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 17-02-2008, 17:23:43
qe ksaj koteles ti ofroja ngrohtesine e nje macoku elegant :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 17-02-2008, 17:30:02
edhe qe te kishte ky mistreci nje qenushe te bukur :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 17-02-2008, 17:31:28
te kisha nje stol ku te shtyja mbasditen :):)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-02-2008, 21:23:07
te kisha njeren ;) vetem 5 minuta dhe jo me shume.... hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 18-02-2008, 00:46:52
Te zinte gjumi kete femi se na cmendi hahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 18-02-2008, 16:22:10
te ushqehesha me gjirin e misheles meqe i ka qejf bebat :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 18-02-2008, 17:02:34
misheli si ka dhene asojshe femijes se vet jo me ty..... :P

gje nai gjoks tjeter te keqen hee


Deshira ime eshte te isha ne shtepi me femijen tim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 18-02-2008, 17:05:26
te pija me nje kafe me nje mami interesant si mishel :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 18-02-2008, 17:07:57
jo jo...se kam hall se i hedh nai gjo kafes masanej....

deshira ime do ishte te dilja tani te pija nje kafe por jo me mistrecin....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 18-02-2008, 17:11:19
:(:(:( te ikja nga ky forum se sme do asnji :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 18-02-2008, 17:13:32
jo mo jo..te kemi xhan....deshira ime ti dhuroja Mistrecit nje  :perqafim..po mos merr kot tani.. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 18-02-2008, 17:51:32
te  :perqafim dhen un megjithese jam modest un nuk marr kot  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 18-02-2008, 19:57:35
te takoja dike qe me ka marre malli :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 18-02-2008, 20:04:24
Ti plotesohet deshira capkenes  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 18-02-2008, 20:09:05
shume faleminderit :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 18-02-2008, 20:32:54
Nuk ka perse zemerushe  :perqafim

Tani do deshiroja te isha ne Shqiperi  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-02-2008, 21:00:42
nuk po e them.se e kam te sigurte qe me perjashtojne nga forumi ;) hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 18-02-2008, 23:02:33
te kisha nje mashkull ne shtrat te me bente masazh LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-02-2008, 20:20:11
te kishte 3 cope kjo,se nje nuk i ben pune hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 19-02-2008, 21:44:47
te vinte i dashuri ne shtepi te flisnim ne tel....se ngordha per gjume :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 21:06:43
une nuk e kam gjetur lidhjen e kesaj fjalie akoma :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:09:57
se je ko..fiku nga mendja..

te kthehej i dashuri ne shtepine e vet e te flisnin ne tel :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 21:13:15
tani po,shyqyr qe e perktheve se na plase :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:14:46
me fal....nuk di shqip mire :D

nejse maskarai nuk u kthye dje ne shtepi kushedi ku do kete fjetur prandaj jam sot keq me nerva LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 21:20:05
o Capkene po mire moj, pse na bie ne qafe neve kur je me nerva me ate maskarain? hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:21:35
po skam kujt ti bie me qafe...spo mbaron kjo nde´shja na acaroi 0:0 eshte milan arsenal une jam me gjyqtarin ahahhaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 21:23:55
po skam kujt ti bie me qafe...s'po mbaron kjo nde´shja na acaroi 0:0 është milan arsenal unë jam me gjyqtarin ahahhaha
mos... se e kam fut nje skedine dhe e kam vene 1 arsenalin,po deshi gjyqtari i jep 2 penallti arsenalit dhe e kap skedinen pastaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:26:07
deri tashi 0:0 e ke LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 21:30:51
deri tashi 0:0 e ke LOL
beje per vete ate gjyqtarin(meqenese the qe je me ate)dhe ti jape 2 penallti Arsenalit,dhe po e kapa bileten do te jap 100 euro ty pastaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:31:32
se bej dot..se e kam larg :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 20-02-2008, 21:41:43
Nje dhurate per Siboren :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:45:22
ohohoohh flm flm aahhahah
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:45:06
Te isha ne France te mama :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 23-02-2008, 14:03:48
pakez me e qete :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-02-2008, 23:55:37
te ishim bashke ne bjeshket tona perrallore(doberdol,koshutice,etjjj) hmmmmm: oooo dreamm :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 24-02-2008, 19:49:47
te takoja nje kusherire
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 24-02-2008, 20:30:14
Kujt do me ja rregullu mij shejtanke :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 24-02-2008, 21:34:02
te isha tek ajo fusha e futbollit ku po luan zemra ime dhe te beja tifo per te :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 24-02-2008, 21:55:58
uroj ti plotesot deshira.madje te perfundoje vetem per vetem me Ate te dhoma e zhveshjes
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 24-02-2008, 21:59:14
eheeeee kam qene nje here ashtu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 08:34:13
te flija se po ngordh.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 13:04:53
Mos foll budallalliqe !


Ndryshuar Stafi
LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-02-2008, 13:07:16
Ahhha i qenka bere qull kesaj LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 13:09:41
jo jo ...akoma ka kohe hala heret...e kisha fjalen te prekja ndonje gje ndonje gur te cmuar...se mu lodhen duart para tastieres LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 13:14:48
Ahh e qarte! andej nga minierat e ferro kromit gjen me shumice te tilla.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 15:31:31
po me dhemb koka....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 15:36:31
beji dermanin cupe. fut nai suposte hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 25-02-2008, 15:39:32
moj ajo gjeja do paracetamol jo ca thoni ju LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 25-02-2008, 16:48:20
te kem nje  dite pushim sepse marova duke punuar qe tre jave pa pushim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 25-02-2008, 17:30:56
te mos isha e merzitur shum
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2008, 18:54:26
Te ishin forumistet  per te cilaet mka mar malli te bej i dore gallate. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-02-2008, 20:15:26
te ishte.. ;).te kisha . ;)..dmth qe nuk thashe asgje hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2008, 17:34:45
T'a beja papuce kete  larte me makine. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 26-02-2008, 18:57:40
te fle gjume se jam cope cope nga puna sot....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 26-02-2008, 19:04:48
te lexoj se u be kohe qe skap liber me dor  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: *ZaNa* ne 29-02-2008, 01:30:07
Te isha ne gjume LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 01-03-2008, 17:31:22
Te isha ne pishine  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 02-03-2008, 23:36:35
te mos punoj te shtunen qe vjen..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-03-2008, 08:11:35
Te kisha mamin afer tani...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 04-03-2008, 09:51:22
Te me harroj! sikunder do bej une!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 04-03-2008, 13:22:07
pak me e qete..do kish qene mire :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 04-03-2008, 18:06:18
Te jem ne plazh i rethuar me zocka. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-03-2008, 23:04:48
Te jem ne kotec i rrethuar me klloçka :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 05-03-2008, 15:46:57
te jem një gjahtare nja 3 minuta :D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-03-2008, 16:24:53
Te mos mi vrase pulat kjo gjahtarja LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-03-2008, 13:28:41
..te mos degjoj kaq shume lajme te dhimbshme  cdo mengjes sapo hap gazeten..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 06-03-2008, 14:22:13
Tmerr vërtetë,rrimë me gjak te ngrire çdo çast !


Deshira ime është paksa e vecante,te hidhesha nga dritarja te rrembeja canten e te nisesha për atdhe :(

e ndiej shumë mungesës e njerëzve
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-03-2008, 20:55:18
te . ;)..pastaj. :engjell:.kaq hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-03-2008, 02:04:11
Te flej gjume..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 09:35:22
te isha mire me veten ne rradhe te pare.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 13-03-2008, 10:31:23
pse cfar te shqeteson qe nuk je mire me veten? mos do thuash qe je prap me barr.loooooool
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 10:59:07
shko re dreq . te hengert goja asojshe hahahaha. kam tjeter gjo
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 13-03-2008, 12:33:32
eh te mos kisha me ligjerata per sote edhe pse kome deri ne 17 e 30
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-03-2008, 22:13:43
te isha ne mal me kete çiken :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 13-03-2008, 23:39:24
te ishe me mua ath kur kam nevoje per ty.dmth tani!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2008, 23:40:54
Te kisha ja 3-4  zocka me vete ne shtrat,se sme flihet vetem. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: *ZaNa* ne 14-03-2008, 00:41:14
Te puthja Dionisin  :perqafim  :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-03-2008, 20:21:36
Me qene ne shtepi..tek mami tek babi me ka marr malli per gjera dite vere :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2008, 22:03:53
Te isha ne ndonje vend lufte ne kete moment.Sdi as vet pse po me duket se me ka marr malli per beteje.(ama me te vertete)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 14-03-2008, 23:36:46
ahahah ti ke ikur mi shoku LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-03-2008, 20:33:23
te mos mendoja dite e nate per kete siper hmmmmm:,se jam bere gjysem njeri :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2008, 03:09:49
te kisha pak gjume ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 03:11:41
ta rrihja dike per vdekje se ka nje koh te gjat tani
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 30-03-2008, 04:43:31
te isha me nje albanian party tashi tu kercy
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 30-03-2008, 04:44:02
ta rrihja dike për vdekje se ka një koh te gjat tani

ti lali shum i dhunshem qeke
gjynof
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 20:57:34
Te kerceja Bungy Jumping  ne kete moment.Mka marr malli per pak adrenaline.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 30-03-2008, 22:23:41
Tja fusja nje gjumi per shtate pale qefe :P :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 31-03-2008, 00:11:22
ku jeton dashuria ime ,dashuria e jetes sime ,ku jeton. thelle ne mua
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: jasson ne 09-04-2008, 14:41:12
Te kisha dashurine time ketu afer.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-04-2008, 18:01:49
Te kisha nja 20 Milion ne llogarine bankare. :D(jo per gje por deri sa i ben Dreamka ato Leke i mbush une 70-tat  :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: hurma ne 09-04-2008, 18:24:17
Nje pune te mire do doja une  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 09-04-2008, 20:10:07
Të kisha nja 20 Milion ne llogarine bankare. (jo për gjë por deri sa i bën Dreamka ato Leke i mbush unë 70-tat 

 LOL :@    he ore ti ...hajdut :D

deshira e momentit:  nje ecje diku ne bregdet, krejt ne qetesi :)
momentalisht vertet sdo deshiroja gje tjeter.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 20:30:11

   Te isha ne Tiranë
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: jasson ne 09-04-2008, 21:03:22
Te beja nje xhiro andej nga Kina :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 09-04-2008, 21:12:36
te te.........


lere po ia le imagjinates LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 10-04-2008, 00:20:24
ehh deshira qe kisha u tret sot! tani te vuaj pasojat! epo sthone kot kur te vine te keqiat hapi deren! pffff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2008, 00:22:58
Deshira e momentit eshte qe te fle me nja 5 zocka gjumin sonte. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-04-2008, 12:36:23
ti zbriste ajo siper(ne avatar) ketij Leftos se ja mori frymen te shkretit hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Justice ne 19-04-2008, 12:00:18
te ikte SALI BERISHA nga pushteti LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-04-2008, 16:00:23
Ti japi Edi rama shtepi ne Peze ketij te fundit :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2008, 16:31:15
te  kete ky poshte shans ne gjuetine e peshqeve. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2008, 16:42:25
edhe ky siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vlonjatka ne 22-04-2008, 22:05:07
te takoja zemren time qe e kam me milje larg
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 22:37:20
Te isha pak me gojembyllur... :D Jo per gje po edhe mua me pengon ndonjehere kaq liri  ne te shprehur qe kam.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 22-04-2008, 22:44:42
deshira ime e momentit eshte ti jap nje shput kti ktu me siper.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 22:45:46
Deshira ime eshte qe sonte te jem ne Milano. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kinge ne 22-04-2008, 22:47:02
deshira ime eshte qe ky mos te vine ne milano :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 22:49:21
Deshira ime eshte qe kur te jem javen tjeter atje te bej Tsunami andej. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2008, 23:08:04
deshira e momentit...te mos klikoj tek tema "Fuego" LOL LOL"
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2008, 23:09:19
hahaha..Deshira ime e momentit te vije kjo atje ku eshte Fuegoooo. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 09:32:08
jam pa deshira sot
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Berni ne 23-04-2008, 09:35:25
Te luaj Domino
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 20:18:13
te beja ndonje dore bilardo sdo ishte keq :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 23-04-2008, 23:03:51
Te kisha ja 2-3  engjuj ketu me vete sdo ishte keq. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 23-04-2008, 23:26:45
Të kisha ja 2-3  engjuj këtu me vete sdo ishte keq. :D

meqë kërkon..pse skerkon me shumë :D :P

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2008, 17:29:14
meqë kërkon..pse skerkon me shumëKeto i pata sa per aperitiv. :D...Se une shkoj e plakna se kerkuari nuk ndalem. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 26-04-2008, 08:16:43

  Te beja nja dy tri lojë bilardo me Capkënen!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-04-2008, 20:14:05
te beja edhe une ,por vetem nje loje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2008, 20:16:28
te bëja edhe unë ,por vetëm një loje :
ty te ikin topat e bilardos jashte fushe...se kur gjuan ti e ke mendjen per thana LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-04-2008, 20:17:49
po ku kam mendje une qe te me ike ooo Capkene :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2008, 20:18:48
shyqyr qe epranove

hajt pak steken e gjuaj LOL kujdes se mosfut ate gurin e bardhe para kohe LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-04-2008, 20:26:20
guret i kam ngjyrë tulle,asnjë te bardhe nuk  kam :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2008, 11:37:23
te kisha nje robot sherbetor te me bente mengjezin
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-04-2008, 13:48:05
te kisha dike te ndaja sikletin se mbarova. uf e puf
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2008, 17:28:36
hajt ndaje...me mua mqs keto kohe jam free dhe skam pike sikleti :)

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-04-2008, 20:17:58
ehhhh mishel,te kishim te dy nga nje ta ndanim thuaj(se mbaruam) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2008, 20:18:47
tu te hane brinjte o mashkull njeri LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-04-2008, 20:24:33
se mos vetem brinjet :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-04-2008, 23:52:59
do doja gjume qe skam
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2008, 14:42:30
te kisha një robot sherbetor te me bënte mengjezin

...dreken..per mua..as me hyhet fare ne kuzhine :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2008, 20:27:07
Te   fitoj ca miliona ne Lotari. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2008, 20:28:54
nje avion privat ne dispozicion. :D...ku te me tekej..jo me shume LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-04-2008, 20:29:42
ishalla o zot te plotesohet :perqafim


rrofsh e qofsh e lumtur :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2008, 20:33:23
hahahha  grensss...nga ke humb ore..

te me plotesohej ajo deshira e mesiperme :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 29-04-2008, 22:30:25

  Deshiroj qe t`i plotesohet deshira e Dreamm
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2008, 22:50:43
një avion privat ne dispozicion. :D...ku te me tekej..jo me shumë LOL


Te jem pilot iatij avioni. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 11:00:12
te dilja tani se me duket se kam zene rrenje ne krevat.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 30-04-2008, 13:55:48
Sa do doja te shrihem pak tani se jam mpire ketu ne karrike.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 30-04-2008, 14:14:30
boten ne duart e mia :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2008, 00:08:09
Deshira ime e momentit eshte qe Dreamka kur te zgjohet neser ne mengjes te shkoj ne banke dhe t'mi dergoj ato qe mi ka premtuar. :D :D..Jo per gje por te kem nje arsye ta shoh ate bankieren. :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2008, 13:46:31
deshira ime..."Ky siper te mos ish kaq i rrezikshem".. :P :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2008, 23:59:48
hahaha...deshira ime eshte qe kjo te tregoj se nuk i ka frike rrezikut fare. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 00:01:30
deshira ime sh e sinqerte momentalisht..eshte te isha moderatore vetem 1 min. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:09:10
Me trego deshiren mua se te plotesoj.(meqe jam moderator  :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 00:12:02
te me shtrengoj cdo nate si sot. emmm shijon shume.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 00:14:35
dëshira ime sh e sinqertë momentalisht..është te isha moderatore vetëm 1 min. hmmmmm:
cfare do te moderosh? te ndihmoj une po deshe! por mos mendo se ke shume ne dore me faktin e te qenurit moderator. ehe pothuajse asgje hahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:16:33
Ose te gjitha(si puna ime  :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 00:16:55
Me trego dëshirën mua se te plotesoj.(meqë jam moderator  :D)Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:18:10
hahahahhhaa...Do I look like empty? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 00:19:22
hahhahahaa thnxx te dy..por e di qe ajo qe desha te them..eshte ..pak me spec :D
hahhahah troublee...u must know...use ur brain
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:20:29
hahahha...Po speci eshte ajo qe neve  na pelqen. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 00:22:39
po ti thuje i here, pastaj folim per llojin e specit.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 00:33:50
hmmm...ok

tema e vrasjeve.....saaa me irriton.. ^o)

hajde iher ju te dy te shohim sa pushtet keni ne dore hmmmmm: :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 00:38:24
ta mbyllim? mundemi, por je ne minorance hahaha. ka shume qe e duan ate lloj teme. ti mos hyr aty! pse kam pershtypjen se sishte kjo deshira jote? hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 00:43:00
ta mbyllim? mundemi, por je ne minorance hahaha. ka shumë qe e duan atë lloj teme. ti mos hyr aty! pse kam përshtypjen se sishte kjo dëshira jote? hmmmmm:

ehh po fillova kerkesat s'mbaroj :D
s'me rrihet pa klik aty...  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:44:45
klik edhe një here ti dhe pastaj e mbyll unë,vetëm më trego menyren me te mirë për te me vrarë mua. :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 00:45:17
epo bej nje liste mi nis me email dhe shohim se cmund te bej hahaha. po deshira jo kerkesa! naten miq
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 00:53:50
natenn M.thnxx :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 03-05-2008, 22:18:34

  Per sex, kame harruar kure kame bere.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2008, 22:46:45
ehhe dhe une
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 04-05-2008, 01:43:31
u beme shume me duket. po ju tregoj nje ndodhi qe beri vaki nje cike me pare. hahaha apo leje se ju prish moralin. capi ty ta them te henen se vdes ti per kshu gjerash. nejse i bashkohem 2 parafolsve per nga deshira.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2008, 14:23:57
I'll need a credit card that's got no limit
And a big black jet with a bedroom in it
Gonna join the mile high club
At thirty-seven thousand feet

I want a new tour bus full of old guitars
My own star on Hollywood Boulevard
Somewhere between Cher and
James Dean is fine for me...
 LOL LOL LOL

jo dëshirë e madhe  eee :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elegance ne 04-05-2008, 14:56:40
Deshira ime e momentit eshte qe ta kaloj sa me bukur sot (edhe pse ditelindjen s'do e festoj dot sot), te kem nje jave festive sa me te kendshme dhe te kem ne vazhdim nje vit me Dashuri, Para, Suksese, Gezime, Lumturi & Shendet, sidomos Shendet! Hajde edhe 100 dhe Urime & Gezuar te gjithe atyre qe kane ditelindjet ne Maj!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-05-2008, 14:59:46
gezuar vitin e ri per 1 Maj o Eleganca :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 05-05-2008, 17:12:58
deshira ime tju uroj te gjithve gezuar festen e deshmorve
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 05-05-2008, 17:14:55
dëshira ime tju uroj te gjithëve gezuar festen e deshmorve
LAVDI
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 05-05-2008, 19:51:57
LAVDI
une mendova dashnoreve LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 06-05-2008, 15:55:29

  Më ka marë malli për një lojë erotike të gjatë ne kete ditë me shi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 06-05-2008, 16:00:58
ëëëëëëëëëëëë Hektori sa pa qejf qe qenka, atehere cfare ben akoma ketu, dhe nuk e ben deshiren realitet ?
 Deshira momentit: Te shkoj ne shtepi te shtrihem se jam lodhur pak sot
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 16:07:07
ehhh me ate qe lexova nga hektor me humbi deshira....vertet sa shijon ne dite me shi...ne krahet e njeri tjetrit , puthje te zjarrta, prekje te shfrenuara dhe e gjithe bota eshte nje hic i madh. uhhh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 06-05-2008, 16:09:46
Ufffffffffffaaaaaaa aaaaaa cfare na bere keshtu more Hektor, na bere te enderrojme tani, dhe jo vetem mua por edhe Mishelin e shikon ?
C'ben keshtu more djale.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Berni ne 06-05-2008, 16:22:58
Nxirrni koken ne dritare dhe firshelleni ndonjerit :P Qe tju plotesohet deshira :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 06-05-2008, 16:28:43
Ufffffffffffaaaaaaaaaaaaa çfarë na bërë kështu more Hektor, na bërë te enderrojme tani, dhe jo vetëm mua por edhe Mishelin e shikon ?
C'bën kështu more djalë.
--------------------------------------------------------------------
  Unë e theme te verteten,titulli eshte keshtu "Deshira..."
  Deshira eshte tjeter e mundesite nuk jane, per fat te keq.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 16:35:20
hektor mua nuk me krijon asnje problem. deshira ime te bej dhe te ha kallamaret qe po pregatis. do ndonjeri?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 06-05-2008, 16:52:32
hektor mua nuk me krijon asnjë problem. dëshira ime te bëj dhe te ha kallamaret qe po pregatis. do ndonjëri?
  C`jane kallamaret ore?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Berni ne 06-05-2008, 17:08:51
  C`janë kallamaret ore?

Shikoje ne foto

(http://i108.photobucket.com/albums/n19/seagull21/food/kalamari.jpg)

Mishel kot me te pyet sa eshte kilja e kallamarit atje ?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 17:14:49
diku te 6000 _7000 leke. mua mi sollen te freskta.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 06-05-2008, 19:39:55

  Te shkoj ne Tirane per te drekuar me Mishell, une nje kallamar, e ti?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 06-05-2008, 20:35:33
LUTEM SOT ME GJITHE SHPIRT TE SHPETOJ SHOKU I TE DASHURIT QE BERI DJE AKSIDENT.

GJendet ne gjendje kome ne spital tani,dhe pashe sesa keq me ndihej i dashuri.
Kishte lene lojen e bilardos ku merrtje pjese sot ne kampionat dhe kishte ikur ne spital...mbi te gjitha e kishte te afert si shok shume....boh cbehet me kete rini ne shqiperi si po shuhet.....


oh zot te shpetoj....:(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 06-05-2008, 20:49:10

  Edhe une po i lutna zotit te shpetoje
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 06-05-2008, 23:12:37
ti thoja dikujt  "Me fal"!  dhe do shtoja Te dua shume.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-05-2008, 23:14:36
Te kisha burrin prane.
xx
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 07-05-2008, 19:46:27

  T`a kisha një grue afer.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-05-2008, 20:06:59
Te kete me shume popull neper forum.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 07-05-2008, 21:57:59
edhe une nje deshire me lefton kam
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 07-05-2008, 23:16:26
te haja.....skam uri hic
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-05-2008, 00:14:33
te isha nen shoqerine e njones ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 14:37:29
momentalisht..kam me sh.se nje.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 15:10:27
te heq nje ore e me pare keto kepucet se me ndaluan qarkullimin e gjakut.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 10-05-2008, 20:45:09

  Te dal ne nje sheti deri te liqeni, eshte kohë e bukur, e fresket pas vapes se sotme.Ika.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 11-05-2008, 01:04:37
te me shtrengonte fort dhe te me peshperiste lehte dhe embel ato fjale qe vec ai di ti thote!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 12-05-2008, 13:50:23
Te isha ne nje qender estetike ku te merresha vetem me veten time, gjithashtu dhe nje seance masazhi emmmmmmmmmmm do me zinte gjumi aty nga lezeti.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2008, 14:41:00
te me bejne nje masazh nga koka deri te kembet. lodhje: lutesi)) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-05-2008, 15:43:19
Me falni per mosmodestine por tani do te doja te me masazhonin vetem nje vjese te vecante te trupit. Turp a nder po ke te dua (?)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 15:57:33
jo jo mire e ke ujku,se aty qendron gjithe truri i mashkullit :D

une do doja te haja buke aq pertoj :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-05-2008, 16:07:38
Truri i mashkullit eshte te tjera gjera
E ben femren ti kushtoje shume ajo "verra"

Ti kujton se eshte veshtire apo trimeri ta fusesh diku
Por gjeja me e cmuar eshte te dish ta perdoresh ate "hu"

Keshtu eshte ndare kjo bote mizore
Nese dickaje i jep me shume rendesi kthehet ne hyjnore ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 16:10:17
ou.........ca dreqi je per keto pune :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2008, 16:23:35
TE mos prishet Harrakatja nga
vargjet e UJKUT. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 16:29:06
nuk prishem kollaj :D nga vargjet LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 16:38:51
mu kujtua nje shprehje. une te pres ne shtepi e ti me bredh shtepive te botes! hahaha nejse se pa lidhje ishte po hajt mo. deshire kam po spo e them
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 12-05-2008, 16:48:56
mu kujtua një shprehje. unë te pres ne shtepi e ti me bredh shtepive te botës! hahaha nejse se pa lidhje ishte po hajt mo. dëshirë kam po s'po e them
shprehe se mos kalon babagjyshi i vitit te ri verdalle dhe ta degjon deshiren qe ke ..) edhe pse jemi ne maj  do ca kohe te vij viti i ri :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-05-2008, 18:03:11
një vaske e madhe plot me ujë te ngrohte..hidromassa ge ne te..dhe duke dëgjuar "magic" .. :D :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 12-05-2008, 19:23:03

  Deshira eshte te ha dicka, jame i uritur.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-05-2008, 18:15:54
te kisha. ;).dmth dhe ashtu ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 18-05-2008, 00:14:49
te isha ne krahet e dikujt qe fle si shqerr tani!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 19-05-2008, 13:50:35
hahahhah sa kohe ka qe se kisha nigjuar kete shprenje.lool

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 13:52:05
Kam deshire te ha pica po ku ti mar?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 19-05-2008, 13:53:14
tek pica hot ose ekspres.lool
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 13:54:39
Jam ne pune more une e shkreta. Ka kaluar ora e pushimit. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 19-05-2008, 13:56:23
merr burrin ne tel qe te ta sjelli picen.lool
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 14:00:18
Nuk eshte aq i mbare ai. :P Edhe po ta pyes ai kujton se mos po i lypi ndonje gja tjeter.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2008, 15:52:44
Te bej Tsunami verdall. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 19-05-2008, 19:11:16
Hahah deshira eshte e madhe po mundesia eshte e vogel per ty  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 09:47:35
te zhdukesha per ca caste! te isha e padukshme dhe askush mos me kerkonte.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-05-2008, 16:59:55
po ndjej te me plotesohet ne nje far menyre
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 20-05-2008, 17:30:57

  Te ha dreken se diqa urie.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 20-05-2008, 18:21:47
te kishanje robot te me vinte cdo gje ne vije,te bente darken,te me ferkonte lehte nga kembet


po te bente dhe ndonje pune tjeter sdo ishte keq :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2008, 19:03:30
qenka keq puna hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-05-2008, 13:55:02
Te rrifja dike po fshatshe ama
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:00:12
te dilja te ndizja nje cigare.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 14:02:40
edhe un :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 14:03:39
Gjithashtu ,vetem se une tani do tia plotesoj vetes deshiren :D

Hajde ta pime bashke hajdeni. :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:10:30
edhe sapo e piva
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 14:12:01
oiiiiiiiiiiiii po un si tja bej :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:14:39
fut nai gjo ne goje dhe imagjino cinaren. cte te them une
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 14:17:54
cte fus me...orbiti nuk ngjan me cigare
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-05-2008, 14:18:28
Nje bananne  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:21:42
po edhe ndonje kalem te ben pune.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 14:27:32
LOL LOL LOL ore ju, talleni me fatkeqesite e tjetrit?? pfff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:32:06
e mi mire shaka te pafajshme beme. ja te ndez dhe nje te dyte une me dedikim per ty. hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 14:56:37
ahahahhaha moj ti :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:58:51
e mi mire se po ndez te treten. si te duash. deshira ime e momentit-te ishe aty
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2008, 15:01:01
ku me?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 15:06:41
ktu mi ku jam une
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 15:17:08
Nuk kam deshire per momentin. E cuditshme kjo!!!!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 15:27:01
ne nje bregdet diku...me diell sdo kish qene fare keq.. :D :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-05-2008, 15:28:35
As mua. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-05-2008, 19:03:20
te pushonte ky shiu ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-05-2008, 19:04:33
te jem afer endrres dhe endrra te mos mbaronte asnjehere.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 19:13:22
te isha larg teje!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-05-2008, 19:22:14
Let's waste time...chasing cars ^o) ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 26-05-2008, 19:48:30
te pija nje kafe te embel :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 26-05-2008, 21:12:29

  Ta kisha nje goce pas meje.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 21:15:04
te mos kisha askend mbrapa. ti vija gjithe para
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 26-05-2008, 21:28:34

  Me ke tani mbrapa. Deshira eshte te qendroj deri ne mengjes ketu!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 22:33:08
te shkoj ne shpi dhe te fle pafundesisht
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 23:22:17
jo mi jo...se merzitem vetem une po rri dhe pak


deshira ime ishte...te sherohej dikush
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 26-05-2008, 23:39:00
te shkoj ne shpi dhe te fle pafundesisht
   Jo moj jo,e re je ti akoma te i lashe duart nga kjo bote.
  Deshira ime eshte te rrishe ketu akoma.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 07:36:14
enderren qe perjetova mbreme ne gjume,realitet ta bej!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 08:25:22
Te fle dhe pak  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 08:27:26
Ti njoh keta forumistat me mire... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 08:45:29
Do ti njohesh mos ki merak avash avash  :D

Te me dale gjumi............. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 08:45:52
pse kaq ste mjafton
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 08:47:00
Te behem gati per shkolle :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:34:49
te. ;).me 2 fjale dmth :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:41:49
ca ishte ajo?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:43:22
ca ishte ajo?
:-[..mos bej gjoja nuk e merr vesh,se nuk ka lezet :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:51:33
ti e di qe une nuk ja fus kot. se kuptova
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:53:38
nga qe e di thashe ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 13:30:35
oh si nuk kam nje grusht te fuqishem.. :@ :@ :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 13:31:59
Per ke e kishe ate grushtin?
Kam deshire te jem ne krevat tani... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 13:33:34
dreamm ti bie ketij mali?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 13:36:45
dreamm ti bie këtij mali?

ehhh si me kupton ti mua.. :) ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 14:11:35
epo tani
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:36:56
te zdukem nga kjo bote koti... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 14:43:39
TRENDAFIL PSE MOJ LIFE IS BEAUTIFUL MEGJITHSE SDO ISHTE KEQ SE DO HAJA NJE DREK TE MIR :P :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 22:38:51
te kisha nje nett te hajrit... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 22:39:39
hahahaha ta puthja ne faqe fort kete mistrecin se me shkriu tu qesh sot. i madh je!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dashnori77 ne 27-05-2008, 22:56:31
nje coffe
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 17:35:44
një coffe

edhe une :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 17:37:55
si thua ta pime bashke


shijon me ndryshe ne shoqeri
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 28-05-2008, 22:38:00
te vallezoja neper shiun e  shtruar :) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dashnori77 ne 28-05-2008, 22:42:58
ku qenke keshtu se ne Tr  u dogjem ne ?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:15:21
te merrja nje  :puth :-x
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 13:17:07
te haja dreke,ngordha per buke ^o) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 13:17:58
Po ha ore kush ta ndalon :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-05-2008, 17:55:01
ta haje edhe ky :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 18:27:31
te ve ne pune kete kapice qe me ngarkuan. nuk eshte e veshtire por e lodhshme. ufff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 18:56:21
te me lirohej  pak fyti, vdiqa :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2008, 17:41:09
te paska ardhe deri tek gryka? hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 17:24:34
te kisha nje zock momentale  :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 01:23:07
te ja fus një gjumi për vdekje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 01:27:05
 :D :P ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 08:11:22
Te kem njerin prane,,, :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 12:05:06
nje hug :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:06:50
come here :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 12:09:21
come here :perqafim

 :) :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:11:50
 :D ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 19:27:53
Te iki me vrap
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 20:40:27
te perqafoj lepurushin tim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:06:29
te isha edhe neser pushim :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 22:10:33
Te perqafoj dike deri neser dhe te mos ngopem kurre me te,,,, :( :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Blue sky ne 25-06-2008, 22:26:42
Te dale gjarprishpis nga shtepia e te ngrohet ne diedh :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 23:09:11
Te ha nje akullore,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2008, 23:14:22
Une jam duke ngrene nje me ere trendafili :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 23:20:14
ma jep pak???,,,, :(,,apo ta marr vet,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2008, 23:32:00
Si te duash :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: miku ne 25-06-2008, 23:34:16
Te fle gjume. ( Ketu eshte ora 12.35)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 23:35:10
shko fle pra,,,ketu eshte ora 10pm,,,sa per deshire eehhhh rehatllyk
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2008, 23:39:47
Edhe une mire jam njeher per deshira
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 23:42:31
s'ka me mire,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 26-06-2008, 04:44:23
te kisha lek
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:36:17
te kisha nje yatch,,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: belushi ne 26-06-2008, 09:37:15
te kisha një yatch,,,,

Edhe nga do ikje???? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:37:48
Ne një rrugë pa kthim,,,,desira ta kuptoje dikush se c'fare vlere kam,,,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: belushi ne 26-06-2008, 09:39:16
Do na marre malli!!!! :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:39:57
mos te marri hic se ketu do jem,,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:42:33
Te vjen kjo ke une :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:43:18
aty jam,,,mos po te dukem larg?,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:45:30
Ta kishte kete ketu ku jam tani ne karrike :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:47:04
ca deshirash ke edhe ti????,,,,,aty jam,,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:48:20
For real i mean baby :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:53:10
aha,,,ishalla amin pra,,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 09:57:29
Te me vije sa me shpejt ai qe do me rregulloje kondicionerin se me eshte prishur  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:58:58
si moj te eshte prish ty ai???,,,ben vape atje?,,, LOL :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 10:04:10
Po moj me fiku deren :D eshte nje vape e papare ketej tani per momentin kam marre nje freskuese qe eshte Beeeeeeeeep.

Deshira vazhdon te jete e njejte ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 10:06:52
eehh ta di hallin,per zoten,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 10:08:56
Ti kem afer keto dyja :D te ua heq vapen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 10:11:51
vapen vetem dikush e heq dhe ai eshte rregulluesi i condicionerit,,,se plasem,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 10:15:59
Iu rregulloj une ate mos keni dert :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 10:17:06
ke mbaruar ti per ate profesion?,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 10:17:53
Cdo lloj profesioni di une oree :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 10:19:18
gezohem se nuk te kam pare noj here ne aksion,,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 10:22:41
Do me shohesh do me shohesh dhe do te cuditesh biles :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 10:25:18
uuuhhh baby po me frikson,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 10:28:52
U have to scare :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 10:31:50
why?,,, :S
i uroj ketij te mos friksoje njerezit,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 10:38:44
E di ti pseee :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 10:41:56
yes e di..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 20:44:13
te iki diku
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 20:58:37
te shoh ndeshjen dhe te fitoj Rusia
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-06-2008, 21:10:31
te mbaroje ky kampionati i futbollit..
na cmendi :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 21:41:41
pse mi???? une them pse maroi...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-06-2008, 21:49:32
pse mi???? unë them pse maroi...


zhurme,, rremuje,, te gjitha stacionet vetem ndeshje..
ska me as telenovela  se kohen e ka marre futbolli :D :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2008, 22:04:25
zhurme,, rremuje,, të gjitha stacionet vetëm ndeshje..
s'ka me as telenovela  se kohën e ka marrë futbolli :D :@
ahaha

e imja eshte te cohem te gatuaj ndonje gje dhe te bej dush dhe nani nani....sa jam lodh sot duke menduar :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 22:25:07
zhurme,, rremuje,, të gjitha stacionet vetëm ndeshje..
s'ka me as telenovela  se kohën e ka marrë futbolli :D :@

po ca telenovelash thua moj????  ^o) ^o)


u merzita beri spanja 2 gola.... :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 15:24:49
po ca telenovelash thua moj???? 


u merzita bëri spanja 2 gola....
Pse me rusine ishe ti :)

Jo ti je me gjormonin :)Me Ballack,qe le lesht e kokes pas atij apo jo :)

sa gjera te perbashketa kemi,jemi dashuruar me 2 shok :) une me Podolskin ti me Ballack
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 15:32:09
hahahahahahha

deshira ime eshte ti bjere ndonje gje ne tru kesaj se me shkaterroi tu qesh.

ata jane te paarritshem zogu...po shiko gjejme nai objekt me te qendrushem  LOL LOL LOL ma te kapshem
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 15:33:33
,,,,te flas me dike,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 15:35:01
Te bjere shi. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 15:36:11
hahahahahahha

dëshira ime është ti bjere ndonjë gjë ne tru kësaj se me shkaterroi tu qesh.

ata janë te paarritshem zogu...po shiko gjejmë nai objekt me te qendrushem  LOL LOL LOL ma te kapshem

Moj,une jam e shkalluar sa mund te shkoj kur luan Bayern dhe te dal mes fushet ti them

O Podolski do vish ti a si e ke hallin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 15:37:47
je qe je thuje dhe i llaf per mu aman....hahahahha  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 15:46:14
je qe je thuje dhe i llaf për mu aman....hahahahha  :P
ti them atij tjetrit

O Michael Ballack,dil cik ketej se kam per te thene nje llaf.Eshte nje derr seksi femer qe interesohet per ty

Thua i permbandohen dot meshkujt fjales seks :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 15:51:01
se di sjam mashkull.....


thuj te futet te zeri dhe te takohemi hahahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 16:04:37
se di sjam mashkull.....


thuj te futet te zëri dhe te takohemi hahahahaha
do ta regjistroj une pa he
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 16:10:09
uhhhhhhhh nisu merre...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 18:42:40
te mos futet dikush qe e urrej
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 27-06-2008, 18:43:26
t'ja kaloj mir sonte
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 18:51:25
te vij dream ktu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 27-06-2008, 19:50:59
të vij dream këtu

woww :)...hi mistrec :)

te kisha pakez me teper durim  me keto programet e pc :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 19:52:07
erdhe ee mu pltso deshira kam shanc un  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2008, 12:00:16
te isha ne Shqiperi vetem 3 dite ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 12:01:45
Te isha ne det
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 17:07:44
te isha me njerin,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 17:14:27
Te isha njeri. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 17:15:59
e veshtire shume :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 17:17:19
Deshira ime eshte qe ti kaloje veshtersite. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 17:20:38
dëshira ime do ishte qe të mos perzihesh ne veshtiresite e mija :D :perqafim,,,sepse bjen ne grope dhe nuk del me atehere nuk tkam faj,,,,,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 30-06-2008, 17:25:51
te bej cicin :P:P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 17:31:36
dëshira ime do ishte qe të mos perzihesh ne veshtiresite e mija :D :perqafim,,,sepse bjen ne grope dhe nuk del me atëherë nuk tkam faj,,,,,, :D


N'to jam ra tashme. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 17:35:06
 LOL LOL perq
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-06-2008, 18:16:46
Tja fus njehere shume fuqishem nje ashtu. :-[.te fershellyer dmth :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 20:49:17
t'ja kaloj shkelqyeshem sonte,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-06-2008, 22:29:09
 :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 23:44:39
te fle nani-nani
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:17:11
te ikiii
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:21:41
Ku ????
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:22:21
nje kreher. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:23:21
Ku ????


ne fund te detit  :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:27:22
Te dal jashte sonte me shoqet,,eehh :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 14:32:16
te puthja dike fortttttttt fare
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:34:45
te mos flas me me nje se spaska qejf ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:35:54
breath,,breath,,breath,,,let it breath,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:37:17
sikur te iknin ca me pushim e
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:41:11
Nje grusht njerit..qe mi ngre nervat kot ndonjehere me ate mendjemadhesine e vet
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:42:00
PO CDREQIN KE SE NA CAVE FARFALLEN  DMTH
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:44:10
te iki se jam i padeshiruar ktu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:44:58
PO CDREQIN KE SE NA CAVE FARFALLEN  DMTH


po asgje pra..sta thashe pjesen tjeter te bisedes telefonike qe bera sot...

varja po he...se na trashen duke mendu vetem per derrat :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:50:10
te pi nje vodka red bull
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 04-07-2008, 23:42:05
te vras dike :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 23:42:52
te zhdukem krejt ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 23:43:32
Te me vizatohet perpara kjo siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 05-07-2008, 00:02:17
te mos ishte ne gjume capi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 09:22:50
Te zgjoj dike me puthje,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 06-07-2008, 02:01:49

  Per sex
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 09:54:39
Kujdes Hektor kujdes,,nuk eshte vakt bre tash per ksi gjerash,,,, :D
Deshira ime te shkoj dikush shendosh e mire ne pushime,, :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 09:57:05
Të zgjoj dike me puthje,,

Kete deshire kisha edhe une
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 09:59:21
Sot e kisha zgjuar me dicka tjeter,,,haaahha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 10:00:31
Me cfare ashtuuu oreee :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 10:02:51
Dicka qe eshte me e mire se puthja,,,hahahah :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 10:06:50
HAhaha njeher me puthje pastaj kur te isha zgju vjen tjetraa :D se flejt se besoj qe do ta kishe be ishte qujt dhumin :D :D hahahah
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 10:09:05
 LOL LOL :-* :-*,,,dhunim ose masakrim e them une,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 10:12:37
Gjynah babyy ashtu bree valla a nuk te kish ardh keq a :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 10:16:25
 LOL LOL,,jo bre hic valla :D
Tash kam deshire per buke,, :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 01:00:17
Deshira ime te pershendes te gjithe ata qe i kam munguar sadopak me kengen -eja ne preher . nga kalaja e lekursit. kerkese e imja per ata!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 09:00:20
Deshira ime eshte t'ja fus gjume prap,,,,,
p.s Mish thnx
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 10:17:14
Te shkoj te mesoj ti bie kitares :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 13:02:08
te isha prane tij,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 13:04:19
Te beja nji xhiro me makin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-07-2008, 14:24:02
ti futem ca detit e ti dal ishullit matane. bye
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 08-07-2008, 16:39:36
te ishte dream ktu se vetem ajo ja vlen
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 19:36:04
te isha pranë tij,,,
kete kam prap
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 10:34:50
Te mos mos kisha pire aq shume mbreme  se sot kam kokedhimbje.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 10:36:06
Ti jap Lefterit nje paracetamol,,,por ama ben efekt ky sa sta pret mendja ty :D
p.s gjes :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 10:37:39
hahhaha...Edhe po me mbyt ai ilaq i joti e kisha pire me deshire. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 10:39:03
Deshira e momentit ti kaloj dhimbja ketij siper se pastaj nuk ben gallata :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 10:40:51
Deshira ime eshte qe kjo te dije po edhe te jem i vdekur une bej gallate. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 10:42:53
Deshira ima eshte qe ta dije ky se me vjen mire qe e the ate qe tha :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 10:44:27
Deshira ime eshte qe kjo te me bje bingo sot. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 10:45:36
Ky te me bie super bingo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 10:47:32
Deshira ime eshte qe  kjo te me bej nje masazh kineze sot. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 10:48:43
Pse me vodhe deshiren?,, :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 10:53:46
Deshira ime eshte qe kjo e para e une i dyti. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 10:54:38
Deshira ime anasjelltas ky para atehere une :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 11:00:35
Deshira ime qe kjo te me  bej tsunami. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 11:01:32
tsunami bej por kujdes nga tornado qe do me besh ti mua :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 11:03:15
Ta kem afer meje. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 11:04:07
Sa me larg aq me mire ky,,,te djeg krejt po ta kishe afer :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 11:05:52
Sa me afer aq me nxehte. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 11:06:56
Sa me afer behet termet me kete :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 11:55:43
Te behet cka te behet vetem ta kem afer. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 11:59:15
Eehh ishalla pra pasi do ti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 12:04:58
Deshira ime  eshte aq hot sa qe sguxoj ta them ketu ne mes te popullit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 12:22:11
deshira ime eshte aq cold sa do ta them pas pak :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 12:23:30
Deshira ime eshte qe kjo te ma bej cold pak. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 12:24:40
Deshira ime eshte qe ky te me beje hot para :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 12:25:39
Deshira ime eshte qe kjo mos te digjet komplet nga hotesia. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 12:26:35
deshira ime eshte qe ky mos te merzitet per ate pune sepse ashtu i du senet une :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 12:27:50
Deshira ime eshte qe mos ti doje senet aq nxehte. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 12:29:02
Ashut mi do mu ,,nuk ndryshoj lehte :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 12:29:41
Une te ndryshoj  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 12:30:37
nuk e besoj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 09-07-2008, 12:32:02
Deshira ime eshte qe kjo te me beson verberisht. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 12:34:14
Deshira ime qe ky te me mbushi mendjen mua verberisht :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 11-07-2008, 10:48:36
te isha vale deti.. ^o) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chekevara ne 11-07-2008, 10:49:55
te isha breg deti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 13:33:30
Te gjendesha diku tjeter larg nga njerezit larg nga zhurmat larg nga puna e nga kushdo.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 19:14:47
Te vije sa me shpejt ai,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dallga ne 11-07-2008, 19:17:43
Te ngacmoj nje bar staff ne Itali :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-07-2008, 19:57:20
te ashtu. ;).ato te zgjuarat e forumit e kuptojne menjehere e kam te sigurte :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 11-07-2008, 21:19:42

  Te beje sex me...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 21:20:57
Te bej nje telefonate andej nga Prishtina,,,vone eshte,, :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 11-07-2008, 22:28:34

  Te flas me dike ne telefon-nuk eshte vone.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 13:53:00
Te bej je telefonate,,, :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-07-2008, 15:54:25
sikur...... :D :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 10:14:26
Sikur te isha ne Tirane,,, :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-07-2008, 12:40:46
Do doja te isha ne plazh :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-07-2008, 18:07:18
Deshira ime eshte qe te isha ne vend te George Bushit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dallga ne 14-07-2008, 18:09:52
Deshira ime është qe te isha në vend te George Bushit. :D

Bobobo...imagjino sa fjale te keqija do thuheshin per ty  :P

Deshira ime e momentit eshte te jem me pushime
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-07-2008, 18:37:29
hahhahaha...ska lidhje prape une do isha qe krejtve iu kishe bere ate qe do deshironin ata  :D

Te kisha bere surf neper dalget e detit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dallga ne 14-07-2008, 18:40:21
Te rrezoja kte tek tentonte te bente surf  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-07-2008, 18:41:56
Kur te me rrezon kjo po deshi edhe let me ze frymen ajo dallga pastaj. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 18:25:14
Te isha ne PR,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 01:41:18
dikush te me thoshte 2 fjale te ngrohta e te me ndizte shpirtin ylber sic vec ai di....por seshte qe keshtu deshira vec e tille, e shprehur mes njerezish te panjohur dhe qe ai sdo ta njohi kurre kete deshire timen
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2008, 18:46:47
cke mishel? hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 21-07-2008, 19:19:18
Kisha...tani skam gje  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 19:20:18
Te vije ora 8 me shpejt,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 09:30:49
Te isha pran tij ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 09:51:07
te isha prane mikes time :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 10:07:36
Te behej endrra ime realitet :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 10:10:50
shpresoj me gjithe zemer qe endrra te kthehet ne realitet
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 10:14:13
Ti jepja nji puthje :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 15-08-2008, 10:27:01
nje puthje qe te mos kishte kurre mbarim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 10:42:12
Do doja ta ndieja :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-08-2008, 18:21:52
Te jem diku :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 18:25:54
DHe une :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-08-2008, 20:08:19
te ishin keto siper ne.. ;).. maternitet :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Triology ne 15-08-2008, 21:48:29
te kisha nje vark e te ikja ne det gjith lezet :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 09:12:32
Te shkoja ne plazh dhe te nxihesha dhe pak :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 16-08-2008, 10:02:12
te vija koken ne gjoksin tend :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 16:17:15
Të isha diku larg larg....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2008, 19:05:45
ti bej shoqeri Trendafiles :D :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-08-2008, 21:31:32
Te isha ne krahet e  te pares qe me del perpara. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SmiLey ne 17-08-2008, 00:13:25
mua dmth :P :-[
vec mos me ardhc se qumshtin e nenes kam per te nxjerr LOL haha LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 17-08-2008, 01:10:47
hahhaha....Me paska rene bingo me duket  :D LOL


Po le qumshtin po edhe shpirtin ma nxure e ke me hallall. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 17-08-2008, 08:07:26
TE ISHA NE KREVATIN TIM TANI :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 17-08-2008, 09:58:28
te isha prane krevatit dhe te shikoja engjellin duke fjetur gjume dhe mos ta trazonte njeri hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 17-08-2008, 10:22:55
Te kish pran kete siper... :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 17-08-2008, 13:53:24
te ndaja kafshaten me ket siper
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: OMORFI ne 17-08-2008, 14:37:58
Mos te shkoja ne pune :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: joy&joy ne 17-08-2008, 14:58:33
qe kjo  te  shkoje  ne  pune
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2008, 16:39:40
ti bëj shoqeri Trendafiles :D :perqafim
Hajt per hajer pra :D :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 23-08-2008, 18:33:53
Deshira e momentit eshte qe te isha ne nje autobus ku te gjitha udhetaret jan femra e vetem une mashkull. :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Diamanta11 ne 23-08-2008, 19:03:42
Se shpejti do nderoj vendin e punes e dua te filloj sa me pare!S'po e pres dot 8 shtatorin  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 08:28:31
te jeme pran saj dhe ti puthe ata sy te pergjumur
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 09:06:07
Te isha ne krevatin tim :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 09:09:06
Ta shihja kete siper njeher dhe te bindem sa eshte e bukur :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 09:25:49
Po ti me shikon ne avatar mo ;)
DHe une te shikoja kete siper :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 09:27:02
Nuk eshte njelloj si ne avatar si te shikoj live :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 09:36:48
Eeee epo hajde ketu ather :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 09:37:59
Me jep adresen se i hipa avionit menjeher :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 09:50:27
Po ta jap adresen,,
696969 KOS S...y G... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 09:53:39
Të isha ne krevatin tim :(
ne shoqerin me princeshen e endrrave te mia
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 09:54:29
Hahaha ...ne Kosove jeton ti ? :D me jep te sakt mos me le ne rruge pastaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 10:03:23
Hahaha ...ne Kosovë jeton ti ? :D me jep te sakt mos më le ne rrugë pastaj :D
Hahaha jo ne Kosove ore GR ne Qytetin KOS,,merre mir adresen qe mos te ngelesh rrugve :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 11:06:19
te keme sa me shpejt adresen dhe ky takim i pritur te realizohet sa me shpejt :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 11:13:27
Hahaha jo ne Kosovë ore GR ne Qytetin KOS,,merre mir adresen qe mos te ngelesh rrugve :D


Hahah e morra e morra po a eshte e sakt kjoo adrese se ato pika qe paske shenuar pas S... dhe G... disi nuk po me duket e kompletuar :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 11:48:17

Hahah e morra e morra po a është e sakt kjoo adrese se ato pika qe paske shënuar pas S... dhe G... disi nuk po me duket e kompletuar :D
Po po e sakte eshte hajde ti se te pres une :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 11:53:47
te pres dhe vetem te pres ku te jene dy mos te futem ne mes :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2008, 15:08:26
Tja fus nja grusht te fuqishem shuuuuum dikujt... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2008, 18:00:03
Ri behem qilim kesaj siper e teme shkel sa ti doje shpirti. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 11:56:22
Ri behem qilim kësaj sipër e teme shkel sa ti doje shpirti. :D
hahaha vallai nuk te kisha shkel vec te kisha shkallmue me cizme nr 45 LOL :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dor!na ne 26-08-2008, 16:23:44
Te isha prane L... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 16:29:04
Të isha pranë nje njeriu ineteresant.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 16:34:48
Te isha pran ketyre dyjave :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 16:36:28
Te isha ne London vallai :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-08-2008, 19:45:56
Te isha rethuar me zocka sikur ne Babiloni. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-08-2008, 20:32:45
ehhhh
me fal se te vrava me duket :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 27-08-2008, 10:31:00
deshira ime eshte.....MJAFT Capkene...Mos zgjo c'vdiq
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 11:07:08
Te iki dikush tash boll me....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2008, 19:34:28
dëshira ime është.....MJAFT Capkene...Mos zgjo c'vdiq
ndersa e imja eshte. ;).me mire nuk po e them :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 28-08-2008, 23:47:04
Deshira ime e momentit eshte qe Charlie ta largoj ate ,,top,, qe e mban neper buze ne ate avatar. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-08-2008, 20:26:17
janë te miat çke me ato  topet Lefter? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 29-08-2008, 21:09:14
janë te miat çke me ato  topet Lefter? :D
hahahhaa...I forte je plako.... ;)

Charlie ndegjoje se cthote ky. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-08-2008, 08:42:49
te kisha nji vit pushim :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-08-2008, 11:55:08
Deshira ime eshte qe njerezit mos te flasin kot per mua pasi asnje nuk me njeh sic duhet ;) ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dor!na ne 30-08-2008, 16:48:13
te kisha nji vit pushim :D

sa mir do ishte ama..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 00:47:27
Ta kem Claren aafer sa ma afer. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 31-08-2008, 00:49:39
Hajde deshire tajde! :D po me duket si fantazem  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 00:51:50
Te kete edhe kjo te njejten deshire. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 31-08-2008, 00:53:14
hhahha kur te behem pule e kismet :D

Per momentin deshirat e Lefterit jane urdhat e mia :D :D haha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 00:56:02
Te me jep urdher qe te hyj si kamikaz. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2008, 00:56:41
Qe te mbytet si kamikaz dikun kyy siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 01:05:24
Qe te behet berber dhe.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 31-08-2008, 16:57:51
zotı te me degjonte nje lutje... ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 31-08-2008, 18:28:14
nese vertet ekziston edhe mua nje!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 19:32:31
Te mi fal zoti nja 10 sikur ato qe dalin ne ballinen e Playboyit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 31-08-2008, 19:39:26
Qe ti fal Zoti Lefterit nja 10 veze te ngrohta  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 19:44:42
Te mi fal Zoti zogjt qe bejne veze. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 31-08-2008, 19:57:16
Te me thote ne cilin qytet jeton  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: joy&joy ne 31-08-2008, 20:05:57
forza fiorentina :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 20:06:47
Të me thotë ne cilin qytet jeton  :P


Ti them se jam ne Koln. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 31-08-2008, 20:16:26
Ou! Ne germani!??? Haha prandaj me the qe je afer Belgjikes  :perqafim


Qe Te vi nje dite ne bruksel  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 20:19:27
Yes  yes yes.... ;) :P

Te me pret mire kur ti shkoj tek dera. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 31-08-2008, 20:23:52
Po mor sigurisht Veç mos ki frike ne se ta hap deren luani LOL

Para 15 shtatorit kalo kur te duash  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2008, 20:26:44
Ooooooo jo Luani po edhe peshkaqeni te me del sme trembet mua suny joooo.... :DA nuk ben pas 15 Shtatorit eeee? :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2008, 11:11:29
Te vije dikush sa me shpejt se u cmenda gati :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 11:34:50
Deshira ima eshte qe te me kishete trokit ne dere dikush tanii :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2008, 11:47:26
Te zhdukem..nga siperfaqja e dheut.. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 12:08:44
Te me vizatohet kjo siper para syve :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2008, 12:17:35
Deshira ime eshte te me lesh rehat ti..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 15:34:56
te kisha ndonje zezake te mir per dark
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Diamanta11 ne 01-09-2008, 17:17:27
te kisha ndonjë zezake te mir për darkKu jeto ti?

zezake ka plot rruges.plotsoja deshiren ktij!E medet per ca si shko mendja miletit!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 01-09-2008, 17:26:26
nje altar para syve te me vızatohej...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 18:09:15


Ku jeto ti?

zezake ka plot rrugës.plotsoja dëshirën ktij!E medet për ca si shko mendja miletit!


ehh kan ik njerzit kan deshira te cmendura :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 01-09-2008, 18:10:39
te beja nje udhetim te gjate me shoqerine.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:41:14
Te binte bore.. te lozja me topa bore me Charlin :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 02-09-2008, 00:54:27
Hahah shum i paske deshire ti more topat :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Diamanta11 ne 02-09-2008, 02:15:07
Luani me uje mi ce doni deboren.eshte me bukur! :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-09-2008, 12:11:31
Ta dija se ci ka ndoshur dikujt... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 02-09-2008, 12:49:16
te isha afer tij :perqafim uuuuuh samir ,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 02-09-2008, 14:13:32
Te ha nje dreke te shijshme ..mmmm...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-09-2008, 14:30:04
edhe une mmmmmmmm :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 02-09-2008, 14:32:40
T' ja kepus gjuhën këtij.  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-09-2008, 14:44:05
edeh une kesaj. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-09-2008, 16:56:37
Te ishin disa ndryshe nga cjane
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-09-2008, 16:58:35
Te isha diku larg cdo gjeje larg cdo njeriu..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-09-2008, 17:00:41
vdis. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-09-2008, 17:01:32
Te merrja mesazh MP nga dikush .. ;(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-09-2008, 17:04:42
Mire ti?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 02-09-2008, 17:34:20
te ishte ajo ktu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 02-09-2008, 17:40:28
TE SHEROHET SA ME SHPEJT PROGRESI  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-09-2008, 17:43:13
Deshira jote po realizohet :) kisss
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dor!na ne 05-09-2008, 06:09:33
Te fleeeejjj
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 05-09-2008, 11:11:57
Te puth dike :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2008, 11:58:05
Ta kisha afer kete :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 05-09-2008, 12:06:00
Te mos me kishte ky afer :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-09-2008, 12:09:23
Mire mire fol keshtu ti se ta tregoj une ty nga (njera) ;) :D
Per Charlie e kam fjalen :P
Une te isha shum larg naga ketu ku jam :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2008, 12:14:00
Ca ke ore tii kujt do ti tregosh ee :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 05-09-2008, 12:15:52
Te mos zihen keta siper :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2008, 12:16:30
Te me jepte diqka kjo siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 05-09-2008, 12:18:00
Te mos kerkoj ky asgje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2008, 12:19:22
Prap ate deshire kam :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 05-09-2008, 12:22:59
Te rrije urte ky se i them dhe une dikujt :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 05-09-2008, 12:24:19
Te isha me pushime  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2008, 12:26:31
Të rrije urte ky se i them dhe unë dikujt :D

Kujt do ti thuash see :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 05-09-2008, 12:26:57
Asaj pra :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-09-2008, 12:32:10
Kujt do ti thuash see :D
E di ti e di :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-09-2008, 15:13:33
Te isha ne Tahiti me dike....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-09-2008, 15:16:13
Te me sherohej shpirti...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2008, 15:18:15
Qe te ia sheroja shpirtin sa me shpejt kesaj  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-09-2008, 15:19:19
Te kisha prane ................... ...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-09-2008, 17:24:56
Te isha diku....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2008, 20:22:27
te kisha ato te dyja :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 05-09-2008, 21:04:35
Te ishte ketu ku jam une - Te isha atje ku eshte ai  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 05-09-2008, 21:19:08
te ishte ketu ku jam une
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 05-09-2008, 21:41:53
te ishte këtu ku jam unë

Kush? lol
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 05-09-2008, 21:48:19
Kush? lol
permbaju temes
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 05-09-2008, 21:52:43
permbaju temës

:) nje gjum per 7 pale qefe  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 05-09-2008, 22:00:51
per 7 pale qefe do ishte sikur,,,,,, :) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 05-09-2008, 22:07:50
për 7 pale qefe do ishte sikur,,,,,, :) :)

jo jo se edhe solo nga një here me mirë është ;) LOLTë fikja kompiutrin dhe tju thoja naten e mirë :-* ...Surprize per Charlin tek ' profili im " LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 05-09-2008, 22:12:42
te isha me dike tani ne nje vend tjeter
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dor!na ne 05-09-2008, 22:45:41
Te shkoj diku larg..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Diamanta11 ne 06-09-2008, 02:01:12
Te isha pushim e ftuar ne nje dasem shqiptare! :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 06-09-2008, 09:42:53
Te shkoja ne dasmen qe me kane ftuar me dike  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 06-09-2008, 09:45:41
ti beja shoqeri patriotes time hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-09-2008, 09:12:50
Te flija gjum :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 07-09-2008, 09:47:30
ti jepja nje puthje te ngrohte ksaj se ndoshta i largohet gjumi :puth
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-09-2008, 10:04:43
Aaaa flm per pu..... :perqafim
Do doja te shkoja diku larg :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 07-09-2008, 10:10:30
Aaaa flm për pu..... :perqafim
Do doja te shkoja diku larg :D
ne nje ishull te shkrete ku te mbizoteronte qetesia ku ajri te jete i paster dhe dashuria ti jepte jete atij vendi te shkrete
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2008, 10:10:46
..ti jepja zemer dikujt ne keto momente.. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-09-2008, 10:15:06
Te me pushonte kjo dhimbja se vdiqa :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 07-09-2008, 10:17:45
ajri i paster dhe nje dashuri e vertete do te mposhte cdo dhimbje ne kete jete ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2008, 19:11:27
mos te kishte ashtu... :-[ se na mori ne qafe ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 08-09-2008, 21:18:03
ti fusja nje teke raki  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Diamanta11 ne 09-09-2008, 05:41:52
Te mos kisha mbledhje neser se na hoqen trurin!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 09-09-2008, 08:34:54
te flija e pak gjume  gjum:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 09-09-2008, 19:36:23
Te mbaroj punen e te bej nje xhiro per relax...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 09-09-2008, 19:41:37
Të mbaroj punën e te bëj një xhiro për relax...
te beja nje xhiro nen driten e henes ne qytetin e zemres shkoder loces i shoqeruar me nje bukuroshe   si ju
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Konjaku ne 09-09-2008, 20:38:48
Te shkoj ne Hene
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 10-09-2008, 06:58:36
----te behem flutur ---
te shkoja ne dhomen e tij tashikoja me kta dy sy ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 10-09-2008, 15:31:27
"Playing God" mire do kish qene.. vetem per pak minuta..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 10-09-2008, 15:46:24
Dhe cfare ndodh kur Playing God e dashur??????!!!!  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-09-2008, 19:56:53
shpirt e kam une o mishel dhe ty te kam zemer :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 11-09-2008, 18:15:36
te vallezoja me rete..e shpenguar dhe e cliruar nga te gjitha mendimet qe me kane mbeshtjelle gjithe keto kohe...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 12-09-2008, 15:29:30
Te beja gili vili me ca forumiste. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 12-09-2008, 15:35:29
erdha me prit kam ca pune :D

Mo hajde se edhe une njeri jam nuk duroj me shume. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2008, 17:20:34
T apeshoja njehere kete nga veshet. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 17:24:06
e ku i pe nervat ti mi????

une e qete si ne pune time ktu...

te isha diku tani...po se ku sja kam haberin
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 17:29:33
epo i thone nje fjale....lere fare


deshira ime eshte te vi te me marri ai kodosh burri e boll mu hargalis pas shaleve te kolegeve hahahahaa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 12-09-2008, 17:34:41
Ska gje se e fus prape....kete pune kemi ne se mos kemi tjeter...ata dalin ne dhembet dhe ja vine vete....LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2008, 12:29:50
edhe kete radhe nuk po e them :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 12:34:00
te kisha nje sekretare seksi ahh sa fiksim i kam  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-09-2008, 12:34:57
Te vinte njera ketu ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-09-2008, 14:11:17
Te ikte dikush..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2008, 14:12:11
Ta shihja kete siper ne keto momente se si po duket :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 14-09-2008, 14:34:53
Të pushonte ky shiu qe ka filluar qe mbreme
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2008, 14:38:48
Haha edhe tek une po bie shi pa pushim :D

Deshira e momentit eshte qe ti plotsohej kesaj deshira :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-09-2008, 14:40:03
Qe dikush te ishte me mua keto momente....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2008, 16:26:02
te isha duke pire coffe me dike.. :)
edhe nje pice..nuk do i thosha Joo :D :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 15-09-2008, 18:39:13
te kisha prane ate qe me refuzoi sot telefonaten hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 15-09-2008, 18:58:39
Te pajtohem me dike  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 15-09-2008, 19:08:02
Te isha diku tjeter......aty ku shpirti do gjente qetesi.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2008, 21:09:22
Te isha me kete atje ku te na gjente shpirti qetesi te dyve. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2008, 23:10:11
nje shishe vere..dhe gjume per vdekje..( deshira e mom.kjo)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2008, 23:16:48
E per  me vone ndonje deshire?(po mendoj pas asaj shisheje vere  :D)...

Deshira ime eshte qe te mbushet Bota me femra te bukura....Sa  mire do ishte. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2008, 23:26:40
"cherche la femme"...vetem luftra do kish ashtu :D


deshira ime ...te ishte nentor LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2008, 23:26:49
Nje shishe vere dhe nje brune ne krevat. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2008, 23:28:02
Një shishe vere dhe një brune ne krevat. :P

zakonisht bjondet i preferojne njerezia..cne ti kaq i vecante :P :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2008, 23:29:12
Une per vete i preferoj  krejt nuk dalloj ngjyre. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2008, 23:30:28
zakonisht bjondet i preferojne njerezia..cne ti kaq i veçantë :P :P
Po je brune ec avitu mos bej naze. :P  Ah po merr dhe veren me vete. :P


P.S Zakonisht s'bej naze por sot me ka hip nje sekelldi per brunet. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2008, 23:32:53
jam dicka mes te dyjave..bjonde-brune..

ke ngel te flesh vetem :D :P


deshira  ..jashte te isha ne ndonje restorant..ama ne nje kompani te mire :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2008, 23:34:33
jam diçka mes te dyjave..bjonde-brune..

ke ngel te flesh vetëm :


dëshira  ..jashtë te isha ne ndonjë restorant..ama ne një kompani te mirë :)
Nuk shpresoja tek ty jo prandaj e kisha nje rezerve. LOL :P  Po ate veren ma dergo te pakten. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2008, 00:13:54

pak gjume te me vinte.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 16-09-2008, 11:10:11
Te shtrihesha diku......
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2008, 11:36:15
ne shqiperi te isha..qofte dhe per pak..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 16-09-2008, 14:26:32
Te isha ne shtepi me djalin tim dhe te flinim gush e gush ne kete dite me shi.... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-09-2008, 17:54:43
paskam shume sot keshtu qe nuk po shpreh asnje. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 16-09-2008, 18:07:41
Te shihja koncertin e "RASMUS" live ne TR
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-09-2008, 18:09:08
Bej gati leket per bilete se do vijne. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 16-09-2008, 18:20:42
e di qe do vijne po nuk kam une mundesi te shkoj t' i shoh  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-09-2008, 18:31:30
E sigurte qe s'eshte faji jot per kete. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-09-2008, 18:45:00
Të shihja koncertin e "RASMUS" live ne TR


Do ikim pastaj do te marr une  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-09-2008, 15:56:34
Te mos shkoj diku pas 3 javeve.. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 20-09-2008, 07:46:45
te shkoje gjithcka sic e kam planifikuar.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 20-09-2008, 08:22:22
te flija e nje cik..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 20-09-2008, 08:52:12
Nuk dua gjume....dua JETE  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 25-09-2008, 16:10:53
Keta lote qe derdhin syve te mi fshije ti si dikur...
shpesh thoje - me dhemb te shoh lotet e tu te shenjte te derdhen per mua....tani te pyes une - I meriton valle keta lote ti????...por pergjigjen e di.....


Eja de mi fshi se u nxiva nga rimeli ...hajde se erdhi ora ..ngordha te te kac nje cike LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 25-09-2008, 16:20:31
Të isha me dike diku
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2008, 18:41:15
pse me ke vjedh idene ti progres? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 25-09-2008, 18:45:01
Te mso ishin njerezit keqberes. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 25-09-2008, 18:46:04
te isha prane teje dhe ta mbanin se bashku murin qe te mos rrezohej hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-09-2008, 20:17:06
nuk po e them prape :-[ se kam frike se me bejne ban :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 25-09-2008, 21:09:15
te merrja makinen e te beja xhiro me sa me shume shpejtesi te qe e mundur.........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2008, 21:10:23
Te jem ne vend te Brad Pitt. :D(jo per gje por per Angelinen  :D)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-09-2008, 21:38:55
Ta marr Capkenen e ta hedh nga 15 kateshi . :P LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-09-2008, 21:44:12
pse do te te hedh nga lart ti keshtu? :P

Te jem ne dasmen e Capkenes. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-09-2008, 21:47:36
Thuje dreqin se mbase te realizohet tek kjo tema. :P

Te ktheheshin kohet e vjetra edhe njehere.  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2008, 21:59:04
te gjej një burrë te hajrit LOL LOL se me këta ta pahajrit na u lodh jeta LOL

me duket kot lodhesh..te pahajrit jane te gjithe.. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2008, 22:43:55
s'kam asnje per mom.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 27-09-2008, 16:49:53
te pushonte ky celulari e te me linte rehat.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 17:00:33
kush po i bi celit ee :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 27-09-2008, 17:02:06
nuk e di, eshte me privat :( :(

e fika tani, mos u bej xheloz :P :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 17:05:33
 kshu po kshu esht kur ekspozohesh kycu ne shpi mos dil :P:P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 27-09-2008, 17:08:05
pu kush flet per keto pune :P atje ne kotecin e pulave do perfundosh sot me duket LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 17:11:46
eee me pulat shum mir :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 27-09-2008, 17:13:42
sa i degjuar qe je bere keto kohet e fundit. ndroje ate emrin se nuk je mistrec ti jo :P :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 17:15:50
po pse mi un jam i kerkuar gjithanej ehhh mistrec e kam un se ndrroj :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 27-09-2008, 17:18:44
ndroje se te mbyta LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 17:21:34
behesh xheloze eee mir do e ndrroj se shpejti :P:P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 27-09-2008, 17:23:34
une xheloze ???? ca thua ti :P :P

ps: mos e ndro se s'ka lezet, nuk ben burri kshu LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 00:13:45
Te isha diku me dikend...te benim Tsunami..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 28-09-2008, 00:32:00
Të isha diku me dikend...te benim Tsunami..
ku te mos me gjente njeri
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 28-09-2008, 00:35:50
Të isha diku me dikend...te benim Tsunami..
Te isha me kte ne foto
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 28-09-2008, 00:50:51
mos kopjo tito se do mbetesh ne klase
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 28-09-2008, 01:01:17
u bere xheloz ti
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 28-09-2008, 01:03:26
jo plaku jo
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 01:10:14
Ta kisha prane...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 28-09-2008, 01:13:43
te mbeshtesja koke mbi gjoksin tend
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:30:06
Te ishe nje person i lumtur
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 02:33:58
Te ishte KY i lumtur..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:34:48
Te ishte edhe kjo e lumtur
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 02:37:10
Deshira ime eshte qe...bashke te lumturohemi..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:38:01
Deshira ime eshte qe ti plotesohet kesaj ajo deshire
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 02:39:53
Deshira ime eshte qe tja heq merzine ketij...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:41:08
Edhe deshira ime eshte kjo bree
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 02:43:18
Deshira ime eshte qe mos tja nin fort ketij per gjera koti..bree..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:44:32
Deshira ime eshte qe kete ta kisha afer tani
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 02:46:12
Deshira ime eshte qe ky mos te me lexoj mendjen si liber..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:46:50
Deshira ime eshte qe kesaj ti plotesohen te gjitha deshirat qe ka
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 02:49:00
Deshira ime eshte qe KETIJ ti plotesohen te gjitha deshirat..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:49:30
Ishalla vetem nje me plotesohet brehh :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 02:51:42
Deshira ime qe TE GJITHA te plotesohen..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 02:52:10
Edhe ty brehh jarabii ishalla  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 28-09-2008, 02:54:38
te flija gjume por sme flihet
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 11:22:48
Te mos kisha kaq shume kembana qe me gjemojne mbi koke...pfffff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 12:23:22
Hajde tek muret e mia  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 29-09-2008, 12:56:31
Te isha me e qete........ :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 29-09-2008, 13:00:02
Te isha diku tjeter tani me dike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 13:26:40
Te isha larg qe ketu....shume larg
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 14:53:35
Aman se me mallengjeve... :P


Do iki ne forme proteste hahahahah
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 29-09-2008, 16:15:09
s'kam ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 29-09-2008, 16:23:15
deshira ime esht qe dream te kishte nai deshir :P:P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dor!na ne 29-09-2008, 16:53:14
te fleeej pagjume:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 29-09-2008, 16:57:25
te flej siper meje dorina haha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-09-2008, 17:01:25
Te isha diku...dhe te isha vetem...me pelqen vetmia.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-09-2008, 17:21:30
Te isha larg nga te gjithe.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-09-2008, 17:27:50
Tu vinte truni ne vend ca e cave.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 29-09-2008, 17:33:29
te haja makarona dhe jo kos si tani ne moment...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 18:34:29
Te mbaronte dhe kjo seance  :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 29-09-2008, 19:03:39
Te isha diku me dikend..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: AleksB ne 29-09-2008, 19:45:06
Te isha me ate te vetmuaren siper.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 29-09-2008, 23:16:07
DUam paret tona :)

shiqo ti shoqe me lesh te verdha te dua shumë po mos trego :)

p.sh. gjithë grupin shurupi me ne krye Dreamm Tipi dhe Emira Erlehten çift te motren e saj,gocat e reja komplet etje etje
Lefto ku je ore djalo,po xha Milo nga humbi

 :perqafim...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 23:28:36
Te jetoja edhe njehere ato caste te shkuara,ti shkundja nga pluhuri i kohes...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 30-09-2008, 00:38:37
DUam paret tona :)

shiqo ti shoqe me lesh te verdha te dua shumë po mos trego :)

p.sh. gjithë grupin shurupi me ne krye Dreamm Tipi dhe Emira Erlehten çift te motren e saj,gocat e reja komplet etje etje
Lefto ku je ore djalo,po xha Milo nga humbi

I permendi kush shurupet? :D

Ketu jam  moj ketu se kur po te shoh ty po me mbushet mendja qe kur te vi andej pas 10 diteve te vij direkt te ti  se mu ka hidheru gruja dicka. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Dor!na ne 30-09-2008, 01:29:23
Të isha diku...dhe te isha vetëm...me pëlqen vetmia.. ^o)

edhe un kete do deshiroja tani..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2008, 19:01:50
Ju paskan lodhur me duket :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 01-10-2008, 09:36:46
Deshira ime ne keto caste do ishte.....Ti jepja mikes time mundesine te rijetonte edhe njehere castet me engjellin e saj.....o zottttttt a ka dhimbje me te madhe ne kete bote ....a ka tmerr me te madh qe mund te mbaj nje nene...tek heq nga gjiri i saj foshnjen ....JOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOO nuk ka ...kurre mos e pacim ate fat .........vetem kete mund te them mes loteve dhe mes dhimbjes    :S :S :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-10-2008, 10:08:46
me vjen shume keq......
por dhimbje ka gjithandej te kupoj shume mire duhet shume force ta kaperceje......... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 01-10-2008, 10:21:41
Ka shejtane...ka dhimbje pafund e cdo njeri merr peshoren e tij dhe peshon...dhe dihet dhimbja e askujt nuk dhemb sa e vetja...

por nuk ka dhimbje me te madhe se kjo.....me femijen kurrrrreeeee nuk ka te krahasuar.

E kam provuar shijen e vdekjes ne dy njerez shume te dashur per mua....dhe isha e re , por sot me duket e pamundur ...nuk gjej force ti them asaj nene qofte edhe nje fjale...nuk gjej guxim te shkoj dhe ti jap lamtumiren mikut te djalit tim....c'jete eshte kjo xhanem....c'jete eshte
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-10-2008, 10:27:44
ke shume te drejte jam nene vet kam 1 djale dhe kam pasur e une humbje shume te renda me shume se nje bile por ska dhimbje me te madhe se ajo e humbjes se femijes........qend rojini prane te pakten mos e lini vetem sepse ngushellim per te sdo kete asnjehere por te pakten te kuptoje qe seshte e vetme.... skam fjale te te them eshte shume shume e rende.....dhe pse nuk e njoh me vjen shume keq e me la shije shume shume te hidhur..... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 01-10-2008, 10:30:56
Me beson kur te them se jam e mpire nga dhimbja....se nuk gjej fjale ti them...se nuk shoh dot trupin e asaj foshnjeje dhe tek degjoj fjalet e se emes ..ti nuk je per aty o bir.....eshte vetem 4 vjec ...eshte vec nje foshnje....ahhb nuk ka ngushellim per ata prinderit jo...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-10-2008, 10:32:12
ska zot Mishel.... ose i do per vete me te miret si le ne kete bote te ndyre..............
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-10-2008, 10:47:54
Mendime, udhëtime,pyetje pa përgjigje...
Provoj ti gjej lidhjet në mes ngjarjeve,
provoj ti gjej përgjigjet, por nuk i kuptoj pyetjet.
Gjatë kohes e cila shkon,
kërkoj atë që kërkova gjithë jeten
duke mos e ditur se c´ është ajo.
Eci dhe provoj ti gjej rrugët e jetes,
por pastaj kthehem mbrapa dhe e kuptoj
që edhe rrugët e vdekjes me cojnë në pavdekshmeri.
Dhe me cdo ditë që kalon,
shkon edhe një moment e asaj që ne e cuajmë JETË,
vetëm për tiu afruar asaj që për neve është VDEKJE.

JETA: Rrugët cilat ne mendojmë që i njofim,
por në fakt nuk i kuptojmë,
ngjarjet të cilat ne mendojmë që i përjetojmë,
kur për to vetem mendojmë.

Vetëm një mashtrim kur mendojmë
që jetojmë duke e ditur cdo gjë
dhe pastaj vdesim në padituri.
Vetëm një mashtrim kur mendojmë
që vdekja është fundi i jetes
kur vdekja është vetem një fillim.
Dhe vdekjen mendojmë që nuk e njofim
kur në fakt e kemi ndier,
ngase kemi vdekur në këtë udhëtim
që ne e quajmë JETË.

Sepse ka njerëz të cilet e din që janë të gjallë,
por prap e ndiejnë veten të vdekur,
sikur që ata të cilet vdiqen
do të jetojnë përgjithmonë.
Sepse JETA është VDEKJE
dhe VDEKJA është JETË.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 02-10-2008, 08:51:54

Sepse JETA është VDEKJE


[/quote]


Kam tere kohen nga dje e sot e them te njejten gje....Jeta qenka nje Vdekje e gjate dhe vetem e gjate

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 02-10-2008, 12:36:01
Te ndiej frymemarrjen e dikujt...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 02-10-2008, 19:07:50
Te ishte AleksB ketu. :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-10-2008, 19:26:53
Te isha afer Fatjetes. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vlonjatka ne 02-10-2008, 20:00:41
Te me iki gripi poshter :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-10-2008, 20:03:02
te paska hyre? :-[..virusi e kam fjalen? hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vlonjatka ne 02-10-2008, 20:05:50
te paska hyrë? :-[..virusi e kam fjalën? hmmmmm:

yessss......
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-10-2008, 20:14:34
ska gje ,me pak dhimbje po te kalon ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 02-10-2008, 22:29:33
Te mos me punoje burri te shtunen qe te dalim pakez neper Europe...yfffffffff ff...e marrte dreqi punen...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 02-10-2008, 22:35:31
te jem ne paris prane vashezes sime
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 03-10-2008, 14:20:19
e shtune neser???? ueeeeee e kam humb nocionin e kohes fare


Deshira ime e momentin..te vi e shtuna sa me shpejt dhe te shkoj nga ime me...te strukem ne gjirin e saj si foshnje... :) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Fatjeta ne 06-10-2008, 20:01:15
Te ishte Aleks ketu :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 22:22:22
Ta merrte me vete Aleksin kjoooo dhe te zhdukeshin diku :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 22:25:05
Shi shiii nime bash keq se ke ti jo.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 22:41:44
Jo de joo une gjith per te mire te popullit flas :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 22:43:11
Deshira e mom...ahh te ishte Aleksi ketu..:LOL :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 22:44:13
Hahah ahh sikur po ska ku nga ku te hy i shkreti see LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 10:02:34
Deshira ime....problemi eshte se kam aq shume deshira sa ka trafik nuk dalin LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 14:27:11
Te puthja syte e dikujt...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 07-10-2008, 14:31:27
te puthja buzet e ..........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 07-10-2008, 14:39:34
titi 10 i ka sytë jeshil,po deshe zgjatu një here :D

e ka thënë në forum se fillon Anesti me grupin e vet te aludoj aahhaha
po rrezikon nje cike me duket Capkene :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 07-10-2008, 14:47:35
po ne mund te afrohemi :perqafim :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 07-10-2008, 15:09:00
jo vallahi se bëjmë masë, dua te rri vetëm :D
kjo masa do jete e rrezikshme,me mire te mbajme distance :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 08-10-2008, 09:50:46
te fle gjume ......
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: AleksB ne 08-10-2008, 09:56:29
Te isha me te ne keto momente,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-10-2008, 10:32:36
te isha larg qe ketu....dhe te isha vetem...sot dua te jem vetem me veten time....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 08-10-2008, 11:12:40
Dua te jem me veten e dikujt tjeter  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-10-2008, 11:22:55
LOL LOL
aman te takohesha edhe njëherë me këtë te shapllamosuren hahahahha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 08-10-2008, 11:31:29
po mire mi, gjera qe ndodhin jane keto, edhe mund te takohemi  LOL LOL

 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-10-2008, 11:33:30
ndodh edhe takohemi ...se heren e pare ishte si flash me duket eeee LOL LOL LOL....

Deshira ime eshte te iki ne shtepi , te marr mishkon nga kopshti se boll studioji dhe te rrime bashke ...te lozim bashke ...te fleme bashke....ufffff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 08-10-2008, 11:48:39
Deshira ime eshte, t´i nxij jeten dikujt  :D

  LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-10-2008, 12:07:52
LOL LOL....po boll ja nxive moj ..edhe zbardhja ndonjehere here


Deshira ime eshte - te di vendndodhjen aktuale te Capkenes....ka je ri dreqo!!  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 08-10-2008, 12:10:21
Vendndodhja e teveqeles sone te preferume  :D do jete lagjia e Siemensit o goce...ku tjeter  hmmmmm: ose gjinekollogu  :D

Deshira ime: Te puthja cunin tim  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 08-10-2008, 12:15:19
e beri gjinekologun si me qene Teqe...hahahaha


ngeli tu u fal aty mo...

Deshira ime eshte ...te puth edhe une djalin tim se me mungon shume ...ohhh sa me merr malli per te...me duket sikur asnjehere skam kohe te mjaftueshme per te.... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-10-2008, 13:31:09
Te isha larg diku..vetem..ne boten time te cmendur ku smund te me shqetsoje askush...kurre...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: qershija ne 08-10-2008, 13:38:22
do ta kisha gicur dike shummmmm  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 08-10-2008, 17:28:20
te mos me ishte prishur plani qe kisha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mishel ne 09-10-2008, 12:45:33
Deshira ime...kam dy ore qe vij verdalle dhe se di cdua...tani u kujtova qe s'kam hik akoma ne WC ufffffff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 11-10-2008, 11:22:42
nje  pice me ndonje restorant italian  :D :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 11-10-2008, 11:43:08
QE TE ISHA NE VENDIN QE ME KA LIND KOKA TA SODISJA ME ENDJE QYTETIN TIME SHKODER LOCEN DHE TE HIQJA KETE MADHE QE KA GDHABERUAR SHPIRTIN TIME
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 11-10-2008, 14:57:11
te kisha pak me shume kohe te lire keto dite se po me zjen koka
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: nitty ne 15-10-2008, 16:21:15
deshira e momentit eshte te isha ne Dubai
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2008, 17:17:53
dëshira e momentit është te isha ne Dubai

sa pak kerkoke ti.. :D

deshira e momentit..te punonin keto linjat pak me mire.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2008, 17:40:37
Te shifja enderra. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2008, 23:46:45
Të shifja enderra. :D

kopja gjume....problem i zgjidhur :D


te fitoja ndonje bingooo... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2008, 23:49:08
hahahha...Ncuk po e provoj me vjet ama ncuk. :D...

Deshira ime eshte qe kjo kur te fitoj ate bingo ta ndaj me mua. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2008, 23:58:44
hahahha...Ncuk po e provoj me vjet ama ncuk. :D...

Deshira ime është qe kjo kur te fitoj atë bingo ta ndaj me mua. :D


spo e vazhdoj mendimin LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2008, 00:01:33
Eeeeeeeeeeeeeeee... .kjo ishte ajo qe po e presssssssssssss... .....fitova gjysmen e bingos. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Vlonjatka ne 16-10-2008, 00:01:47
Te shkoj te fle.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 00:04:26
aman mos shko LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: [AnnaBela] ne 16-10-2008, 00:40:19
te ik gjume dhe te mos zgjohem deri neser :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 00:48:17
aman mos ik LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-10-2008, 00:49:36
Ti shfryjjj nervat diku se po plasiii....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 01:06:55
aman mos plas LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2008, 01:39:59
Lere te plasi se kusheti pelcet ndonje cop e saj deri tek ti ...dhe si dihet bie ndonje cop e majme :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 01:45:07
tema eshte deshira e momentit lisa


ok pra nje cope e majme ;)Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2008, 01:46:39
po deshire ishte dhe ajo e imja ...por ne te miren tende :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 01:57:16
une di ceshte ne te miren time , dhe ceshte ne te miren tende ,po ti te lutem thuaj deshiren e momentit ne te miren tone :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2008, 02:15:37
Deshira ime eshte te kisha mundesi te rrija dhe ca me kete mjaullimen ne forum por nuk mundem.....
Keshtuqe do me duhet ti them Naten e mire per sonte ....

Po pe njeri qe ti perndjek endrrat e liga jam une mos u bej merak ...vetem ne enderr do te te vras :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 02:17:31
Deshira e momentit  endra e lises u befte zhgander :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 19-10-2008, 10:27:18
te isha prane asaj qe po me hek trunin :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 19-10-2008, 19:48:50
Te isha ne vend te Michael Douglas-it. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2008, 21:46:18
I wish,
Wish to dream
Dream back to save my angels from falling apart….
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 19-10-2008, 22:03:02
zgjohu je ne forumin shqiptar fol shqip shkruaj shqip edhe mos shih endra shqip LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2008, 22:05:36
meqë ra fjala thuaj dëshirën tënde ti.. :D :P  mos komento timen :P


dëshira ime...te isha ne Shqipëri vallaj :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 19-10-2008, 22:17:35
deshirene e  them kur jam i sigurte qe krijuesi ma plotson  LOL
deshiroj me ta fal po ja qe ende nuk po e meriton LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-10-2008, 22:19:06
Te isha ne LA.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 19-10-2008, 22:23:04
Të isha ne LA.. :D

edhe dy deshira te jane mbet :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-10-2008, 23:02:02
Pse de? :D

Deshira e momentit

"Te ndjehej me mire Aleksi" :( :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 19-10-2008, 23:43:26
Deshira e momentit ,,,,edhe nje te ka mbet :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-10-2008, 23:48:40
Deshira e momentit

"..Te isha ne krahet e tij.."
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 19-10-2008, 23:53:50
Deshira e momentit

"..Të isha ne krahet e tij.."

ok pra thuaj emrin dhe do jesh aty
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-10-2008, 23:55:18
Sikur te ishte aq e lehte...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 20-10-2008, 00:02:15
e vertet qe nuk eshte aq lehte ,po ja qe une vendosa me ti plotsu tre deshira ,,thuaj emrin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-10-2008, 00:03:56
Nuk e them..

Deshira e momentit

"Te vije neserja sa me pare"
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 20-10-2008, 00:09:32
thuaj se tybe  mi  shton qelizat
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 20-10-2008, 13:51:51
Te dal shetitje se eshte nje kohe e mrekullueshme per te shetitur...as ftohte...as ngrohte...qielli i paster...pa as edhe nje re te vetme...dielli shkelqen si i marre...gjethet e pemeve ne njemije e nje gjyra kane shtruar nje qilim enderrndjelles neper rruge e rrugica...eh...kush edi se sa bukur do te jete ne buze te lumit...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 20-10-2008, 22:16:52
Të dal shetitje se është një kohe e mrekullueshme për te shetitur...as ftohte...as ngrohte...qielli i pastër...pa as edhe një re te vetme...dielli shkelqen si i marrë...gjethet e pemeve ne njemije e një gjyra kanë shtruar një qilim enderrndjelles nëpër rrugë e rrugica...eh...kush edi se sa bukur do të jetë ne buzë te lumit...
  Zdi cka te shtoj ketu perpos edhe t`a kesh aty afer edhe nje "qenush", helbete sa per siguri.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 20-10-2008, 23:37:03
,,per momenti kisha dasht ta sho ket moment nje njeri qe marrebej zemren,,(POR KOT) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 20-10-2008, 23:50:30
T'a kisha fituar Loto-n ne Itali se ish bere 90 miljon. :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 21-10-2008, 11:01:58
Te fusja ne tru historine gjermane te shekullit te 19 me nje te klikuar direkt...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 21-10-2008, 11:57:03
te isha prane ksaj enderrimtares qe quhet emira
ndoshta dhe dhimbja ime do tme largohej
dhe do tme kthehen te mirat
 ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 21-10-2008, 21:20:36
faktikisht nuk e ke gabim se, une ja heq dhimbjen gjithkujt...kot nuk e bera mjeke... :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 22:15:43
nuk kam deshira asnjehere nuk me realizohet,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 22:18:40
Skam per mom..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 22:26:36
Skam për mom..

thuaj moj se une thashe qe tmiat nuk realizohen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 22:28:43
Kam vetem NJE po s'behet gje..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 22:31:36
po he de thuaj  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 22:32:24
Skam pse them pra...e di qe nuk realizohet...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 22:39:53
ok ok  hajde kjo do te jete e fundit qe do ta realizoj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 22:42:33
Pse cilat mi realizove ti iher :LOL :LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 22:45:49
sa e poshter qe je do qe ti them ne publik LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 22:47:12
Po de cdo gje ketu sy me sy do ishte mire :LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 22:52:50
ok pra po a ste kujtohet moj ,ncnccnnc jo jo se them,se behesh xheloze LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 22:56:13
Ncnc skam xheloziiii po ec ma fol...se ta plotesoj ate deshiren :LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 22:59:17
aiiiii ti nuk po mund deshiren tende me plotsu jo temen ,ske si ,sepse deshira jeme deshira jote  LOL LOL

po me mire e ke te thuash ti deshiren :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 23:02:01
Mu ka tek mos me fol :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 23:06:43
Mu ka tek mos më fol :D

ishte kjo deshire ,apo ,parapergeatitje  LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-10-2008, 23:08:06
Te dyja :LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-10-2008, 23:11:00
Ta shifje kte si ne avatar. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-10-2008, 23:16:16
s'kam :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-10-2008, 23:18:12
Provo   :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 23:21:10
s'kam :D

kam une per ty :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 21-10-2008, 23:34:11
Provo   :D

ta shtynin kampionatin :P


kam unë për ty :D

pa he iher hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 21-10-2008, 23:37:51
tu thafte goje tu thafte.... :DTe behej fanse e footbollit. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 21-10-2008, 23:45:19
Deshira e momentit  ,kjo eshte deshira e dream ,qe do ta them ,ajo ka deshire qe une ,po ja qe ,u be ,dhe keshtu une nuk mundem pa u ,keshtu qe nuk po mundem ta perfundoj deshiren e saj   edhe pse ajo po insiston ne kete deshire te flaket po ja qe shiu ja nisi dhe une nuk e kuptova ishin lotet e saj apo ,nejse  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-10-2008, 00:00:11
te hiqte kete masken ky siper :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2008, 00:04:09
Te hiqte masken edhe kjo siper. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 22-10-2008, 00:06:05
sa bukur po duket party krejt qenkan   me maska LOL


sa deshira te zbehta qe keni LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-10-2008, 00:16:13
te haja te gjalle dike :@ :@  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2008, 00:21:20
Ta shihja se nga cile pjese fillon ta haje. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 22-10-2008, 09:25:09
Te mos kisha frike nga dita e sotme e punes...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 22-10-2008, 11:01:52
te ngrihesha nga ky krevat qe me ka lidhur kembet
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: marsiola ne 22-10-2008, 11:10:25
deshira ime e madhe eshte te te kem prane
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 22-10-2008, 11:22:38
dëshira ime e madhe është te te kem pranë
po te kisha ty prane dhimbja trupit do kaloj por dhimjet e shpirtit nuk do mundja ti perballoj
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: [AnnaBela] ne 22-10-2008, 11:41:47
te jem afer skiatorit per t'a ngushlluar si mik te mire qe e kam,sepse paska dhimbje shpirterore dhe ti them,se Jeta ka sfida,perballu me te....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 22-10-2008, 11:56:42
cdo gja ne jete eshte kalimtare,por plaget e zemres
jetojne me ne, dhe ato zene vend e sna lene te qete
jeta eshte nje prove te cilen ne jetojme
por momentet me te bukura na japin shprese dhe jete qe ato ti shijojme hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 24-10-2008, 12:32:25
te mos me ishin prishur planet qe kisha per javen qe vjen.. ^o) ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 25-10-2008, 09:10:51
Te percelloja me puthjen time dike qe me mengjes ...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-10-2008, 12:26:28
..Te mos ndjehesha si e lodhur...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skifterja ne 25-10-2008, 12:36:16
ti puthja buzet njeriut qe dua dhe ti shprehja dashurin
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 25-10-2008, 14:51:45
ti puthja buzët njeriut qe dua dhe ti shprehja dashurin
kush po te ndalon hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 25-10-2008, 15:00:29
te me jepet e drejta e vazhdimit te studimeve..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 25-10-2008, 15:03:57
ti jepet e drejta e studimeve Mashes :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 25-10-2008, 15:08:36
ti degjohet fjala titit..rrofsh  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 25-10-2008, 15:12:28
nese je sikur ne avatar e drejta e studimeve e garantuar :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 26-10-2008, 01:48:24
te me jepet e drejta e vazhdimit te studimeve..


se meriton njeri me shume se ty ;) :)


te perqafoja dike :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 26-10-2008, 02:28:38
e moj ja ketu jam perqafoje LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 27-10-2008, 14:46:59
..kam shume.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-10-2008, 14:56:49
..Te mos jem kaq shume nevrike..  ^o) :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 27-10-2008, 18:52:57
T´ja fusja me grusht dikujt ose shume vetave ne pune... :@ >< :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-10-2008, 18:55:53
hahaha....Kape futja pse mos po te dhimsen eeee... :D


Une do deshiroja ti  ndihmoja kesaj siper... :P..Se po me pelqejne si shume deshirat e saja  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 27-10-2008, 20:09:43
hahaha....Kape futja pse mos po të dhimsen eeee... :D


Unë do deshiroja ti  ndihmoja kësaj sipër... :P..Se po me pëlqejnë si shumë dëshirat e saja  :D

Jo re jo Lefto, nuk me dhimbsen fare, vecse eshte e ndaluar...  :@ :'( pa jua tregoja une disave  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 16:32:35
...Te mos ndjehem keshtu sic ndjehem tani... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 29-10-2008, 16:37:10
Si ndjehesh me, gjysem lakuriqe ;-?


Deshira ime e momentit: Te me puthte dikush me afsh...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 29-10-2008, 23:54:27
nje masazh..keto kinezet e qajne fare.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:00:35
një masazh..këto kinezet e qajne fare.. :)


jam chorr dhe nuk shohe mire te pengon kjo gje  per tja filluar masazhin,dhe mbas saj thuaj dhe dy deshira qe besa ta plotsoj LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 08:03:56
Të isha dikun tjeter
a ty ku shpirti do te gjej qetsin
me mungon ket or te mengjesit edhe
lotet me pikojn per ty :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: marsiola ne 30-10-2008, 12:18:02
te arratisesha me te dashurin tim diku ne nje vend t epanjohur larg njerezve qe njohim e ta jetonim jeten ashtu si te na vinte dhe si te ndjeheshim ne me mire, dhe jo te silleshim e te benim ashtu sic do te pelqenin te tjeret mjafton te ishim ne rregull me to
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 31-10-2008, 08:35:51
Te ishte mbremje dhe te mos ish ftohte...nuk vishesh dot aq elegante ne dimer se ngrin...ha ha ha...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 31-10-2008, 09:03:40
Të ishte mbrëmje dhe të mos ish ftohte...nuk vishesh dot aq elegante ne dimer se ngrin...ha ha ha...
e bukur dhe reale kjo :D,dukesh qe je elegante ne menyren e veshjes  shik :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 31-10-2008, 20:45:08
Ashtu eshte titi, pa te me shihje sot nje here...hmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmm...do te vesh nje fustan te kuq...o Zot sa e adhuroj te kuqen...pastaj ato te tjerat vijne vete...eeee...per aksesoret e kisha fjalen...

Deshira e momentit...te ishte ora 22.00 e te isha bere gati...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: OMORFI ne 31-10-2008, 21:04:35
TE shkoja diku larg shumeeeeeeeeee larg me pushime...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 31-10-2008, 21:14:36
Ashtu është titi, pa te me shihje sot një here...hmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmm...do të vesh një fustan te kuq...o Zot sa e adhuroj te kuqen...pastaj ato te tjerat vijnë vete...eeee...për aksesoret e kisha fjalën...

Deshira e momentit...te ishte ora 22.00 e te isha bërë gati...
nga do shkosh ti moj se do vi dhe une :P

deshira ime ;te dilja sonte me Emiren :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 21:17:59
..Kam 3..
1- Te mbushej mend dikur njerii..
2- Te mos ikja te Henen diku..
3- Te ndjehesha me mire..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-10-2008, 21:29:28
Te mbushej mend kjo siper bashke me ate kopukin Charlien... ;)...Sa  keshtu  po  i hik lezeti i forumit non-stop tu i be gili vili njeri tjetrit.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 21:32:49
..Deshira ime..te me leje rehat ky siper pasi nuk i kam gje borxh..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 21:33:51
Oo Leftoo mos na e caj shume ti nevee se ta boj prap si mbreme :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 31-10-2008, 21:36:05
Deshira e momentit   LOL  te kuptoj cka paska ndodhur pa pranine time LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 31-10-2008, 21:36:55
Deshira ime është qe te dije kjo se rahat është... ;)...Vetëm dëshira im qe te bëni bisedat private  ne MP ose ku te doni ju e sja kan borgj te tjerët me ju lezu lajkat nëpër forum. ;)


P.S.Edhe pse është Barkafe ka ca kufinj flisni çfarë te doni ama keni mundësi tjera.Ju  kisha lutur qe ti perdorni. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 21:38:30
Ooo Leftoo vrit veten tii :D mos na trego neve qka me boo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 31-10-2008, 21:43:13
nen tingujt e kesaj muzike qe po degjoj tashi...te vallezoja vetem me ty... ^o) ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 31-10-2008, 21:46:26
nën tingujt e kësaj muzikë qe po dëgjoj tashi...te vallezoja vetëm me ty... ^o) ^o)

ma jep doren edhe mos me shiqo ashtu :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 31-10-2008, 21:50:17
ma jep doren edhe mos më shiqo ashtu :D


kam frike nga maskat..LOL :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 31-10-2008, 21:52:32

kam frikë nga maskat..LOL :D

ta heki masken edhe friken edhe  LOL  a po ma jep doren :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 01-11-2008, 04:22:06
Emira une u ktheva te kerkova po ste gjeta :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 01-11-2008, 10:42:18
Nuk pasna sod deshir,,,
me iken te gjithat :) :)
dot tregoj me von hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 01-11-2008, 12:13:23
T´i thoja dikujt: Faleminderit!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 01-11-2008, 12:14:13
Emira unë u ktheva te kërkova po s'të gjeta :)

Kalo nga lagjia tjeter se aty jam;-)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 01-11-2008, 12:16:19
nga do shkosh ti moj se do vi dhe unë :P

dëshira ime ;te dilja sonte me Emiren :)

Te kishe dale mbreme me mua...do te kishte qene nder per ty  :D se isha bere bombe  ;)
 :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 01-11-2008, 12:53:12
Të kishe dalë mbrëmë me mua...do të kishte qenë nder për ty  :D se isha bërë bombe  ;)
 :engjell:
Pikerisht kjo ishte aresyeja qe shpreha ate deshire :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 01-11-2008, 12:55:46
T´i thoja dikujt: Faleminderit!!
e paske kaluar mire mbreme me dikushin me duket meqe po e falenderon :D hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-11-2008, 21:18:15
te isha ne shqiperi.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest25073 ne 02-11-2008, 21:25:58
Te beja s... ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 02-11-2008, 22:48:29
Te puthja dike pa fund...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 02-11-2008, 22:49:10
Pikërisht kjo ishte aresyeja qe shpreha atë dëshirë :P

Deshire e kuptueshme... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 02-11-2008, 22:50:07
e paske kaluar mirë mbrëmë me dikushin me duket meqë po e falenderon :D hmmmmm:
...mire...eshte fjale e varfer...per ate qe dua te shpreh une...po thuj "Marhalla" se kushedi na merr mesysh...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2008, 14:52:34
..te ma bente dikush dreken vallaj..bohhhh sa pertokam sottt...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 03-11-2008, 16:03:27
...po te isha prane do vija une...

deshira e momentit: t´i prishej kompjuteri ne mes te mbledhjes dikujt...hi hi hi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 03-11-2008, 17:00:06
   oooooooooooooooh nuk kam me deshira dua ti le per neser ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 03-11-2008, 17:18:27
Une jam nje deshire e perbere nga shume emocjone...qe shkaktojne deshira pa fund...deshira ime e momentit...je ti...po kur je ne "ultimamente buon umore"
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2008, 22:31:56
...po të isha pranë do vija unë...

dëshira e momentit: t´i prishej kompjuteri ne mes te mbledhjes dikujt...hi hi hi


LOL...sa katile je ti.....LOL

deshira e momentit...te isha invisible per ca mom... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 04-11-2008, 01:21:02
Deshira ime te luaja nje dore barbut ne Las Vegas.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 04-11-2008, 08:03:53
  ..ta perqafoj for diken qe ma rrebeu zemren :-*
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 08:18:43
Te mos kisha menstruacione nje here ne muaj...pfffffffff.. ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 08:19:21

LOL...sa katile je ti.....LOL

dëshira e momentit...te isha invisible për ca mom... :D

nuk ju prish mi jo...po keq nuk do ishte...ha ha ha...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 04-11-2008, 08:51:34
Sikur te flija dhe pak gjume  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 04-11-2008, 09:00:02

   Deshira ime do ishte te mos ket Stefi ankesa :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 04-11-2008, 09:07:40
   Deshira ime do ishte të mos ket Stefi ankesa :(

:D epo me flihet mua si tia bej :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 04-11-2008, 11:02:01
  Te behem  Flutur te shkoj pran tina tja shiqoja syt qe kam shuuum mallllll ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 04-11-2008, 13:34:32

  Te beje sex me... :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 14:42:51
Te me shkruaje dikush...qe e ka marre malli per mua...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 04-11-2008, 15:12:19
Te fle gjume  pagjume:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-11-2008, 15:15:32
nje masazh te me beje ndonje bukuroshe. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 15:26:09
Hajde me bej ti masazh mua Tipi se po me dhemb kurrizi nga dreqi i karriges me rrota..yfffffffff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-11-2008, 15:58:02
eshte deshire kjo? :P


Nejse nje masazh oral mire ishte te me benin . LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 16:37:02
Jo!Eshte urdher!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-11-2008, 22:09:45
Deshira e momentit  ,, te jap urdhera LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 04-11-2008, 23:01:47

..ti jap dikujt karton te kuq...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-11-2008, 23:19:47
ta shkyej kartonin  apo ta lyej  LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 05-11-2008, 10:08:31
T´i rrija me ftohte dikujt qe me ben te qesh me nje shikim te vetem.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2008, 17:15:37
Te beja nje gjiro neper Evrope...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 05-11-2008, 21:02:56
T´i rrija me ftohte dikujt qe me bën te qesh me një shikim te vetëm.
kot e ke si reziston dot :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 05-11-2008, 22:11:46
...sdi si ta permbledh me pak fjale.. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2008, 22:49:16
Hajt se une te ndihmoj. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 05-11-2008, 23:34:08
Deshira e momentit ,,,, te vdes ne duart e nje kengtareje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2008, 23:37:10
I bashkohem ne deshire dhe ne menyre te cilene ka zgjedhur. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 05-11-2008, 23:46:08
Deshira e momentit ,,, te ringjallem ne duart e saj :D  lefto ti ske drejte te ringjallesh LOL apo nese ringjallesh afer bushit  kur te sheh kuku per mu  shok i chorrit hahahhahahahhahahah aa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 08:20:52
Te prehem ne nje shtrat te mbuluar me petale te kuqe trendafili ndersa ti me jep puthjen e parafundit...e te parafundit...dhe ngelet gjithnje e parafundit...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 06-11-2008, 12:00:32
Të prehem ne një shtrat te mbuluar me petale te kuqe trëndafili ndërsa ti me jep puthjen e parafundit...e te parafundit...dhe ngelet gjithnjë e parafundit...
wauuuuu me and you :) :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 14:38:29
wauuuuu me and you :) :perqafim

Kaq romantik je o dreq... rrace e ndjeshme ne shqiptaret  :D  ;)

 :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 06-11-2008, 14:58:47
e kam thene une kemi lindur per njeri tjetrin :) ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 15:04:53
e kam thënë unë kemi lindur për njëri-tjetrin :) ;)

Qashtu  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 15:08:11
Deshira ime e momentit...t´i kerkoja te falur dikujt qe e kam paditur pa te drejte...po he se mban ai...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 06-11-2008, 15:10:01
te perqafoja njeren qe quhet emira
por eshte e pa kapshe dhe ma e veshtira hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: OMORFI ne 06-11-2008, 15:13:11
Ti jap nji perqafim te fort Skiatorit se me ka mere malli per te ,c'kem bukurosh si ja ke kaluar ti? :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 06-11-2008, 15:22:36
ta perqafoj me malle nje mike e cila po futet ketu ne forum shume rradhe,mire jam po ti si po ja kalon mire? :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 17:10:12
te mos niset dikush me sherbim jashte shtetit... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Masha ne 06-11-2008, 17:12:59
Te me bente nje masazh  nje profesionist/e se kam shume nevoje sot.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 17:52:06
Te sherohet Titi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 06-11-2008, 21:12:42
Të sherohet Titi
:perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2008, 21:25:45
me duket..deshirat me jane mbaruar.. :D :D

te shohim sa me ploteson e nesermja.. :D :)helloooo ppl. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 21:49:50
hahaha...Te jap une nje deshire po deshe se jam bere fontane deshirash. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 21:51:28
hahaha...Të jap unë një dëshirë po deshe se jam bërë fontane deshirash. :D

Ti do me vdesesh mua!!
Paskemi dicka te perbashket... :(  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 21:54:38
hahha..Te perbashket kemi shume gjera por ti me dukesh edhe me rebele se une. ;) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 21:56:23
hahha..Të perbashket kemi shumë gjëra por ti me dukesh edhe me rebele se unë. ;) :D

Epo kesaj i thone: Vive la revolution!!  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 22:11:32
Epo kësaj i thonë: Vive la revolution!!  :D

paske edhe me mua nje gje te perbashket :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2008, 23:13:35
..nje copez bote..nen  fuqine time LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 23:16:58
dream  me  mire te kishe kerkuar karigen e krijuesit   LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2008, 23:18:40
dream  me  mirë të kishe kërkuar karigen e krijuesit   LOL


LOL

kenaqem m.e   pak LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 23:18:54
Nje Bote te tere ne fuqine e kesaj. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2008, 00:12:30
gjume :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2008, 00:13:52
hahah...Kjo eshte e vetmja deshire qe ste plotesohet. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 07-11-2008, 00:15:16
dream :puth
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 07-11-2008, 08:42:08
Ledhatime
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-11-2008, 09:39:50
nje deshire kam te isha me ty dhe per te tjerat mos te ma ndiente fare
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 07-11-2008, 09:57:58
te merrja ca dite pushimi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 07-11-2008, 10:43:46
Te bej nje dush
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: marsiola ne 07-11-2008, 10:55:55
te puthja dike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: marsiola ne 07-11-2008, 10:59:31
mbaro dushin

behu gati

dhe eja

te pime nje kafe
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 07-11-2008, 11:02:08
mbaro dushin

bëhu gati

dhe eja

te pimë një kafe

me mu e ke?  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2008, 11:22:23
Po me ty e kam...mbaro dushin e hajde :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-11-2008, 15:57:48
Deshira ime eshte te iki ne nje vend te qete dhe pa njerez vetem me ate qe dua dhe larg syve kureshtar  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2008, 16:11:50
Deshira ime qe te jem un ai me te cilin kjo fshehet nga  syte kureshtare. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-11-2008, 16:14:50
hajde e provojme, por kam hall se do jesh - njehere ta provosh gjithe jeten do e kerkosh LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 07-11-2008, 17:52:16
Te mos e le cdo gje per ne sekonden e fundit... :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 07-11-2008, 18:51:33

  Te beje gjume :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2008, 19:14:13
hajde e provojme, por kam hall se do jesh - njëherë ta provosh gjithë jetën do e kerkosh LOLUne gjithe jeten e kerkoje dhe do vdes duke kerkuar... :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 07-11-2008, 19:47:57
hmmmmmmmmm deshira e momentit eshte vetem te clirohem nga kjo bote e ndyr dhe te jetoj ne paqe me zotin
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 09-11-2008, 12:58:59
Shume momente me ty...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 09-11-2008, 20:03:03
Shumë momente me ty...
[/quote\]Fiks endrra ime :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 10-11-2008, 15:18:28
Deshira ime e momentit: Te mbyllja faqen e Zerit e te hapja librin qe kam marre me vete...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-11-2008, 15:21:39
Te beja yoga ne preherin bashke me Angelinen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 10-11-2008, 15:44:51
te pija 1 gote shampanje... :-[
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 10-11-2008, 21:44:52
Te pija nje gote shampanje me dike...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 09:25:43
Te strukem ne kraharorin tend dhe te ndiej ngrohtesine e trupit tend.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 11-11-2008, 09:29:13
Të strukem ne kraharorin tënd dhe te ndiej ngrohtesine e trupit tënd.

O zot o zot mos na thuaj keshtu gjerash tani dreqi ta haje LOL se behemi pesimista ne te tjeret LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 09:38:18
O zot o zot mos na thuaj kështu gjërash tani dreqi ta haje LOL se bëhemi pesimista ne te tjerët LOL

Une nje deshire shpreha mi...se mos...u plotesua ajo...pffffffffffff ff  :D e prape...te pakten jeton shpirti zemer... :D ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 11-11-2008, 09:41:36
Unë një dëshirë shpreha mi...se mos...u plotesua ajo...pffffffffffff ff  :D e prapë...te paktën jeton shpirti zemër...

LOL Te uroj te plotesohen mi LOL mua edhe shpirti ka kohe qe po me fle gjume LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 11-11-2008, 12:15:20
te isha prane te dashurve te mi :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 11-11-2008, 14:41:13
..meqe eshte e parealizueshme per mom. s'po e them fare..:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-11-2008, 14:44:42
te ha dreke se po vdes urie...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 15:18:50
Gjume dhe pastaj pak dashuri
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 11-11-2008, 18:29:00

  Dashuri ne gjume :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 11-11-2008, 20:45:41
Të pija një gote shampanje me dike...
kur te duash ate po pres :D :D me padurim biles
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 12-11-2008, 08:07:06
Te isha gjithnje e dashuruar...sic jam...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-11-2008, 09:15:26
Doo doja te isha ne shtepi :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 14-11-2008, 22:54:50
Te isha e tejdukshme ose e padukshme dhe pa ndjenja...per disa caste...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 16-11-2008, 09:44:37
 sikur te shkoja ne vedlindje se kam shum mall :( :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 16-11-2008, 18:32:32
Te isha artiste filmi
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 17-11-2008, 12:12:30
nje superbonus per chrismas LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 17-11-2008, 12:44:02
te isha prane bukurosheve shkodrane :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 17-11-2008, 15:25:08
Nuk paskam asnje deshire...sa mire...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2008, 22:56:12

te me hahej pak buke ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 17-11-2008, 22:58:03
te mos i hahej buka ksaj nalte LOL ti pihej vena
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2008, 22:58:58
të mos i hahej buka ksaj nalte LOL ti pihej vena

te hengshin dhelprat e katundit ty :D :P


Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 17-11-2008, 23:10:41
e pse bre qka ka dallim dhelpra e katunit,prej atij te shehrit

Deshira e momentit ,, dream
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2008, 23:13:32
e pse bre çka ka dallim dhelpra e katunit,prej atij te shehrit

Deshira e momentit ,, dream

ato te katundit jane me barbare..apo se dije LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 17-11-2008, 23:14:57
jo se dija tybe ,po  ti  nga je :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2008, 10:07:37
jo se dija tybe ,po  ti  nga je :D


me thuaj arsyen e pyetjes dhe te tregoj LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 18-11-2008, 10:22:44
Deshira ime tani eshte vetem nje po e kam sekret  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 18-11-2008, 10:33:31
  deshira momenti ,,
  nuk jam ne qef se me ka,,
  kapluar nje merzij breeeeeee :'( :'(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 18-11-2008, 13:19:37

   Hajde tek une do e tejkalosh merzine ;)
   Sikur te behesha pllumb dhe te fluturoj deri te ti hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 18-11-2008, 13:27:29
deshirat jane shume po sa mund te behen realitet :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: marsiola ne 18-11-2008, 13:35:09
do te desha te kisha prane te dashurin ose me mire ishin

se jemi duke u lene qe te beja dashuri cmendurisht si gjithmone kur benim ne ate kohera vertet te cmenduara dhe jashtezakonsiht te bukura te paperseritshme do te thoja...

eh  hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 18-11-2008, 13:48:56
te te injoroj akoma, si keto tre ditet e kaluara...ohuuuuuuu uu...qekam rehat keshtu...deri heres tjeter...me mire te egzistoshe vetem ne mendien time...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2008, 16:56:11
Të vdes ne krahet e modeleve te Victoria's Secret. :D :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 18-11-2008, 17:06:18
epo se dija qe dhe meshkujt qene te informuar per Victoria's Secret.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 18-11-2008, 17:27:57
Te iki te shtrihem tek krevati im i dashur se nuk po duroj dot me  >< O zot sa e dashuroj ( krevatin ) aq me teper ne keto momente :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 18-11-2008, 20:15:25

  C`te duhet krevati bosh moj cuce?
  Ose hajde ose po vi une qe t`i kompletojme gjerat :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2008, 20:32:11
I'll need a
Credit card that's got no limit
And a big black jet with a bedroom in it
Gonna join the mile high club at thirty-seven thousand feet..

:D :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 18-11-2008, 20:36:58
I'll need a
Credit card that's got no limit
And a big black jet with a bedroom in it
Gonna join the mile high club at thirty-seven thousand feet..

:D :D :D

me too
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2008, 20:55:26
I'll need a
Credit card that's got no limit
And a big black jet with a bedroom in it
Gonna join the mile high club at thirty-seven thousand feet..

:D :D :D


I need you will all this you said. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2008, 20:59:28
I need you will all this you said. :D


LOL

choose...which one...but not both.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2008, 21:02:30
uhhhhhhh..... :D...Dont test me with hard things like this... :P

But I'd choose You with all your wishes. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2008, 21:08:04
uhhhhhhh..... :D...Dont test me with hard things like this... :P

But I'd choose You with all your wishes.


LOL LOL

how dissapointed... :P

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 18-11-2008, 21:15:27
Deshira e momentit ,kot me pas ,kot mos me pas LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2008, 21:19:10

LOL LOL

how dissapointed... :P
But still you'r the first one ,wishes are in the end. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2008, 21:25:43

But still you'r the first one ,wishes are in the end. :D


better than noth.  :D :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 18-11-2008, 21:58:33
Deshira e momentit  dream cfare deshire kam LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2008, 23:02:05
pale te vjedhesh ndonje gje ne kete nate te erret..LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 19-11-2008, 00:54:31

   Deshira ime ishte te futem ketu dhe te shoh se cilat zocka jan on line dhe ate ilegalishte po e beje, sepse nusja me ftoj ne shtrat.Ketu munda t`i verifikoj vetem Qershine dhe Bleraten, te cilat i pershendes me nga nje puthje pa kushte dhe pretendime te tjera. hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 19-11-2008, 10:35:56
 dehira e momenti...
 te fluturoja dikun ne largsij :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 19-11-2008, 10:38:17
te isha zoge qe te fluturoj
dhe ne gjoksin e te dashures te pushoj
 :) hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: marsiola ne 19-11-2008, 10:40:08
   Deshira ime ishte te futem këtu dhe te shoh se cilat zocka jan on line dhe atë ilegalishte po e beje, sepse nusja me ftoj ne shtrat.Këtu munda t`i verifikoj vetëm Qershine dhe Bleraten, te cilat i përshëndes me nga një puthje pa kushte dhe pretendime te tjera. hmmmmm:

sa ne hall ore hektori

po ti shko ore te nusja

cfare me rri ketu

aq me teper qe ajo po te pret

 hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kledisa ne 19-11-2008, 11:58:02
TE SHIKOJA hEKTORIN C'PO BEN ME NUSEN
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 19-11-2008, 11:59:28
te flija pak gjume se ndihem e lodhur   pagjume: lodhje:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-11-2008, 16:45:14
nje kreher :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 19-11-2008, 18:10:31
Te iki te strukem dike, mos shikoj asnje e mos degjoj asnje.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: joy&joy ne 19-11-2008, 18:33:07
Të iki te strukem dike, mos shikoj asnjë e mos dëgjoj asnjë.
Citim
pure me??? :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 19-11-2008, 18:35:19
TE SHIKOJA hEKTORIN C'PO BEN ME NUSEN
   Skie cka sheh.Ne pune i kame genjyer per nishanat qe mi la ajo.Ju thash se qenushi mi ka bere
   Deshiroj te perseritet edhe nje here :D hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 19-11-2008, 18:37:42
Citim nga: joy&amp;joy ne 19-11-2008, 18:33:07
Citim
pure me??? :D :D

Vieni con me ?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 22-11-2008, 01:13:28
Ne kete nate dua te kendoj
ne kete nate dua te vallzoj
diku aty..aty me ty prane

sdi pse mu kujtuan keto reshta, me siguri sepse sapo u ktheva nga Pub LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 22-11-2008, 09:06:45
Une deshiroj te mos bjere me debore se na ka bllokuar dhe nuk do te mundim te shkojme ne Tirane.  :'(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 22-11-2008, 10:15:33
Unë dëshiroj të mos bjere me debore se na ka bllokuar dhe nuk do të mundim të shkojmë ne Tiranë.  :'(
Alondra..mos umerzit shoqe se behet mir doshkosh edhe ne Tiran  :) :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 22-11-2008, 10:21:46
Flm Dreza. Deshiroj shume te iki sot ne TR qe neser te shkoj ne Vlore.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 22-11-2008, 10:30:17
ça ben ti motra,ku do vesh ti mo ne tirane
apo ne vlore,ku do shkosh mo ne guc baba
te uroj qe deshira te plotesohet :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 22-11-2008, 10:32:25
 deshira ime e momenti
 sikur te iku ne amerik ta perqfoj motren se kam shum mall :( :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: qershija ne 22-11-2008, 10:34:43
LOL Ahh mori dreza si te ndihmoj te shkosh ne amerik LOL

Deshira ime e momentit eshte qe te isha me nje vend ku nuk ekziston njeri vetem zogjet te me bejn shoqeri ... :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 22-11-2008, 10:35:34
une sot do shkoj ne tr dhe neser ne vl ose me sakte ne Llogara.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 22-11-2008, 10:42:28
LOL Ahh mori dreza si te ndihmoj të shkosh ne amerik LOL

Deshira ime e momentit është qe te isha me një vend ku nuk ekziston njeri vetëm zogjet te me bëjn shoqeri ... :( :(por une do vij si me magji
dhe ne vend te zogjve te bej shoqeri
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: qershija ne 22-11-2008, 10:44:21
Te shkoj te daja ime qe e kam 500 km larg meje te bej nje pushim te rehatshem LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 22-11-2008, 11:04:00

   Te dal ne bjeshke :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 22-11-2008, 11:06:04
 te fluturoja dikun lag...
 ta perqafoja dikan :perqafim
 qe me mungon shum e mashum..
 por kot aj iku dhe shkoj... hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 22-11-2008, 11:10:57

   Te te njohtoj ty :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 22-11-2008, 11:44:55
 kot smundesh....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: guest8255 ne 22-11-2008, 18:15:41
te mos mbarojne kurre momentet e bukura te jetes
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: qershija ne 22-11-2008, 18:29:15
Te kem prane njeriu qe e duaaa...
ta puth shummmm te ndjej ate qe e kam
ndjer dikurrrrr :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 23-11-2008, 14:08:06
Të kem pranë njeriu qe e duaaa...
ta puth shummmm te ndjej atë qe e kam
ndjer dikurrrrr :( :(
kot qershija aj te iku LOL LOL
 
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 23-11-2008, 14:13:45
 Te perqafoja dikan sod :perqafim..
 iku di kun shum  shum larg Zoti
 e din kur dot takomi ne dy
 por ti je mbyllur ne zemren tim
 dhe aty dote mbesish gjith her
 te kam zemer te kam jet.... :) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 24-11-2008, 09:24:15
Vetem te fle gjume. Asgje tjeter.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-12-2008, 09:47:14
..Ta hapje ate telefonnnnn.. :@ :@
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: qershija ne 01-12-2008, 09:49:40
Ta takoj dikend edhe nje her ...... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 03-12-2008, 12:59:51
Pak buke, pak drite, pak hekur.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 03-12-2008, 13:04:36
Pak zocka,pak vodka,pak muzike :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-12-2008, 13:05:31
..Asnje deshire skam..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-12-2008, 13:22:20
as une...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Konjaku ne 04-12-2008, 01:59:23
të flej :( :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-12-2008, 10:48:28
..Skam deshira me...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 04-12-2008, 11:00:31
Te fluturoj me parashute. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-12-2008, 11:02:47
TE SHKOJA NE PLAZH
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: marsiola ne 04-12-2008, 11:19:12
te puthja dike qe e kam dashur shume

eh sikur ....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2008, 11:51:54
Ti rregulloja punet me njeren
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 04-12-2008, 15:14:31
Qejf
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 04-12-2008, 15:25:04
Te me torturonte ndonjera sa ti doje qejfi. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2008, 16:11:26
Te ze diqka ky siper se mbaroj per se gjalli i shkreti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 04-12-2008, 16:13:03
Të me torturonte ndonjëra sa ti doje qejfi. :D
Tani ma bere qejfin Lefto  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-12-2008, 15:36:10
..Seks..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-12-2008, 18:26:20
te na plotesohet deshira kesaj dhe mua :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: bini ne 05-12-2008, 23:33:54
te  fluturoj por  skam se si   :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2008, 01:30:57
Tani ma bërë qejfin Lefto  :D


Ta beje qejfin deri sa te lodhet  krejt. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 06-12-2008, 08:33:08
Thjesht te vazhdoj te jetoj. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 07-12-2008, 15:36:15
..skam..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 07-12-2008, 23:38:01
tja plotsoj tre deshira te dreamm
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 07-12-2008, 23:39:46
Te behet Bota katerore. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 08-12-2008, 16:11:40
Te ha buke
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 10-12-2008, 06:27:02
Te kullufis 3 dopjo raki, njoshtu.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-12-2008, 11:33:14
..Te le te qete dike..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 11:51:00
Te me le rehat njera :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-12-2008, 11:52:41
..Te mos isha..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 11:54:03
Te mos ishte :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 10-12-2008, 11:55:43
Te jem.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 11:56:25
Qofsh e rrofsh :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 10-12-2008, 11:57:31
u2
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 11:58:03
Ca eshte kjo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 10-12-2008, 11:58:47
Te mos me zgjase shume kjo gjendje  :S

Ps: Hej Charlie paske nderruar avatar me ne fund :D eh shyqyr ore :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 10-12-2008, 12:00:05
Cfare shyqyr thua moj?
Ky avatar qenka shume i shemtuar :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 12:00:08
Pse ne cfare gjendje je tani oree :Dp.S. Hajde na bej nga nje kafe per hater qe kan nderru avatar :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 10-12-2008, 12:04:34
Jam semure ore ;)

Alondra te pakten ky eshte me i hajrit se ato iriqat :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 12:07:19
Ishalla po shpeton :D :DDeshira e momentit qe ma bej nje kafe dikush tani :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-12-2008, 12:09:08
..Te zhdukem..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 12:10:46
Nuk mundesh :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-12-2008, 12:11:42
..Te mos me perzihet kush ne deshirat e mia.. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 12:12:16
Të mos i realizohet dëshira kësaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-12-2008, 12:13:24
..Veti ja realizoj.. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2008, 12:16:10
Nuk mundesh :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 10-12-2008, 21:57:54

sekret.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 11-12-2008, 00:23:02
deshira e dream deshira jem
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 12-12-2008, 09:48:55
Puthje, perqafime, dritherima pa fund me perfundim ne beteje, ha ha ha.Mjauuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu!!!!!!!!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 12-12-2008, 13:41:05
Puthje, perqafime, dritherima pa fund me përfundim ne beteje, ha ha ha.Mjauuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu!!!!!!!!!
se cme ngjall nje deshire kjo per momentin e kam llafin,mmmmmmmmmmmmmmmmmjau :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 12-12-2008, 15:34:56
se cme ngjall një dëshirë kjo për momentin e kam llafin,mmmmmmmmmmmmmmmmmjau :)

T´u plotesofshin te gjitha deshirat e momentit zemer  :D :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:36:13
..Seks..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:36:53
Seks
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:42:53
My God :LOL  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:44:03
Cfare deshire ishte kjo ?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:45:34
..Vec po qeshi me deshirat tona ne te njejten kohe.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:46:38
Qesh ti qesh :D

E paskemi deshiren e njejt praa :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:47:05
E de E :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:48:46
Qka me bo tash see :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:50:12
Vec me plotesue ska rruge tjeter :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:51:20
Plotesoma ti e para mue :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:52:07
Ehh po po une gjithmone :LOL  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:52:54
Ani de cka behet femra ka perparsi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:54:03
Po pra po :D

Kur po don?? :D :LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:57:27
Tash menjeher :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 15:58:22
E pa mundur ora 4 e mbasdites oreee :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 15:58:55
Shikoje avatarin ti edhe filloja :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 16:01:34
Ahhh medet medet avatar more avatar :LOL :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 16:02:00
A po ma plotso a jo ;D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 16:04:32
Po deee per cka jemi ne ketu..vec me te plotesu dshirat ty Boss :d  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 16:05:07
ANi de hajdee nisja maa :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 16:06:41
Prit sa te behem gati moree :LOL :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 16:11:29
Une po pres :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 16:13:27
Deshira ime eshte qe...Te pres ky siper vetem te pres :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 16:15:18
Po de po pres ama skam durim shume per kete pune :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 16:18:15
Ti shtohet durimi ketij siper vec edhe pak me shume :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 16:24:03
Te erdha po filloja me :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 16:29:33
Te nisej kyyy per lufte :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2008, 16:34:44
Te luftoj me mua :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2008, 16:38:28
Ti plotesohej ketij deshira lool :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 12-12-2008, 21:15:32
 hmmmmm: po me largohen deshirat komplet hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 13-12-2008, 08:06:50
Deshirat?
And who cares per deshirat e mia?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 13-12-2008, 08:45:37
Deshira momentit........... .........nuk kam ide nje her hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 13-12-2008, 09:29:13

  Per muhabet me kafe ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 13-12-2008, 10:24:51
....me prit se erdha ,per muhabet... ;) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-12-2008, 17:09:09
..Puthje..Perqafime ..Ledhatime..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 14-12-2008, 21:08:28

   ....me prit se erdha ,për muhabet...
------------------------------------------------------------------
   Hajde se gati jame ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-12-2008, 10:52:07
...Pak vemendje te me kushtoj dikush... :( ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 15-12-2008, 11:43:53

  Une jame pro, e ti?... hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-12-2008, 11:45:27
..Une jo.. :)

..Deshira ime eshte per dikend tjeter plotesisht..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 15-12-2008, 12:54:44
te mos isha kaq e qete ... te kisha me shume nerv...........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2008, 14:09:32
Te  beja ca dallavere. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2008, 23:25:14
ne boten e cudirave...:D  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2008, 23:28:15
hhahahaah...aty je. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2008, 00:05:39
..Te zhdukem..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2008, 00:08:51
Udha mbare... :D...Te kam thene mos luaj me femije. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-12-2008, 00:11:51
...nje caj me limon ..me keta te dy siper...

pa pranine e gazetareve..LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2008, 00:15:29
Ashtu ashtu  se edhe Bushin po e gjuajne me kepuce e le mo neve. :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 16-12-2008, 00:19:43
Ashtu ashtu  se edhe Bushin po e gjuajne me këpucë e le mo neve. :D LOL

Bushi Bushi..po e pe sa i shkathet u tregua?  :D :)

vallaj..gjumee...ed he pse sme flihet shume ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2008, 00:21:48
Ncuk ska gjume... :D...Se te gjuaj me kepuce nr 45 edhe ate. :D..E kepuca ime eshte si plum ske ku te ikesh. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 16-12-2008, 00:28:02
vertet eshte
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Konjaku ne 16-12-2008, 23:47:48
Të me bie një thes me euro nga lart  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 17-12-2008, 09:23:16
te kaloja dhe pak kohe ketu ne forum
por me duhet te ike se kam pak pune
pafshim ciao :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: AleksB ne 17-12-2008, 09:59:02
Babyygirll te mos ishte e semure. :( :( :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 17-12-2008, 11:25:42
Te isha me Baby-n :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-12-2008, 14:15:06
Babyygirll të mos ishte e sëmurë. :( :(

Shhhhttttttt...Desh ira ime...Te mos merzitet ky ;) :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 19-12-2008, 11:58:20
Deshira ime - Ne bote te zhdukeshin padrejtesite!!!!!
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 19-12-2008, 14:30:30
Deshira ime po pres..ndoshta me lalizohet ne enderr... hmmmmm: :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: boonita ne 19-12-2008, 14:44:48
deshiroj ....te jem k'te moment me te dashurin tim me ka marr madhi zemer!,,,
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 14:49:51
Ti plotsohet deshira kesaj :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: [AnnaBela] ne 19-12-2008, 14:53:35
te kaloje me shpejt kjo ora sot e te iki dhe une ne shpi...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-12-2008, 14:54:04
.. S'kam ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 19-12-2008, 15:38:02
Te pija nje kafe turke.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2008, 20:02:54
Nje cigare nje dopio Vodka gjys erresire. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2008, 21:15:51
...buze detit ne ndonje vend te ngrohte.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 19-12-2008, 21:46:54
Te mos me plaket shpirti
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2008, 22:03:15
Hajt hajt se  ty kurr nuk te pkalet ai shpirt.. ;)Deshira ime e momentit,te beja seks si i cmendur. :D LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 19-12-2008, 23:35:29
C´ma more deshiren...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 20-12-2008, 00:48:10
ma bonet bajat deshiren LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: OMORFI ne 20-12-2008, 00:52:33
Ah ti plotesohen dynjase deshirat se gjynaf,edhe nja tre nga keto deshirat e mia se su be qameti :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 20-12-2008, 00:56:15
omorfi dy une te plotsoj fole
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: OMORFI ne 20-12-2008, 01:04:01
te me plotesoje Chorri te treja deshirat jo vetem dy  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 20-12-2008, 01:08:44
jo jo tre jo se me kerkon dhe tre masanej  :D LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 20-12-2008, 11:42:57
deshira e momentit dua te arriti diqka por nuk pomundem.... ;) ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-12-2008, 11:45:43
.. S'kam asnje anymore ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2008, 21:38:16
te bjere bore ne gusht. :P ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 00:51:21
..te isha deshire e fluturueshme.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: moçali ne 22-12-2008, 01:33:58
te flisja ne msn me dike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 01:41:56
te flisja ne msn me dike


..me paske vjedhe deshiren :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 22-12-2008, 01:48:37

..me paske vjedhe deshiren :D
[/quote

kjo te plotesohet   :D,,thuaj dhe dy
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 01:50:56
..me pak dhimbje.. :D
dhe  nje bilete avioni neser..via Albania..LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 22-12-2008, 01:54:13
..me pak dhimbje.. :D
dhe  nje bilete avioni neser..via Albania..LOL

harove une isha avioni ti bileta  LOL thuaj dhe nje :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Oqeani ne 22-12-2008, 01:59:30
O chorr o,,,cka je ti "Gjini ne shishe"..Te paska liruar dreamm nga shishja me duket,, :D

Ma hedh mua shishen dreamm kur te mbaron ti,,ehehe :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 25-12-2008, 00:24:33
te isha ne kishe dhe te ndizja qirinj per ata qe iken nga kjo fucking live  :( :(... ti ndricoja paksa ne boten tjeter  :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 01:41:50
te isha ne kishe dhe te ndizja qirinj per ata qe iken nga kjo fucking live  :( :(... ti ndricoja paksa ne boten tjeter  :engjell:

thuaj dhe dy deshira,te paren e bej une per ty
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Claraa ne 25-12-2008, 01:45:32
Nje gjume per 7 pale qefe  :)

Naten Lagjia dhe endrra te bukura pa mua  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 01:53:50
Nje gjume per 7 pare qefe  :)

Naten Lagjia dhe endrra te bukura pa mua  :D

klara me mer dhe mua nuk kam ku shkoj
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 01:55:26
dale prit rradhen ti. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 25-12-2008, 01:56:57
thuaj dhe dy deshira,te paren e bej une per ty

ti azril te merr shpirtin e jo ta ndricon LOL


Te iki ne gjume se po me mbyllen syte mbi tastiere
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: moçali ne 25-12-2008, 02:57:54
te flas me dike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 09:53:01
.. Te ndjehesha me mire sot .. :S :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-12-2008, 10:06:40
Te kem nje bebe.  lutesi))
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 26-12-2008, 11:14:58
................ hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 26-12-2008, 11:34:03
 kafe)) perq
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 26-12-2008, 11:36:09
me prit skiator se erdha per kafe.... :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 26-12-2008, 11:38:28
hajde tani shpejt se nuk kam filxhan
por ska shume rendesi do ta pime bashke me nje filxhan
 hmmmmm: :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 26-12-2008, 12:04:07
erdha me prit ;)
,po emar un filgjanin kafe)) me veti se jam elergjik me pij bashkme me ni filgjan LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 15:16:21
te binte bore. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 15:17:31
.. Ta kthej kohen pas para 5viteve .. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-12-2008, 15:49:24
Me duket se po bie bore aty
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-12-2008, 15:50:20
Ne TR doja te thoja.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 16:07:34
jo akoma :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-12-2008, 16:37:33
Edhe une do te doja te binte bore.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 27-12-2008, 00:22:47
Te rikthehesha diku ku askush mos te me gjente
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 27-12-2008, 08:35:36
Te eci shume shpejt koha deri ne oren 4
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 27-12-2008, 09:54:27
..........nuk kam ide nje her dua te tregoj mavon  hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 29-12-2008, 00:52:14
nuk kane lezet me ,deshirat LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 29-12-2008, 10:31:20
.........?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 29-12-2008, 11:38:14
buke, gjume, dush, seks, skandal, gjume...etj...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 29-12-2008, 13:00:54
buke, gjume, dush, seks, skandal, gjume...etj...

Qenke pa qef fare ti moj LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 29-12-2008, 13:04:24
Jo mi jo, cfare thu, jam ne kulm te qejfit ... :D ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-12-2008, 13:19:02
.. Me shume mirekuptim ..  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 14:24:54
solidaritet :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 31-12-2008, 08:37:31
perkrahje LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-12-2008, 08:41:56
mirekuptim :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 31-12-2008, 08:54:01
Tolerance  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-12-2008, 08:55:30
xic-mic ;P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-01-2009, 20:58:04
.. S'kam ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: moçali ne 02-01-2009, 23:01:58
Kam
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 03-01-2009, 00:07:28
Deshira e momentit  ,,vitit 2008 LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-01-2009, 00:15:38
1998-a  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 03-01-2009, 00:17:46
ne ate vit ke lind  me siguri  :P

kam ende deshira po tani nuk po me kujtohen  LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-01-2009, 14:52:30
... Te isha ne avion drejt Prishtines ... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 04-01-2009, 19:53:43
te beja sex me arlinden
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: AleksB ne 05-01-2009, 08:21:14
Edhe 1jave pushime te kisha. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-01-2009, 16:01:40
Qenke semure ti siper.. :D

Ate deshiren e meparshme kam prap..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: AleksB ne 06-01-2009, 08:57:10
Po edhe ti qenke keq moj  :).

Deshira e momentit Te jem ne shtepi.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 06-01-2009, 09:29:39
Te ndjehesha me mir sod.?
ah sikur tme ralizohet nje deshir por kot veq deshir nga mendja?? :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 06-01-2009, 09:37:10
thuaje nje deshire se mbase te plotesohet ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 06-01-2009, 09:46:32
deshira ime...te vija te pija nje kafe se bashku tani te bejm llafe ...???? :urra: :urra: :urra:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-01-2009, 12:30:34
deshira ime ka vetem nje Emer- Gjumi or taj  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: skiatori ne 07-01-2009, 12:36:16
te isha prane teje dhe te perkedhelja
deri sa te ze gjumi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Amarda 77 ne 07-01-2009, 12:46:29
Deshira ime - Skiator shko e futja vrapit  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 07-01-2009, 12:47:39
Deshira ime eshte qe te ju realizohen deshirat ketyre :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-01-2009, 12:48:58
... Te isha ne avion drejt Prishtines ... :)

Kete kam une..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 09:24:38
Te ndjehesha me mire sot..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 15-01-2009, 09:33:17
TE me ike ky siklet qe kam  :( se po me vret  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Syrgjyn ne 15-01-2009, 09:35:52
Te ndihen me mire dy parafoleset. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 15-01-2009, 09:37:54
Ky te beje nje xhiro andej nga libri Guness :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 15-01-2009, 14:29:44

   Kjo per ski ne majet e Sharit :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 14:46:34
Te me linin te qete mileti..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Brentiani ne 15-01-2009, 15:12:01
pse, kush po te bezdis Baby?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-01-2009, 22:56:19
dy femra ne krevat. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 15-01-2009, 23:01:21
ti plotesohej deshira ketij parafolesit  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 16-01-2009, 00:54:48
deshira e momentit, sikur te ishim bashke tani ne ket moment une dhe Omorfi ne nje vend te ngroht se kemi per te ber shum llafe
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: OMORFI ne 16-01-2009, 01:08:51
 Ti plotesohej deshira Camit  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 16-01-2009, 01:09:56
do kishte qen kenaqesi sepse qe te dy jemi pa gjume kemi nevoje per shoqeri etj etj.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-01-2009, 17:32:30
Te ndjehesha dingg si dikur...dhe te me largohej kjo dhimbje koke qe po me cmend.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-01-2009, 17:35:36
 :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-01-2009, 17:37:21
Ti nga dole rrusho??.. :) :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-01-2009, 17:38:34
Pas me ke gjithmone  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Hektori ne 16-01-2009, 17:39:34

  Per sex ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-01-2009, 17:40:44
Shko merre more Hektor gruan se ke larg ;)

 Lio...mos moreeee...Deshira e momentit?? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 16-01-2009, 17:42:19
Jam duke vezhgu terenin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 16-01-2009, 20:14:18
Qe ky interneti im te punonte ashtu sic i ka hije e jo si breshke ...pfffffffffffffff ffff deshira ime po iki fare LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-01-2009, 22:58:48
Nje shishe vodka finlanda me lime se e shoh qe kjo qe kam ne shtepi s'paska asnje pike. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 16-01-2009, 23:06:26
hajd se po te zbres me ashensor 1 absolut shko merre :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-01-2009, 23:08:07
bej nje zile kur te jete poshte.:P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 16-01-2009, 23:09:53
jo se me harxhohen zilet  LOL po te gjuj me gur te dritarja me mire :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-01-2009, 23:11:12
mire mire po hidh gure te bute se me thyen xhamat. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2009, 00:05:15
Deshira ime eshte ...nje doze gjume plsssss  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 00:06:01
ti jap kesaj nje doze me hapje gjumi se po vuan moooo. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2009, 00:08:29
preferoj fomen normale po nga e keqja hajt mo....LOL

aman ere mos u harxho shume se do mbetesh vet per ibret pastaj LOL LOL....po ckena i here
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 00:13:12
ca ke bo mire ca ke bo? :P LOL

Kena ashtu prej dema qe thua ti. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2009, 00:20:02
e mire po su ngope ke lope e po su vele gjen edhe dele ...meqe ra llafi LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 01:58:18
ti te kush hyn ? LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2009, 02:05:28
shiko se mas shishes se trete vallaj ja kepus une...po po e kursej veten LOL LOLdeshira ime...gjumi se vdiqa per te fjete  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 02:14:29
T efleje gjume kjo se na la edhe ne pa gjume. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2009, 02:15:34
po ti cke njehere se kuptoj....pffffffff ff


ika naten pervec Tipkes hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 02:17:11
te marte dreqi te marrte hahahaha ikni ju te tjeret naten se s'paska gjume sot.  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 17-01-2009, 11:37:12
..s'kam..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-01-2009, 15:27:51
Te ndjehesha dingg si dikur...dhe te me largohej kjo dhimbje koke qe po me cmend..

Kete..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 17-01-2009, 20:23:55
te pija 1 kafe e cigare me dike  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-01-2009, 12:53:10
"Te me linin njerezit te qete"....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: BONAMI ne 18-01-2009, 22:23:56
te isha ne TR prane familjes sime :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: memet ne 18-01-2009, 22:39:44
uhuuuu te isha ne ndonji ishull dhe te benim party me forumistet te veshur si njerzit e xhungles :party) :lolo) sybukur)) besoj se do kishim kalu super heeheee hihihihi))si mendoni de vini ose ...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 19-01-2009, 12:31:28
Ti kem afer keto dyja siper... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 19-01-2009, 12:37:43
mos kisha probleme me forumin se ma nxiu jeten sot :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 22:06:08
.. Fun ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 19-01-2009, 22:09:59
ehhh te pamundura...... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 20-01-2009, 11:53:45
Ta bej kete gjiro qe kam per te bere neper Evrope e te shkoje ne shpi,se kam deshire  ta ha dreke qe mka bere nena.. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 20-01-2009, 14:50:16
Ti ktheja dikujt buzeqeshjen...nese do mundesha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Oqeani ne 20-01-2009, 14:53:05
Ti uroj mirseardhje Mishel.. :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 20-01-2009, 14:55:52
Rrofsh Oqean....ju kam shume xhan vertet ...jeni miqte e munguar ne jeten reale LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 20-01-2009, 14:58:18
Misheli te vere ate profilin e saj si avatar ketu :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 20-01-2009, 15:07:48
ke profil moj ????? e kam patur edhe ate rri e qete LOL ika honeyyyy
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 20-01-2009, 15:10:47
Ate qe ke ne msn moj ;) :D ciao ciao yllo :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-01-2009, 16:46:02
.. Zot na ruaj .. Kam nje qe nuk thuhet ..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-01-2009, 23:36:51
ehhhhhhhhhhhh :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kaltrisa ne 21-01-2009, 09:45:22
te me benin nje masazh te mire kjo eshte deshura ime
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-01-2009, 11:28:22
Te mesonin njerezit te shkruajne...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: memet ne 21-01-2009, 12:07:41
te jem me babyn... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-01-2009, 12:08:47
Eehhh sa e sa deshirojne.. :LOL :LOL

Deshira ime....te dal mire neser ne provime.. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: memet ne 21-01-2009, 12:11:59
hahahah se di un thash per vete...;(

ta kaloj provimin gjithashtu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-01-2009, 16:11:55
Deshira ime...2 i kam kesaj rradhe...

Ajo e mesipermja kryesorja...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: BONAMI ne 22-01-2009, 20:43:50
te beja 1 udhetim neper bote ........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 22-01-2009, 22:50:02
e kam sekret se them... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 22-01-2009, 22:55:12
duhet te hapet nje teme per sekretet LOL

deshira e momentit amerika  te zhduket
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 22-01-2009, 22:59:12
amin  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 22-01-2009, 23:02:05
amin  :D

 LOL hahahahhahahaha LOL  qysh moj amin a nuk ishe ti me obamen :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 22-01-2009, 23:03:09
vetem per sot se ma kane nxire jeten  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 22-01-2009, 23:03:44
te me vinte pak gjum dhe te pushoja paksa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 22-01-2009, 23:06:06
te kisha 1 buton ne tru - off
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 23-01-2009, 22:40:32
qofte birra e gallate te cadra jeshile si ne kohet e vjetra.... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 24-01-2009, 00:28:24
Te rrija edhe ca ne Party...pffffffffff f pse u ktheva????
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2009, 11:12:02
..dreken e bere,,leksionet e lexuara, pazarin e mbaruar, carcafet e hekurosur, frigoriferin e pastruar, :D :D

ahh po..edhe nje masazhiere kineze tek koka.. :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 28-01-2009, 14:25:12
nje masazh si kohe me pare.......
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-01-2009, 14:28:03
1 buton off ne koke dhe 1 shetitje e zgjatur neper bote...........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 28-01-2009, 16:37:25

Deshira ime ....sikur te mos kishte bore ketj nga Ne nuk do ishte keq ...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-01-2009, 16:43:58
..Nje masazh dhe nje kinez....qe te me bej masazhin dmth :d..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2009, 21:42:46
Te kem krahe... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-01-2009, 22:27:52
..Pak qetesi..se me plasen veshet..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 28-01-2009, 23:13:15
 admin-e e forumit..:D  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-01-2009, 23:15:43
hahahaa

e imja ... ti plotesohej deshira kesaj siper meje...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 28-01-2009, 23:16:42
haahahaha...moss..s e na nxore pune LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2009, 10:26:52
nje net te hajrit...me plakuuu para kohe ky i momentit :D  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 10:54:15
..Nje puthje.. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 02-02-2009, 12:58:44
te mbushja kete zbrasti ...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2009, 21:02:49
Nje korona me limon. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-02-2009, 21:35:03
..Nje muhabet sy me sy me A.. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 03-02-2009, 21:53:32
..ti ktheja buzeqeshjen sadopak dikujt.. ^o) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2009, 21:57:49
Te isha ne nje dhome me Gisellen... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 22:02:34
te perqafoja ate qe do me kthente buzeqeshjen.... :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2009, 22:51:20
Nje birre dhe ca qofte. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 22:53:25
qoftet po i sjell une ti sill birrat.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2009, 23:46:57
Deshira ime....t'ju bej shoqeri ktyre dy lart :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 23:50:39
je e mikpritur merr avionin e hajde.... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2009, 23:51:40
Ne vere , sigurte ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 23:52:50
OK shume mire do te coj te qyteti me i bukur i Shqiperise.... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2009, 23:54:47
Cili eshte ai?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 23:59:44
e leme surprize....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 04-02-2009, 00:00:49
Ok :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 04-02-2009, 00:04:04
Te mos kete frik kjo siper :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-02-2009, 00:08:57
..Gjume..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 04-02-2009, 00:09:42

Te mos kete frik kjo siper :D :DDeshira ime: te mbushet mend ky lart :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 04-02-2009, 00:09:50
Edhe unee :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 04-02-2009, 00:10:47
Epo mire qe paske deshiren e njete si une.....paska shpresa :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 04-02-2009, 00:14:17
Nuk e kisha me ty me fal ;) po qe i fut hundet pa rend nuk kam faj unee :D :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 04-02-2009, 00:15:11
Hahahhahaha :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-02-2009, 09:08:27
Te ndjehesha vetvetja (e qeshur..me humor..dhe ne top forme).....s'te lene njerezit te jetosh sic do vet!!.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 04-02-2009, 09:11:27
Edhe une te njejten deshire e kam... :D ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 10:04:13
te kisha ca qerreste e te ndertoja ca ura,....per njerezin ne pergjithesi mo LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 05-02-2009, 23:54:23
pakez gjume...:D..pa endrra..:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 06-02-2009, 00:47:26
ska deshire qe nuk me plotsohet :D po kam frike te deshiroje LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 10:09:13
te isha atje dhe nen tingujt e kesaj muzike te kercenin prane prane....si per te kujtuar se jemi ende bashke
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 06-02-2009, 11:56:06
pse kur u ndam? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 11:59:04
Kurre mos e dhente zoti per ne te dy jajajajaaj   

ku je o vrome ku je  :perqafim :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 06-02-2009, 12:06:30
pune,pune te shohim naten ka then Naimi.lool

po ti mire je o kok draper? :perqafim

mire ja paske bere qe qenke kthyer se pa ty nuk kishte lezet forumi..  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 12:09:37
po si te te lija ty pa nru une ere...... :perqafim

do i rikthehemi statuseve te vjeter?????  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 06-02-2009, 12:12:44
hahahah..gru perpara se ti kthehemi statuseve dhe ligjeve dua ta di a ke vajt me burra tjer kete kohe qe skemi qen bashk? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 12:13:53
ahhhh jo ate se bej une e di ti...te kom dhone besen....LOL

e kisha per statuset e moderatorve o peshk LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 06-02-2009, 12:18:14
kur ta marri PS..se kjo PD po na e merr shpirtin. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 12:24:15
se ke keq....kur e mendon hahahahahahah

deshira ime...qe staloni te rikthehet me aktiv ne forum
  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 06-02-2009, 12:28:34
lool nuk me shijon me si perpara,PD e ka felliqur fare..lool  ka humbur intelektualet me te mire.ka ngelur vetem me militanta dhe servil.loolTitulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 12:32:45
Stalono e Llive krejt muhabetin...jemi ne bar kafe e jo ne politike LOL LOL LOL


do i bejme nje peticion ne te dy per kthim ne identitet apo si?? hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: stalion ne 06-02-2009, 12:36:38
hahhahahah opssss me fal se paskam pas ngaterruar tem.


sa eshte rroga?hahahahha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 12:37:05
..te isha vetem me Ty...
simple as that... :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2009, 13:17:19
Deshira e momantit...Te kishta Dreamka ca miljona dhe te mi falte mua...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 13:19:23
Deshira e momantit...Te kishta Dreamka ca miljona dhe te mi falte mua...LOL

ti pse si bie me shkurt e te thuash..

te kisha ca miliona..LOL

hello there  :D :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2009, 13:20:10
Ncuk...I dua ato te tuat...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 06-02-2009, 13:20:54
deshira e momentit... a ta mbyll fare accountin....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2009, 13:21:45
Deshira e momentit kjo te mos luaj  nga vendi see  i mbeta ne qafe... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 13:28:26
deshira e momentit... a ta mbyll fare accountin....

 :O :O

nooooooo..what are U talking about..

kush do na beje kokteile me pas.. :D

vertet..mos ja fut kott.. :)Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 06-02-2009, 13:32:03
deshira e momentit te me mesoje njeri si mbyllet account-i....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 13:34:51
e jo se do te hapim e ty teme "Shejtania ia futi vetes" LOL LOL

nuk e ben dot ate gjene vete po kerko ndihme nga Adminat LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 06-02-2009, 13:42:53
epo une do ja fus vetes me dashje moj  LOL LOL

ja po pyes adminat si mbyllet se spo e gjej ketu....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 14:01:08
po me dashje pa qellim hahahahha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 09-02-2009, 01:01:12
te vij dream mikesha ime e vetme ktu
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 09-02-2009, 10:23:51
te vij dream mikesha ime e vetme ktu

 :D :P  :perqafim ( paske sjelle koken tii :D)

jo kaq ftohte...bohh sguxon njeriu te dale perjashtaa ^o)Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-02-2009, 10:52:36
..Te marr prgj pozitive sonte per provimet qe kam bere deri tani.. :S :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2009, 11:56:45
te cohesha e te dilja...pse jam kaq e pamundur pfff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 09-02-2009, 11:58:25
te merrja rrogen sot.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2009, 12:03:02
 :P E paske ndritur dmth hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 09-02-2009, 12:12:12
po po sot dita fatlume..... ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2009, 19:13:54
Deshira e momentit te mos i jepja rroge fare askujt e prape ata te punonin per mua.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-02-2009, 21:25:03
I  j... w... t. f... g... a....!!..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2009, 23:56:53
gjume.. ^o) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 11-02-2009, 23:58:10
Ska.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-02-2009, 00:00:07
..Lek.. ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2009, 00:01:29
S'ka  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-02-2009, 00:02:09
Duhet patjeter..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2009, 00:02:31
Jo :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-02-2009, 00:03:19
..Hhhhmmmhhhh..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2009, 00:03:54
s'ka :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-02-2009, 00:04:23
ahh keto burokracirat..LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-02-2009, 00:05:05
..Ahh duhet te kete..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2009, 00:05:35
Ec se folim. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-02-2009, 00:08:27
..I gjetaa..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2009, 01:20:04
te me zhdukeshin nga syte disa njerez qe si shoh dot.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 12-02-2009, 23:33:30
te me shikoj mishel ne sy  vetem mua  LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-02-2009, 23:34:32
Lekkkk..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2009, 23:40:06
Keleeeee
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 13-02-2009, 00:42:35
se them..:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-02-2009, 00:43:41
Thuaje shlirohu... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: esmeralda123 ne 13-02-2009, 00:53:37
 hmmmmm:DO TE DESHIROJA TE ISHA E LUMTUR PASI KETU KU JETOJ SKA ASGJE TE LUMTUR PERVEC SE VETMISE DHE PUNES SE PERDTSHME ..KU JETA TE KTHEHET NE NJE RUTINE FIKSE DHE E PA SHPRESE...ASGJE NUK ME HYN NE SY EDHE PSE JAM MIRE EKONOMIKISHT KUR SKAM PASUR ASGJE TE LUMTUR PRANE QE ME MBUSH JETEN ME NJE LUMTURI QE E KAM ENDERRUAR GJITHMONE.....POR JA QE KY ESHT FATI DHE JETA E CILA TE BEN SFIDE DHE DYHET TA PRANOSH ASHTU SIC ESHT SE NDRYSHE SKE NGA JA MBAN....JU DESHIROJ FAT DHE LUMTURI TE GJITH ATYRE QE E LEXOJN KETE SHKRIM TIMIN....ALDA NGA LONDRA...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2009, 00:57:31
..Njerzit te shkruanin me shkronja normale moreee... hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 13-02-2009, 00:58:31
ouuuuuuu esmeralda  une le lexova tani lexon dhe lefteri se dhe ai jeton ne londer ,takoje ate te ben te lumtur :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 01:01:39
 LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2009, 01:02:24
deshira ime.......dua te ndihem e kenaqur.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 01:10:03
e imja te mashtroj ata qe me mashtrojne... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 13-02-2009, 01:13:27
nuk kam deshire ,sepse gjitha me realizohen me heret masanej them sikur kete deshire e pata  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2009, 01:27:39
deshira ime....sikur te kisha nje shkop magjik dhe ti dhuroja vetes qofte e per nje cast....per nje cast te vetem ate qe kurre se harrova......te isha e njehere 18 vjece LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 13-02-2009, 01:40:30
ri afer meje do ndihesh 18 LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 01:48:53
o ju shoke e shoqe ... fshati yne...... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2009, 01:51:01
nuk paska........
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 13-02-2009, 01:56:57
ke ngateruar teme ,,   shejtane :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 01:58:58
deshira e momentit te flisja serish ne enderr...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2009, 02:05:00
te isha diku ku askush mos te me shqetesonte  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 13-02-2009, 02:09:04
une do jem aty po nuk te shqetesoj
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 02:14:16
te mos humbja qetesine e tanishme....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2009, 02:20:18
deshira ime....qe kjo poshte mos te humbiste me asgjeeee  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 02:35:13
flm moj.... :perqafim

deshira ime te fle gjume....

naten gjum: gjum:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: iShUlLi ne 13-02-2009, 13:05:10
Te kthjellohet pak ky shoku im Dashi ketu afer meje se ngeli ne vend numero
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2009, 14:17:37
Jo vetem e momentit, por e diteve te fundit, t'me ndalet ky koll qe me mbyti :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 17:30:26
te me hapte rrugen policia kur te kaloja une me makine.... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2009, 17:36:13
..Te degjoja kengen "Sonate te Eli Fares".. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2009, 17:47:25
Baby, per ty ;)

http://www.youtube.com/watch?v=flQSpD_ajUk

kjo ishte deshira ime e momentit :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-02-2009, 17:50:24
Kam edhe une nji deshire..Do ma ploteson? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2009, 17:52:10
Me vonese u lajmerove.....une vetem nga nje ne dite plotesoj :P

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2009, 17:54:06
 :( :(..thnx thnxxxx :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-02-2009, 17:55:24
Me vonese u lajmerove.....une vetem nga nje ne dite plotesoj :PDmth  une e paskam rezervimin per neser? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2009, 17:58:11
Nese je i pari :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-02-2009, 18:00:26
ahaha..Neser me siguri i pari pasi qe sot jam i dyti...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 18:03:08
sa shpejt plotesohen deshirat... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2009, 18:04:54
Ato qe plotesonen shpejt, s'kan aq shume vlere. ;)
Une ende e kam deshiren e mehershme
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 18:07:56
e kisha per ato qe skane shume vlere.... ;)

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-02-2009, 18:29:38
Nje vodka redbull. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 18:51:16
pak qetesi ne trurin tim....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2009, 18:53:18
...te shkoj e te lexoj pak nga romani qe kam fillu te lexoj.

 :pafshim njerez
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 13-02-2009, 21:24:01
skam mom...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-02-2009, 22:31:09
....3Fjale dhe gjume pastaj....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-02-2009, 01:40:51
te kapja valentinin... ta ktheja me fytyre nga dielli e ta rrifja me shkop gome..... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-02-2009, 02:24:35
Mos lere edeh sot e pasneser jepi drurin. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-02-2009, 02:29:51
deshira vazhdon e njejte vetem do i shtoja 1 derr te eger ...hahahahahhaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 14-02-2009, 02:38:02
te jete me e bute kjo siper :D LOL


                                                           LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 14-02-2009, 10:48:13
Te behem e padukshme.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2009, 12:19:34
te isha  ne Shqiperi..:) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-02-2009, 12:23:29
Te isha ne "Dancing on ice"....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2009, 15:39:42
te isha diku  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-02-2009, 15:50:13
..Dy fjale pa vlere ti degjoj..lexoj..kujt oj..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2009, 12:50:20
Te isha ketu !!! LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 11:27:16
Te me bente dikush masazh se me kane ngrire damaret fare.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2009, 13:06:06
uaa paske nje deshire se e une jam......ishalla nuk bie shie jashte ahhahhahahha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 13:17:52
te shkoja per ski..... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 24-02-2009, 13:22:56
kurse une ne ndonje bregdet..me diell..:)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: erlehta ne 26-02-2009, 10:35:53
te shkoja per ski..... :D

Te vij kjo cupa te bej ski ketej nga una  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 10:37:29
te shihja si capleheshin keto neper ski LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 13:39:18
Te qeshja bashke me Mishelin LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 13:54:36
e te thoshim...o cu kenaqem eeeee LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 14:03:34
te ktheja kohen mbrapsh para 10 vjetesh...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 14:05:03
sikur te kisha nje shkop magjik....do ja ktheja kohen kesaj edhe vetes  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 15:25:21
T'i thyeja shkopin magjik kesaj siper
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 15:38:00
qyqa e pse mi????  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 16:02:38
Ti jepja pastaj une shkopin tim  magjik qe mos te mbetet  pa shkop... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2009, 16:03:45
s'kam
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 16:04:33
lum si une qe mu plotesua deshira.... LOL LOL

mishel ja e shkopin e gjete..... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 16:05:06
Gjeje nje se ka plot. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 16:07:17
hhahaha....Mire e ka Dream o gjeje nje deshire o mbete te deshirojme ne per ty... :D


Mishel e do shkopin apo jo? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 16:09:55
hahahahaa merre mi merre se me premtove mua qe do me ktheje 10 vjet para.... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 16:12:33
Shejtane pse nuk e merr vet ti.
Keshtu e ploteson dhe deshiren tende si te duash vet.
Deshira ime eshte qe ti bej te gjithe keta aziatike
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 16:15:18
Deshira ime eshte....po mendohem...une kam shkop ore... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 16:16:28
Po nje comange e pranoni? LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 16:20:27
nga ato qe ngasin dhente???? po ore ne vend...po a ben fajde eshte ceshtja LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 16:21:32
Shejtane pse nuk e merr vet ti.
Keshtu e ploteson dhe deshiren tende si te duash vet.

ja po prisja te ma thoshte njeri pa ta merrja... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 16:21:45
Me prove. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 16:22:38
Pse re shalqi eshte?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Emira ne 26-02-2009, 16:23:19
Ja kam harruar kuptimin fjales "comange". Ma shpjegoni pak se e dehiroj ne moment ;-)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 16:24:21
Pse re shalqi eshte?

jo jo karpuz... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 16:25:06
comanga eshte ai "shkopi" qe perdorin barinjte per kopene...e ke parasysh mideshra ime u ezaurua qe kur kjo alondra me theu shkopin  :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 16:26:48
comanga eshte ai "shkopi" qe perdorin barinjte per kopene...e ke parasysh mideshra ime u ezaurua qe kur kjo alondra me theu shkopin  :S
Po me shkopin C'pati?  hmmmmm: :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 16:27:38
Po me uren c'paten? :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 16:28:08
kush e theu shkopin mi.... ><
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 16:31:21
Pse u bere plake perseri? :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 16:32:27
Nje pale pranga te lidhja njeren. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 16:34:19
Pse u bere plake perseri? :P

po plake e lezetcme moshatare me ty...ama e te thyj ne mes te thyj.... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 16:36:18
ika une per tani.....sa te shkoj e shpi kuptohet LOL LOOL
deshira ime....te jemi te gjithe online ne ora 00.01

byeeeee
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 16:38:32
Une nuk t aplotesoj dot deshiren  :-*
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 16:40:23
po plake e lezetcme moshatare me ty...ama e te thyj ne mes te thyj.... LOL LOL

Po une jam plake qe nuk dua te kthehem pas 10 vjet ama.
Ky eshte ndryshimi yne.
Une dua te kthehem pas 15 vjet :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 16:54:52
mire moj femiu i lumtur...hajd uroj te te plotesohet deshira :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2009, 23:59:26
meqe eshte deshire..te ktheja kohen nja 15 vite prapa..:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2009, 00:19:17
hahahaha.....Po deshe ta kthej une kohen... :D

Deshira ime e momentit te kisha krah e fluturoja ne ameriq te Lisa...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 27-02-2009, 00:39:02
cdo moment nje deshire e re :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2009, 01:25:21
ahhh boten ne duart e mia vetem 5 minuta LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 09:09:09
DReamm...do me plotesoje mua nje deshire nese do e kishe boten per 5 min......do doja te njihej cameria LOL LOL


Deshira ime eshte ...te kthehesha edhe njehere mbreme dhe mos me zinte gjumi por te merrja pjese ne festen e kesaj...... :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2009, 13:40:42


Deshira ime eshte ...te kthehesha edhe njehere mbreme dhe mos me zinte gjumi por te merrja pjese ne festen e kesaj...... :perqafim

 :perqafim..

deshira e momentit.. nje dush te gjatee :-[ :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 27-02-2009, 15:29:48
Nje dush & nje masazh relaksues :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-02-2009, 16:05:26
Nje masazh nje dush dhe nje lere fare ..... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 16:31:57
thuje mer thuje se bo vaki edhe nuk ndodh LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 16:33:49
Ja ndodhi moj?
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2009, 17:51:46
Dy i kam...po nuk po i them hic.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 00:49:22
nje shetitje neper kete nate te qete..:)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 00:56:32
Ti zija kesaj prite naten. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 01:15:19
ti ngjishja ketij nje grusht turinjve....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 01:19:42
me too..... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 01:22:25
Ti lidhja keto te dyja mbas krevatit. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 01:25:12
te kendoja nje serenate.... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 01:27:10
Ule zerin se po na zgjon komshijte aman... do kujtojne se ka rene zjarr ne pallat. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 01:28:42
ehhh e paskam deshire pise hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 01:31:00
Mos e thuj se na ndot edhe ne. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 01:37:25
prandaj se thashe se kisha hall  mos ndoteshe ti e do nderroheshe nja tre a kater here hahahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 01:38:55
Dashke tre kater here ti se cfare u be? LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 01:49:12
epo deshire ishte ti cke hahahahaha eh cme mbeti deshire ne tentative hahahahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 01:51:05
Perpiqu perpiqu e ca se ben vaki dhe s'te realizohet... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 01:56:18
mua me prishen deshirat kur mi nderpresin ato. ti ckishe i here.pse nderhyn eeee
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 01:58:07
Kot per piiiip. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 02:02:15
tipi grosh ke ngrene sot. i paske ngrene pa zier o derman hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 02:03:25
Epo kur u ndane keto na rane, ti cfare problemi kishe? :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 02:08:46
edhe une piiip me grosh. ika se ngordha. naten
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 02:10:09
Hajde naten dhe hengsh sallaten Mishel. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 02:11:31
o tipi jo te gjithve i lloj gjelle. une du specialitetin e dites pervec groshes hahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 02:12:12
Epo sallami nuk eshte i atyre parametrave qe do prandaj. ;P LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 02:12:55
te hante Misheli gjellen qe donte ... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 02:15:28
o tipi te eshte bere mendja sallam e sallator qish e ke hallin vlla. hahaha shejtane une skerkova gje. ky me dha sallate une ia refuzova hahahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 02:16:48
Hajde mire u gjetshim neser pra. ;)

Mishel merri ato qe te ofrova se i kishe qyl, kur te shtrenjtohen te me lutesh nuk ti jap. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 01-03-2009, 09:02:41
..te isha diku ??? :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 16:42:57
te dal shopping :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 16:55:28
te merrja vesh pak me shume rreth pc-se.. ^o) :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 16:56:46
te shikoj "ariu kolargol"
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 17:13:21
Deshira ime kjo siper..... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 17:14:55
te hedh ndonje nga lart..poshte shkalleve :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 17:16:08
Te vije edhe kjo posht... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 17:17:10
ti jap dhe ketij lart nje luge....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 17:19:14
Te me bje ne dore komplet...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 17:21:01
kenaqem kur njerezit enderrojne me sy hapur...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 17:22:45
Kenaqem kur e shoh ne enderr...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 17:23:31
vetem kujdes mos humbasesh....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 17:26:42
Deshiren e njejte prape e kam...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 17:28:08
vazhdo mbaje aty..se mos te shpeton
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 17:29:35
te dija pse njerezia perdorin lloj metodash idiote per te mos thene ate qe duhet
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 17:29:49
Wuuuuuuuuzzzzzzzzza aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa........... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-03-2009, 19:56:31
Gjumeee..sikur nuk jam ngop 7ore mbreme.. :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 20:28:11
sdu gjume ....du gjo tjeter po ca dua se di  hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 20:36:41
Do nje dru ti qe te jem me e kthjellet ne ate qe do. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 20:39:59
varet nga lloji i drurit o tipi.....po qe ai druri dru...ahaaa skam shanse me u ftillu mo si rob...e jo me idete LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 20:43:17
HAHHHAAHHA e mire mos i thuj njeriu. LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 21:32:52
nje shetitje me makine, por pertoj ta ngas vete hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: eurogina ne 01-03-2009, 21:37:50
te takoj ndonje
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 21:39:53
ti plotesoja deshiren kalipsose.... hajd me thuj ku je te vij te te marr.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 21:41:16
kam mbet ne stratosfere, gjej menyren e hajd me merr :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 21:51:48
ja se erdha sa u lidha me NASAn po me dergojne sonden KALIPSO LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 22:00:35
bohhh te isha e padukshme ca momente..:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 22:02:11
Ta kisha Kalipson ne pjate....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 01-03-2009, 22:03:32
te shikoja filmin: lefter lefteri, je i denuar me vdekje LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 22:08:30
Te isha ai aktori qe luan ne ate film.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 23:26:35
nje xhiro me makine neper Tirane
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 23:32:51
Edhe une... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 23:41:13
Deshiren e bej realitet :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 23:43:46
Realitetin ta bej deshire... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 23:45:47
realitetin e deshiren ja plotesoj vetes :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 23:47:28
Eja me merr... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 23:48:21
prit e ca dite :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 23:50:33
Prit gomar te del bar,kur del bari cofet gomari...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 01-03-2009, 23:51:12
Mire qe po e di bile qe je gomar :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 23:51:33
jo bre nuk genjej.....prit e ca dite :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 23:54:06
Deshira e momentit qe  te dij ai LIO qe  mua nuk me mashtrojne sikur ate qe e dergojne prej qytet ne qytet e shetitet si hut....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-03-2009, 23:54:41
Zhdukjeeeee komplettt e M.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 23:56:08
deshira e momentit te beja nje xhiro deri andej nga Kosova :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 23:58:28
Deshira ime e monetiti,qe te merr kjo edhe ca shoqe me vete...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 23:59:33
ti plotesoja deshiren Leftos.... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:02:20
Te me plotesohen edhe shume deshira... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 00:03:10
deshira e momentit te plotesoja deshirat e mija njehere.. :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:09:37
Deshira ime e momentit te mos behet kjo hilecare...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 00:11:11
deshira e momentit te me besonte njecike me shume Lefto LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:13:19
Deshira ime e momentit te me bind me shume kjo... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 00:15:49
deshira te priste e ca dite Lefto e ta shikonte qe e mbaj premtimin....  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:20:53
Deshira ime te me paralameron perpara e t'a presim me tupana ne aeroport....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 00:21:53
deshira e momentit te vij nga rruga jo nga aeroporti :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:24:19
Deshira ime qe ta pres si nga rruga aashtu edhe nga ajri...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 00:25:12
deshira e momentit mos dale fjale ky siper .... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 02-03-2009, 00:31:36
sikur te kisha pak gjume asgje me teper nuk dua tani
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:34:07
Deshira ime te pranoj te verteetn kjo se e di qe  une nuk e le ne lloq...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 00:36:13
Dikush te me bente magjiii..e te me vinte ne gjume direkt.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 00:36:41
hahahahaa

deshira e momentit tju zija bese mashtrusve... LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:38:10
Dikush te me bente magjiii..e te me vinte ne gjume direkt.


Ta vije ne gjume.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 08:02:17
Ta mbaja pushim djalin e te flinim gjume....po kush e duron tere diten verdalle ne shtepi .....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 14:08:14
Nje dhome hoteli...nje sherbetor ne boxers dhe me papjon...nje pjate luleshtrydhe dhe nje shishe shampanje shoqeruar me nje masazhist..
 :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 14:09:57
te flija ca...po ce do duhet me rujt pasticon ...se helbete ti hame nai cope LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 14:18:16
Nje dhome hoteli...nje sherbetor ne boxers dhe me papjon...nje pjate luleshtrydhe dhe nje shishe shampanje shoqeruar me nje masazhist..
 :D

Po mue? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 14:19:25
s kam deshira per momentin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-03-2009, 14:21:40
Nje kafe se me ka ik petlla me pune. :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 14:21:58
Po mue? :D

Duke me bo fresk me gjethe..:LOL :LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 14:23:48
nje doze gjume....se vdiqa  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 14:25:06
Deshira ime e momentit te beja seks si i cmendur...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 02-03-2009, 14:43:03
Te dilja te pija nje kafe tani....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Charlie ne 02-03-2009, 16:16:44
Edhe une :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 02-03-2009, 19:06:46
te pi nje cigare...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 19:11:29
edhe mua me pihej.... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 02-03-2009, 19:12:24
bejme nje dyshe, te zbutim merite me cigare :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 19:26:45
hajd pra e dredhim nga 1 tarabosh pra.... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 02-03-2009, 19:28:52
kam dy puro ne shtepi
   i mbaj per miq si ti
     po nis ti dergoj
       mbase rruges te takoj...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 19:45:20
rrofsh moj kalipso
hajd me vrap ta kallim moj

duku nga bari sot ne mesnate
se kemi feste prap :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 23:19:06
Te me trokas gjumi ne qerpike..sa me shpejt..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: BONAMI ne 02-03-2009, 23:21:18
ta gdhija naten me ndonje bukurosh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 23:26:55
Ketu jem.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 23:28:01
Duart larg se ti shkurtova..... ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: BONAMI ne 02-03-2009, 23:28:38
deshira mbetet e njejte
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 23:30:05
Duart larg se ti shkurtova..... ^o)


kte e kam deshire... :D

Edhe ate tjetren.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 23:31:15
Zgjidh..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 23:32:20
 :-* :-* :-* :-* dihet..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: BONAMI ne 02-03-2009, 23:38:03
te shkoj me shoqerine me festu ne pub
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 23:41:23
ta gdhija mes miqsh....se festa ne dere me ka trokit  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 02-03-2009, 23:44:42
mishel me thuaj une cfare deshire kam
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 23:45:54
te mbaja te qeshuren..... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 23:49:57
Ti zija ca cope...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 23:53:53
te prisja oren 5 te mengjesit dhe te perjetoja edhe njehere ate dhurate aq te bukur mes duarsh....si para 5 vitesh  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 01:16:38
kurse une oren 6.15 pasdite :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreza ne 03-03-2009, 09:40:16
Te kam pak me shum koh te lire.. ???
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-03-2009, 11:40:44
te ishte kohe me diell
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 20:39:19
te beja ski
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-03-2009, 20:46:18
te haja darke se po me hahet
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 20:49:11
ja sa te mbaroj pjekjen e pules me zarzavate, dhe po ta dergoj nje cope ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-03-2009, 20:50:18
ah moj mos ma bej zili.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 20:53:04
karrota te zjera, kungulleshka e patellxhane me hudhere e vaj ulliri, ne fund ca sallate jeshile ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-03-2009, 20:54:01
hajd me trego shpine se ta zura deren..... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 20:54:34
ja pritme nje sek LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: çika e maleve ne 03-03-2009, 20:55:12
te isha se bashku me shoqeri :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-03-2009, 21:24:43
pak gjume :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2009, 22:10:00


nje llotarii te papame..:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 22:19:17
ca gallate pa lek :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 03-03-2009, 22:45:01

nje llotarii te papame..:D

Ti ndaj me mua... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 22:45:38
nje "sex on the beach" ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 03-03-2009, 22:45:42
Me too... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-03-2009, 22:49:16
ndonje ujk  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 22:50:11
ujku i ka shoket e rralle :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 03-03-2009, 22:54:05
Ndonje kuder... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-03-2009, 22:55:14
ujku i ka shoket e rralle :perqafim

 :S :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 23:05:05
vendin zor se ia ze njeri :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 03-03-2009, 23:06:32
jo asnji.... :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 03-03-2009, 23:07:43
cheer up  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2009, 00:05:51
vendin zor se ia ze njeri :perqafim


Pak po sakte... :)


Une do deshiroja nje masazh se ndihem sikur me ka shtyp makina e M..... pfffffffff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:08:21
une do doja nje trajtim personal...te estetisti
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2009, 00:15:00
ka hapur ndonje ne kete ore???? LOL LOL

Te hapja shoqaten..."Si te prishin grate parate " hahahahha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:19:55
per te prishur leke
   dyqanet i mbajme hapur deri neser ne tete :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:20:39


Te hapja shoqaten..."Si te prishin grate parate " hahahahha
shoqata ka kohe e hapur
         puna eshte kur ka per t'u mbyllur :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 00:23:09

Pak po sakte... :)


Une do deshiroja nje masazh se ndihem sikur me ka shtyp makina e M..... pfffffffff

abrakadabra..... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2009, 00:23:39
c'bohet llaf jo

e dum hap  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2009, 00:24:19
shejtane ajo eshte shif me sy e plas me zemer.....aman se jam tuj dek LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:25:05
aman mos vdis se na duhesh  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 00:26:20
cju gjeti juve mi....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 00:28:20
kam  7 deshira ,,,kalipso ti dy deshira me plotso
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2009, 00:28:57
nuk vdes mi jo se kam pune skam kohe LOL
jam ne sherbim te popullit  :perqafim

sot kam aq shume deshira po kam trafik ne koke dhe per bela nje deshire bashke se bej dot LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:30:00
kam  7 deshira ,,,kalipso ti dy deshira me plotso
Te paren po ta jap...nje shuplak
          te dyten po ta kercas...nje grusht ballit po ta rras LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:30:58
nuk vdes mi jo se kam pune skam kohe LOL
jam ne sherbim te popullit  :perqafim

sot kam aq shume deshira po kam trafik ne koke dhe per bela nje deshire bashke se bej dot LOL LOL
hajt pra kt'u ke folur bukur
          e dija qe nuk je tutur :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2009, 00:32:31
alo alo ambulanca  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 00:46:01
ncncncnccncnc  sa deshira kote qe keni
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 04-03-2009, 00:47:31
une kisha deshire me shtri chorrin njehere e me i hyp komshien time siper .....well do ta kuptonit persene vetem pasi te shikonit komshien time :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:49:06
ncncncnccncnc  sa deshira kote qe keni
NUC E noc mbete gjithe jeten
\             cfare dreq burri je ti
                te shtrijne femrat ne tapet
                   dhe ti ben vec muhabet
(se s'di te besh tjeter prandaj LOL LOL LOL )
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 04-03-2009, 00:49:09
deshira ime e momentit mbetet e parealizuar
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 00:49:47
deshira ime te shijoja skenen me kojshien.... LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2009, 00:52:46
te ndizja e nje cigare te fundit dhe tju thoja naten e mire te gjithve.... :perqafim

liske na dil me shpesh moj e uruar  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:53:07
deshira ime- te shikoja surratin e corrit poshte komshijes LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 00:56:23
hahahhahahahaaaaaaa aaaaa   e pamundur  ahhahahhaaaaaaaaaaa aaaaa  nuk keni deshire  bre hhahahahhahaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaahahhaha ooooo kkku ku bre hahhahhahhaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 00:56:57
o sa kam qesh o sa kam gjesh..... LOL LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 00:57:24
te shihja corrin tuj u dridh nga frika para gruas hahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 01:09:07
te shihja corrin tuj u dridh nga frika para gruas hahaha

po dimrit dhe une nudo, mund te plotsohet deshira :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 01:10:08
po dimrit dhe une nudo, mund te plotsohet deshira :D
e pranove me ne fund
          gruaja te ka vene perfund :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 04-03-2009, 01:11:45
qyyqaaaa ca te pranonte ai mi ...ate e kon dit te gjithe  , kot nuk kom qen une shkesi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 01:20:05
lisa thuaje deshiren :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lisa ne 04-03-2009, 01:21:17
te vinte baba iher knej :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 04-03-2009, 01:24:02
Te me bente Lisa synet prape.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 01:24:59
lisa te thashe deshiren jo qejfin :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 01:25:05
shihja corrin ne gojen e peshkaqenit
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 01:25:27
te dija sa ka shku pazari i synetllikut :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 01:27:51
shihja corrin ne gojen e peshkaqenit

kjo eshte deshira e shejtanes,,ti ndonje deshire me exituese :D hahhahhahaaa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 01:28:35
sa mund te kete shku pazari valle :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 01:29:49
kjo eshte deshira e shejtanes,,ti ndonje deshire me exituese :D hahhahhahaaa
t'shihja corrin ne tentakulat e oktapodit
         mbase perfitoje ndonje sherbim ekstra hahahahaha
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 01:36:54
po shkoj te xhiroj gomat njehere ketej une e me gjet ndonje per synetllik :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 01:48:45
sa pa ndjenja deshira qe keni LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 01:51:24
sa pa ndjenja deshira qe keni LOL
me tipa si ty, deshirat zor se rrojne, ia mbathin vrapit si maratonomaku
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 01:55:01
me tipa si ty, deshirat zor se rrojne, ia mbathin vrapit si maratonomaku

 e me tipesha si ti deshirat marin kuptimin e obames
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 01:56:22
e me tipesha si ti deshirat marin kuptimin e obames
obamen e paske fiksim
          mos je nga ata te fushes
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 04-03-2009, 02:05:05
obamen e paske fiksim
          mos je nga ata te fushes

po
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 04-03-2009, 02:05:38
ti shpjegoja ketij siper per cfare tha po
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 04-03-2009, 02:08:30
ti shpjegoja ketij siper per cfare tha po
hahahahahah LOL LOL LOL cu kernaqem me kete te fushes
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-03-2009, 11:15:15
Nje dhome hoteli...nje sherbetor ne boxers dhe me papjon...nje pjate luleshtrydhe dhe nje shishe shampanje shoqeruar me nje masazhist..


Kete prap..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2009, 11:17:48
Babyn afer dhe ti plotesoja te gjithe deshirat qe i ka siper.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2009, 11:56:20
no deshira for today  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 06-03-2009, 17:34:20
to go boxing...around
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-03-2009, 11:28:48
Pare....pare....par e....lek....lek.... lek....:d
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 07-03-2009, 11:31:26
te pija kafen e mengjesit me Dreamm
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2009, 12:38:16
deshira ime.....te dilja tani  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2009, 13:20:52
te pija kafen e mengjesit me Dreamm

ketej jam...duku :D..merr dhe kete siper meje me vete.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2009, 13:23:11
ti lere c'vjen...ne e bejme edhe ne realitet (pirjen e kafese moj) LOL LOL po ti mbete ne ate imagjinaren LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 09-03-2009, 09:28:44
Te me iki kjo plogeshti qe me ka zene  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: BONAMI ne 09-03-2009, 10:57:11
te cohesha nga krevati me vrap te bej nje dush te mire e te dal me pi 1 kafe me shoqerine se po me presin
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-03-2009, 11:00:50
Skam..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2009, 12:29:36

"Clark" ne shtepine time..LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 12:30:52
te klonohesha sot e te ndaja punen qe me eshte mbledh ne gjys... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 17:36:22
Te dergoja njeri tjeter neser ne udhetim ne vendin tim. :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 17:37:40
Te dergoja njeri tjeter neser ne udhetim ne vendin tim. :(

ndrohemi bashke  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 17:40:32
Ne vend. ;)  ec te te jap udhezimet se ku do vesh e cduhet te besh. ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 09-03-2009, 19:21:50
more une kam hallin tat me u ndru me mua se i bie te merresh me nja 5 femra te acaruara e se kam idene se si do i qetesosh o Tipi.... LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: deisanti ne 09-03-2009, 19:28:56
Te iki ne Hauaj me nje antare ketu!
Kush deshiron te me thote.....
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: sorelina ne 09-03-2009, 22:17:23
Te isha me pushime ne Karaibe me njerzit qe dua me shume.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-03-2009, 22:20:15
more une kam hallin tat me u ndru me mua se i bie te merresh me nja 5 femra te acaruara e se kam idene se si do i qetesosh o Tipi.... LOL LOL LOL
Jam antidot per te qetesu femrat e terbume une eeeejjj. :P LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 10-03-2009, 21:04:31
te gjej nje amore...te iki ne malibu ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 10-03-2009, 21:22:55
te mos me zer gripi  ^o)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 10-03-2009, 21:23:54
te mbuloj koken me batanije dhe t'ia plas te qarit
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 10-03-2009, 21:25:42
moj cte ka gjetur ty/????? mos te ka lene odiseja gje me barre LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 10-03-2009, 21:26:41
eh...sikur ta kish bere kete

jam gdhi me hene te keqe sot... :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 10-03-2009, 21:28:54
po pse mi...sot dielli shine- si mos me mire....mos je gje ne ndonje prag.... ;)

LOL LOL

hajt se ma mire do behet po he
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 10-03-2009, 21:32:13
e kemi kapercyer pragun.... ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 10-03-2009, 21:34:42
epo gjende mire me  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 10-03-2009, 21:40:08
kur te zene nuk te lene..... :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 10-03-2009, 21:41:27
kalipso ke tezen vizite nga shpia sot...  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 10-03-2009, 21:45:14
po me mbushet mendja ta deboj neser... ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 10-03-2009, 21:47:01
epo mire qenke pra.....  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2009, 00:08:00
Ta rrihja dike mire e mire.... :D(se  po e meriton)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 00:14:24
te ndihmoja Lefton...  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2009, 20:56:18
te  mos isha me dhimbje koke.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 11-03-2009, 20:57:04
te haja akullore :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2009, 22:01:17
te beja nje takim me keto te dyja LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 22:05:00
po mua ku me late apo meqe skam ashensor po me kurseni ... LOL LOL

Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 11-03-2009, 22:05:42
pse jo? me kenaqesi. kush do na e mundesoje takimin??? :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 22:06:34
hajd mo po dal une partizane ...  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2009, 22:08:51
per ty e kalipson e kisha mi...se dreamm nga perrilli e shohim LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 22:13:47
po e bejme mi.... hajd se erdhi prilli ... si thoni ftojme e Tipin a ndonje tjeter ne prill  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2009, 22:16:10
jo jo se na kap me zor Kalipsone  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 11-03-2009, 22:16:53
prillin e kam zene vete
qe ta marr me te perpjete
 :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 11-03-2009, 22:17:39
jo jo se na kap me zor Kalipsone  :D
prilli varet si te merr
        ka shejtane, ka dhe mishel LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2009, 22:19:06
Majin e kam zene vete
o bej nje cupe o digjem vete LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 11-03-2009, 22:20:25
une do bej djalin kete here
por do e le per ne vere ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2009, 22:22:51
djalin e kam me bile nder shale
cupe me upssss do e ze gjashtemujorin e pare LOL LOL

hajde me suksese te dija  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 22:26:32
me thoni ke muaj me late mua njehere....  LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2009, 22:30:54
ty ta leme gjithe vitin...po rri ca pushim ti LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 22:33:27
hajde deshire hajde...  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-03-2009, 23:03:04
te mos shihja ndeshjen e futbollit qe ma hoqi trurin ma hoqi. :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 23:04:24
te dija kush luante sot
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-03-2009, 23:05:19
luanin nja 8 ekipe :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 23:06:50
lere mos i thuaj se lodhesh  :D

deshira e momentit te fitoja bastin sot....  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2009, 18:51:56
..te isha ne shtepi.:)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2009, 18:53:44
lere mos i thuaj se lodhesh  :D

deshira e momentit te fitoja bastin sot....  :D

hahahha...Mos mi vjedh deshirat... :D

Deshira ime e momentit ti shperndaja zockave ca mijona qe te benin qejf...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 21:15:38
hahahha...Mos mi vjedh deshirat... :D


ik ore hajn :D e shkrujta vete e para qe deshira ime... :P

deshira e momentit ... te hapja 1 adrese te re msn-je ....  LOL LOLTitulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 22:18:50
deshira e momentit : po ku eshte ai lefto se na thau syte ;)

mirembrema o njerez
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-03-2009, 12:46:06
deshira e momentit te shkoja te beja solar jam zbardh shume ...  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2009, 13:00:11
Deshira ime e momentit...Kalipsoj a ne pjate.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-03-2009, 13:05:37
Nje peshk ne pjate...me mire..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2009, 13:08:45
Edhe kete ne nje krah...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-03-2009, 13:12:58
NO SHARING. ;)

Deshira ime aaa...gjume dhe tash menihere shkova.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2009, 13:17:50
hahahhahah...Deshir a ime e momentit ta dija anglishten pak me mire...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2009, 14:05:29
dreke diku perjashta..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-03-2009, 14:15:22
hajde Dreamm qeras une sot  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2009, 14:24:17
Mos i beso Dream....LOL
Deshira ime e momentit,te mos  me mundoje kjo Katy Perry kaq shume se me prishi edhe gjumin e nates...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-03-2009, 14:26:01
deshira e momentit te qerasja e Lefton se kam ditlindjen sot  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2009, 14:33:19
hahhaa...Deshira im e e monetit ti besoja qe tja dergoja dhuraten sot tek dera...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-03-2009, 14:35:32
ore sme beson njeri mua ju bej e festa surprize une juve e as gezuar sme thoni pa le dhuraten ...  LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2009, 14:44:04
E di ate  tregimin e bariut genjeshtar....LOL

skam deshira per sot boll deshirova....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 13-03-2009, 14:45:11
ehe e di qe ujku ujku por ama cakalli kish ditlindjen vertet  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2009, 00:28:43
deshira ime eshte...qe dikush qe e kam shume perzemer te merrte sa me shpejt nje lajm te mire  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 00:30:51
ishalla Mishel  :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2009, 00:32:34
jam e bindur  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 00:34:21
uffff
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2009, 01:33:35
Kam deshira me pulle te kuqe,prandaj se them...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 01:34:16
hahahaaaa a ti je cte te thom sta thom dot haahahahaaaaa
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2009, 01:35:41
Thuaje thuaje shlirohu...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 01:36:45
mos bre se sdo kesh me deshira me pulla te kuqe pastaj por me pulla jeshile ...  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2009, 01:38:25
hahahhaa...Hajt mo i le Lefteri pullat ne   xhakete...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 01:40:06
hahahahaa mos bre ska cte duhen pullat ne xhakete ....  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2009, 01:41:23
hahaha...Sdi as vet,mka thene nena  qe mos ti hjek...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 01:47:21
deshira e momentit.... te perdorte zinxhirin ne vend te pullave......  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2009, 01:50:28
hahhha....Skam deshira nuk dua te perdor  asgje....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 01:53:06
deshira e momentit te merrja Lefton e ta coja ne ca pub-e ne TR me pa ca behet ketej .....  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2009, 01:55:22
hahahhaha...Deshira  ime e  momentit te me lidhte forte neper ato pube se jam tip kafshues...LOL...I del problem pastaj...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 01:56:51
deshira e momentit te lija Lefton te kafshonte neper pube...  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 09:13:47
Te cohem ne kembe sa me shpejt.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 14-03-2009, 09:44:16
Ah si nuk kam nje grusht te fort
ti bie mu ne zemer malit qe s'bezan.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 19:46:47
deshira e momentit te clodhesha pak se jam bere telef
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2009, 19:59:06
pse mi cke bere kshu LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 20:06:55
sshhhhttttttttttttt t sekret  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2009, 20:07:59
upssssssssssss  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 14-03-2009, 20:12:50
 ;)

deshira e momentit te beja njecike tsunami ketu meqe sdola sot ne darke ....  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 15-03-2009, 02:12:08
neser tme ece mire dicka qe po pres me dite te tana ^o) :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2009, 02:44:09
Lotarine,Makinen,Bileten per Tour of World edhe Nadian me vete...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 15-03-2009, 02:48:23
Lotarine,Makinen,Bileten per Tour of World edhe Nadian me vete...LOL

gjeji kto t'parat naqe  e hajde se folim :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2009, 02:51:13
hahaha....Kjo fundi po me mundon si shume se te parat jan lehte... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 15-03-2009, 02:54:37
comi mu n'pakete se po t'nis dike tjeter n'vendin tem LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2009, 02:56:34
hahahhah....Jo jo mos u lodh se edhe vet vi bashke me pakete...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 02:57:11
deshira e momentit te marr vesh nga eshte Nadja  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 15-03-2009, 03:18:08
deshira e momentit te marr vesh nga eshte Nadja  :)

shkodra naqe, po s'jetoj aty :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 03:19:38
thanks  :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Nadja ne 15-03-2009, 03:34:09
thanks  :)

wellcome ;) :engjell:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-03-2009, 15:43:22
Masazh..muzike..put hje..avull..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 18-03-2009, 15:46:38
Masazh..muzike..puthje..avull..

Edhe une.... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-03-2009, 15:47:37
Its my deshire....make urs
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 18-03-2009, 15:54:12
Kam ca shtesa ne kete deshire.....shampan jen,detin,mua....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 18-03-2009, 16:11:52
Lefto te paska ngel deshira qe mbreme nga perendimi i detit me duket...  LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Stefi ne 18-03-2009, 16:21:13
Te rrah ndonje tani  :@ u trasha sot pa dale gjithe diten me ka ikur truri
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Alondra ne 18-03-2009, 16:27:09
Une do doja ti thyeja dhembet dikujt
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 18-03-2009, 20:30:39
pishine.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Justice ne 18-03-2009, 20:35:31
du cukuvattttttttttttt ttt :S
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: titi10 ne 18-03-2009, 20:41:46
ca tipi e do ti cokovaaaaaaaaaaaaat en :)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Justice ne 18-03-2009, 20:43:58
MILKA :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 19-03-2009, 00:07:54
..gjume.
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Misss ne 19-03-2009, 03:21:45
te fle gjume
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 16:41:46
qejf :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 16:44:29
cme pihej 1 kafe  hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2009, 00:07:22
Deshira e momentit...Angelina Jolie te mi lante kembet  ne legen...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 20-03-2009, 00:09:01
skam deshira tani se di ku iken....  hmmmmm:
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2009, 00:09:39
hahaha...Une e di... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 20-03-2009, 00:10:31
nishta  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 20-03-2009, 00:11:29
gjume..pa endrra llotarish..LOL

naten popull..:) :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2009, 00:13:40
hhhahaha..ska gjume pa shpresa...LOL


Deshira e momentit  SVE... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 24-03-2009, 01:09:32
shpresa vdes e fundit, edhe ne gjume ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2009, 19:26:33
deshira ime te pi nje kafe me kete shejtanen se u harrua  :perqafim
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 24-03-2009, 20:05:12
hajd te sheratoni neser aty ne ke  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-03-2009, 22:04:38
Te shlyeja nje gabim te sodit..disi..
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2009, 22:05:26
te falja mekatet e femrave... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2009, 22:07:29
hahahaha...Une tju shtoja edhe nga nje mekat...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 24-03-2009, 22:08:42
te pija 1 caj me Lion  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 24-03-2009, 22:09:16
..sa pune te madhe i paskeni vu vetes ju te dy..cunat me siper.. :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2009, 22:11:01
Cfare te besh ashtu ashtu matane po na pret zjarri   :P...Bile shkojme si trimat plot mekate...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2009, 22:17:02
Mekatet e Dreamm nuk i marr persiper se i bej konkurrence djallit pastaj. LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 24-03-2009, 22:21:36
pushime ne det
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 24-03-2009, 22:22:35

Mekatet e Dreamm nuk i marr persiper se i bej konkurrence djallit pastaj. LOL


LOL

hajde ta pyesim shen kozmain..por ama per ty te parin..
LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2009, 22:24:44
Shen Kozmain e kam punesu une keshtu qe s'ke ce pyet se nuk e shan eprorin ai, mire eshte te rrefehesh ti qe te te japim dozen e sherimit. LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 25-03-2009, 23:31:14
te shikoja njehere kete tipin cfare tiparesh ka  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 25-03-2009, 23:37:21
hajd se ta prezantoj une  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 25-03-2009, 23:38:28
me prezanto me chorrin njehere, pastaj me Tipin, si thua??
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 25-03-2009, 23:38:45
gjumin kete e deshiroj
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 25-03-2009, 23:39:36
per sa ore :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 25-03-2009, 23:40:56
me prezanto me chorrin njehere, pastaj me Tipin, si thua??

 LOL  :perqafim ja mi une prezentohem vet jam motoristi  LOL dhe deshire kam motorin LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 25-03-2009, 23:42:58
te paska bere perwshtypje ai film, e daku?? epo une jam aktorja kryesore, po nuk te pashe mire ate dite, se u perplase LOL LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 25-03-2009, 23:49:00
ok e perserisim mbase do ja arij qellimit :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 25-03-2009, 23:49:48
 >< LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 25-03-2009, 23:51:28
hajde shejtane ulu kerkoje
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 26-03-2009, 00:00:13
deshira e momentit te merrja makinen e te dilja 1 xhiro nga blloku
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 26-03-2009, 00:05:26
kush ma vjedhi deshiren a kush
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 26-03-2009, 00:07:08
deshiren te vodhen, jo bllokun  :P
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2009, 01:52:49
hahahaha...Deshira ime e momentit ta shifja Chorrin me motor...LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2009, 00:03:06
gjume..:D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:06:42
deshira e momentit MAD Club terbim LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 28-03-2009, 00:09:05
UP Club cmenduri, por perseri me mir gjumi ben tani
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 00:10:49
deshira e momentit MAD Club terbim LOL LOL
ke ndermend te na shkundesh pallatin nga themelet ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: moçali ne 28-03-2009, 00:12:13
1 mesazh
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:13:28
ke ndermend te na shkundesh pallatin nga themelet ;)

hajd ikim  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Cami ne 28-03-2009, 00:14:43
te isha bashk me kte sipri sonte
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 00:21:23
a thua pse nuk kam deshira :(
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:22:37
deshira e momentit ti ktheja deshirat poshtersise
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 00:40:01
te lexoja mesazhe dashurie ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:40:53
co ti e para  ;)
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:26:46
deshira e momentit te vrapoja
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:29:38
deshira e momentit te vrapoja
prit te gdhihet e vrapojme bashke...
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:31:58
ncuq duhet te dal tani se ashtu eshte puna  :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 01:38:50
a thua cka deshiroje :( LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:46:50
te ha buke me recel si lefto LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:56:50
specifiko recelin ti LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 02:16:10
recel fiku me duket LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 02:17:40
Hajde te jap i cope po deshe... :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 02:18:44
si e gjeta une? ja se erdha :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 02:19:40
kalipso ku po shkon mi :D
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 02:20:34
recel fiku e ka bere refiku mos kalipso mos e ha  LOL LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 02:20:58
Eee po edhe ti ke mendime te ngjajshme si une,prandaj e di... :D

Deshira ime e momentit  te hante pak recel  kjo....LOL
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 02:23:03
kalipso ku po shkon mi :D
po shkoj ne krevat...te fle gjum se vajti vone
Titulli: Deshira e momentit
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 02:24:46