Deshira e momentit - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 181975

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 181975

ne: 09-06-2006, 08:28:48
tani do doja te isha me personin qe kaq shume e dua.

#1 ne: 09-06-2006, 09:42:44
ohu ti capkene sqenke mire... :D
Un do te doja te kisha i pishin ktu para ene te bij gelldum  mrena :D :D

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-06-2006, 09:46:20
tani do doja te isha me personin qe kaq shumë e dua.

Edhe une si ju kam deshiren e njejte  :X :X

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 09-06-2006, 17:00:32
Edhe une  :) :)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 10-06-2006, 06:30:07
Do doja ti mbyllja syte tani dhe te ikja diku large ne nje ishull te panjohur ku dielli do te me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 10-06-2006, 06:54:10
Te isha ne plazh  :D

#6 ne: 10-06-2006, 08:43:10
per momentin skam asnje deshire.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7 ne: 10-06-2006, 09:47:39
Do doja ti mbyllja sytë tani dhe te ikja diku largë ne një ishull te panjohur ku dielli do të me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)

Edhe une.... :D..
Do te deshiroja te jem diell.... :D

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 10-06-2006, 10:08:09
Te bej Karate  :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 10-06-2006, 10:13:53
kush do dali vullnetar/e te beje karate me Bernin?  :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 10-06-2006, 10:59:03
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D


......... apo s'e bej edhe peshk......  :D :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#11 ne: 10-06-2006, 13:08:27
... te isha ne Viene :-[ :engjell:

 • Postime: 21
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 10-06-2006, 16:07:49
Te isha ne Parma...

 • Postime: 329
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 10-06-2006, 16:17:03
te kisha krahe dhe te fluturoja, si ai karakteri i filmit X-Men: The Last Stand, qe pashe mbreme ;)

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 10-06-2006, 16:20:37
Te isha ne Gjeneve  :)

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 10-06-2006, 21:48:11
Te isha ne disko  :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 11-06-2006, 03:12:12
Te isha nga Vila 1 (Charl's Bistro) te Blloku me nje shokun tim te ngushte...

#17 ne: 11-06-2006, 06:45:55
ti telefonoj dikujt.

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 11-06-2006, 15:23:58
te isha me ate qe e dua me se shumtiiiiiiiiiiiiii ii

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 11-06-2006, 15:51:47
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D

......... apo s'e bëj edhe peshk......  :D :D

Ti mua tme besh Peshk :D

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 11-06-2006, 22:27:41
Te ha akullore !!!  :D :D
Eshte shum vape  :-)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 11-06-2006, 23:29:53
Te kisha dike ne kete linje te beja dy pare muhabet (?)

#22 ne: 12-06-2006, 07:42:00
edhe une kete deshire kam se mbeta vete. :(

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#23 ne: 12-06-2006, 18:09:08
te kisha nji pistolete se vallaj kisha shku ne një zyre nesër qe ne pikë te mengjesit e ia kisha numeruar ne lule te ballit disave :@

yes, i sound like a terrorist :d (but only when ppl disappoint me badly :S)

#24 ne: 13-06-2006, 08:04:34
 te iki ne Torino, ah sa shume do doja te isha atje tani...

Temat e fundit