×
Hyrja
Profili

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152360

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 152360

ne: 09-06-2006, 08:28:48
tani do doja te isha me personin qe kaq shume e dua.

#1 ne: 09-06-2006, 09:42:44
ohu ti capkene sqenke mire... :D
Un do te doja te kisha i pishin ktu para ene te bij gelldum  mrena :D :D

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-06-2006, 09:46:20
tani do doja te isha me personin qe kaq shumë e dua.

Edhe une si ju kam deshiren e njejte  :X :X

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 09-06-2006, 17:00:32
Edhe une  :) :)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 10-06-2006, 06:30:07
Do doja ti mbyllja syte tani dhe te ikja diku large ne nje ishull te panjohur ku dielli do te me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 10-06-2006, 06:54:10
Te isha ne plazh  :D

#6 ne: 10-06-2006, 08:43:10
per momentin skam asnje deshire.

 • Postime: 12234

#7 ne: 10-06-2006, 09:47:39
Do doja ti mbyllja sytë tani dhe te ikja diku largë ne një ishull te panjohur ku dielli do të me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)

Edhe une.... :D..
Do te deshiroja te jem diell.... :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 10-06-2006, 10:08:09
Te bej Karate  :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 10-06-2006, 10:13:53
kush do dali vullnetar/e te beje karate me Bernin?  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 10-06-2006, 10:59:03
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D


......... apo s'e bej edhe peshk......  :D :D

 • Postime: 5949

#11 ne: 10-06-2006, 13:08:27
... te isha ne Viene :-[ :engjell:

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 10-06-2006, 16:07:49
Te isha ne Parma...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 10-06-2006, 16:17:03
te kisha krahe dhe te fluturoja, si ai karakteri i filmit X-Men: The Last Stand, qe pashe mbreme ;)

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 10-06-2006, 16:20:37
Te isha ne Gjeneve  :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 10-06-2006, 21:48:11
Te isha ne disko  :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 11-06-2006, 03:12:12
Te isha nga Vila 1 (Charl's Bistro) te Blloku me nje shokun tim te ngushte...

#17 ne: 11-06-2006, 06:45:55
ti telefonoj dikujt.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 11-06-2006, 15:23:58
te isha me ate qe e dua me se shumtiiiiiiiiiiiiii ii

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 11-06-2006, 15:51:47
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D

......... apo s'e bëj edhe peshk......  :D :D

Ti mua tme besh Peshk :D

 • Postime: 50
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 11-06-2006, 22:27:41
Te ha akullore !!!  :D :D
Eshte shum vape  :-)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 11-06-2006, 23:29:53
Te kisha dike ne kete linje te beja dy pare muhabet (?)

#22 ne: 12-06-2006, 07:42:00
edhe une kete deshire kam se mbeta vete. :(

 • Postime: 5949

#23 ne: 12-06-2006, 18:09:08
te kisha nji pistolete se vallaj kisha shku ne një zyre nesër qe ne pikë te mengjesit e ia kisha numeruar ne lule te ballit disave :@

yes, i sound like a terrorist :d (but only when ppl disappoint me badly :S)

#24 ne: 13-06-2006, 08:04:34
 te iki ne Torino, ah sa shume do doja te isha atje tani...

Temat e fundit