Deshira e momentit - 347 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 181965

Deshira e momentit

Vizitor · 8657 · 181965

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8650 ne: 03-01-2020, 15:02:43
Vec gjume se kemi pak ore mangesi.. lol

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#8651 ne: 03-01-2020, 18:41:58
Të kthehem në 25.4.2015.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#8652 ne: 03-01-2020, 19:52:20
qenke duke u kthy ne origjine me duket :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#8653 ne: 03-01-2020, 20:07:12
@Grens(Wiliams) po, dita kur do takoja atë që më fali jetën. :)

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#8654 ne: 06-03-2020, 14:46:47
 


Pishine po
Det po
 :D

Hajde e thuaj se mua me pelqen dimri. :P

Foto shkrep nga une (roja) :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#8655 ne: 06-03-2020, 15:56:05
Hahahaha une e them hapur, nuk e dua dimrin😂😂

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8656 ne: 06-03-2020, 17:58:48
Gjumeeeee

Temat e fundit