Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74653

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-06-2006, 12:47:19
Tash mu kujtu kjo tema, dhe thash ta hap njeher se e kam pas te preferuar.

Hajde njeher ti poshte, ca ke me thon per mu?
« Editimi i fundit: 10-02-2007, 04:26:51 nga SwEeTNeSs »

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-06-2006, 13:12:04
une them se ti me ke ber DJ ne dasmen tende
ky larte eshte nje djal o urt qe edon chakie chanin :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-06-2006, 16:11:59
ky larte eshte nje djale i mire qe e do shume capkenen :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 28-06-2006, 16:24:19
ky lart eshte shkenctari i vetem i  forumit tone qe ene e duam shume hahahahah

 • Postime: 4261

#4 ne: 28-06-2006, 16:56:28
kjo larte yll eshte  :)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-06-2006, 17:12:43
Ky lart eshte meteor. LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-06-2006, 17:48:14
ky larte  eka hapur kete tem LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 28-06-2006, 17:49:14
Ky lart shkrojti i pari. :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 28-06-2006, 17:50:38
ky larte eshte per mu nje shok ( i mire ) :P

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 28-06-2006, 17:57:48
ky larte eshte shume i rrezikshem keni kujdes :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 28-06-2006, 17:59:42
ky larte e din se kend e kam dashnore une :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 28-06-2006, 18:01:57
Ketij larg i tregova ken e kam te dashur, a ky nuk me tregon. :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-06-2006, 18:04:28
qfare ta tregoj une ty o ti larte kend ekam dashnore???
ky larte e ka emrin bekimi :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 28-06-2006, 18:11:55
per ket larte e di se ka nje dashnore ........(do ta na ftosh ne darsem hmmmmm:)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 28-06-2006, 18:15:07
por ti je i fetuar si VIP o ti larte pormos u mundo me shkencue se qfare veture ka me qene ajo e nuses :D se nuk e gjen :P

#15 ne: 29-06-2006, 11:33:32
ky lart eshte dragoni per te gjithe ju qe nuk e njihni, dhe eshte cun i mire, nuk ka te share. Dikur  ka qene DJ pastaj na u be dragua.Tani ka ndermend edhe te martohet. He doni me per dragonin?

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 29-06-2006, 11:34:50
kjo larte po dika shume per mue :D

#17 ne: 29-06-2006, 11:40:36
ehuuu sa te tjera di une per kete lart :D :D :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 29-06-2006, 11:41:42
thuj te gjithe o ti larte qa di per mu :P

#19 ne: 29-06-2006, 11:44:33
jo te gjitha jo se disa jane sekret. edhe dicka tjeter, ky lart nuk di per mua asnje gje :D :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 29-06-2006, 13:17:08
Kjo lart eshte yll me 8 cepa. :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 29-06-2006, 13:19:04
ky lart eshte shok i mire, i besueshem, e mban fjalen qe e jep dhe... alltan bre eshte alltan. nr 1 i forumit.
respekte bekim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 29-06-2006, 13:20:42
Ky eshte i vetmi qe me njeh ashtu si jam. LOL LOL


Respekte vlla

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 29-06-2006, 13:21:50
falemnderit vlla, respekte edhe per ty.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 29-06-2006, 16:44:22
Shume shume i mire  :perqafim

Temat e fundit