Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74583

 • Postime: 4261

#1000 ne: 08-12-2006, 16:49:25
si kopuk :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1001 ne: 08-12-2006, 19:19:27
Njeri kot :P

 • Postime: 4261

#1002 ne: 08-12-2006, 19:41:32
gjithashtu

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 08-12-2006, 19:43:17
Gjithashtu.. :D

 • Postime: 1580

#1004 ne: 08-12-2006, 19:43:43
Charli  o njeri i mire dhe pak mistrec :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 08-12-2006, 19:47:05
Njeri e mire je edhe ti :D

 • Postime: 4261

#1006 ne: 08-12-2006, 19:48:25
ti  jooo :D

 • Postime: 1580

#1007 ne: 08-12-2006, 19:48:40
Dhe sweety gjithashtu njeri i mirë  :D  :D

 • Postime: 4261

#1008 ne: 08-12-2006, 19:51:52
si  yll

 • Postime: 1015

#1009 ne: 08-12-2006, 20:40:21
Lazdran,por pasi ka ngrene fli,ladran i ngopur  :D

 • Postime: 4261

#1010 ne: 08-12-2006, 20:44:30
haha....cajin  nuk  ma ke  bo  endee ....per mu  bo lazdran  komplet :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1011 ne: 09-12-2006, 10:07:24
Cdo koment tjeter do ja prishte me shume imazhin ketij ketu. :P :D :D

 • Postime: 4261

#1012 ne: 10-12-2006, 20:17:02
njeri koti :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 10-12-2006, 20:52:17
nuk kam fjal :P

 • Postime: 4261

#1014 ne: 10-12-2006, 20:55:57
psee moj  :d

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 10-12-2006, 21:03:33
mos del nga tema :P

 • Postime: 4261

#1016 ne: 10-12-2006, 21:05:09
haha...kjo  lart  nuk  i  shkelqejn  vetm syte por  e tera :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 10-12-2006, 21:18:24
hahhahaha....jam e te njejtit mendim LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4261

#1018 ne: 10-12-2006, 21:20:49
e praaa ..:D shyqyr qe u  pajtove njehere me mendimin tim :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 10-12-2006, 21:28:19
hahahah e pra her qe me pelqeve :P

 • Postime: 4261

#1020 ne: 10-12-2006, 21:29:34
edhe  me  heret te  kam pelqy ...po nuk e ke pranuar kurr :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1021 ne: 10-12-2006, 21:34:36
shyyyyttttt se po vjen  pulici :D :P

 • Postime: 4261

#1022 ne: 10-12-2006, 21:36:09
kjo  lart ende nuk po e pranon qe me  do :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 10-12-2006, 21:43:44
ky lart ka nevoj per nje te rrahun :D

 • Postime: 4261

#1024 ne: 10-12-2006, 22:18:59
ti lart ...po beje nese ke zemer te me  rrafesh :D

Temat e fundit