Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74638

 • Postime: 1460

#1025 ne: 11-12-2006, 17:00:08
Nuk ia vlen me rraf ndonje si ky ketu siper se garant qe te ngel ne dore :P

#1026 ne: 11-12-2006, 17:55:16
ky siper...emmm me mire poshte se siper :D :D :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#1027 ne: 11-12-2006, 18:07:10
kjo siper... i shiko avatarin dhe e merr vesh ;)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1028 ne: 12-12-2006, 19:42:15
Ky siper nuk e ka kuptu, se avataret jane si puna e atyre sendeve qe njerezit i enderrojne por nuk mund ti kene. LOL LOL LOL

#1029 ne: 12-12-2006, 19:45:28
Bekim kjo besoj se vlen edhe per ty eeeee :D :D :D

Larg duret nga avatari im se ju piu e zeza...eshte derdhur mund e djerse per ate perfeksion more ti djale i mbare LOL LOL LOL LOL

ky siper shume djale i mire por vetem se eshte shume inatci

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1030 ne: 12-12-2006, 19:47:32
Njashiii, mos genje edhe aq shume ti. Se te njejten gje pata thon edhe une si Ibra, por, ti ma ktheve troc "Aparenca genjen". :D :D LOL

Nejse, kjo siper eshte zonje e nderume dhe e respektume deri n'detaj. :D

#1031 ne: 12-12-2006, 19:55:28
ashtu eeeee

ky siper djale shume koerente hahhaha (kjo fjala perdoret shume se fundi, mode e re apo tendence e re)  LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1032 ne: 12-12-2006, 20:00:35
Ne fakt, kater vite kam mesu fizike, kurre nuk e mesova domethenien e kesaj fjale.... :D

Por, te falemnderit per komplimentin. :D LOL LOL LOL

#1033 ne: 12-12-2006, 20:18:04
e ske ce do kuptimin po he,,,,

hajde komplimente pa pare ketej :D :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1034 ne: 12-12-2006, 20:21:47
Pasi i paske pa pare, na jep dhe ca tjere. :D LOL LOL

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#1035 ne: 12-12-2006, 20:31:43
ky poshte qe do vije do jete me mire se ky larte  :D :D :D

 • Postime: 4261

#1036 ne: 12-12-2006, 22:20:02
ky lart njeri se koti :D

 • Postime: 1460

#1037 ne: 14-12-2006, 01:25:01
Ky me ngjan me nje maçok plerash. :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1038 ne: 14-12-2006, 06:40:46
^^ Ujk i tmerrshem! :D • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1039 ne: 14-12-2006, 09:52:01
Per kete  hmmmmm:  nuk di c'te them se nuk kam fjale ta pershkruaj :D

 • Postime: 1460

#1040 ne: 14-12-2006, 16:55:28
Ky ketu me duket tamam si Celo Mezani LOL LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 14-12-2006, 16:57:49
Ky ketu me duket si Refiku i portokallise.  :D :P

 • Postime: 1460

#1042 ne: 14-12-2006, 17:00:15
Mos more mos je gje ai Nasi Gjymi me ate mantenxherin e famshem tina LOL LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1043 ne: 14-12-2006, 17:02:47
Eh po me duket si polici i portokallise ky dreq me emer gjerman. LOL LOL LOL LOL

#1044 ne: 14-12-2006, 18:02:37
ketej nuk paska plas peshku...qeka qelb fare

ky siper as ashtu e as keshtu ne gjendje te ngurte akoma

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1045 ne: 14-12-2006, 19:45:25
kesaj nese ja lexon emrin nga prapa, del me domethenie. :D :D

 • Postime: 4261

#1046 ne: 14-12-2006, 19:59:17
koke e kembe kopuk ky siper :D

#1047 ne: 14-12-2006, 20:12:33
po te c'te pjell mendja more djale hahaha

ky siper  hmmmmm:ouu e kam thene njehere mendimin per te

#1048 ne: 14-12-2006, 20:16:25
e pra bekim bej leshime une..hahaha tolerante, dhe boj gaf ta lexoj ndryshe te grivaaaa :P :P :P :P

 • Postime: 4261

#1049 ne: 14-12-2006, 20:16:56
thuje  thuje  edhe  nihere  see kom harru :D

Temat e fundit