Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 112 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74639

 • Postime: 4261

#2775 ne: 30-10-2008, 00:11:37
I lumi une per kete

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2776 ne: 30-10-2008, 00:13:51
...Ky i lumtur...

 • Postime: 4261

#2777 ne: 30-10-2008, 00:17:00
Edhe kjo

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2778 ne: 30-10-2008, 00:17:23
Si Zoti qe ka dite me e fal,, :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2779 ne: 30-10-2008, 00:18:57
..Simpatik..student .. :)

 • Postime: 4261

#2780 ne: 30-10-2008, 00:20:18
Sexy studente :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#2781 ne: 30-10-2008, 00:25:44
ghynah eshte mi hargju fjale per kete LOL

 • Postime: 4261

#2782 ne: 30-10-2008, 00:27:08
Pse mos te thash mi hargju LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#2783 ne: 30-10-2008, 00:30:11
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e :D LOL

 • Postime: 12234

#2784 ne: 30-10-2008, 01:19:40
Hajn corr pis i pameshirshem..(ja ka mesu mi ja marr atij me siper buken e gojes  :D)

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#2785 ne: 30-10-2008, 01:48:50
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e  :D LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2786 ne: 30-10-2008, 08:38:03
No comment :LOL :D

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#2787 ne: 31-10-2008, 08:44:49
..Kokeforte..shpirt njeriu..yll drite..te verbon syte me pa.. :) :-*

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2788 ne: 31-10-2008, 14:26:57
 :D...

175cm i gjate :D...90kg :D...vdes per Shakiren :D...i pelqen ngjyra gri :D...harxhon hicccc ..

 • Postime: 4261

#2789 ne: 31-10-2008, 14:33:17
Hargjon shume :D...vdes per mue ..:D fol ne tel shume besoj :D tjeter sdii :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2790 ne: 31-10-2008, 14:35:27
..I pelqejne atletet :D...nervozohet shpejt :D...e ka zerin e embel besoj hmmmmm: :D...dhe femnistttt me nammm.. :D

 • Postime: 4261

#2791 ne: 31-10-2008, 14:36:53
I pelqejn takat e larta ...i pelqejn minit shume :D i pelqen muzika qe te fut ne dhe per se gjalli :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2792 ne: 31-10-2008, 14:41:17
..I pelqejne vajzat me mini :D...I pelqen muzika levizese :D...I pelqen A.Lima me shume se une :D

 • Postime: 4261

#2793 ne: 31-10-2008, 14:45:37
Jo ma shum se ti joo ganon :D


Kjo nganjeher ngutet shume kur flet dhe gabon :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2794 ne: 31-10-2008, 14:47:08
Nuk gaboj hicc ;)

Ky ashtu sic thashe une..

 • Postime: 4261

#2795 ne: 31-10-2008, 14:49:26
Nga emocionet qe ka gabon :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2796 ne: 31-10-2008, 14:52:31
Ncnc kur pata une emocione iher??..never ;)...

Qashtu eshte..

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#2797 ne: 06-11-2008, 00:22:41
nje here flet dyten ta kerset ,edhe sja kerset fare cka ndodh LOL

 • Postime: 12234

#2798 ne: 06-11-2008, 00:23:43
Ky ka te drejte kur flet per ate siper   :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#2799 ne: 06-11-2008, 00:28:59
ky as nje here nuk flet edhe nuk ja kerset  ,kur kercasin gotat :D LOL

Temat e fundit