Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 117 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74496

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#2900 ne: 19-12-2008, 17:01:01
freskon cdohere forumin me bukurine e fjales qe ka :perqafim

 • Postime: 4261

#2901 ne: 19-12-2008, 17:03:11
Edhe kjo gjithashtu :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#2902 ne: 19-12-2008, 17:07:08
mjaft komunikativ dhe me nje sens humori...

 • Postime: 4261

#2903 ne: 19-12-2008, 17:08:01
Kjo e urte i pelqen te tradhetoj cdo sekond pastaj eshte bjonde me duket :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#2904 ne: 19-12-2008, 17:09:35
ky eshte i mire edhe pse ca here ka nje pasqyre te gabuar mbi mua:D
po i kthehem edhe njehere kesaj teme,kur te njoh pak me mire charlin ;)

 • Postime: 4261

#2905 ne: 19-12-2008, 17:10:24
Hahaha :D edhe une ashtu po veproj si kjo :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#2906 ne: 19-12-2008, 17:12:57
ky nga KS dhe nuk i kupton dot inicialet MKD :D

 • Postime: 4261

#2907 ne: 19-12-2008, 17:20:07
Kjo nga MKD me origjine ama jeton jasht diku :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#2908 ne: 19-12-2008, 17:22:36
ky jeton ne KS ama e ka provuar dhe jeten jashta nja nje vit hic ma shume :D

 • Postime: 4261

#2909 ne: 19-12-2008, 17:25:28
Kjo jeton be Berlin :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2910 ne: 19-12-2008, 20:42:22
gjoja i forte :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2911 ne: 19-12-2008, 20:45:25
gjo e eger :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2912 ne: 19-12-2008, 20:49:31
nevrike :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2913 ne: 19-12-2008, 20:53:43
 :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2914 ne: 19-12-2008, 21:05:18
shejtane e embel..

 • Postime: 12234

#2915 ne: 19-12-2008, 22:20:21
ahhhhhhhhaaaaaaaaaa aaa.... :DE keqe,e pameshirshme,e pandalshme,ngucakeqe,,,,etj etj... :D

 • Postime: 4261

#2916 ne: 19-12-2008, 22:21:52
Plemetinc , i zi , i dopet , :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2917 ne: 19-12-2008, 22:24:04
.. Charlie .. :(

 • Postime: 12234

#2918 ne: 19-12-2008, 22:25:19
hahha....qurrejk,hute e mashtrume...LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2919 ne: 19-12-2008, 22:26:32
.. MF ;) ..

 • Postime: 12234

#2920 ne: 19-12-2008, 22:28:14
 :-* :-* :-* :-*.......I love you... :D

 • Postime: 4261

#2921 ne: 19-12-2008, 22:29:25
Hahahaha a e dite qka ke qajo MF a joo :D :D

shyqyr qe nuk e dite :D

 • Postime: 12234

#2922 ne: 19-12-2008, 22:31:14
E di e dii une mire po ti vete mire te tregon... :D

Analfabet. :D

 • Postime: 4261

#2923 ne: 19-12-2008, 22:32:02
Hahahah ee more hajvan LOL


 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#2924 ne: 20-12-2008, 00:22:28
i forti mo ,,si kali  LOL LOL

Temat e fundit