Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 121 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74768

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3000 ne: 08-01-2009, 12:25:37
Te kam bere une ty para.. :perqafim

 • Postime: 12234

#3001 ne: 08-01-2009, 14:39:01
Sexy,hot,soft,mine... :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#3002 ne: 08-01-2009, 17:53:48
Ky do ti fus turinjte kudo, ngaterron gjithe dynjane dhe ne fund te fundit une e kam xhan :perqafim

 • Postime: 4261

#3003 ne: 08-01-2009, 22:31:40
Kjo iu tregon njerzeve se ku e kan vendin :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3004 ne: 08-01-2009, 22:55:15
.. I mire ..

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#3005 ne: 13-01-2009, 08:56:01
Shpirt, yll, sexy, e dashur, e paster, e paarritshme. ;) :-*

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3006 ne: 13-01-2009, 09:01:14
engjellush,,sipatik,,terheqs.................i pakapshum :) ;)

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#3007 ne: 13-01-2009, 09:02:23
Bionde, simpatike, romantike, shoqerore, :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3008 ne: 13-01-2009, 09:10:24
shpirtmir...elegand .....i buzqeshur... :)

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#3009 ne: 13-01-2009, 12:41:38
elegante,terheqese,,

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3010 ne: 13-01-2009, 12:57:52
Shpirt, yll, sexy, e dashur, e paster, e paarritshme. ;) :-*

huuun  :)...

Ky siper...anetar i ri...nga Gostivari...kam pershtypjen qe je student.. hmmmmm:

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#3011 ne: 13-01-2009, 13:03:37
E SHPEJT,E SINQERT,E EMBEL,,HMMMMM

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3012 ne: 13-01-2009, 13:05:17
I kuptueshem....i kendshem.

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#3013 ne: 13-01-2009, 13:07:44
TERHEQESE... hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3014 ne: 13-01-2009, 13:08:27
I sakte...dhe po bie ne grope.. :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#3015 ne: 13-01-2009, 13:15:36
e dashur dhe e respektuar nga te gjithe
me nje fjale shpirte njeriu :perqafim

 • Postime: 47
 • Gjinia: Femer

#3016 ne: 13-01-2009, 23:42:44
i ndershem,i dashuruar,i sjellshem

 • Postime: 4261

#3017 ne: 14-01-2009, 00:01:30
E re :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3018 ne: 14-01-2009, 00:06:07
I.........

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3019 ne: 14-01-2009, 00:11:09
e dashur e embel cdo her e gatshme te jap pergjigjen adekuate aty ku duhet, dhe nje shoqe e mir ndihma  e saj e pranishme cdo her aty ku eshte nevoj eshte YLL fare

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3020 ne: 14-01-2009, 09:59:39
WOOOOW djali :-[ :)

Ty??.... Miqesor....i kendshem....i lene pa gjume :d....student i shkathet....thjesht great. :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3021 ne: 14-01-2009, 15:24:23
normale :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3022 ne: 15-01-2009, 08:41:23
I pandreqshem...kerko n psikologe ne 12 te nates :D...shakaxhi...
depsez :D...po ne fund skam cti them se e kam mik te mire. :) :perqafim

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#3023 ne: 17-01-2009, 12:22:10
eshte e bukur,me nje mendje te kthjellte...e dashur,e zgjuar dhe mjaft e kendshme ne bisede  :perqafim

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#3024 ne: 17-01-2009, 12:50:06
superiore

Temat e fundit