Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 126 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 73802

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3125 ne: 25-01-2009, 20:17:26
ik ore....... :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3126 ne: 26-01-2009, 22:25:11
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e   ,,permbajuni temes  :D   

atehere,, shkurtabiqe,intelexhentile,cifute,lezete, :D dhe pak ik ore LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3127 ne: 26-01-2009, 22:26:51
edhekeshtu..edheash tu  LOL

heyy there :)

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3128 ne: 26-01-2009, 22:31:35
dreamm sy mbyllur ,dream m   sy hapur   :D,edhe pak hajde ore LOL

hi  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3129 ne: 26-01-2009, 22:33:09
chorr i palodhur ( meqe i paska shkuar edhe shoqeruesi LOL)..shoqerues manekinesh, gjobaxhi :D..

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#3130 ne: 26-01-2009, 22:39:19
enderr ... e kendshme... :engjell:...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3131 ne: 26-01-2009, 22:40:36
gold angel,plot deshira, e qeshur, e dashur, e mirke..:)

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#3132 ne: 26-01-2009, 22:43:18
melodi...

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3133 ne: 26-01-2009, 22:43:48
chorr i palodhur ( meqe i paska shkuar edhe shoqeruesi LOL)..shoqerues manekinesh, gjobaxhi :D..

dikush duhet te jep pergjegjesi per keto njohuri  LOL

omorfi sherbet,edhe pak pishmanxhi LOL

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#3134 ne: 26-01-2009, 22:47:04
Corrrrrr...horrrrrr rrr... :D :P

 • Postime: 851

#3135 ne: 26-01-2009, 23:11:52
Karizmatike.
Punetore dhe gjumashe e madhe njekohesisht. Sherbet nga gjuha, princesh nga luku, mire nga mendja, nevoje per permiresim urgjend nga gjendja e saj civile LOL
E etur per te perdorur internetin dhe chatin, per te kumunikuar me njerez anembane botes dhe ne kete menyre duke zgjeruar shoqerine virtuale. Vdes per te hyre menjehere sapo te vije nga puna ne komunitetin e zeriyt.
Merzitet shpejt dhe qan cdo nate se e merr malli per guret e vendit vet, por shume optimiste se do ia dal mbane dhe me sukses misionit te saj te larmishem qe ka ndermarre, per te ndryshuar jeten e vet se ne Shqiperi e ka kaptuar qe ska care... LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3136 ne: 26-01-2009, 23:13:58
poet... :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3137 ne: 01-02-2009, 11:55:04
gjumashe  :P :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3138 ne: 01-02-2009, 12:00:55
..sipatike...e embel.. :perqafim

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3139 ne: 01-02-2009, 15:22:20
e deshtuar ne cdo aspekt te jetes...ka ngelur ne gjimnaz dhe s'e ka iden se c'esht karriera

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3140 ne: 01-02-2009, 15:24:22
 hmmmmm: ..... You are SOOOOO not cool .... coz you don't know any of us.... Thinkkkk then speak....

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3141 ne: 01-02-2009, 15:26:40
kjo xhelozon ne mua se jam 500000000 cool

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3142 ne: 01-02-2009, 15:29:35
 :D ..... S'kam arsye ..... Ata qe lavderojne veten...ppsssss s'jane asgje....Although you MIGHT be cool in real life but you have taken this too seriously lool right?..

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3143 ne: 01-02-2009, 15:33:58
which one, the word cool or being cool? Being cool doesn't mean being perfect, girl...

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3144 ne: 01-02-2009, 15:36:30
Tell that urself....lil boy..

Nen moshe qenke ti..

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3145 ne: 01-02-2009, 15:41:40
kjo e maaaaaaaaaaaaleeeee

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#3146 ne: 01-02-2009, 19:40:34
si emri qe ka. :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3147 ne: 01-02-2009, 20:53:32
belushkaxhi,rakixhi,qoftexhi,mehallxhi...  :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#3148 ne: 01-02-2009, 20:57:26
qashtu edhe kjo. ;)

 • Postime: 12234

#3149 ne: 01-02-2009, 21:00:08
delenxhi,dallaverxhi,gjuetar... :D

Temat e fundit